Seznam přihlášených                                                  23.9.2002 15:17:40
                                   B-Morava 29.9.
===ČSOB-SBK================================================Orienteering Organiser===
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ABM - KOB Moira Brno                    Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1     6 Dittrichová Anna      ABM3953  52003    D50C     0.00      
  2    18 Dittrich Jan          ABM4305  52091    H55C     0.00      
  3    15 Gross Michal          ABM6946  52009    H21B     0.00      
  4    17 Švanda David          ABM7001 416016    H21C     0.00      
  5     4 Muselíková Vladislava ABM7051 416013    D21B     0.00      
  6     5 Otrusinová Helena     ABM7070  52057    D21D     0.00      
  7    19 Svoboda Petr          ABM7124  49694    H21D     0.00      
  8    16 Rada Pavel            ABM7401   8004    H21B     0.00      
  9     3 Radová Martina        ABM7451   8010    D21B     0.00      
 10    14 Šimáček Karel         ABM8901 416012    H14C     0.00      
 11    13 Audy Dan              ABM9001 232002    H12C     0.00      
 12     2 Muselíková Vladislava ABM9151  49695    D12B     0.00      
 13     8 Mokrý Stanislav       ABM9202  53165    H10C     0.00      
 14    10 Novotný Ondřej        ABM9211  53172    H10C     0.00      
 15     7 Aba Said Bedřich      ABM9212  53162    H10C     0.00      
 16    12 Otrusina Jan          ABM9225 232011    H10C     0.00      
 17     9 Mokrý Ondřej          ABM9401  53171    H10C     0.00      
 18    11 Obrátil Štěpán        ABM9409 416011    H10C     0.00      
 19     1 Otrusinová Jana       ABM9560  52013    D10C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ABR - SK ATIS sport Bruntál             Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    49 Bucký Josef           ABR6001   7854    H40B     0.00      
  2    20 Kolář Rudolf          ABR6301   7855    H35B     0.00      
  3    21 Řeháček Petr          ABR6302  51873    H35B     0.00      
  4    22 Mikula Richard        ABR6601  51877    H35B     0.00      
  5    28 Kubisková Šárka       ABR7751  51888    D21B     0.00      
  6    29 Jurečková Leona       ABR7752  51889    D21B     0.00      
  7    23 Vala Radek            ABR8401  51876    H18B     0.00      
  8    24 Jirka Michal          ABR8403  52430    H18B     0.00      
  9    25 Procházka Jan         ABR8502  51883    H18B     0.00      
 10    30 Bucká Martina         ABR8651   7853    D16B     0.00      
 11    31 Polcerová Lenka       ABR8652  51879    D16B     0.00      
 12    26 Kolář Rudolf          ABR8901  51882    H14B     0.00      
 13    27 Řeháček Jakub         ABR8902  51874    H14B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ADA - TJ Spartak Adamov                 Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    47 Martincová Marie      ADA4951  51368    D45C     0.00      
  2    45 Richter Rudolf        ADA5107  53345    T1       0.00      
  3    46 Pečenka Vratislav     ADA5112  51369    H45C     0.00      
  4    37 Věžník Antonín        ADA5505  52711    H45B     0.00      
  5    38 Jelínek Roman         ADA5506  52669    H45B     0.00      
  6    39 Násadová Nataša       ADA7451  52715    D21B     0.00      
  7    48 Žídková Petra         ADA7455        P  T1       0.00      
  8    42 Procházka Jiří        ADA7512  49864    H21C     0.00      
  9    44 Kučerová Lucie        ADA7651  49683    D21C     0.00      
 10    43 Tejkal Jan            ADA8110  52714    H21C     0.00      
 11    36 Bednář Petr           ADA8230  52668    H20B     0.00      
 12    41 Tejkal Pavel          ADA8401  49867    H18C     0.00      
 13    35 Šálek Jan             ADA8501  52089    H18B     0.00      
 14    34 Schmid Vladimír       ADA8701  49869    H16B     0.00      
 15    40 Čejka Štěpán          ADA8901  49862    H14C     0.00      
 16    33 Věžník Antonín        ADA9001  52712    H12B     0.00      
 17    32 Věžník Václav         ADA9201  52713    H12B     0.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Seznam přihlášených oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava         Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    59 Sedlář Vladimír       AOP4201  52665    H60B     0.00      
  2    58 Kostka Evžen          AOP5701  52666    H45B     0.00      
  3    57 Peřinka Jan           AOP6301   8723    H35B     0.00      
  4    56 Jelínek Jan           AOP6401   8715    H35B     0.00      
  5    55 Hadačová Gabriela     AOP6751   8810    D35B     0.00      
  6    54 Krasnokutská Magda    AOP7452  49494    T1       0.00      
  7    53 Hadačová Tereza       AOP9051   8798    D12B     0.00      
  8    52 Peřinka Jan           AOP9101   8713    H12B     0.00      
  9    51 Peřinková Petra       AOP9451        P  D10C     0.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Seznam přihlášených oddílu: AOV - Aktivní pohyb Baník Ostrava       Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   596 Adamovský Miloslav    AOV5401  52937    H45B               
  2   595 Klečková Zina         AOV6151  52944    D40B               
  3   594 Sochorová Hana        AOV6252  52943    D40B               
  4   593 Adamovská Milena      AOV8153  52933    D21B               
  5   592 Stoszek Jakub         AOV8301  52939    H20B               
  6   591 Langer Martin         AOV8400  52942    H18B               
  7   590 Šťukavcová Jarmila    AOV8454  52951    D18B               
  8   589 Jedináková Renáta     AOV8652  52954    D16B               
  9   588 Adamčíková Zdeňka     AOV8750  52946    D16B               
 10   585 Sochor Jan            AOV8801  52935    H14B               
 11   584 Proske Petr           AOV8803  52938    H14B               
 12   587 Klečková Lucie        AOV8852  52934    D14B               
 13   586 Weissová Lucie        AOV8952  52941    D14B               
 14   583 Sochor Vít            AOV9105  52932    H12B               
 
 
Seznam přihlášených oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                    Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    60 Gawel Jiří            BBM5700 301272    H45B     0.00      
  2    61 Ptáček Pavel          BBM6508  53271    H35B     0.00      
  3    62 Fiala Jan             BBM7205  52764    H21B     0.00      
  4    63 Gawel Jiří            BBM8400  53524    H21B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: BFM - Biocel Vratimov                   Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    68 Mutina Vlastimil      BFM5701  49457    H45C     0.00      
  2    67 Ivan Richard          BFM8801  49496    H14B     0.00      
  3    65 Petr Jiří             BFM8901  49459    H14B     0.00      
  4    66 Konůpka Petr          BFM8902  49499    H14B     0.00      
  5    64 Janíková Dita         BFM9051  49469    D12B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD              Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   613 Dvořák Vlastimil      BOV4901  51370    H50B               
 
 
Seznam přihlášených oddílu: FYS - TJ Fryšták                        Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   255 Končák Jaroslav       FYS6305  53856    H35B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    79 JAKOBI Zdeněk         HAV5701  52751    H21B     0.00      
  2    82 JURAČKA Zdeněk        HAV5702  52752    H45B     0.00      
  3    81 SCHUSTER Martin       HAV6501  52753    H21B     0.00      
  4    73 SCHUSTEROVÁ Martina   HAV6550 416142    D35B     0.00      
  5    80 ŘÍMAN Petr            HAV6709   8814    H21B     0.00      
  6    72 VRIČANOVÁ Sylva       HAV6751   8815    D35B     0.00      
  7    78 ADAMUS Pavel          HAV8402 232145    H18B     0.00      
  8    83 KREJČÍK Jakub         HAV8403 416155    H18C     0.00      
  9    71 KLAJBLOVÁ Kristýna    HAV8555 232113    D18B     0.00      
 10    76 PREISSLER Adam        HAV8608 232107    H16B     0.00      
 11    75 KORČÁK Dominik        HAV8703 416141    H16B     0.00      
 12    77 SCHUSTER Marcel       HAV8707 416143    T1       0.00      
 13    74 SCHUSTER Marek        HAV9300 232136    H10C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: HLV - Sokol Holešov                     Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    70 Peška Antonín         HLV4801  53835    H50B               
 
 
Seznam přihlášených oddílu: HOB - SKOB HOBES Horní Benešov          Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    86 Klech Josef           HOB4701  51939    H55B     0.00      
  2    85 Kulíšek Tomáš         HOB7101  51936    H21B     0.00      
  3    84 Dittrich Petr         HOB7701  51940    H21B     0.00      
  4    87 Ondrusz Martin        HOB8801   4628    H14B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: JPV - SK Junior Prostějov               Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1    96 Vidmuchová Martina    JPV7175  49883    D21B     0.00      
  2    88 Perknovský Martin     JPV7717  52866    H21B     0.00      
  3    97 Hoffmanová Johana     JPV7852  53588    D21B     0.00      
  4    90 Černohous Petr        JPV8113  52850    H21C     0.00      
  5    89 Jura Tomáš            JPV8236  52862    H21B     0.00      
  6    99 Černohous Jan         JPV8335  52855    H20B     0.00      
  7    93 Pavlíček Václav       JPV8412  52848    H18B     0.00      
  8   100 Černohous Roman       JPV8415  58245    H18B     0.00      
  9    92 Klváčěk Aleš          JPV8527   8822    H18B     0.00      
 10    91 Kokojan David         JPV8535  52858    H18B     0.00      
 11    98 Daňková Petra         JPV8575  52861    D21B     0.00      
 12    94 Navrátil Tomáš        JPV8817  52856    H14B     0.00      
 13    95 Gajdoš Jan            JPV8913  49873    H14B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KIM - MDDM Kuřim                        Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   102 Janská Iva            KIM5795  52090    D40B     0.00      
  2   101 Eklová Martina        KIM9264  52050    D10C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KON - KOB Konice                        Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   103 Skácel Jaroslav       KON4617  52413    H50B     0.00      
  2   104 Sedláčková Hana       KON5481  52419    D35B     0.00      
  3   105 Smičková Eva          KON5887  52412    D40B     0.00      
  4   106 Grepl Ladislav        KON6111   8902    H35B     0.00      
  5   107 Skácelová Naďa        KON6183   8906    D35B     0.00      
  6   109 Dittrichová Lenka     KON6285  52420    D35B     0.00      
  7   110 Huňka Karel           KON6919  52720    H21B     0.00      
  8   111 Procházka Josef       KON7219   8900    H21B     0.00      
  9   112 Sedláček David        KON7617   8901    H21B     0.00      
 10   113 Růžičková Eva         KON8582  52411    D18B     0.00      
 11   114 Kočí Petra            KON8786  52723    D16B     0.00      
 12   115 Skácelová Naďa        KON8889  52414    D14B     0.00      
 13   116 Hlavová Jindra        KON8989  52418    D14B     0.00      
 14   117 Kučera Jan            KON9037  52718    H12B     0.00      
 15   120 Kočí Adam             KON9131        P  H12B     0.00      
 16   118 Dittrichová Zuzana    KON9175  52416    D12B     0.00      
 17   119 Najbr Ondřej          KON9223  52721    H10C     0.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KRN - TJ Loko Krnov                     Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   548 Peths Pavel           KRN5801  52632    H40B               
  2   549 Ulahelová Jarmila     KRN6052 301593    D35C               
  3   550 Hrouzová Jiřina       KRN6151  52626    D35B               
  4   551 Ulahelová Jana        KRN8451  52647    D18B               
  5   552 Ptašníková Dagmar     KRN8452  52652    D18B               
  6   553 Frýdlová Lenka        KRN8659  53501    D16B               
  7   554 Roznosová Julie       KRN8754  52650    D16B               
  8   555 Žaloudíková Radka     KRN8852  53534    D14B               
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   137 Janů Zdeněk           KSU5749  53649    H35B     0.00      
  2   136 Adámek Pavel          KSU5847  53658    H35B     0.00      
  3   135 Vozda Jiří            KSU6149  53648    H35B     0.00      
  4   129 Paloncýová Mária      KSU6396  52618    D35B     0.00      
  5   128 Adámková Hana         KSU6693  53653    D35B     0.00      
  6   127 Sikorová Gabriela     KSU7299  52621    D21B     0.00      
  7   134 Paloncý Pavel         KSU8448  52608    H18B     0.00      
  8   126 Adámková Tereza       KSU8691  52611    D16B     0.00      
  9   133 Genčur Roman          KSU8749  52612    H16B     0.00      
 10   125 Paloncýová Markéta    KSU8791  52613    D16B     0.00      
 11   124 Adámková Klára        KSU8899  53669    D14B     0.00      
 12   123 Vozdová Klára         KSU8964  49314    D14B     0.00      
 13   132 Vozda Vojtěch         KSU9043  53656    H12B     0.00      
 14   131 Janů Zdeněk           KSU9045  53670    H12B     0.00      
 15   130 Hnilica Přemek        KSU9141  53667    H12B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KVS - SKOB Kobra Vsetín                 Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   138 Maliňáková Eva        KVS6551   7864    D35B     0.00      
  2   139 Spitzerová Petra      KVS8351   7866    D20B     0.00      
  3   141 Maliňák Štěpán        KVS8801   7865    H14B     0.00      
  4   140 Maliňáková Barbora    KVS9051  53334    D12B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KYL - SP Kylešovice                     Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   142 Marek Navrátil        KYL7100  51317    H21B     0.00      
  2   143 Luděk Valík           KYL7101  51316    H21B     0.00      
  3   144 Petra Valíková        KYL7350 416168    D21C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: KZL - SK přiznivců OB Zlín              Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   416 Vintr Ivan            KZL4501  53379    H55B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: LBM - TJ Loko-Ingstav Brno              Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   150 Šauman Václav         LBM3026  52026    H70B     0.00      
  2   151 Tomanová Jana         LBM4955  52055    D45B     0.00      
  3   148 Salajka Pavel         LBM5204  52068    H45C     0.00      
  4   149 Salajková Věra        LBM5558  52058    D45C     0.00      
  5   146 Matyáš Petr           LBM6110  52080    H35C     0.00      
  6   147 Matyášová Lenka       LBM6460  52093    D35C     0.00      
  7   145 Eklová Ilona          LBM6759  52067    D35B     0.00      
  8   152 Kusá Petra            LBM7851  52046    D21C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice              Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   153 Perůtka Karel         LCE4901  51293    H35B     0.00      
  2   154 Cahlová Slávka        LCE5451  52697    D40B     0.00      
  3   155 Stackeová Anna        LCE5551 416057    D40B     0.00      
  4   156 Stacke Jiří           LCE5801  52676    H35B     0.00      
  5   157 Perůtková Ivana       LCE5851  52699    D40B     0.00      
  6   158 Vlažná Mirka          LCE5852  52698    D40B     0.00      
  7   159 Hauerlandová Jitka    LCE5853  52686    D40B     0.00      
  8   160 Valentová Eva         LCE6051  51509    D40B     0.00      
  9   161 Slezák Libor          LCE6207  52700    H35B     0.00      
 10   162 Hubáček Jaroslav      LCE6311  52695    H35B     0.00      
 11   163 Slezáková Jitka       LCE6351  52701    D35B     0.00      
 12   164 Vavrysová Iva         LCE6359  52692    D35B     0.00      
 13   165 Vavrys Petr           LCE6413  52693    H35B     0.00      
 14   166 Ferdusová Eva         LCE6461  52694    D35B     0.00      
 15   167 Hubáčková Dagmar      LCE6569  52687    D35B     0.00      
 16   168 Kukolová Alena        LCE6651 416075    D35B     0.00      
 17   169 Škoda František       LCE7439  52683    H21B     0.00      
 18   170 Trčka Jan             LCE8202  52704    H20B     0.00      
 19   171 Žáčková Lenka         LCE8351  53868    D20B     0.00      
 20   172 Mahdalová Zuzana      LCE8551  52673    D18B     0.00      
 21   173 Kamasová Eva          LCE8653  51302    D16B     0.00      
 22   174 Eischmannová Tereza   LCE8752  53872    D16B     0.00      
 23   175 Perůtka Jan           LCE8801  52705    H14B     0.00      
 24   176 Cahel Marek           LCE8803  52706    H14B     0.00      
 25   177 Vlažný Jan            LCE8901  52707    H14B     0.00      
 26   178 Slezák Zdeněk         LCE8902  52702    H14B     0.00      
 27   179 Mališková Lucie       LCE8951  53867    D14B     0.00      
 28   180 Slezák Jiří           LCE9001  52703    H12B     0.00      
 29   181 Benroth Jakub         LCE9002  51501    H12B     0.00      
 30   182 Valenta Jan           LCE9003  51502    H12B     0.00      
 31   183 Cahlová Blanka        LCE9051  52708    D12B     0.00      
 32   184 Hubáčková Pavla       LCE9052  52710    D12B     0.00      
 33   185 Ďurďová Aneta         LCE9053  51300    D12B     0.00      
 34   186 Patáková Radka        LCE9054  51297    D12B     0.00      
 35   187 Korčak Jana           LCE9055 416060    D12B     0.00      
 36   188 Hubáček Jan           LCE9101  51301    H12B     0.00      
 37   189 Vlažný Jakub          LCE9102  52709    H12B     0.00      
 38   190 Semela Jakub          LCE9103  53876    H12B     0.00      
 39   191 Valenta Jiří          LCE9201  51504    H10C     0.00      
 40   192 Kunovský Ondřej       LCE9202  51505    H10C     0.00      
 41   193 Benroth Martin        LCE9206 416064    H10C     0.00      
 42   194 Patáková Michaela     LCE9252 416061    D10C     0.00      
 43   195 Hubáček Michal        LCE9301  53880    H10C     0.00      
 44   196 Vavrys Johan          LCE9302  53869    H10C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: MOV - SKOB Ostrava                      Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   214 Koloczek Albín        MOV3401  52784    H65B     0.00      
  2   213 Běčák Arnošt          MOV4001  51170    H60B     0.00      
  3   212 Juřeník Josef         MOV5201  52774    H45B     0.00      
  4   211 Jelínek Petr          MOV5502  52982    H45B     0.00      
  5   207 Ryšavý Jiří           MOV5803  52776    H21B     0.00      
  6   210 Maceček Otakar        MOV6102  51172    H35B     0.00      
  7   220 Miturová Radmila      MOV6551 416227    D35C     0.00      
  8   206 Berger Tomáš          MOV6901  52771    H21B     0.00      
  9   209 Štětínský Pavel       MOV7104  52780    H21B     0.00      
 10   219 Svěchotová Hana       MOV7150  52779    D21B     0.00      
 11   208 Svěchota Milan        MOV7202  52778    H21B     0.00      
 12   218 Hulenková Martina     MOV7352  51174    D21B     0.00      
 13   217 Bradáčová Soňa        MOV7651  51372    D21B     0.00      
 14   205 Sivák Jan             MOV8701  52987    H16B     0.00      
 15   204 Maceček Jakub         MOV9001  51173    H12C     0.00      
 16   215 Miturová Barbora      MOV9051 416220    D12C     0.00      
 17   216 Štětínská Jana        MOV9151  52999    D12C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: OBM - SK Orientační sporty Brno         Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   198 Mikšík Pavel          OBM      53795    H10C     0.00      
  2   197 Mikšík Pavel          OBM6501   8065    H21C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: OBR - SK SKI-SPORT Bruntál              Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   203 Pilc Oldřich          OBR5100  52747    H50B     0.00      
  2   201 Pilcová Petra         OBR6666  52654    D21B     0.00      
  3   202 Čamek Adam            OBR7600 352302    H21C     0.00      
  4   199 Pilcová Barbora       OBR8977  52746    D14B     0.00      
  5   200 Motyková Soňa         OBR8988  52653    D14C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ODR - SKOB Odry                         Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   221 Rigó Marek            ODR7101  52756    H21B     0.00      
  2   222 Pavlačka Ondra        ODR8100  51303    H21B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: OOP - TJ Opava                          Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   223 Nosek Jiří            OOP4401  52766    H55B     0.00      
  2   224 Rychlý Miloš          OOP5302  49416    H40B     0.00      
  3   228 Řezníková Renata      OOP5450  49421    D40B     0.00      
  4   226 Jahn Pavel            OOP5500  52759    H40B     0.00      
  5   227 Jahnová Helena        OOP5550  52760    D40B     0.00      
  6   225 Lecián Oldřich        OOP6100  49476    H40B     0.00      
  7   230 Glabazňová Jana       OOP6151   8714    D35B     0.00      
  8   229 Kociánová Eva         OOP6750  52767    D21B     0.00      
  9   231 Lecián Martin         OOP8503  49475    H18B     0.00      
 10   232 Ličman Jan            OOP8507  49369    H18B     0.00      
 11   233 Kociánová Michaela    OOP9050  49401    D12B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: OSN - SK Orient. sporty Nové Město n.M. Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   240 Wurzel Břetislav      OSN6005  52146    H40B     0.00      
  2   236 Bořil Petr            OSN6207  52137    H40B     0.00      
  3   239 Wurzelová Dana        OSN6654  52145    D35C     0.00      
  4   235 Bořil Tomáš           OSN8833  52136    H14B     0.00      
  5   238 Wurzelová Hana        OSN8972  52144    D14B     0.00      
  6   234 Bořil Petr            OSN9137  52135    H12B     0.00      
  7   237 Wurzelová Pavlína     OSN9273  52143    D10C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: OTK - Jiskra Otrokovice                 Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   242 Panovec Vladan        OTK6201  52348    H35B     0.00      
  2   243 Kunz Martin           OTK7105  52345    H21B     0.00      
  3   241 Panovec Jan           OTK8931  52349    H14B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská Brno    Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   250 Přikryl Kamil         PBM4134  52087    H45C     0.00      
  2   249 Robotka Libor         PBM5303  52027    H45B     0.00      
  3   251 Přikryl Petr          PBM6707  52008    H21B     0.00      
  4   248 Kheil Radim           PBM7301  52061    H21B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                  Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   247 Jeřábek Luboš         PLU6112  52498    H40B     0.00      
  2   245 Jeřábek Vojtěch       PLU8921  52495    H14B     0.00      
  3   246 Štěpánek Radek        PLU8923  52494    H14B     0.00      
  4   244 Stoklasová Barbora    PLU8976  49878    D14B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: POC - SK Pizzerie Haná                  Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   281 Otruba Karel          POC7917  52481    H21B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: PTE - TJ Sokol Ptení                    Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   253 Mikšíková Kateřina    PTE7375   8827    D21B     0.00      
  2   252 Fládrová Jana         PTE7477   8817    D21B     0.00      
  3   254 Boháčovč Lucie        PTE8771   8829    D16B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou              Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   256 Skryja Bořivoj        PZR6106   4644    H35C     0.00      
  2   257 Lapčáková Naděžda     PZR8853    128    D14C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice               Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   612 Fajgl Jaromír         RAD3801  49434    H60B               
  2   611 Hrazdil Roman         RAD7401   8086    H21B               
 
 
Seznam přihlášených oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko              Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   258 Henek Milan           RBK5307  52078    H45C     0.00      
  2   259 Jalový Jaroslav       RBK5719   8812    H21C     0.00      
  3   263 Jalová Marie          RBK5761  49601    D35C     0.00      
  4   264 Jalový Vlastimil      RBK6120  52163    H35C     0.00      
  5   277 Berka Milan           RBK6312 232023    H35C     0.00      
  6   265 Pekárek Aleš          RBK6602   4643    H35C     0.00      
  7   275 Blažková Hana         RBK6957        P  D21C     0.00      
  8   276 Berková Pavlína       RBK7151  21519    D21C     0.00      
  9   261 Brodecký Radek        RBK8004  49602    H21C     0.00      
 10   260 Jalový Jaroslav       RBK8145  52015    H21C     0.00      
 11   262 Hikl Tomáš            RBK8146   8003    H21B     0.00      
 12   267 Matulová Iva          RBK8455   8083    D18B     0.00      
 13   266 Henek Michal          RBK8605  52006    H16B     0.00      
 14   268 Haresta Petr          RBK8629  49894    H16C     0.00      
 15   269 Jalový Michal         RBK8724  49900    H16C     0.00      
 16   270 Vaněk Libor           RBK8822  21522    H14C     0.00      
 17   278 Šesták Jakub          RBK9001 301284    H12C     0.00      
 18   274 Berka Milan           RBK9011 232026    H12C     0.00      
 19   271 Pekárek Michal        RBK9015 301285    H12C     0.00      
 20   272 Pekárková Monika      RBK9252 301286    D10C     0.00      
 21   279 Tesařová Eva          RBK9253        P  D10C     0.00      
 22   273 Blažková Kateřina     RBK9350        P  D10C     0.00      
 23   280 Tesařová Markéta      RBK9451        P  D10C     0.00      
Půjčeno čipů:4
 
 
Seznam přihlášených oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                 Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   282 Dvorský Ilja          SKM6103  52202    H40B     0.00      
  2   283 Janásová Jitka        SKM6551  53818    D35B     0.00      
  3   284 Pěček Vítězslav ml.   SKM7104  52199    H21B     0.00      
  4   285 Rytíř Michal          SKM7325  52201    H21B     0.00      
  5   286 Rytíř Jan             SKM7701  53822    H21B     0.00      
  6   290 Vašáková Valerie      SKM7882  51306    D21B     0.00      
  7   287 Hašek Jakub           SKM8012  53812    H21B     0.00      
  8   288 Stachoň Zdeněk        SKM8013  52204    H21B     0.00      
  9   289 Krahulcová Hana       SKM8080  51304    D21B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: SOP - TJ Slezan Opava                   Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   291 Suchánková Libuše     SOP4851   8722    D45B     0.00      
  2   292 Jurčák Karel          SOP5101   8720    H50B     0.00      
  3   293 Malysa Ján            SOP5102  53420    H50B     0.00      
  4   294 Pospíšil Václav       SOP5701  49391    H45B     0.00      
  5   295 Moravec Stanislav     SOP5801  53462    T2       0.00      
  6   296 Bačo Lubomír          SOP6201  49350    H40B     0.00      
  7   297 Moravcová Zuzana      SOP8852  49388    D14B     0.00      
  8   298 Pospíšilová Martina   SOP9051  49392    D12B     0.00      
  9   299 Moravcová Lucie       SOP9052  49389    D12B     0.00      
 10   300 Bačo Tomáš            SOP9201   8724    H10C     0.00      
 11   301 Pospíšil Petr         SOP9301   8725    H10C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   310 Uhmann Hubert         SSU2600  52536    H70B     0.00      
  2   311 Sita Vratislav        SSU3000  52561    H65B     0.00      
  3   309 Štáblová Jitka        SSU5350  52557    D45B     0.00      
  4   494 Králová Zdenka        SSU6091  52553    D35B     0.00      
  5   308 Mertová Eva           SSU8599  52542    D18B     0.00      
  6   495 Králová Lada          SSU8799  52552    D16B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: STE - SKI-OB Šternberk                  Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   609 Skoupý Kamil          STE4501  52518    H55B               
  2   302 Zdráhal Tomáš         STE5301  52530    H21B     0.00      
  3   303 Václavek Jiří         STE5701  52525    H21B     0.00      
  4   610 Jakob Petr            STE6203  52509    H21B               
  5   304 Neumannová Kamila     STE6751  52514    D21B     0.00      
  6   305 Hanák Pavel           STE7101  52505    H21B     0.00      
  7   306 Pudel Jarda           STE7505  52516    H21B     0.00      
  8   307 Jašek Petr            STE7601  52511    H21B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: SVS - Orientklub Vsetín                 Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   316 Rafaj Lubomír         SVS5101  51516    H45C     0.00      
  2   315 Maliňák Josef         SVS5501  53389    H45C     0.00      
  3   314 Maliňáková Katka      SVS8151  53385    D21B     0.00      
  4   313 Maliňáková Petra      SVS8751  53387    D16B     0.00      
  5   312 Rafajová Zuzana       SVS9151  51519    D12B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                     Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   318 Dufek Jan             TBM4231  53230    H50B     0.00      
  2   332 Liščinská Eva         TBM4451  49660    D45C     0.00      
  3   331 Komínek Jiří          TBM4639  53257    H45C     0.00      
  4   341 Zabloudil Pavel       TBM5003  53256    H45B     0.00      
  5   343 Smejkal Pavel         TBM5710  53299    H35B     0.00      
  6   322 Minařík Luboš         TBM5711  53235    H21B     0.00      
  7   340 Šebesta Vlastislav    TBM5807  53258    H21B     0.00      
  8   330 Šuler Josef           TBM6005 301235    H40B     0.00      
  9   326 Pospíšek Zbyněk       TBM6007  53260    H40B     0.00      
 10   319 Hlaváč Jiří           TBM6116  53247    H21B     0.00      
 11   317 Brlica Pavel          TBM6517  53259    H21B     0.00      
 12   336 Slavíková Jitka       TBM6751  53239    D21C     0.00      
 13   334 Marková Slávka        TBM6776  53402    D35C     0.00      
 14   321 Kovářová Iva          TBM7071  53270    D21B     0.00      
 15   327 Ptáček Ondřej         TBM7120  53250    H21B     0.00      
 16   339 Hlaváčová Šárka       TBM7258  49656    D21C     0.00      
 17   320 Holíková Kateřina     TBM7371  53273    D21B     0.00      
 18   328 Ptáčková Veronika     TBM7374  53240    D21B     0.00      
 19   329 Schwab David          TBM7401  53234    H21B     0.00      
 20   342 Krejčí Jan            TBM7646  79311    H21B     0.00      
 21   338 Zedník Jakub          TBM8410  53248    H18B     0.00      
 22   333 Liščinský Tomáš       TBM8411 416107    H18C     0.00      
 23   323 Minaříková Michaela   TBM8668  53241    D16B     0.00      
 24   325 Pospíšek Marek        TBM8907  53289    H14B     0.00      
 25   324 Minaříková Zuzana     TBM8998  53231    D14B     0.00      
 26   335 Sedláček Marek        TBM9001 301280    H12C     0.00      
 27   337 Šulerová Pavlína      TBM9151        P  D12C     0.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Seznam přihlášených oddílu: TRC - SKOB BETA Třinec                  Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   582 Bialožyt Miroslav     TRC5701   8789    H45B               
  2   581 Niedoba Jan           TRC6200   8787    H35B               
  3   580 Trojek Jakub          TRC6400   8788    H35B               
  4   579 Szturc Radek          TRC6800   8785    H21B               
  5   577 Cieslar Martin        TRC8401   8750    H18B               
  6   578 Nowak Jiří            TRC8500   8752    H18B               
  7   568 Sedláček Tomáš        TRC8601   8754    H16B               
  8   565 Javorský Petr         TRC8603   8755    H16B               
  9   564 Bernát Petr           TRC8606   8757    H16B               
 10   566 Bialožyt Michal       TRC8700   8759    H16B               
 11   567 Mainka Radek          TRC8703   8760    H16B               
 12   563 Mrózkowa Ivana        TRC8751   8774    D16B               
 13   561 Steblová Veronika     TRC8752   8775    D16B               
 14   562 Žabková Marie         TRC8753   8776    D16B               
 15   559 Kaletová Petra        TRC8754   8777    D16B               
 16   560 Šodková Petra         TRC8755   8773    D16B               
 17   557 Trojek Pavel          TRC8803   8765    H14B               
 18   556 Žabková Markéta       TRC8850   8778    D14B               
 19   558 Sedláček Michal       TRC8901   8766    H14B               
 20   569 Szturc Jan            TRC9003   8769    H12B               
 21   572 Krzywoň Jiří          TRC9004   8758    H12B               
 22   574 Bialožytová Tereza    TRC9050   8780    D12B               
 23   575 Hudzieczeková Eva     TRC9051   8771    D12B               
 24   570 Kiedroň Michal        TRC9101   8786    H12B               
 25   571 Szturc Václav         TRC9102   8768    H12B               
 26   573 Kostka Jakub          TRC9103   8772    H12B               
 27   576 Cieslarová Markéta    TRC9150   8753    D12B               
 
 
Seznam přihlášených oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                      Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   357 Gavendová Anna        TRI4650  49330    D55B     0.00      
  2   356 Prokop Lubomír        TRI6001  53178    H40B     0.00      
  3   355 Myslivec Jiří	        TRI7801  52292    H21B     0.00      
  4   354 Walaski Antonín       TRI8006   8657    H21B     0.00      
  5   352 Jasková Lucie         TRI8554   8653    D18B     0.00      
  6   353 Vlčková Dana          TRI8559   8654    D18B     0.00      
  7   348 Martynková Aneta      TRI8657  53293    D16B     0.00      
  8   349 Laštůvka Jan          TRI8704   8663    H16B     0.00      
  9   351 Cieslar Daniel        TRI8708  49356    H16B     0.00      
 10   350 Jastrzembski Matěj    TRI8714   8664    H16B     0.00      
 11   344 Latochová Kateřina    TRI8850   8658    D14B     0.00      
 12   347 Jurga Václav          TRI8903  53280    H14B     0.00      
 13   346 Karásek Lukáš         TRI8914   8655    H14B     0.00      
 14   345 Prokopová Alžběta     TRI8951  53249    D14B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: TTR - OOB Třebíč                        Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   359 Kruml František       TTR3601  52239    H65B     0.00      
  2   358 Koudelný Jiří         TTR5401  52251    H45B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: TZL - SKOB Zlín                         Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   413 Valla Stanislav       TZL3125  53321    H70B     0.00      
  2   412 Láznička Alois        TZL3613  53375    H60B     0.00      
  3   411 Pastuszek Pavel       TZL4727  53374    H55B     0.00      
  4   410 Jelínek Petr          TZL4902  53848    H50B     0.00      
  5   383 Horynová Eva          TZL5254   8930    D45B     0.00      
  6   409 Čevela Jaromír        TZL5301  52398    H45B     0.00      
  7   407 Slováček Rudolf       TZL5402  53322    H45B     0.00      
  8   408 Žaludek Jindřich      TZL5410  53842    H45B     0.00      
  9   405 Nečas Rudolf          TZL5703  53320    H35B     0.00      
 10   406 Krejčík Zbyněk        TZL5704   8936    H35B     0.00      
 11   403 Kusbach Antonín       TZL5803  53855    H35B     0.00      
 12   404 Lanc Marian           TZL5806  53897    H35B     0.00      
 13   382 Žaludková Miroslava   TZL5954  53838    D40B     0.00      
 14   414 Hájová Jana           TZL6051   8919    D35B     0.00      
 15   402 Hančík Roman          TZL6206   8922    H35B     0.00      
 16   380 Krejčíková Monika     TZL6262  52219    D35B     0.00      
 17   381 Cetkovská Alena       TZL6263  53342    D35B     0.00      
 18   400 Galík Svatopluk       TZL6301  53369    H35B     0.00      
 19   401 Láznička Robert       TZL6309  53368    H35B     0.00      
 20   379 Koláriková Irena      TZL6351  53837    D35B     0.00      
 21   378 Hančíková Hana        TZL6454   8923    D35B     0.00      
 22   376 Hančíková Michaela    TZL6559   8924    D35B     0.00      
 23   377 Schäferová Jana       TZL6566  52342    D35B     0.00      
 24   399 Černoch Karel         TZL6835   8933    H21B     0.00      
 25   398 Podhajský Jaroslav    TZL7207   8937    H21B     0.00      
 26   375 Nešporová Barbora     TZL7652  52223    D21C     0.00      
 27   397 Vintr Radek           TZL7701  52222    H21B     0.00      
 28   374 Chromčáková Alena     TZL8458  53332    D18B     0.00      
 29   396 Láznička Martin       TZL8507  53364    H18B     0.00      
 30   372 Krejčíková Barbora    TZL8551  52209    D18B     0.00      
 31   373 Baklíková Anna        TZL8562  53328    D18B     0.00      
 32   395 Kožík Jiří            TZL8615  53841    H16B     0.00      
 33   371 Semelová Eva          TZL8662  53326    D16B     0.00      
 34   392 Eid Michal            TZL8707  53358    H16B     0.00      
 35   393 Cetkovský Petr        TZL8711  53357    H16B     0.00      
 36   394 Kudláček Tomáš        TZL8713  53843    H16B     0.00      
 37   415 Šimeček Jiří          TZL8715 416052    H16C     0.00      
 38   369 Hýblová Lenka         TZL8753  53845    D16B     0.00      
 39   370 Zálešáková Magda      TZL8787  53351    D16B     0.00      
 40   391 Nečas Tomáš           TZL8801  53318    H14B     0.00      
 41   365 Polášková Tereza      TZL8851  53324    D14B     0.00      
 42   366 Hančíková Hana        TZL8852   8926    D14B     0.00      
 43   367 Hančíková Barbora     TZL8853   8928    D14B     0.00      
 44   368 Filipová Zuzana       TZL8855  53885    D14B     0.00      
 45   389 Kusbach Antonín       TZL8901  53356    H14B     0.00      
 46   390 Žaludek Jindřich      TZL8904  53839    H14B     0.00      
 47   363 Galíková Eliška       TZL8955  53323    D14B     0.00      
 48   364 Hýblová Jitka         TZL8956  53898    D14B     0.00      
 49   386 Schäfer Martin        TZL9009  52343    H12B     0.00      
 50   387 Láznička Petr         TZL9011  53396    H12B     0.00      
 51   388 Kolárik Jan           TZL9013  53836    H12B     0.00      
 52   362 Hančíková Kateřina    TZL9051   8927    D12B     0.00      
 53   385 Nečas Jiří            TZL9101  53317    H12B     0.00      
 54   361 Vintrová Iva          TZL9151  53360    D12B     0.00      
 55   360 Žaludková Petra       TZL9251  53844    D10C     0.00      
 56   384 Schäfer Jan           TZL9301 416051    H10C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: UOL - SK Univerzita Palackého Olomouc   Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   417 Jadviščok Ladislav    UOL5101  52440    H50B     0.00      
  2   418 Navrátil Antonín      UOL5301  52448    H45B     0.00      
  3   432 Špacírová Danuše      UOL5852  52730    D35B     0.00      
  4   433 Poklopová Ivana       UOL6451  52451    D21B     0.00      
  5   434 Štrajtová Zuzana      UOL6452  52466    D21B     0.00      
  6   419 Šimek Roman           UOL6503  52459    H35B     0.00      
  7   431 Šimková Hana          UOL6653  52476    D35C     0.00      
  8   435 Sukeníková Zuzana     UOL8353   5591    D21B     0.00      
  9   420 Řehák Jiří            UOL8401  52455    H18B     0.00      
 10   421 Štrajt Přemysl        UOL8404  52464    H18B     0.00      
 11   436 Šišková Vladimíra     UOL8456  52461    D18B     0.00      
 12   422 Hruban Jan            UOL8502  52438    H18B     0.00      
 13   423 Kuba Martin           UOL8702  52443    H16B     0.00      
 14   424 Brtník Adam           UOL8705  52734    H16B     0.00      
 15   426 Zdráhal Tomáš         UOL8801  52470    H14B     0.00      
 16   425 Poklop Martin         UOL8802  52450    H14B     0.00      
 17   427 Hladík Ladislav       UOL8804  52436    H14B     0.00      
 18   428 Špacír Jan            UOL8805  52462    H14B     0.00      
 19   429 Štrajt Michal         UOL8903  52463    H14B     0.00      
 20   430 Vašíček Michal        UOL8908  52469    H14B     0.00      
 21   437 Poklopová Lenka       UOL8951  52452    D14B     0.00      
 22   438 Hladíková Helena      UOL8953  52437    D14B     0.00      
 23   439 Řeháková Tereza       UOL9051  52454    D12B     0.00      
 24   440 Jakobová Adélka       UOL9052  52507    D12B     0.00      
 25   441 Štrajtová Štěpánka    UOL9151  52465    D12B     0.00      
 26   442 Šimková Johanka       UOL9355  52729    D12B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                     Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   469 Říhová Marie          VBM3086  53219    D50C     0.00      
  2   464 Bauer Emil            VBM4410  49651    H55B     0.00      
  3   463 Chmelík Aleš          VBM4732  53217    H55B     0.00      
  4   462 Dokoupil Vladimír     VBM4806  53305    H50B     0.00      
  5   478 Svoboda Vladimír      VBM5715 416021    H45C     0.00      
  6   452 Dokoupilová Zuzana    VBM5754  53306    D45B     0.00      
  7   461 Hirš Libor            VBM6000  53221    H40B     0.00      
  8   451 Bravená Alexandra     VBM6155  53207    D35B     0.00      
  9   450 Jemelíková Lada       VBM6555  53223    D21B     0.00      
 10   477 Hovořák Petr          VBM6705 416024    H35C     0.00      
 11   449 Trunkátová Andrea     VBM7051  53465    D21B     0.00      
 12   448 Hiršová Marcela       VBM7079  53222    D21B     0.00      
 13   460 Trunkát Daniel        VBM7102   8915    H21B     0.00      
 14   459 Sluka Miroslav        VBM7207  53214    H21B     0.00      
 15   476 Rouš Pavel            VBM8102  53679    H21C     0.00      
 16   475 Dokoupil Zbyněk       VBM8206  53210    H21C     0.00      
 17   467 Přichystalová Denisa  VBM8251        P  D10C     0.00      
 18   447 Šafránková Iva        VBM8252  49677    D21B     0.00      
 19   474 Hermann Tomáš         VBM8301  53303    H21C     0.00      
 20   458 Krčál Marek           VBM8307  49620    H20B     0.00      
 21   457 Kozumplík Aleš        VBM8403  49841    H18B     0.00      
 22   446 Cajzlová Veronika     VBM8451  53691    D18B     0.00      
 23   445 Hermannová Kateřina   VBM8454           D18B     0.00      
 24   456 Nerad Miloš           VBM8601  53485    H16B     0.00      
 25   473 Hojsák Ondřej         VBM8603        P  H16C     0.00      
 26   444 Bravená Martina       VBM8751  53208    D16B     0.00      
 27   455 Bravený Adam          VBM8801 301547    H14B     0.00      
 28   443 Borecká Kateřina      VBM8852  53308    D14B     0.00      
 29   468 Svobodová Vendula     VBM9052 416023    D12C     0.00      
 30   454 Jemelík Hynek         VBM9101  53489    H12B     0.00      
 31   453 Bravený Vít           VBM9102  53576    H12B     0.00      
 32   471 Krajčírovič Jan       VBM9104        P  H10C     0.00      
 33   472 Kočí Petr             VBM9105 416025    H12C     0.00      
 34   470 Svoboda Marek         VBM9301 416022    H10C     0.00      
 35   466 Jemelíková Denisa     VBM9351  49313    D10C     0.00      
 36   465 Koporová Petra        VBM9352        P  D10C     0.00      
Půjčeno čipů:4
 
 
Seznam přihlášených oddílu: VMZ - TJ DDM Valašské Meziříčí          Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   490 Najbrt Tomáš          VMZ5607  53395    H40B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   491 Vlach Oldřich         VOV4401  52297    H50B     0.00      
  2   492 Vlach Oldřich         VOV7730  53888    H21B     0.00      
  3   493 Bubíková Alena        VOV7850  53814    D21B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: VRB - SK při gymnáziu Vrbno p. Pradědem Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   482 Pešková Kateřina      VRB8455  53832    D18B     0.00      
  2   489 Peths Matěj           VRB8507  52633    H18B     0.00      
  3   483 Jandová Lucie         VRB8552 301276    D18B     0.00      
  4   484 Kratschmerová Kat.    VRB8558  51944    D18B     0.00      
  5   486 Váňa Lukáš            VRB8601 301202    H16B     0.00      
  6   487 Žaloudík Jiří         VRB8602  52642    H16B     0.00      
  7   481 Višváderová Kateřina  VRB8650 302167    D16B     0.00      
  8   488 Mikula Rastislav      VRB8702 232147    H16B     0.00      
  9   485 Válek Filip           VRB8906 232102    H14B     0.00      
 10   480 Veličková Monika      VRB8951 232123    D14B     0.00      
 11   479 Kratschmerova Ivona   VRB9050 232178    D12B     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: XX1 - Příchozí1                         Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   122 Karel Klimeš          XX1            P  T2                 
Půjčeno čipů:1
 
 
Seznam přihlášených oddílu: XX2 - Příchozí2                         Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   546 Vemola Jiří           XX20001        P  T1       0.00      
  2   547 Trávníčková Barbora   XX20002        P  T1       0.00      
Půjčeno čipů:2
 
 
Seznam přihlášených oddílu: YBM - Klub turistů a lyžařů Brno        Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   597 Mach Milan            YBM3519 416104    H55C               
  2   602 Machová Hana          YBM3851  49672    D50C               
  3   598 Šmerk Pavel           YBM4135  49845    H45C               
  4   599 Macků Jaromír         YBM4602  49653    H45C               
  5   600 Pospíšil Aleš         YBM6001  49652    H35C               
  6   603 Hrušková Lenka        YBM6251  49398    D35C               
  7   601 Hruška Tomáš          YBM6401  49393    H35C               
  8   604 Tesařová Jitka        YBM6451 461103    D35C               
  9   605 Suchá Helena          YBM6664  49673    D35C               
 10   606 Tomanová Elena        YBM6666  49654    D35C               
 11   607 Hrušková Kristýna     YBM9152 416101    D12C               
 12   608 Hrušková Barbora      YBM9351 416102    D10C               
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   496 Kabáthová Jitka       ZBM5582 232005    D35C     0.00      
  2   497 Štěpánský Václav      ZBM6108  52049    H35B     0.00      
  3   498 Zehnulová Jana        ZBM7371 232003    D21B     0.00      
  4   499 Bukovac Dušan         ZBM7503 232004    H21B     0.00      
  5   500 Humlíček Aleš         ZBM7539   8873    H21B     0.00      
  6   501 Zámečník David        ZBM7549  52065    H21B     0.00      
  7   502 Humlíčková Kateřina   ZBM7664  52076    D21B     0.00      
  8   503 Kadlecová Eva         ZBM7861  52007    D21B     0.00      
  9   504 Krejčí Veronika       ZBM8077  49364    D21C     0.00      
 10   505 Jevsejenko Alexandr   ZBM8110  52073    H21B     0.00      
 11   506 Kafka Ondřej          ZBM8121 232016    H21C     0.00      
 12   507 Šmídová Eva           ZBM8165  52010    D21B     0.00      
 13   508 Kolbaba Tomáš         ZBM8243  52022    H20B     0.00      
 14   509 Havlíček Adam         ZBM8438    102    H18B     0.00      
 15   510 Reinerová Barbara     ZBM8451 232015    D18C     0.00      
 16   511 Bendová Barbora       ZBM8457  52084    D18B     0.00      
 17   512 Plšek Jakub           ZBM8501  52069    H18B     0.00      
 18   513 Mikulský Ladislav     ZBM8529    103    H18C     0.00      
 19   514 Kubějová Pavla        ZBM8555 232030    D18B     0.00      
 20   515 Rozehnalová Magda     ZBM8578  49680    D18B     0.00      
 21   516 Bayer Václav          ZBM8620  49690    H16B     0.00      
 22   517 Zouhar Vít            ZBM8621    120    H16B     0.00      
 23   518 Mikulská Jitka        ZBM8652    104    D16C     0.00      
 24   519 Bečičková Barbora     ZBM8674    105    D16C     0.00      
 25   520 Kočová Hana           ZBM8676  52165    D16B     0.00      
 26   521 Zelinka Jiří          ZBM8740 232019    H16B     0.00      
 27   522 Stratilová Marie      ZBM8751  52075    D16B     0.00      
 28   523 Gregorová Anita       ZBM8752    106    D16C     0.00      
 29   524 Burešová Petra        ZBM8753    119    D16C     0.00      
 30   525 Dědic Filip           ZBM8836 301212    H14B     0.00      
 31   526 Rambousková Hana      ZBM8860  52025    D14B     0.00      
 32   527 Štěpánská Adéla       ZBM8870  52064    D14B     0.00      
 33   528 Hájek Daniel          ZBM8919  52085    H14B     0.00      
 34   529 Plšek Matěj           ZBM8927 232021    H14B     0.00      
 35   530 Zimmermann Jakub      ZBM8928  49686    H14B     0.00      
 36   531 Zelinková Ludmila     ZBM8979  49687    D14C     0.00      
 37   532 Zimmermann Štěpán     ZBM9101 232031    H12C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov           Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   537 Chmelař Miroslav      ZPV6217   8883    H40B     0.00      
  2   536 Soldán Vladimír       ZPV6526  52588    H35B     0.00      
  3   534 Fajkusová Jitka       ZPV6773  52586    D35B     0.00      
  4   533 Soldánová Karin       ZPV6971  49888    D21B     0.00      
  5   535 Soldán Michal         ZPV9137  52589    H12B     0.00      
  6   538 Chmelař Martin        ZPV9505   8885    H10C     0.00      
 
 
Seznam přihlášených oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín               Neděle 29.9.2002
------------------------------------------------------------------------------------
  1   541 Řezanina Josef        ZVS3701 416096    H65B     0.00      
  2   542 Vyškovský Ivan        ZVS4301 416127    H55B     0.00      
  3   543 Řezanina Lubomír      ZVS6601  53381    H35B     0.00      
  4   544 Šamánek Petr          ZVS6901  53890    H21C     0.00      
  5   539 Vyškovská Radka       ZVS7450  53697    D21B     0.00      
  6   545 Řezanina Jakub        ZVS8901  53380    H14C     0.00      
  7   540 Řezaninová Iva        ZVS9250  53382    D12B     0.00