Startovka kategorie                                                    27.9.2002 11:37:52
                                     B-Morava 29.9.
===ČSOB-SBK=====================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10C        2.1km   55m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    1 Otrusinová Jana       KOB Moira Brno       ABM9560 C   52013   1.00      
  2   51 Peřinková Petra       NORD Slavia Minerva  AOP9451 C           6.00      
  3  194 Patáková Michaela     TJ Slovan Luhačovice LCE9252 C  416061  11.00      
  4  466 Jemelíková Denisa     VSK MZLU Brno        VBM9351 C   49313  16.00      
  5  634 Šimková Johanka       SK Univerzita Palack UOL9533 C   52729  21.00      
  6  272 Pekárková Monika      SK Radioklub Blansko RBK9252 C  301286  26.00      
  7  101 Eklová Martina        MDDM Kuřim           KIM9264     52050  31.00      
  8  280 Tesařová Markéta      SK Radioklub Blansko RBK9451 C          36.00      
  9  360 Žaludková Petra       SKOB Zlín            TZL9251 C   53844  41.00      
 10  635 Vakant                                                        46.00      
 11  465 Koporová Petra        VSK MZLU Brno        VBM9352 C          51.00      
 12  608 Hrušková Barbora      Klub turistů a lyžař YBM9351 C  416102  56.00      
 13  467 Přichystalová Denisa  VSK MZLU Brno        VBM8251 C          61.00      
 14  279 Tesařová Eva          SK Radioklub Blansko RBK9253 C          66.00      
 15  237 Wurzelová Pavlína     SK Orient. sporty No OSN9273 C   52143  71.00      
 16  273 Blažková Kateřina     SK Radioklub Blansko RBK9350 C          76.00      
 17  636 Vakant                                                        81.00      
 
Startovka kategorie: D12B        2.5km   60m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  298 Pospíšilová Martina   TJ Slezan Opava      SOP9051 B   49392   1.00      
  2  185 Ďurďová Aneta         TJ Slovan Luhačovice LCE9053 C   51300   6.00      
  3  299 Moravcová Lucie       TJ Slezan Opava      SOP9052 C   49389  11.00      
  4  575 Hudzieczeková Eva     SKOB BETA Třinec     TRC9051 C    8771  16.00      
  5  637 Vakant                                                        21.00      
  6  479 Kratschmerova Ivona   SK při gymnáziu Vrbn VRB9050 B  232178  26.00      
  7  442 Vakant                                                        31.00      
  8  540 Řezaninová Iva        TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS9250 C   53382  36.00      
  9    2 Muselíková Vladislava KOB Moira Brno       ABM9151 C   49695  41.00      
 10  184 Hubáčková Pavla       TJ Slovan Luhačovice LCE9052 B   52710  46.00      
 11  312 Rafajová Zuzana       Orientklub Vsetín    SVS9151 C   51519  51.00      
 12  441 Štrajtová Štěpánka    SK Univerzita Palack UOL9151 C   52465  56.00      
 13  362 Hančíková Kateřina    SKOB Zlín            TZL9051 C    8927  61.00      
 14  233 Kociánová Michaela    TJ Opava             OOP9050 C   49401  66.00      
 15  638 Vakant                                                        71.00      
 16  186 Patáková Radka        TJ Slovan Luhačovice LCE9054 C   51297  76.00      
 17  440 Jakobová Adélka       SK Univerzita Palack UOL9052 B   52507  81.00      
 18   64 Janíková Dita         Biocel Vratimov      BFM9051 B   49469  86.00      
 19  576 Cieslarová Markéta    SKOB BETA Třinec     TRC9150 C    8753  91.00      
 20  361 Vintrová Iva          SKOB Zlín            TZL9151 C   53360  96.00      
 21  183 Cahlová Blanka        TJ Slovan Luhačovice LCE9051 B   52708 101.00      
 22  140 Maliňáková Barbora    SKOB Kobra Vsetín    KVS9051 C   53334 106.00      
 23   53 Hadačová Tereza       NORD Slavia Minerva  AOP9051 C    8798 111.00      
 24  187 Korčak Jana           TJ Slovan Luhačovice LCE9055 C  416060 116.00      
 25  439 Řeháková Tereza       SK Univerzita Palack UOL9051 B   52454 121.00      
 26  639 Vakant                                                       126.00      
 27  118 Dittrichová Zuzana    KOB Konice           KON9175 C   52416 131.00      
 28  574 Bialožytová Tereza    SKOB BETA Třinec     TRC9050 B    8780 136.00      
 
Startovka kategorie: D12C        2.2km   55m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  337 Šulerová Pavlína      TJ Tesla Brno        TBM9151 C           2.00      
  2  215 Miturová Barbora      SKOB Ostrava         MOV9051 C  416220   7.00      
  3  640 Vakant                                                        12.00      
  4  760 Dobešová Veronika     KOB Moira Brno       ABM9158 C          17.00      
  5  468 Svobodová Vendula     VSK MZLU Brno        VBM9052 C  416023  22.00      
  6  641 Vakant                                                        27.00      
  7  216 Štětínská Jana        SKOB Ostrava         MOV9151 C   52999  32.00      
  8  642 Vakant                                                        37.00      
  9  607 Hrušková Kristýna     Klub turistů a lyžař YBM9152 C  416101  42.00      
 
Startovka kategorie: D14B        3.0km   90m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  480 Veličková Monika      SK při gymnáziu Vrbn VRB8951 B  232123   1.00      
  2  587 Klečková Lucie        Aktivní pohyb Baník  AOV8852 A   52934   5.00      
  3  437 Poklopová Lenka       SK Univerzita Palack UOL8951 A   52452   9.00      
  4  643 Vakant                                                        13.00      
  5  345 Prokopová Alžběta     TJ TŽ Třinec         TRI8951 B   53249  17.00      
  6  527 Štěpánská Adéla       SK Žabovřesky Brno   ZBM8870 B   52064  21.00      
  7  365 Polášková Tereza      SKOB Zlín            TZL8851 A   53324  25.00      
  8  297 Moravcová Zuzana      TJ Slezan Opava      SOP8852 C   49388  29.00      
  9  526 Rambousková Hana      SK Žabovřesky Brno   ZBM8860 C   52025  33.00      
 10  556 Žabková Markéta       SKOB BETA Třinec     TRC8850 B    8778  37.00      
 11  363 Galíková Eliška       SKOB Zlín            TZL8955 B   53323  41.00      
 12  644 Vakant                                                        45.00      
 13  366 Hančíková Hana        SKOB Zlín            TZL8852 A    8926  49.00      
 14  124 Adámková Klára        Klub vytrvalostních  KSU8899 B   53669  53.00      
 15  367 Hančíková Barbora     SKOB Zlín            TZL8853 B    8928  57.00      
 16  443 Borecká Kateřina      VSK MZLU Brno        VBM8852 B   53308  61.00      
 17  115 Skácelová Naďa        KOB Konice           KON8889 B   52414  65.00      
 18  244 Stoklasová Barbora    TJ Sokol Plumlov     PLU8976 B   49878  69.00      
 19  324 Minaříková Zuzana     TJ Tesla Brno        TBM8998 B   53231  73.00      
 20  116 Hlavová Jindra        KOB Konice           KON8989 A   52418  77.00      
 21  438 Hladíková Helena      SK Univerzita Palack UOL8953 B   52437  81.00      
 22  368 Filipová Zuzana       SKOB Zlín            TZL8855 C   53885  85.00      
 23  586 Weissová Lucie        Aktivní pohyb Baník  AOV8952 B   52941  89.00      
 24  199 Pilcová Barbora       SK SKI-SPORT Bruntál OBR8977 B   52746  93.00      
 25  645 Vakant                                                        97.00      
 26  179 Mališková Lucie       TJ Slovan Luhačovice LCE8951 B   53867 101.00      
 27  238 Wurzelová Hana        SK Orient. sporty No OSN8972 B   52144 105.00      
 28  344 Latochová Kateřina    TJ TŽ Třinec         TRI8850 B    8658 109.00      
 29  555 Žaloudíková Radka     TJ Loko Krnov        KRN8852 B   53534 113.00      
 30  123 Vozdová Klára         Klub vytrvalostních  KSU8964 C   49314 117.00      
 
Startovka kategorie: D14C        2.4km   65m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  200 Motyková Soňa         SK SKI-SPORT Bruntál OBR8988 C   52653   3.00      
  2  646 Vakant                                                         8.00      
  3  531 Zelinková Ludmila     SK Žabovřesky Brno   ZBM8979 C   49687  13.00      
  4  257 Lapčáková Naděžda     SKP Žďár nad Sázavou PZR8853 C     128  18.00      
  5  647 Vakant                                                        23.00      
 
Startovka kategorie: D16B        3.5km  110m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  554 Roznosová Julie       TJ Loko Krnov        KRN8754 B   52650   2.00      
  2  561 Steblová Veronika     SKOB BETA Třinec     TRC8752 B    8775   6.00      
  3  254 Boháčovč Lucie        TJ Sokol Ptení       PTE8771 B    8829  10.00      
  4  371 Semelová Eva          SKOB Zlín            TZL8662 B   53326  14.00      
  5  559 Kaletová Petra        SKOB BETA Třinec     TRC8754 B    8777  18.00      
  6  648 Vakant                                                        22.00      
  7  444 Bravená Martina       VSK MZLU Brno        VBM8751 B   53208  26.00      
  8  563 Mrózkowa Ivana        SKOB BETA Třinec     TRC8751 B    8774  30.00      
  9  481 Višváderová Kateřina  SK při gymnáziu Vrbn VRB8650 B  302167  34.00      
 10  520 Kočová Hana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8676 B   52165  38.00      
 11  126 Adámková Tereza       Klub vytrvalostních  KSU8691 B   52611  42.00      
 12   30 Bucká Martina         SK ATIS sport Bruntá ABR8651 B    7853  46.00      
 13  560 Šodková Petra         SKOB BETA Třinec     TRC8755 C    8773  50.00      
 14  323 Minaříková Michaela   TJ Tesla Brno        TBM8668 B   53241  54.00      
 15  649 Vakant                                                        58.00      
 16  589 Jedináková Renáta     Aktivní pohyb Baník  AOV8652 B   52954  62.00      
 17  370 Zálešáková Magda      SKOB Zlín            TZL8787 B   53351  66.00      
 18   31 Polcerová Lenka       SK ATIS sport Bruntá ABR8652 C   51879  70.00      
 19  114 Kočí Petra            KOB Konice           KON8786 B   52723  74.00      
 20  173 Kamasová Eva          TJ Slovan Luhačovice LCE8653 B   51302  78.00      
 21  562 Žabková Marie         SKOB BETA Třinec     TRC8753 B    8776  82.00      
 22  174 Eischmannová Tereza   TJ Slovan Luhačovice LCE8752 B   53872  86.00      
 23  522 Stratilová Marie      SK Žabovřesky Brno   ZBM8751 B   52075  90.00      
 24  313 Maliňáková Petra      Orientklub Vsetín    SVS8751 B   53387  94.00      
 25  650 Vakant                                                        98.00      
 26  553 Frýdlová Lenka        TJ Loko Krnov        KRN8659 B   53501 102.00      
 27  348 Martynková Aneta      TJ TŽ Třinec         TRI8657 B   53293 106.00      
 28  495 Králová Lada          SK Severka Šumperk   SSU8799 A   52552 110.00      
 29  588 Adamčíková Zdeňka     Aktivní pohyb Baník  AOV8750 B   52946 114.00      
 30  125 Paloncýová Markéta    Klub vytrvalostních  KSU8791 B   52613 118.00      
 
Startovka kategorie: D16C        3.1km   90m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  518 Mikulská Jitka        SK Žabovřesky Brno   ZBM8652 C     104   4.00      
  2  755 Vakant                                                         9.00      
  3  519 Bečičková Barbora     SK Žabovřesky Brno   ZBM8674 C     105  14.00      
  4  754 Vakant                                                        19.00      
  5  524 Burešová Petra        SK Žabovřesky Brno   ZBM8753 C     119  24.00      
  6  753 Vakant                                                        29.00      
  7  523 Gregorová Anita       SK Žabovřesky Brno   ZBM8752 C     106  34.00      
 
Startovka kategorie: D18B        4.1km   95m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  374 Chromčáková Alena     SKOB Zlín            TZL8458 B   53332   1.00      
  2  308 Mertová Eva           SK Severka Šumperk   SSU8599     52542   5.00      
  3  756 Vakant                                                         9.00      
  4  551 Ulahelová Jana        TJ Loko Krnov        KRN8451 B   52647  13.00      
  5  515 Rozehnalová Magda     SK Žabovřesky Brno   ZBM8578 B   49680  17.00      
  6  353 Vlčková Dana          TJ TŽ Třinec         TRI8559 B    8654  21.00      
  7  436 Šišková Vladimíra     SK Univerzita Palack UOL8456 B   52461  25.00      
  8  590 Šťukavcová Jarmila    Aktivní pohyb Baník  AOV8454 B   52951  29.00      
  9  482 Pešková Kateřina      SK při gymnáziu Vrbn VRB8455 A   53832  33.00      
 10  373 Baklíková Anna        SKOB Zlín            TZL8562 B   53328  37.00      
 11  757 Vakant                                                        41.00      
 12  446 Cajzlová Veronika     VSK MZLU Brno        VBM8451 B   53691  45.00      
 13  514 Kubějová Pavla        SK Žabovřesky Brno   ZBM8555 B  232030  49.00      
 14  484 Kratschmerová Kat.    SK při gymnáziu Vrbn VRB8558 B   51944  53.00      
 15  267 Matulová Iva          SK Radioklub Blansko RBK8455 B    8083  57.00      
 16  352 Jasková Lucie         TJ TŽ Třinec         TRI8554 B    8653  61.00      
 17  552 Ptašníková Dagmar     TJ Loko Krnov        KRN8452 B   52652  65.00      
 18  445 Hermannová Kateřina   VSK MZLU Brno        VBM8454 B          69.00      
 19  758 Vakant                                                        73.00      
 20  483 Jandová Lucie         SK při gymnáziu Vrbn VRB8552 B  301276  77.00      
 21  372 Krejčíková Barbora    SKOB Zlín            TZL8551 B   52209  81.00      
 22  113 Růžičková Eva         KOB Konice           KON8582 C   52411  85.00      
 23   71 KLAJBLOVÁ Kristýna    SKOB Baník Havířov   HAV8555 B  232113  89.00      
 24  172 Mahdalová Zuzana      TJ Slovan Luhačovice LCE8551 B   52673  93.00      
 25  511 Bendová Barbora       SK Žabovřesky Brno   ZBM8457 B   52084  97.00      
 
Startovka kategorie: D18C        3.4km  100m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  651 Vakant                                                         1.00      
  2  510 Reinerová Barbara     SK Žabovřesky Brno   ZBM8451 C  232015   6.00      
  3  652 Vakant                                                        11.00      
 
Startovka kategorie: D20B        4.4km  125m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1  171 Žáčková Lenka         TJ Slovan Luhačovice LCE8351 B   53868   2.00       R: 360
  2  653 Vakant                                                         8.00      
  3  139 Vakant                                                        14.00      
  4  654 Vakant                                                        20.00      
 
Startovka kategorie: D21B        5.3km  145m 18k  Ranking:0.8055 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  503 Kadlecová Eva         SK Žabovřesky Brno   ZBM7861 C   52007   1.00       R: 121
  2  321 Kovářová Iva          TJ Tesla Brno        TBM7071 C   53270   6.00       R: 349
  3    4 Muselíková Vladislava KOB Moira Brno       ABM7051 C  416013  11.00       R: 354
  4  502 Humlíčková Kateřina   SK Žabovřesky Brno   ZBM7664 E   52076  16.00       R: 103
  5  217 Bradáčová Soňa        SKOB Ostrava         MOV7651 C   51372  21.00       R: 469
  6   96 Vidmuchová Martina    SK Junior Prostějov  JPV7175 C   49883  26.00       R: 214
  7   39 Násadová Nataša       TJ Spartak Adamov    ADA7451 C   52715  31.00       R: 113
  8   97 Hoffmanová Johana     SK Junior Prostějov  JPV7852 C   53588  36.00       R:  72
  9  304 Vakant                                                        41.00      
 10   98 Daňková Petra         SK Junior Prostějov  JPV8575 B   52861  46.00      
 11  127 Sikorová Gabriela     Klub vytrvalostních  KSU7299 C   52621  51.00       R: 307
 12   28 Kubisková Šárka       SK ATIS sport Bruntá ABR7751 C   51888  56.00       R: 242
 13  289 Krahulcová Hana       KOB Směr Kroměříž    SKM8080 C   51304  61.00       R: 340
 14  229 Kociánová Eva         TJ Opava             OOP6750 C   52767  66.00       R:  49
 15  435 Sukeníková Zuzana     SK Univerzita Palack UOL8353      5591  71.00       R: 557
 16  593 Adamovská Milena      Aktivní pohyb Baník  AOV8153 C   52933  76.00       R: 282
 17  434 Štrajtová Zuzana      SK Univerzita Palack UOL6452     52466  81.00       R: 170
 18  449 Trunkátová Andrea     VSK MZLU Brno        VBM7051 C   53465  86.00       R: 475
 19  533 Soldánová Karin       KOB Železárny Prostě ZPV6971 C   49888  91.00       R: 273
 20  433 Poklopová Ivana       SK Univerzita Palack UOL6451     52451  96.00       R: 136
 21    3 Radová Martina        KOB Moira Brno       ABM7451 C    8010 101.00       R: 564
 22  507 Šmídová Eva           SK Žabovřesky Brno   ZBM8165 C   52010 106.00       R: 275
 23  218 Hulenková Martina     SKOB Ostrava         MOV7352 C   51174 111.00       R: 417
 24  539 Vyškovská Radka       TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 B   53697 116.00       R: 310
 25  290 Vašáková Valerie      KOB Směr Kroměříž    SKM7882 C   51306 121.00       R: 535
 26  498 Zehnulová Jana        SK Žabovřesky Brno   ZBM7371 C  232003 126.00       R: 395
 27  253 Mikšíková Kateřina    TJ Sokol Ptení       PTE7375      8827 131.00       R: 218
 28  314 Maliňáková Katka      Orientklub Vsetín    SVS8151 B   53385 136.00       R: 326
 29  201 Pilcová Petra         SK SKI-SPORT Bruntál OBR6666     52654 141.00       R:  79
 30  493 Bubíková Alena        VSK VŠB TU Ostrava   VOV7850 C   53814 146.00       R: 330
 31  447 Šafránková Iva        VSK MZLU Brno        VBM8252 B   49677 151.00       R: 188
 32  219 Svěchotová Hana       SKOB Ostrava         MOV7150 C   52779 156.00       R: 454
 33  450 Jemelíková Lada       VSK MZLU Brno        VBM6555 C   53223 161.00       R: 173
 34  328 Ptáčková Veronika     TJ Tesla Brno        TBM7374 E   53240 166.00       R:  39
 35  252 Fládrová Jana         TJ Sokol Ptení       PTE7477      8817 171.00       R: 165
 36  320 Holíková Kateřina     TJ Tesla Brno        TBM7371 C   53273 176.00       R: 163
 37  448 Hiršová Marcela       VSK MZLU Brno        VBM7079 C   53222 181.00       R: 156
 38   29 Jurečková Leona       SK ATIS sport Bruntá ABR7752 C   51889 186.00       R: 195
 39  655 Sikorová Miroslava    TJ Sokol Vizovice    VIZ7658 C   52176 191.00       R: 205
 40  656 Vakant                                                       196.00      
 41  657 Vakant                                                       201.00      
 42  658 Vakant                                                       206.00      
 43  659 Vakant                                                       211.00      
 
Startovka kategorie: D21C        3.8km  125m 13k  Ranking:0.2074 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  504 Krejčí Veronika       SK Žabovřesky Brno   ZBM8077 C   49364   2.00       R: 428
  2  660 Vakant                                                         7.00      
  3  661 Vakant                                                        12.00      
  4  276 Berková Pavlína       SK Radioklub Blansko RBK7151 C   21519  17.00       R: 625
  5  152 Kusá Petra            TJ Loko-Ingstav Brno LBM7851 C   52046  22.00      
  6  144 Petra Valíková        SP Kylešovice        KYL7350 C  416168  27.00       R: 438
  7  662 Vakant                                                        32.00      
  8  375 Nešporová Barbora     SKOB Zlín            TZL7652 C   52223  37.00       R: 559
  9  336 Slavíková Jitka       TJ Tesla Brno        TBM6751 C   53239  42.00       R: 859
 10  663 Vakant                                                        47.00      
 11  664 Vakant                                                        52.00      
 12  339 Hlaváčová Šárka       TJ Tesla Brno        TBM7258 C   49656  57.00      
 13  275 Blažková Hana         SK Radioklub Blansko RBK6957 C          62.00       R: 563
 14   44 Kučerová Lucie        TJ Spartak Adamov    ADA7651 C   49683  67.00       R: 579
 
Startovka kategorie: D21D        3.2km   80m 9k  Ranking:0.0000 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    5 Otrusinová Helena     KOB Moira Brno       ABM7070 C   52057   3.00       R: 413
  2  665 Vakant                                                        11.00      
  3  666 Vakant                                                        19.00      
  4  761 Dobešová Miroslava    KOB Moira Brno       ABM7088 C          27.00       R: 593
 
Startovka kategorie: D35B        4.0km  100m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  381 Cetkovská Alena       SKOB Zlín            TZL6263 C   53342   1.00      
  2  107 Skácelová Naďa        KOB Konice           KON6183 C    8906   6.00       R: 190
  3  451 Bravená Alexandra     VSK MZLU Brno        VBM6155 C   53207  11.00       R: 859
  4  494 Králová Zdenka        SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553  16.00      
  5  380 Krejčíková Monika     SKOB Zlín            TZL6262 C   52219  21.00      
  6  168 Kukolová Alena        TJ Slovan Luhačovice LCE6651 C  416075  26.00      
  7  550 Hrouzová Jiřina       TJ Loko Krnov        KRN6151 C   52626  31.00      
  8  163 Slezáková Jitka       TJ Slovan Luhačovice LCE6351 C   52701  36.00      
  9  378 Hančíková Hana        SKOB Zlín            TZL6454 C    8923  41.00      
 10  128 Adámková Hana         Klub vytrvalostních  KSU6693 C   53653  46.00       R: 859
 11  283 Janásová Jitka        KOB Směr Kroměříž    SKM6551 C   53818  51.00       R: 859
 12   72 VRIČANOVÁ Sylva       SKOB Baník Havířov   HAV6751 C    8815  56.00       R: 372
 13  230 Glabazňová Jana       TJ Opava             OOP6151 C    8714  61.00       R: 329
 14  377 Schäferová Jana       SKOB Zlín            TZL6566 C   52342  66.00      
 15  164 Vavrysová Iva         TJ Slovan Luhačovice LCE6359 C   52692  71.00       R: 586
 16  668 Uchytilová Jana       SK Junior Prostějov  JPV6677 C   52863  76.00       R: 274
 17  166 Ferdusová Eva         TJ Slovan Luhačovice LCE6461 C   52694  81.00      
 18  104 Sedláčková Hana       KOB Konice           KON5481 C   52419  86.00      
 19   55 Hadačová Gabriela     NORD Slavia Minerva  AOP6751 C    8810  91.00       R: 663
 20   73 SCHUSTEROVÁ Martina   SKOB Baník Havířov   HAV6550 C  416142  96.00      
 21  534 Fajkusová Jitka       KOB Železárny Prostě ZPV6773 C   52586 101.00       R: 506
 22  414 Hájová Jana           SKOB Zlín            TZL6051 C    8919 106.00      
 23  669 Vakant                                                       111.00      
 24  432 Špacírová Danuše      SK Univerzita Palack UOL5852     52730 116.00      
 25  145 Eklová Ilona          TJ Loko-Ingstav Brno LBM6759 C   52067 121.00       R: 859
 26  379 Koláriková Irena      SKOB Zlín            TZL6351 C   53837 126.00      
 27  667 Vakant                                                       131.00      
 28  670 Vakant                                                       136.00      
 29  376 Hančíková Michaela    SKOB Zlín            TZL6559 C    8924 141.00      
 30  167 Hubáčková Dagmar      TJ Slovan Luhačovice LCE6569 C   52687 146.00       R:  92
 31  138 Maliňáková Eva        SKOB Kobra Vsetín    KVS6551 B    7864 151.00       R: 642
 32  109 Dittrichová Lenka     KOB Konice           KON6285 C   52420 156.00       R: 652
 33  129 Paloncýová Mária      Klub vytrvalostních  KSU6396 C   52618 161.00      
 
Startovka kategorie: D35C        3.6km  115m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  431 Šimková Hana          SK Univerzita Palack UOL6653     52476   1.00      
  2  549 Ulahelová Jarmila     TJ Loko Krnov        KRN6052 C  301593   6.00      
  3  239 Wurzelová Dana        SK Orient. sporty No OSN6654 C   52145  11.00       R: 416
  4  671 Vakant                                                        16.00      
  5  334 Marková Slávka        TJ Tesla Brno        TBM6776 C   53402  21.00      
  6  606 Tomanová Elena        Klub turistů a lyžař YBM6666 C   49654  26.00      
  7  672 Vakant                                                        31.00      
  8  604 Tesařová Jitka        Klub turistů a lyžař YBM6451 C  461103  36.00      
  9  147 Matyášová Lenka       TJ Loko-Ingstav Brno LBM6460 C   52093  41.00       R: 859
 10  496 Kabáthová Jitka       SK Žabovřesky Brno   ZBM5582 C  232005  46.00      
 11  263 Jalová Marie          SK Radioklub Blansko RBK5761 C   49601  51.00      
 12  220 Miturová Radmila      SKOB Ostrava         MOV6551 C  416227  56.00      
 13  605 Suchá Helena          Klub turistů a lyžař YBM6664 C   49673  61.00      
 14  673 Vakant                                                        66.00      
 15  603 Hrušková Lenka        Klub turistů a lyžař YBM6251 C   49398  71.00      
 
Startovka kategorie: D40B        3.8km  135m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  158 Vlažná Mirka          TJ Slovan Luhačovice LCE5852 C   52698   2.00      
  2  595 Klečková Zina         Aktivní pohyb Baník  AOV6151 C   52944   7.00       R: 859
  3  154 Cahlová Slávka        TJ Slovan Luhačovice LCE5451 C   52697  12.00      
  4  594 Sochorová Hana        Aktivní pohyb Baník  AOV6252     52943  17.00      
  5  674 Vakant                                                        22.00      
  6  159 Hauerlandová Jitka    TJ Slovan Luhačovice LCE5853 C   52686  27.00      
  7  675 Vakant                                                        32.00      
  8  227 Jahnová Helena        TJ Opava             OOP5550 C   52760  37.00      
  9  105 Smičková Eva          KOB Konice           KON5887 C   52412  42.00      
 10  155 Stackeová Anna        TJ Slovan Luhačovice LCE5551 C  416057  47.00      
 11  382 Žaludková Miroslava   SKOB Zlín            TZL5954 C   53838  52.00      
 12  676 Vakant                                                        57.00      
 13  160 Valentová Eva         TJ Slovan Luhačovice LCE6051 C   51509  62.00      
 14  102 Janská Iva            MDDM Kuřim           KIM5795     52090  67.00      
 15  228 Řezníková Renata      TJ Opava             OOP5450 C   49421  72.00      
 16  157 Perůtková Ivana       TJ Slovan Luhačovice LCE5851 C   52699  77.00      
 
Startovka kategorie: D45B        3.7km  100m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  383 Horynová Eva          SKOB Zlín            TZL5254 C    8930   4.00      
  2  677 Vakant                                                        12.00      
  3  452 Dokoupilová Zuzana    VSK MZLU Brno        VBM5754 C   53306  20.00      
  4  151 Tomanová Jana         TJ Loko-Ingstav Brno LBM4955 C   52055  28.00      
  5  309 Štáblová Jitka        SK Severka Šumperk   SSU5350     52557  36.00      
  6  291 Suchánková Libuše     TJ Slezan Opava      SOP4851 C    8722  44.00      
 
Startovka kategorie: D45C        3.4km  115m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  332 Liščinská Eva         TJ Tesla Brno        TBM4451 C   49660   2.00      
  2  149 Salajková Věra        TJ Loko-Ingstav Brno LBM5558 C   52058  10.00      
  3  764 Cigošová Anna         TJ Tesla Brno        TBM5253 C   53286  18.00      
  4   47 Martincová Marie      TJ Spartak Adamov    ADA4951 C   51368  26.00      
  5  678 Vakant                                                        34.00      
 
Startovka kategorie: D50C        2.4km   55m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1    6 Dittrichová Anna      KOB Moira Brno       ABM3953 C   52003   3.00      
  2  679 Vakant                                                         8.00      
  3  602 Machová Hana          Klub turistů a lyžař YBM3851 C   49672  13.00      
  4  469 Říhová Marie          VSK MZLU Brno        VBM3086 C   53219  18.00      
 
Startovka kategorie: D55B        3.1km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  680 Vakant                                                         4.00      
  2  357 Gavendová Anna        TJ TŽ Třinec         TRI4650 C   49330   9.00      
 
Startovka kategorie: H10C        2.2km   50m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  766 Berka Miroslav        SK Radioklub Blansko RBK9210 C  232027   5.00      
  2  196 Vavrys Johan          TJ Slovan Luhačovice LCE9302 C   53869  10.00      
  3  681 Vakant                                                        15.00      
  4  192 Kunovský Ondřej       TJ Slovan Luhačovice LCE9202 C   51505  20.00      
  5  119 Najbr Ondřej          KOB Konice           KON9223 C   52721  25.00      
  6  762 Dobeš Erik            KOB Moira Brno       ABM9609 C          30.00      
  7   74 SCHUSTER Marek        SKOB Baník Havířov   HAV9300 C  232136  35.00      
  8   10 Novotný Ondřej        KOB Moira Brno       ABM9211 C   53172  40.00      
  9  682 Vakant                                                        45.00      
 10  300 Bačo Tomáš            TJ Slezan Opava      SOP9201 C    8724  50.00      
 11    7 Aba Said Bedřich      KOB Moira Brno       ABM9212 C   53162  55.00      
 12  683 Vakant                                                        60.00      
 13    9 Mokrý Ondřej          KOB Moira Brno       ABM9401 C   53171  65.00      
 14  470 Svoboda Marek         VSK MZLU Brno        VBM9301 C  416022  70.00      
 15   12 Otrusina Jan          KOB Moira Brno       ABM9225 C  232011  75.00      
 16  538 Chmelař Martin        KOB Železárny Prostě ZPV9505 C    8885  80.00      
 17  471 Krajčírovič Jan       VSK MZLU Brno        VBM9104 C          85.00      
 18    8 Mokrý Stanislav       KOB Moira Brno       ABM9202 C   53165  90.00      
 19  301 Pospíšil Petr         TJ Slezan Opava      SOP9301 C    8725  95.00      
 20   11 Obrátil Štěpán        KOB Moira Brno       ABM9409 C  416011 100.00      
 21  191 Valenta Jiří          TJ Slovan Luhačovice LCE9201 C   51504 105.00      
 22  198 Mikšík Pavel          SK Orientační sporty OBM         53795 110.00      
 23  193 Benroth Martin        TJ Slovan Luhačovice LCE9206 C  416064 115.00      
 24  684 Vakant                                                       120.00      
 25  195 Hubáček Michal        TJ Slovan Luhačovice LCE9301 C   53880 125.00      
 26  384 Schäfer Jan           SKOB Zlín            TZL9301 C  416051 130.00      
 
Startovka kategorie: H12B        3.4km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  569 Szturc Jan            SKOB BETA Třinec     TRC9003 C    8769   3.00      
  2  131 Janů Zdeněk           Klub vytrvalostních  KSU9045 C   53670   7.00      
  3  572 Krzywoň Jiří          SKOB BETA Třinec     TRC9004 C    8758  11.00      
  4  454 Jemelík Hynek         VSK MZLU Brno        VBM9101 C   53489  15.00      
  5  570 Kiedroň Michal        SKOB BETA Třinec     TRC9101 C    8786  19.00      
  6  685 Vakant                                                        23.00      
  7  571 Szturc Václav         SKOB BETA Třinec     TRC9102 C    8768  27.00      
  8  535 Soldán Michal         KOB Železárny Prostě ZPV9137 C   52589  31.00      
  9  180 Slezák Jiří           TJ Slovan Luhačovice LCE9001 B   52703  35.00      
 10  130 Hnilica Přemek        Klub vytrvalostních  KSU9141 C   53667  39.00      
 11   52 Peřinka Jan           NORD Slavia Minerva  AOP9101 C    8713  43.00      
 12  132 Vozda Vojtěch         Klub vytrvalostních  KSU9043 C   53656  47.00      
 13   33 Věžník Antonín        TJ Spartak Adamov    ADA9001 A   52712  51.00      
 14  182 Valenta Jan           TJ Slovan Luhačovice LCE9003 B   51502  55.00      
 15  686 Vakant                                                        59.00      
 16  388 Kolárik Jan           SKOB Zlín            TZL9013 C   53836  63.00      
 17  117 Kučera Jan            KOB Konice           KON9037 C   52718  67.00      
 18  189 Vlažný Jakub          TJ Slovan Luhačovice LCE9102 C   52709  71.00      
 19  453 Bravený Vít           VSK MZLU Brno        VBM9102 C   53576  75.00      
 20  181 Benroth Jakub         TJ Slovan Luhačovice LCE9002 B   51501  79.00      
 21   32 Věžník Václav         TJ Spartak Adamov    ADA9201 B   52713  83.00      
 22  687 Vakant                                                        87.00      
 23  234 Bořil Petr            SK Orient. sporty No OSN9137 B   52135  91.00      
 24  188 Hubáček Jan           TJ Slovan Luhačovice LCE9101 C   51301  95.00      
 25  385 Nečas Jiří            SKOB Zlín            TZL9101 C   53317  99.00      
 26  573 Kostka Jakub          SKOB BETA Třinec     TRC9103 C    8772 103.00      
 27  387 Láznička Petr         SKOB Zlín            TZL9011 C   53396 107.00      
 28  190 Semela Jakub          TJ Slovan Luhačovice LCE9103 C   53876 111.00      
 29  688 Vakant                                                       115.00      
 30  386 Schäfer Martin        SKOB Zlín            TZL9009 C   52343 119.00      
 31  120 Kočí Adam             KOB Konice           KON9131           123.00      
 32  583 Sochor Vít            Aktivní pohyb Baník  AOV9105 B   52940 127.00      
 
Startovka kategorie: H12C        2.4km   55m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  271 Pekárek Michal        SK Radioklub Blansko RBK9015 C  301285   4.00      
  2  532 Zimmermann Štěpán     SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 C  232031   9.00      
  3  689 Mutina Jiří           Biocel Vratimov      BFM9101 C   49491  14.00      
  4   13 Audy Dan              KOB Moira Brno       ABM9001 C  232002  19.00      
  5  335 Sedláček Marek        TJ Tesla Brno        TBM9001 C  301280  24.00      
  6  472 Kočí Petr             VSK MZLU Brno        VBM9105 C  416025  29.00      
  7  204 Maceček Jakub         SKOB Ostrava         MOV9001 C   51173  34.00      
  8  690 Milat Patrik          Biocel Vratimov      BFM9001 C   49453  39.00      
  9  691 Vakant                                                        44.00      
 10  278 Šesták Jakub          SK Radioklub Blansko RBK9001 C  301284  49.00      
  
Startovka kategorie: H14B        4.3km  130m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  455 Bravený Adam          VSK MZLU Brno        VBM8801 B  301547   1.00      
  2  245 Jeřábek Vojtěch       TJ Sokol Plumlov     PLU8921 B   52495   5.00      
  3  427 Hladík Ladislav       SK Univerzita Palack UOL8804 B   52436   9.00      
  4  241 Panovec Jan           Jiskra Otrokovice    OTK8931 B   52349  13.00      
  5  530 Zimmermann Jakub      SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 A   49686  17.00      
  6   27 Řeháček Jakub         SK ATIS sport Bruntá ABR8902 B   51874  21.00      
  7  529 Plšek Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8927 B  232021  25.00      
  8   94 Navrátil Tomáš        SK Junior Prostějov  JPV8817 B   52856  29.00      
  9  428 Špacír Jan            SK Univerzita Palack UOL8805 B   52462  33.00      
 10  389 Kusbach Antonín       SKOB Zlín            TZL8901 B   53356  37.00      
 11  246 Štěpánek Radek        TJ Sokol Plumlov     PLU8923 B   52494  41.00      
 12  390 Žaludek Jindřich      SKOB Zlín            TZL8904 B   53839  45.00      
 13  485 Válek Filip           SK při gymnáziu Vrbn VRB8906 B  232102  49.00      
 14  525 Dědic Filip           SK Žabovřesky Brno   ZBM8836 B  301212  53.00      
 15  585 Sochor Jan            Aktivní pohyb Baník  AOV8801 B   52935  57.00      
 16  176 Cahel Marek           TJ Slovan Luhačovice LCE8803 A   52706  61.00      
 17   66 Konůpka Petr          Biocel Vratimov      BFM8902 B   49499  65.00      
 18  178 Slezák Zdeněk         TJ Slovan Luhačovice LCE8902 A   52702  69.00      
 19   67 Ivan Richard          Biocel Vratimov      BFM8801 B   49496  73.00      
 20  346 Karásek Lukáš         TJ TŽ Třinec         TRI8914 B    8655  77.00      
 21   95 Gajdoš Jan            SK Junior Prostějov  JPV8913 B   49873  81.00      
 22  347 Jurga Václav          TJ TŽ Třinec         TRI8903 B   53280  85.00      
 23  177 Vlažný Jan            TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A   52707  89.00      
 24  430 Vašíček Michal        SK Univerzita Palack UOL8908 B   52469  93.00      
 25   65 Petr Jiří             Biocel Vratimov      BFM8901 B   49459  97.00      
 26  528 Hájek Daniel          SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 B   52085 101.00      
 27  141 Maliňák Štěpán        SKOB Kobra Vsetín    KVS8801 A    7865 105.00      
 28  235 Bořil Tomáš           SK Orient. sporty No OSN8833 A   52136 109.00      
 29   26 Kolář Rudolf          SK ATIS sport Bruntá ABR8901 C   51882 113.00      
 30  557 Trojek Pavel          SKOB BETA Třinec     TRC8803 B    8765 117.00      
 31  175 Perůtka Jan           TJ Slovan Luhačovice LCE8801 A   52705 121.00      
 32  584 Proske Petr           Aktivní pohyb Baník  AOV8803 B   52938 125.00      
 33   87 Ondrusz Martin        SKOB HOBES Horní Ben HOB8801 B    4628 129.00      
 34  429 Štrajt Michal         SK Univerzita Palack UOL8903 B   52463 133.00      
 35  558 Sedláček Michal       SKOB BETA Třinec     TRC8901 B    8766 137.00      
 36  426 Zdráhal Tomáš         SK Univerzita Palack UOL8801 B   52470 141.00      
 37  391 Nečas Tomáš           SKOB Zlín            TZL8801 B   53318 145.00      
 38  425 Poklop Martin         SK Univerzita Palack UOL8802 A   52450 149.00      
 39  692 Bednář Ondřej         SKOB Ostrava         MOV8804 B   52988 153.00      
 40  693 Vakant                                                       157.00      
 41  694 Vakant                                                       161.00      
 42  695 Vakant                                                       165.00      
 43  696 Vakant                                                       169.00      
 
Startovka kategorie: H14C        3.5km  105m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  697 Vakant                                                         4.00      
  2  545 Řezanina Jakub        TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS8901 C   53380   9.00      
  3   40 Čejka Štěpán          TJ Spartak Adamov    ADA8901 C   49862  14.00      
  4   14 Šimáček Karel         KOB Moira Brno       ABM8901 C  416012  19.00      
  5  698 Vakant                                                        24.00      
  6  270 Vaněk Libor           SK Radioklub Blansko RBK8822 C   21522  29.00      
  7  699 Vakant                                                        34.00      
 
Startovka kategorie: H16B        5.0km  135m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  487 Žaloudík Jiří         SK při gymnáziu Vrbn VRB8602 B   52642   2.00      
  2  423 Kuba Martin           SK Univerzita Palack UOL8702 B   52443   7.00      
  3  205 Sivák Jan             SKOB Ostrava         MOV8701 B   52987  12.00      
  4  566 Bialožyt Michal       SKOB BETA Třinec     TRC8700 B    8759  17.00      
  5  700 Vakant                                                        22.00      
  6  350 Jastrzembski Matěj    TJ TŽ Třinec         TRI8714 B    8664  27.00      
  7  568 Sedláček Tomáš        SKOB BETA Třinec     TRC8601 B    8754  32.00      
  8  349 Laštůvka Jan          TJ TŽ Třinec         TRI8704 B    8663  37.00      
  9  701 Vakant                                                        42.00      
 10  266 Henek Michal          SK Radioklub Blansko RBK8605 B   52006  47.00      
 11  395 Kožík Jiří            SKOB Zlín            TZL8615 B   53841  52.00      
 12  486 Váňa Lukáš            SK při gymnáziu Vrbn VRB8601 B  301202  57.00      
 13  392 Eid Michal            SKOB Zlín            TZL8707 B   53358  62.00      
 14  565 Javorský Petr         SKOB BETA Třinec     TRC8603 B    8755  67.00      
 15  393 Cetkovský Petr        SKOB Zlín            TZL8711 B   53357  72.00      
 16   34 Schmid Vladimír       TJ Spartak Adamov    ADA8701 B   49869  77.00      
 17  564 Bernát Petr           SKOB BETA Třinec     TRC8606 C    8757  82.00      
 18  133 Chlebek Pavel         TJ TŽ Třinec         TRI8701 B    8662  87.00      
 19  567 Mainka Radek          SKOB BETA Třinec     TRC8703 B    8760  92.00      
 20  702 Vakant                                                        97.00      
 21  488 Mikula Rastislav      SK při gymnáziu Vrbn VRB8702 B  232147 102.00      
 22  456 Nerad Miloš           VSK MZLU Brno        VBM8601 B   53485 107.00      
 23   76 PREISSLER Adam        SKOB Baník Havířov   HAV8608 B  232107 112.00      
 24  351 Cieslar Daniel        TJ TŽ Třinec         TRI8708 B   49356 117.00      
 25   75 KORČÁK Dominik        SKOB Baník Havířov   HAV8703 B  416141 122.00      
 26  521 Zelinka Jiří          SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 B  232019 127.00      
 27  703 Voráč Jan             SK Severka Šumperk   SSU8646 C  301123 132.00      
 28  516 Bayer Václav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8620 B   49690 137.00      
 29  424 Brtník Adam           SK Univerzita Palack UOL8705 B   52734 142.00      
 30  517 Zouhar Vít            SK Žabovřesky Brno   ZBM8621 B     120 147.00      
 31  394 Kudláček Tomáš        SKOB Zlín            TZL8713 B   53843 152.00      
 
Startovka kategorie: H16C        4.3km  125m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  269 Jalový Michal         SK Radioklub Blansko RBK8724 B   49900   4.00      
  2  704 Vakant                                                        12.00      
  3  415 Šimeček Jiří          SKOB Zlín            TZL8715 C  416052  20.00      
  4  473 Hojsák Ondřej         VSK MZLU Brno        VBM8603 C          28.00      
  5  705 Vakant                                                        36.00      
  6  268 Haresta Petr          SK Radioklub Blansko RBK8629 B   49894  44.00      
 
Startovka kategorie: H18B        5.4km  215m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   25 Procházka Jan         SK ATIS sport Bruntá ABR8502 C   51883   1.00      
  2  706 Vakant                                                         6.00      
  3  422 Hruban Jan            SK Univerzita Palack UOL8502 B   52438  11.00      
  4  232 Ličman Jan            TJ Opava             OOP8507 B   49369  16.00      
  5  512 Plšek Jakub           SK Žabovřesky Brno   ZBM8501 B   52069  21.00      
  6   91 Kokojan David         SK Junior Prostějov  JPV8535 B   52858  26.00      
  7  231 Lecián Martin         TJ Opava             OOP8503 B   49475  31.00      
  8  707 Vakant                                                        36.00      
  9  420 Řehák Jiří            SK Univerzita Palack UOL8401 B   52455  41.00      
 10   35 Šálek Jan             TJ Spartak Adamov    ADA8501 B   52089  46.00      
 11  134 Paloncý Pavel         Klub vytrvalostních  KSU8448 B   52608  51.00      
 12  577 Cieslar Martin        SKOB BETA Třinec     TRC8401 B    8750  56.00      
 13  708 Vakant                                                        61.00      
 14  338 Zedník Jakub          TJ Tesla Brno        TBM8410 B   53248  66.00      
 15   24 Jirka Michal          SK ATIS sport Bruntá ABR8403 B   52430  71.00      
 16  591 Langer Martin         Aktivní pohyb Baník  AOV8400 B   52942  76.00       R:1265
 17   23 Vala Radek            SK ATIS sport Bruntá ABR8401 B   51876  81.00      
 18  421 Štrajt Přemysl        SK Univerzita Palack UOL8404 B   52464  86.00      
 19  100 Černohous Roman       SK Junior Prostějov  JPV8415 B   58245  91.00      
 20  709 Vakant                                                        96.00      
 21   92 Klváčěk Aleš          SK Junior Prostějov  JPV8527 B    8822 101.00      
 22   78 ADAMUS Pavel          SKOB Baník Havířov   HAV8402 B  232145 106.00      
 23  489 Peths Matěj           SK při gymnáziu Vrbn VRB8507 B   52633 111.00      
 24  457 Kozumplík Aleš        VSK MZLU Brno        VBM8403 B   49841 116.00      
 25  509 Havlíček Adam         SK Žabovřesky Brno   ZBM8438 B     102 121.00      
 26  578 Nowak Jiří            SKOB BETA Třinec     TRC8500 C    8752 126.00      
 27  710 Hubík Martin          TJ Tesla Brno        TBM8503 B   49390 131.00      
 28   93 Pavlíček Václav       SK Junior Prostějov  JPV8412 B   52848 136.00      
 29  396 Láznička Martin       SKOB Zlín            TZL8507 C   53364 141.00      
 
Startovka kategorie: H18C        4.9km  185m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  711 Vakant                                                         2.00      
  2   41 Tejkal Pavel          TJ Spartak Adamov    ADA8401 C   49867   7.00      
  3   83 KREJČÍK Jakub         SKOB Baník Havířov   HAV8403 C  416155  12.00      
  4  513 Mikulský Ladislav     SK Žabovřesky Brno   ZBM8529 C     103  17.00      
  5  712 Vakant                                                        22.00      
  6  333 Liščinský Tomáš       TJ Tesla Brno        TBM8411 C  416107  27.00      
 
Startovka kategorie: H20B        6.1km  150m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  592 Stoszek Jakub         Aktivní pohyb Baník  AOV8301 B   52939   2.00       R: 770
  2  713 Vakant                                                         7.00      
  3  508 Kolbaba Tomáš         SK Žabovřesky Brno   ZBM8243 B   52022  12.00       R: 893
  4  458 Krčál Marek           VSK MZLU Brno        VBM8307 B   49620  17.00       R: 436
  5   99 Černohous Jan         SK Junior Prostějov  JPV8335 A   52855  22.00       R: 296
  6  714 Vakant                                                        27.00      
  7   36 Bednář Petr           TJ Spartak Adamov    ADA8230 B   52668  32.00       R: 552
  8  170 Trčka Jan             TJ Slovan Luhačovice LCE8202 B   52704  37.00       R: 426
 
Startovka kategorie: H21B        7.8km  265m 24k  Ranking:0.8252 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  322 Minařík Luboš         TJ Tesla Brno        TBM5711 C   53235   1.00       R: 406
  2  303 Uchytil Vlastimil     SK Junior Prostějov  JPV6117 C   52854   4.00       R: 502
  3   16 Rada Pavel            KOB Moira Brno       ABM7401 C    8004   7.00       R: 485
  4  307 Skyva Petr            SKI-OB Šternberk     STE6501 C   52520  10.00       R: 243
  5  285 Rytíř Michal          KOB Směr Kroměříž    SKM7325 C   52201  13.00       R: 621
  6  327 Ptáček Ondřej         TJ Tesla Brno        TBM7120 C   53250  16.00       R: 250
  7  209 Štětínský Pavel       SKOB Ostrava         MOV7104 C   52780  19.00       R: 537
  8  579 Szturc Radek          SKOB BETA Třinec     TRC6800 C    8785  22.00       R: 359
  9  329 Schwab David          TJ Tesla Brno        TBM7401 C   53234  25.00       R: 455
 10  286 Rytíř Jan             KOB Směr Kroměříž    SKM7701 C   53822  28.00       R: 759
 11  340 Šebesta Vlastislav    TJ Tesla Brno        TBM5807 C   53258  31.00       R: 324
 12  768 Košárek Pavel         SK Jamnice           JAM7100 E   52296  34.00       R:  13
 13  112 Sedláček David        KOB Konice           KON7617 C    8901  37.00       R: 330
 14  499 Bukovac Dušan         SK Žabovřesky Brno   ZBM7503 C  232004  40.00       R: 580
 15  288 Stachoň Zdeněk        KOB Směr Kroměříž    SKM8013 C   52204  43.00      
 16  143 Luděk Valík           SP Kylešovice        KYL7101 B   51316  46.00       R: 289
 17  611 Hrazdil Roman         TJ Sokol Radslavice  RAD7401 C    8086  49.00       R: 371
 18  505 Jevsejenko Alexandr   SK Žabovřesky Brno   ZBM8110 C   52073  52.00       R: 595
 19  284 Pěček Vítězslav ml.   KOB Směr Kroměříž    SKM7104 C   52199  55.00       R: 342
 20  319 Hlaváč Jiří           TJ Tesla Brno        TBM6116 C   53247  58.00       R: 179
 21  111 Procházka Josef       KOB Konice           KON7219 C    8900  61.00       R: 310
 22  169 Škoda František       TJ Slovan Luhačovice LCE7439 C   52683  64.00       R: 271
 23   80 ŘÍMAN Petr            SKOB Baník Havířov   HAV6709 C    8814  67.00       R: 501
 24  222 Pavlačka Ondra        SKOB Odry            ODR8100 C   51303  70.00       R: 307
 25  460 Trunkát Daniel        VSK MZLU Brno        VBM7102 C    8915  73.00       R: 489
 26  142 Marek Navrátil        SP Kylešovice        KYL7100 B   51317  76.00       R:1143
 27  287 Hašek Jakub           KOB Směr Kroměříž    SKM8012 C   53812  79.00       R: 870
 28  302 Hepnar Lubomír        SKI-OB Šternberk     STE6307 C   52506  82.00       R: 438
 29  342 Krejčí Jan            TJ Tesla Brno        TBM7646 C   79311  85.00       R: 924
 30  243 Kunz Martin           Jiskra Otrokovice    OTK7105 C   52345  88.00       R: 292
 31  610 Jakob Petr            SKI-OB Šternberk     STE6203 C   52509  91.00       R: 158
 32  354 Walaski Antonín       TJ TŽ Třinec         TRI8006 C    8657  94.00       R: 302
 33  500 Humlíček Aleš         SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C    8873  97.00       R: 452
 34  759 Palát Petr            KOB Moira Brno       ABM7415 C   52056 100.00       R: 259
 35  492 Vlach Oldřich         VSK VŠB TU Ostrava   VOV7730 C   53888 103.00       R: 295
 36   89 Jura Tomáš            SK Junior Prostějov  JPV8236 C   52862 106.00       R: 513
 37  110 Huňka Karel           KOB Konice           KON6919 C   52720 109.00       R: 261
 38  306 Vakant                                                       112.00      
 39  262 Hikl Tomáš            SK Radioklub Blansko RBK8146 C    8003 115.00       R: 196
 40   85 Kulíšek Tomáš         SKOB HOBES Horní Ben HOB7101 C   51936 118.00       R: 219
 41  355 Myslivec Jiří         TJ TŽ Třinec         TRI7801 C   52292 121.00       R: 540
 42   63 Gawel Jiří            KPKS BETA Brno       BBM8400 C   53524 124.00       R: 469
 43   79 JAKOBI Zdeněk         SKOB Baník Havířov   HAV5701 C   52751 127.00       R: 428
 44  206 Berger Tomáš          SKOB Ostrava         MOV6901 C   52771 130.00       R: 726
 45  459 Sluka Miroslav        VSK MZLU Brno        VBM7207 C   53214 133.00       R: 456
 46  251 Přikryl Petr          TJ Spartak První Brn PBM6707 C   52008 136.00       R: 130
 47  281 Otruba Karel          SK Pizzerie Haná     POC7917     52481 139.00       R: 249
 48  207 Ryšavý Jiří           SKOB Ostrava         MOV5803 C   52776 142.00       R: 190
 49   62 Fiala Jan             KPKS BETA Brno       BBM7205 C   52764 145.00       R: 541
 50  399 Černoch Karel         SKOB Zlín            TZL6835 C    8933 148.00       R: 375
 51  221 Rigó Marek            SKOB Odry            ODR7101 C   52756 151.00       R: 110
 52  397 Vintr Radek           SKOB Zlín            TZL7701 C   52222 154.00       R: 207
 53   15 Gross Michal          KOB Moira Brno       ABM6946 C   52009 157.00       R: 341
 54   84 Dittrich Petr         SKOB HOBES Horní Ben HOB7701 C   51940 160.00       R: 287
 55   81 SCHUSTER Martin       SKOB Baník Havířov   HAV6501 C   52753 163.00       R: 285
 56   88 Perknovský Martin     SK Junior Prostějov  JPV7717 C   52866 166.00       R: 734
 57  208 Svěchota Milan        SKOB Ostrava         MOV7202 C   52778 169.00       R: 400
 58  248 Fendrych Michal       SKI-OB Šternberk     STE7607 C   52503 172.00       R: 240
 59  398 Podhajský Jaroslav    SKOB Zlín            TZL7207 C    8937 175.00       R: 482
 60  501 Zámečník David        SK Žabovřesky Brno   ZBM7549 C   52065 178.00       R: 143
 61  317 Brlica Pavel          TJ Tesla Brno        TBM6517 C   53259 181.00       R: 238
 62  305 Vakant                                                       184.00      
 63  715 Starosta Pavel        TJ Sokol Vizovice    VIZ7938 C    8938 187.00       R: 246
 64  716 Krtička Luděk         SK Severka Šumperk   SSU7847 C   52578 190.00       R: 823
 65  717 Vakant                                                       193.00      
 66  718 Vakant                                                       196.00      
 67  719 Vakant                                                       199.00      
 68  720 Vakant                                                       202.00      
 
Startovka kategorie: H21C        5.9km  185m 17k  Ranking:0.4195 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  197 Mikšík Pavel          SK Orientační sporty OBM6501 C    8065   2.00       R: 881
  2  721 Vakant                                                         7.00      
  3  202 Čamek Adam            SK SKI-SPORT Bruntál OBR7600    352302  12.00      
  4   17 Švanda David          KOB Moira Brno       ABM7001 C  416016  17.00       R: 651
  5  722 Vakant                                                        22.00      
  6  506 Kafka Ondřej          SK Žabovřesky Brno   ZBM8121 C  232016  27.00       R: 971
  7   90 Černohous Petr        SK Junior Prostějov  JPV8113 C   52850  32.00       R: 555
  8  723 Vakant                                                        37.00      
  9  259 Jalový Jaroslav       SK Radioklub Blansko RBK5719 C    8812  42.00       R: 807
 10  475 Dokoupil Zbyněk       VSK MZLU Brno        VBM8206 C   53210  47.00       R: 545
 11   42 Procházka Jiří        TJ Spartak Adamov    ADA7512 C   49864  52.00       R: 588
 12  724 Vakant                                                        57.00      
 13  476 Rouš Pavel            VSK MZLU Brno        VBM8102 C   53679  62.00       R: 783
 14   43 Tejkal Jan            TJ Spartak Adamov    ADA8110 C   52714  67.00       R: 561
 15  544 Šamánek Petr          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS6901 C   53890  72.00       R: 705
 16  260 Jalový Jaroslav       SK Radioklub Blansko RBK8145 C   52015  77.00       R: 577
 17  725 Vakant                                                        82.00      
 18  261 Brodecký Radek        SK Radioklub Blansko RBK8004 C   49602  87.00       R:1009
 19  474 Hermann Tomáš         VSK MZLU Brno        VBM8301 C   53303  92.00       R:1202
 
Startovka kategorie: H21D        4.7km  155m 16k  Ranking:0.0000 * 1.04
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  726 Vakant                                                         4.00      
  2   19 Svoboda Petr          KOB Moira Brno       ABM7124 C   49694  14.00       R: 993
  3  727 Vakant                                                        24.00      
 
Startovka kategorie: H35B        6.6km  165m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   57 Peřinka Jan           NORD Slavia Minerva  AOP6301 C    8723   1.00       R: 491
  2  763 Fajkus Tomáš          KOB Železárny Prostě ZPV6315 C   52585   6.00       R:1066
  3   22 Mikula Richard        SK ATIS sport Bruntá ABR6601 C   51877  11.00       R:1265
  4  343 Smejkal Pavel         TJ Tesla Brno        TBM5710     53299  16.00       R: 736
  5  406 Krejčík Zbyněk        SKOB Zlín            TZL5704 C    8936  21.00       R: 668
  6  536 Soldán Vladimír       KOB Železárny Prostě ZPV6526 C   52588  26.00       R: 379
  7  156 Stacke Jiří           TJ Slovan Luhačovice LCE5801 C   52676  31.00       R:1158
  8  135 Vozda Jiří            Klub vytrvalostních  KSU6149 C   53648  36.00      
  9  581 Niedoba Jan           SKOB BETA Třinec     TRC6200 C    8787  41.00      
 10  401 Láznička Robert       SKOB Zlín            TZL6309 C   53368  46.00       R: 994
 11  580 Trojek Jakub          SKOB BETA Třinec     TRC6400 C    8788  51.00      
 12   20 Kolář Rudolf          SK ATIS sport Bruntá ABR6301 C    7855  56.00       R: 756
 13  136 Adámek Pavel          Klub vytrvalostních  KSU5847 C   53658  61.00      
 14   56 Jelínek Jan           NORD Slavia Minerva  AOP6401 C    8715  66.00       R: 505
 15  210 Maceček Otakar        SKOB Ostrava         MOV6102 C   51172  71.00       R:1265
 16   21 Řeháček Petr          SK ATIS sport Bruntá ABR6302 C   51873  76.00       R: 785
 17  137 Janů Zdeněk           Klub vytrvalostních  KSU5749 C   53649  81.00      
 18  543 Řezanina Lubomír      TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS6601 B   53381  86.00      
 19  162 Hubáček Jaroslav      TJ Slovan Luhačovice LCE6311 C   52695  91.00      
 20  106 Grepl Ladislav        KOB Konice           KON6111 C    8902  96.00       R: 266
 21  165 Vavrys Petr           TJ Slovan Luhačovice LCE6413 C   52693 101.00       R: 576
 22  405 Nečas Rudolf          SKOB Zlín            TZL5703 C   53320 106.00       R: 387
 23  153 Perůtka Karel         TJ Slovan Luhačovice LCE4901 C   51293 111.00      
 24  497 Štěpánský Václav      SK Žabovřesky Brno   ZBM6108 C   52049 116.00      
 25  400 Galík Svatopluk       SKOB Zlín            TZL6301 C   53369 121.00       R:1265
 26  242 Panovec Vladan        Jiskra Otrokovice    OTK6201 C   52348 126.00       R:1019
 27  402 Hančík Roman          SKOB Zlín            TZL6206 C    8922 131.00      
 28  161 Slezák Libor          TJ Slovan Luhačovice LCE6207 C   52700 136.00       R:1112
 29  255 Končák Jaroslav       TJ Fryšták           FYS6305 C   53856 141.00      
 30  404 Lanc Marian           SKOB Zlín            TZL5806 C   53897 146.00       R: 987
 31   61 Ptáček Pavel          KPKS BETA Brno       BBM6508 C   53271 151.00       R: 194
 32  419 Šimek Roman           SK Univerzita Palack UOL6503     52459 156.00      
 33  403 Kusbach Antonín       SKOB Zlín            TZL5803 C   53855 161.00      
 34  728 Vakant                                                       166.00      
 35  729 Vakant                                                       171.00      
 36  730 Vakant                                                       176.00      
 37  731 Vakant                                                       181.00      
 38  732 Vakant                                                       186.00      
 
Startovka kategorie: H35C        5.4km  210m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  256 Skryja Bořivoj        SKP Žďár nad Sázavou PZR6106 C    4644   3.00      
  2  733 Vakant                                                         8.00      
  3  600 Pospíšil Aleš         Klub turistů a lyžař YBM6001 C   49652  13.00      
  4  477 Hovořák Petr          VSK MZLU Brno        VBM6705 C  416024  18.00       R:1265
  5  146 Matyáš Petr           TJ Loko-Ingstav Brno LBM6110 C   52080  23.00      
  6  277 Berka Milan           SK Radioklub Blansko RBK6312 C  232023  28.00      
  7  734 Vakant                                                        33.00      
  8  265 Pekárek Aleš          SK Radioklub Blansko RBK6602 C    4643  38.00      
  9  601 Hruška Tomáš          Klub turistů a lyžař YBM6401 C   49393  43.00      
 10  264 Jalový Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK6120 C   52163  48.00      
 
Startovka kategorie: H40B        5.6km  195m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  737 Vakant                                                         2.00      
  2  326 Pospíšek Zbyněk       TJ Tesla Brno        TBM6007 C   53260   7.00      
  3  735 Vakant                                                        12.00      
  4  490 Najbrt Tomáš          TJ DDM Valašské Mezi VMZ5607     53395  17.00      
  5  296 Bačo Lubomír          TJ Slezan Opava      SOP6201 C   49350  22.00      
  6  240 Wurzel Břetislav      SK Orient. sporty No OSN6005 C   52146  27.00      
  7  282 Dvorský Ilja          KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C   52202  32.00      
  8   49 Bucký Josef           SK ATIS sport Bruntá ABR6001 C    7854  37.00      
  9  537 Chmelař Miroslav      KOB Železárny Prostě ZPV6217 C    8883  42.00      
 10  736 Vakant                                                        47.00      
 11  225 Lecián Oldřich        TJ Opava             OOP6100 C   49476  52.00      
 12  356 Prokop Lubomír        TJ TŽ Třinec         TRI6001 C   53178  57.00      
 13  548 Peths Pavel           TJ Loko Krnov        KRN5801 C   52632  62.00       R:1053
 14  226 Jahn Pavel            TJ Opava             OOP5500 C   52759  67.00      
 15  461 Hirš Libor            VSK MZLU Brno        VBM6000 C   53221  72.00      
 16  236 Bořil Petr            SK Orient. sporty No OSN6207 C   52137  77.00      
 17  224 Rychlý Miloš          TJ Opava             OOP5302 C   49416  82.00      
 18  247 Jeřábek Luboš         TJ Sokol Plumlov     PLU6112 C   52498  87.00      
 19  330 Šuler Josef           TJ Tesla Brno        TBM6005 C  301235  92.00      
 
Startovka kategorie: H45B        5.3km  170m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  409 Čevela Jaromír        SKOB Zlín            TZL5301 C   52398   2.00      
  2   37 Věžník Antonín        TJ Spartak Adamov    ADA5505 C   52711   7.00       R: 470
  3  358 Koudelný Jiří         OOB Třebíč           TTR5401     52251  12.00      
  4  582 Bialožyt Miroslav     SKOB BETA Třinec     TRC5701 C    8789  17.00      
  5  418 Navrátil Antonín      SK Univerzita Palack UOL5301     52448  22.00      
  6  738 Poklop Lubomír        SK OK Olomouc        LOL5601 C   52425  27.00       R:1025
  7   58 Kostka Evžen          NORD Slavia Minerva  AOP5701 C   52666  32.00      
  8  294 Pospíšil Václav       TJ Slezan Opava      SOP5701 C   49391  37.00      
  9  211 Jelínek Petr          SKOB Ostrava         MOV5502 C   52982  42.00      
 10  341 Zabloudil Pavel       TJ Tesla Brno        TBM5003 C   53256  47.00      
 11  407 Slováček Rudolf       SKOB Zlín            TZL5402 C   53322  52.00      
 12  739 Vakant                                                        57.00      
 13  249 Robotka Libor         TJ Spartak První Brn PBM5303 C   52027  62.00      
 14   38 Jelínek Roman         TJ Spartak Adamov    ADA5506 C   52669  67.00       R: 898
 15  212 Juřeník Josef         SKOB Ostrava         MOV5201 C   52774  72.00      
 16  740 Vakant                                                        77.00      
 17   82 JURAČKA Zdeněk        SKOB Baník Havířov   HAV5702 C   52752  82.00      
 18  408 Žaludek Jindřich      SKOB Zlín            TZL5410 C   53842  87.00      
 19   60 Gawel Jiří            KPKS BETA Brno       BBM5700 C  301272  92.00      
 20  596 Adamovský Miloslav    Aktivní pohyb Baník  AOV5401 C   52937  97.00      
 21  772 Zdráhal Robert        SKI-OB Šternberk     STE5707 C   52529 102.00       R: 218
 
Startovka kategorie: H45C        4.4km  135m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   46 Pečenka Vratislav     TJ Spartak Adamov    ADA5112 C   51369   3.00      
  2  599 Macků Jaromír         Klub turistů a lyžař YBM4602 C   49653   8.00      
  3  315 Maliňák Josef         Orientklub Vsetín    SVS5501 C   53389  13.00      
  4  741 Vakant                                                        18.00      
  5  148 Salajka Pavel         TJ Loko-Ingstav Brno LBM5204 C   52068  23.00      
  6  765 Kocman Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK4627 C  301287  28.00      
  7  742 Vakant                                                        33.00      
  8  316 Rafaj Lubomír         Orientklub Vsetín    SVS5101 C   51516  38.00      
  9  598 Šmerk Pavel           Klub turistů a lyžař YBM4135 C   49845  43.00      
 10  478 Svoboda Vladimír      VSK MZLU Brno        VBM5715 C  416021  48.00      
 11   68 Mutina Vlastimil      Biocel Vratimov      BFM5701 C   49457  53.00      
 12  258 Henek Milan           SK Radioklub Blansko RBK5307 C   52078  58.00      
 13  743 Vakant                                                        63.00      
 14  250 Přikryl Kamil         TJ Spartak První Brn PBM4134 C   52087  68.00      
 15  331 Komínek Jiří          TJ Tesla Brno        TBM4639 C   53257  73.00      
 
Startovka kategorie: H50B        4.9km  145m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   70 Peška Antonín         Sokol Holešov        HLV4801 B   53835   4.00       R:1265
  2  103 Skácel Jaroslav       KOB Konice           KON4617 C   52413   9.00      
  3  293 Malysa Ján            TJ Slezan Opava      SOP5102 C   53420  14.00      
  4  744 Pěček Vítězslav       KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C   53810  19.00       R:1265
  5  292 Jurčák Karel          TJ Slezan Opava      SOP5101 C    8720  24.00      
  6  613 Dvořák Vlastimil      TJ Baník Ostrava OKD BOV4901 C   51370  29.00      
  7  745 Vakant                                                        34.00      
  8  417 Jadviščok Ladislav    SK Univerzita Palack UOL5101     52440  39.00      
  9  318 Dufek Jan             TJ Tesla Brno        TBM4231 C   53230  44.00      
 10  203 Pilc Oldřich          SK SKI-SPORT Bruntál OBR5100     52747  49.00      
 11  410 Jelínek Petr          SKOB Zlín            TZL4902 C   53848  54.00      
 12  746 Vakant                                                        59.00      
 13  767 Dokoupil Jaroslav     VSK MZLU Brno        VBM4908 C   53488  64.00       R:1265
 14  491 Vlach Oldřich         VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52297  69.00      
 15  462 Dokoupil Vladimír     VSK MZLU Brno        VBM4806 C   53305  74.00      
 
Startovka kategorie: H55B        4.6km  105m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  609 Skoupý Kamil          SKI-OB Šternberk     STE4501 C   52518   5.00       R:1265
  2  542 Vyškovský Ivan        TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 B  416127  10.00      
  3  747 Vakant                                                        15.00      
  4   86 Klech Josef           SKOB HOBES Horní Ben HOB4701 C   51939  20.00      
  5  464 Bauer Emil            VSK MZLU Brno        VBM4410 C   49651  25.00      
  6  223 Nosek Jiří            TJ Opava             OOP4401 C   52766  30.00      
  7  411 Pastuszek Pavel       SKOB Zlín            TZL4727 C   53374  35.00      
  8  416 Vintr Ivan            SK přiznivců OB Zlín KZL4501 C   53379  40.00      
  9  463 Chmelík Aleš          VSK MZLU Brno        VBM4732 C   53217  45.00      
 10  748 Vakant                                                        50.00      
 
Startovka kategorie: H55C        4.1km  115m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   18 Dittrich Jan          KOB Moira Brno       ABM4305 C   52091   3.00      
  2  749 Vakant                                                         9.00      
  3  597 Mach Milan            Klub turistů a lyžař YBM3519 C  416104  15.00      
 
Startovka kategorie: H60B        4.2km  135m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  213 Běčák Arnošt          SKOB Ostrava         MOV4001 C   51170   9.00      
  2  750 Vakant                                                        19.00      
  3   59 Sedlář Vladimír       NORD Slavia Minerva  AOP4201 C   52665  29.00      
  4  412 Láznička Alois        SKOB Zlín            TZL3613 C   53375  39.00      
  5  612 Fajgl Jaromír         TJ Sokol Radslavice  RAD3801 C   49434  49.00      
 
Startovka kategorie: H65B        3.4km  130m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  311 Sita Vratislav        SK Severka Šumperk   SSU3000     52561   5.00      
  2  541 Řezanina Josef        TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS3701 B  416096  10.00      
  3  359 Kruml František       OOB Třebíč           TTR3601     52239  15.00      
  4  751 Vakant                                                        20.00      
  5  214 Koloczek Albín        SKOB Ostrava         MOV3401 C   52784  25.00      
 
Startovka kategorie: H70B        2.5km   75m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  310 Uhmann Hubert         SK Severka Šumperk   SSU2600     52536   4.00      
  2  150 Šauman Václav         TJ Loko-Ingstav Brno LBM3026 C   52026   9.00      
  3  752 Vakant                                                        14.00      
  4  413 Valla Stanislav       SKOB Zlín            TZL3125 C   53321  19.00      
 
Startovka kategorie: T1          2.8km   60m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   77 SCHUSTER Marcel       SKOB Baník Havířov   HAV8707 C  416143   3.00      
  2   54 Krasnokutská Magda    NORD Slavia Minerva  AOP7452 C   49494   8.00      
  3  547 Trávníčková Barbora   Příchozí2            XX20002            13.00      
  4   48 Žídková Petra         TJ Spartak Adamov    ADA7455 C          18.00      
  5  546 Vemola Jiří           Příchozí2            XX20001            23.00      
  6   45 Richter Rudolf        TJ Spartak Adamov    ADA5107 C   53345  28.00      
  7  614 Vakant                                                        33.00      
  8  615 Vakant                                                        38.00      
  9  616 Vakant                                                        43.00      
 10  617 Vakant                                                        48.00      
 11  618 Vakant                                                        53.00      
 12  619 Vakant                                                        58.00      
 13  620 Vakant                                                        63.00      
 14  621 Vakant                                                        68.00      
 15  622 Vakant                                                        73.00      
 16  623 Vakant                                                        78.00      
 
Startovka kategorie: T2          4.6km   75m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1  295 Moravec Stanislav     TJ Slezan Opava      SOP5801 C   53462   5.00      
  2  122 Karel Klimeš          Příchozí1            XX1                10.00      
  3  624 Vakant                                                        15.00      
  4  625 Vakant                                                        20.00      
  5  626 Vakant                                                        25.00      
  6  627 Vakant                                                        30.00      
  7  628 Vakant                                                        35.00      
  8  629 Vakant                                                        40.00      
  9  630 Vakant                                                        45.00      
 10  631 Vakant                                                        50.00      
 11  632 Vakant                                                        55.00      
 12  633 Vakant                                                        60.00