Konečné výsledky kategorie                                          29.9.2002 16:28:45
                                    B-Morava 29.9.
===ČSOB-SBK==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10C        2.1km   55m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimková Johanka       SK Univerzita Palack UOL9533 C      25.02  +      
  2.Žaludková Petra       SKOB Zlín            TZL9251 C      25.39  +  0.37
  3.Wurzelová Pavlína     SK Orient. sporty No OSN9273 C      27.30  +  2.28
  4.Pekárková Monika      SK Radioklub Blansko RBK9252 C      30.44  +  5.42
  5.Přichystalová Denisa  VSK MZLU Brno        VBM8251 C      33.51  +  8.49
  6.Tesařová Eva          SK Radioklub Blansko RBK9253 C      34.44  +  9.42
  7.Eklová Martina        MDDM Kuřim           KIM9264        35.41  + 10.39
  8.Jemelíková Denisa     VSK MZLU Brno        VBM9351 C      40.48  + 15.46
  9.Hrušková Barbora      Klub turistů a lyžař YBM9351 C      44.44  + 19.42
 10.Tesařová Markéta      SK Radioklub Blansko RBK9451 C      47.56  + 22.54
 11.Koporová Petra        VSK MZLU Brno        VBM9352 C      55.37  + 30.35
    Blažková Kateřina     SK Radioklub Blansko RBK9350 C  DISK              
 MS Otrusinová Jana       KOB Moira Brno       ABM9560 C MS   67.40  + 42.38
 
Konečné výsledky kategorie: D12B        2.5km   60m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáčková Pavla       TJ Slovan Luhačovice LCE9052 B      19.54  +      
  2.Jakobová Adélka       SK Univerzita Palack UOL9052 B      19.58  +  0.04
  3.Kratschmerova Ivona   SK při gymnáziu Vrbn VRB9050 B      24.46  +  4.52
  4.Muselíková Vladislava KOB Moira Brno       ABM9151 C      26.49  +  6.55
  5.Řeháková Tereza       SK Univerzita Palack UOL9051 B      28.03  +  8.09
  6.Dittrichová Zuzana    KOB Konice           KON9175 C      29.32  +  9.38
  7.Maliňáková Barbora    SKOB Kobra Vsetín    KVS9051 C      29.56  + 10.02
  8.Hadačová Tereza       NORD Slavia Minerva  AOP9051 C      30.06  + 10.12
  9.Bialožytová Tereza    SKOB BETA Třinec     TRC9050 B      30.22  + 10.28
 10.Řezaninová Iva        TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS9250 C      32.32  + 12.38
 11.Hančíková Kateřina    SKOB Zlín            TZL9051 C      33.57  + 14.03
 12.Vintrová Iva          SKOB Zlín            TZL9151 C      38.30  + 18.36
 13.Pospíšilová Martina   TJ Slezan Opava      SOP9051 B      38.41  + 18.47
 14.Rafajová Zuzana       Orientklub Vsetín    SVS9151 C      47.12  + 27.18
 15.Patáková Radka        TJ Slovan Luhačovice LCE9054 C      47.37  + 27.43
 16.Cieslarová Markéta    SKOB BETA Třinec     TRC9150 C      76.01  + 56.07
 17.Dobešová Veronika     KOB Moira Brno       ABM9158 C      81.34  + 61.40
    Cahlová Blanka        TJ Slovan Luhačovice LCE9051 B  DISK              
    Ďurďová Aneta         TJ Slovan Luhačovice LCE9053 C  DISK              
    Korčak Jana           TJ Slovan Luhačovice LCE9055 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        2.2km   55m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrušková Kristýna     Klub turistů a lyžař YBM9152 C      26.48  +      
  2.Miturová Barbora      SKOB Ostrava         MOV9051 C      41.00  + 14.12
  3.Štětínská Jana        SKOB Ostrava         MOV9151 C      75.13  + 48.25
 
Konečné výsledky kategorie: D14B        3.0km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hančíková Hana        SKOB Zlín            TZL8852 A      21.37  +      
  2.Hlavová Jindra        KOB Konice           KON8989 A      22.13  +  0.36
  3.Klečková Lucie        Aktivní pohyb Baník  AOV8852 A      22.19  +  0.42
  4.Skácelová Naďa        KOB Konice           KON8889 B      24.59  +  3.22
  5.Štěpánská Adéla       SK Žabovřesky Brno   ZBM8870 B      26.43  +  5.06
  6.Hančíková Barbora     SKOB Zlín            TZL8853 B      27.34  +  5.57
  7.Weissová Lucie        Aktivní pohyb Baník  AOV8952 B      28.09  +  6.32
  8.Žabková Markéta       SKOB BETA Třinec     TRC8850 B      28.24  +  6.47
  9.Polášková Tereza      SKOB Zlín            TZL8851 A      28.36  +  6.59
 10.Latochová Kateřina    TJ TŽ Třinec         TRI8850 B      29.17  +  7.40
 11.Borecká Kateřina      VSK MZLU Brno        VBM8852 B      29.25  +  7.48
 12.Žaloudíková Radka     TJ Loko Krnov        KRN8852 B      31.17  +  9.40
 13.Poklopová Lenka       SK Univerzita Palack UOL8951 A      32.05  + 10.28
 14.Filipová Zuzana       SKOB Zlín            TZL8855 C      32.21  + 10.44
 15.Pilcová Barbora       SK SKI-SPORT Bruntál OBR8977 B      32.40  + 11.03
 16.Vozdová Klára         Klub vytrvalostních  KSU8964 C      33.13  + 11.36
 17.Prokopová Alžběta     TJ TŽ Třinec         TRI8951 B      33.22  + 11.45
 18.Wurzelová Hana        SK Orient. sporty No OSN8972 B      40.09  + 18.32
 19.Mališková Lucie       TJ Slovan Luhačovice LCE8951 B      40.48  + 19.11
 20.Ondrová Petra         SK při gymnáziu Vrbn VRB8850 B      47.32  + 25.55
 21.Minaříková Zuzana     TJ Tesla Brno        TBM8998 B      55.31  + 33.54
 22.Hladíková Helena      SK Univerzita Palack UOL8953 B      61.19  + 39.42
 
Konečné výsledky kategorie: D14C        2.4km   65m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Zelinková Ludmila     SK Žabovřesky Brno   ZBM8979 C      29.36  +      
  2.Lapčáková Naděžda     SKP Žďár nad Sázavou PZR8853 C      46.36  + 17.00
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        3.5km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Semelová Eva          SKOB Zlín            TZL8662 B      28.37  +      
  2.Kočí Petra            KOB Konice           KON8786 B      28.58  +  0.21
  3.Bucká Martina         SK ATIS sport Bruntá ABR8651 B      32.40  +  4.03
  4.Bravená Martina       VSK MZLU Brno        VBM8751 B      33.47  +  5.10
  5.Polcerová Lenka       SK ATIS sport Bruntá ABR8652 C      36.23  +  7.46
  6.Frýdlová Lenka        TJ Loko Krnov        KRN8659 B      37.24  +  8.47
  7.Stratilová Marie      SK Žabovřesky Brno   ZBM8751 B      37.32  +  8.55
  8.Paloncýová Markéta    Klub vytrvalostních  KSU8791 B      37.41  +  9.04
  9.Kaletová Petra        SKOB BETA Třinec     TRC8754 B      41.37  + 13.00
 10.Roznosová Julie       TJ Loko Krnov        KRN8754 B      41.49  + 13.12
 11.Adamčíková Zdeňka     Aktivní pohyb Baník  AOV8750 B      41.59  + 13.22
 12.Kamasová Eva          TJ Slovan Luhačovice LCE8653 B      42.10  + 13.33
 13.Králová Lada          SK Severka Šumperk   SSU8799 A      42.37  + 14.00
 14.Žabková Marie         SKOB BETA Třinec     TRC8753 B      42.39  + 14.02
 15.Mrózkowa Ivana        SKOB BETA Třinec     TRC8751 B      43.17  + 14.40
 16.Boháčovč Lucie        TJ Sokol Ptení       PTE8771 B      43.57  + 15.20
 17.Martynková Aneta      TJ TŽ Třinec         TRI8657 B      45.00  + 16.23
 18.Zálešáková Magda      SKOB Zlín            TZL8787 B      45.27  + 16.50
 19.Šodková Petra         SKOB BETA Třinec     TRC8755 C      45.47  + 17.10
 20.Steblová Veronika     SKOB BETA Třinec     TRC8752 B      48.26  + 19.49
 21.Višváderová Kateřina  SK při gymnáziu Vrbn VRB8650 B      52.06  + 23.29
 22.Minaříková Michaela   TJ Tesla Brno        TBM8668 B      57.01  + 28.24
 23.Maliňáková Petra      Orientklub Vsetín    SVS8751 B      62.29  + 33.52
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        3.1km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Anita       SK Žabovřesky Brno   ZBM8752 C      29.53  +      
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        4.1km   95m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáčková Petra       TJ Slovan Luhačovice LCE8560 A      32.34  +      
  2.Jandová Lucie         SK při gymnáziu Vrbn VRB8552 B      34.39  +  2.05
  3.Kratschmerová Kat.    SK při gymnáziu Vrbn VRB8558 B      34.56  +  2.22
  4.Daňková Petra         SK Junior Prostějov  JPV8575 B      36.36  +  4.02
  5.Růžičková Eva         KOB Konice           KON8582 C      37.00  +  4.26
  6.Hermannová Kateřina   VSK MZLU Brno        VBM8454 B      37.07  +  4.33
  7.Jasková Lucie         TJ TŽ Třinec         TRI8554 B      38.31  +  5.57
  8.Baklíková Anna        SKOB Zlín            TZL8562 B      38.43  +  6.09
  9.KLAJBLOVÁ Kristýna    SKOB Baník Havířov   HAV8555 B      38.48  +  6.14
 10.Ulahelová Jana        TJ Loko Krnov        KRN8451 B      39.03  +  6.29
 11.Matulová Iva          SK Radioklub Blansko RBK8455 B      39.54  +  7.20
 12.Krejčíková Barbora    SKOB Zlín            TZL8551 B      40.18  +  7.44
 13.Cajzlová Veronika     VSK MZLU Brno        VBM8451 B      40.36  +  8.02
 14.Šišková Vladimíra     SK Univerzita Palack UOL8456 B      42.14  +  9.40
 15.Kubějová Pavla        SK Žabovřesky Brno   ZBM8555 B      42.41  + 10.07
 16.Ptašníková Dagmar     TJ Loko Krnov        KRN8452 B      42.47  + 10.13
 17.Vlčková Dana          TJ TŽ Třinec         TRI8559 B      48.10  + 15.36
 18.Šťukavcová Jarmila    Aktivní pohyb Baník  AOV8454 B      54.30  + 21.56
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        5.3km  145m 18k  Ranking:0.7956 * 1.04
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Hoffmanová Johana     SK Junior Prostějov  JPV7852 C      51.38  +        R: 8408b
  2.Ptáčková Veronika     TJ Tesla Brno        TBM7374 E      52.05  +  0.27  R: 8337b
  3.Násadová Nataša       TJ Spartak Adamov    ADA7451 C      53.44  +  2.06  R: 8077b
  4.Kociánová Eva         TJ Opava             OOP6750 C      53.52  +  2.14  R: 8056b
  5.Pilcová Petra         SK SKI-SPORT Bruntál OBR6666        54.29  +  2.51  R: 7959b
  6.Hiršová Marcela       VSK MZLU Brno        VBM7079 C      54.46  +  3.08  R: 7914b
  7.Šafránková Iva        VSK MZLU Brno        VBM8252 B      56.35  +  4.57  R: 7628b
  8.Adamovská Milena      Aktivní pohyb Baník  AOV8153 C      56.53  +  5.15  R: 7580b
  9.Soldánová Karin       KOB Železárny Prostě ZPV6971 C      56.59  +  5.21  R: 7565b
 10.Štrajtová Zuzana      SK Univerzita Palack UOL6452        57.56  +  6.18  R: 7415b
 11.Jemelíková Lada       VSK MZLU Brno        VBM6555 C      61.39  + 10.01  R: 6829b
 12.Radová Martina        KOB Moira Brno       ABM7451 C      61.42  + 10.04  R: 6821b
 13.Holíková Kateřina     TJ Tesla Brno        TBM7371 C      62.11  + 10.33  R: 6745b
 14.Šmídová Eva           SK Žabovřesky Brno   ZBM8165 C      62.14  + 10.36  R: 6737b
 15.Jurečková Leona       SK ATIS sport Bruntá ABR7752 C      62.45  + 11.07  R: 6655b
 16.Wdówková Věra         VSK MZLU Brno        VBM6857 C      62.47  + 11.09  R: 6650b
 17.Vidmuchová Martina    SK Junior Prostějov  JPV7175 C      63.42  + 12.04  R: 6506b
 18.Hulenková Martina     SKOB Ostrava         MOV7352 C      63.55  + 12.17  R: 6472b
 19.Vyškovská Radka       TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 B      64.18  + 12.40  R: 6411b
 20.Mikšíková Kateřina    TJ Sokol Ptení       PTE7375        64.33  + 12.55  R: 6372b
 21.Poklopová Ivana       SK Univerzita Palack UOL6451        64.51  + 13.13  R: 6324b
 22.Kadlecová Eva         SK Žabovřesky Brno   ZBM7861 C      64.57  + 13.19  R: 6309b
 23.Muselíková Vladislava KOB Moira Brno       ABM7051 C      67.07  + 15.29  R: 5967b
 24.Sikorová Miroslava    TJ Sokol Vizovice    VIZ7658 C      67.08  + 15.30  R: 5964b
 25.Sukeníková Zuzana     SK Univerzita Palack UOL8353        70.16  + 18.38  R: 5471b
 26.Krahulcová Hana       KOB Směr Kroměříž    SKM8080 C      72.09  + 20.31  R: 5174b
 27.Kubisková Šárka       SK ATIS sport Bruntá ABR7751 C      72.17  + 20.39  R: 5153b
 28.Kovářová Iva          TJ Tesla Brno        TBM7071 C      72.26  + 20.48  R: 5129b
 29.Svěchotová Hana       SKOB Ostrava         MOV7150 C      75.16  + 23.38  R: 4682b
 30.Maliňáková Katka      Orientklub Vsetín    SVS8151 B      95.11  + 43.33  R: 1542b
 31.Bradáčová Soňa        SKOB Ostrava         MOV7651 C     157.52  +106.14  R:    0b
    Bubíková Alena        VSK VŠB TU Ostrava   VOV7850 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        3.8km  125m 13k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlaváčová Šárka       TJ Tesla Brno        TBM7258 C      56.05  +        R:    0b
  2.Blažková Hana         SK Radioklub Blansko RBK6957 C      57.57  +  1.52  R:    0b
  3.Kusá Petra            TJ Loko-Ingstav Brno LBM7851 C      76.10  + 20.05  R:    0b
  4.Berková Pavlína       SK Radioklub Blansko RBK7151 C      77.22  + 21.17  R:    0b
  5.Slavíková Jitka       TJ Tesla Brno        TBM6751 C      89.14  + 33.09  R:    0b
    Petra Valíková        SP Kylešovice        KYL7350 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        2.9km   60m 9k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dobešová Miroslava    KOB Moira Brno       ABM7088 C      39.08  +        R:    0b
  2.Otrusinová Helena     KOB Moira Brno       ABM7070 C      41.11  +  2.03  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        4.0km  100m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáčková Dagmar      TJ Slovan Luhačovice LCE6569 C      36.52  +      
  2.Glabazňová Jana       TJ Opava             OOP6151 C      39.57  +  3.05
  3.Eklová Ilona          TJ Loko-Ingstav Brno LBM6759 C      40.21  +  3.29
  4.Ferdusová Eva         TJ Slovan Luhačovice LCE6461 C      40.47  +  3.55
  5.Maliňáková Eva        SKOB Kobra Vsetín    KVS6551 B      42.21  +  5.29
  6.VRIČANOVÁ Sylva       SKOB Baník Havířov   HAV6751 C      45.19  +  8.27
  7.Vavrysová Iva         TJ Slovan Luhačovice LCE6359 C      45.58  +  9.06
  8.Uchytilová Jana       SK Junior Prostějov  JPV6677 C      46.32  +  9.40
  9.Koláriková Irena      SKOB Zlín            TZL6351 C      47.28  + 10.36
 10.Skácelová Naďa        KOB Konice           KON6183 C      47.42  + 10.50
 11.Bravená Alexandra     VSK MZLU Brno        VBM6155 C      49.11  + 12.19
 12.Hrouzová Jiřina       TJ Loko Krnov        KRN6151 C      49.28  + 12.36
 13.Slezáková Jitka       TJ Slovan Luhačovice LCE6351 C      50.22  + 13.30
 14.Dittrichová Lenka     KOB Konice           KON6285 C      51.30  + 14.38
 15.Králová Zdenka        SK Severka Šumperk   SSU6091 C      52.15  + 15.23
 16.Krejčíková Monika     SKOB Zlín            TZL6262 C      52.48  + 15.56
 17.Schäferová Jana       SKOB Zlín            TZL6566 C      58.56  + 22.04
 18.Hadačová Gabriela     NORD Slavia Minerva  AOP6751 C      59.43  + 22.51
 19.Slámová Hana          TJ Tesla Brno        TBM4951 C      69.27  + 32.35
 20.Hančíková Hana        SKOB Zlín            TZL6454 C      70.24  + 33.32
 21.Špacírová Danuše      SK Univerzita Palack UOL5852        76.02  + 39.10
 
Konečné výsledky kategorie: D35C        3.6km  115m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wurzelová Dana        SK Orient. sporty No OSN6654 C      38.33  +      
  2.Miturová Radmila      SKOB Ostrava         MOV6551 C      41.51  +  3.18
  3.Kabáthová Jitka       SK Žabovřesky Brno   ZBM5582 C      46.33  +  8.00
  4.Jalová Marie          SK Radioklub Blansko RBK5761 C      47.09  +  8.36
  5.Šimková Hana          SK Univerzita Palack UOL6653        53.01  + 14.28
  6.Ulahelová Jarmila     TJ Loko Krnov        KRN6052 C      55.30  + 16.57
  7.Tesařová Jitka        Klub turistů a lyžař YBM6451 C      57.59  + 19.26
  8.Hrušková Lenka        Klub turistů a lyžař YBM6251 C      65.45  + 27.12
  9.Tomanová Elena        Klub turistů a lyžař YBM6666 C      66.10  + 27.37
    Suchá Helena          Klub turistů a lyžař YBM6664 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        3.8km  135m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janská Iva            MDDM Kuřim           KIM5795        42.01  +      
  2.Stackeová Anna        TJ Slovan Luhačovice LCE5551 C      43.36  +  1.35
  3.Vlažná Mirka          TJ Slovan Luhačovice LCE5852 C      48.00  +  5.59
  4.Žaludková Miroslava   SKOB Zlín            TZL5954 C      48.03  +  6.02
  5.Valentová Eva         TJ Slovan Luhačovice LCE6051 C      48.15  +  6.14
  6.Smičková Eva          KOB Konice           KON5887 C      48.44  +  6.43
  7.Jahnová Helena        TJ Opava             OOP5550 C      48.58  +  6.57
  8.Perůtková Ivana       TJ Slovan Luhačovice LCE5851 C      50.44  +  8.43
  9.Klečková Zina         Aktivní pohyb Baník  AOV6151 C      53.41  + 11.40
 10.Cahlová Slávka        TJ Slovan Luhačovice LCE5451 C      61.26  + 19.25
 11.Sochorová Hana        Aktivní pohyb Baník  AOV6252        69.30  + 27.29
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        3.7km  100m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štáblová Jitka        SK Severka Šumperk   SSU5350        40.43  +      
  2.Horynová Eva          SKOB Zlín            TZL5254 C      44.12  +  3.29
  3.Dokoupilová Zuzana    VSK MZLU Brno        VBM5754 C      46.02  +  5.19
  4.Suchánková Libuše     TJ Slezan Opava      SOP4851 C      48.58  +  8.15
  5.Tomanová Jana         TJ Loko-Ingstav Brno LBM4955 C      51.12  + 10.29
 
Konečné výsledky kategorie: D45C        3.4km  115m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cigošová Anna         TJ Tesla Brno        TBM5253 C      40.01  +      
  2.Salajková Věra        TJ Loko-Ingstav Brno LBM5558 C      44.29  +  4.28
  3.Liščinská Eva         TJ Tesla Brno        TBM4451 C      47.40  +  7.39
  4.Martincová Marie      TJ Spartak Adamov    ADA4951 C      92.14  + 52.13
 
Konečné výsledky kategorie: D50C        2.4km   55m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Hana          Klub turistů a lyžař YBM3851 C      45.33  +      
  2.Dittrichová Anna      KOB Moira Brno       ABM3953 C      46.29  +  0.56
  3.Říhová Marie          VSK MZLU Brno        VBM3086 C      55.59  + 10.26
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        3.1km   90m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gavendová Anna        TJ TŽ Třinec         TRI4650 C      50.16  +      
 
Konečné výsledky kategorie: H10C        2.2km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáček Michal        TJ Slovan Luhačovice LCE9301 C      18.52  +      
  2.Valenta Jiří          TJ Slovan Luhačovice LCE9201 C      21.22  +  2.30
  3.Otrusina Jan          KOB Moira Brno       ABM9225 C      22.52  +  4.00
  4.Novotný Ondřej        KOB Moira Brno       ABM9211 C      26.07  +  7.15
  5.Bačo Tomáš            TJ Slezan Opava      SOP9201 C      32.01  + 13.09
  6.Obrátil Štěpán        KOB Moira Brno       ABM9409 C      34.55  + 16.03
  7.Pospíšil Petr         TJ Slezan Opava      SOP9301 C      37.12  + 18.20
  8.Benroth Martin        TJ Slovan Luhačovice LCE9206 C      38.31  + 19.39
  9.Najbr Ondřej          KOB Konice           KON9223 C      56.56  + 38.04
 10.Schäfer Jan           SKOB Zlín            TZL9301 C      66.57  + 48.05
 11.Aba Said Bedřich      KOB Moira Brno       ABM9212 C      78.10  + 59.18
 12.Švanda Ondřej         KOB Moira Brno       ABM            98.58  + 80.06
    Mokrý Stanislav       KOB Moira Brno       ABM9202 C  DISK              
 MS Mokrý Ondřej          KOB Moira Brno       ABM9401 C MS   33.16  + 14.24
 MS Dobeš Erik            KOB Moira Brno       ABM9609 C MS   24.12  +  5.20
 
Konečné výsledky kategorie: H12B        3.4km   90m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nečas Jiří            SKOB Zlín            TZL9101 C      26.14  +      
  2.Bořil Petr            SK Orient. sporty No OSN9137 B      26.15  +  0.01
  3.Věžník Antonín        TJ Spartak Adamov    ADA9001 A      28.45  +  2.31
  4.Vozda Vojtěch         Klub vytrvalostních  KSU9043 C      28.47  +  2.33
  5.Vlažný Jakub          TJ Slovan Luhačovice LCE9102 C      29.21  +  3.07
  6.Láznička Petr         SKOB Zlín            TZL9011 C      29.41  +  3.27
  7.Hubáček Jan           TJ Slovan Luhačovice LCE9101 C      30.34  +  4.20
  8.Kolárik Jan           SKOB Zlín            TZL9013 C      30.40  +  4.26
  9.Bravený Vít           VSK MZLU Brno        VBM9102 C      32.14  +  6.00
 10.Slezák Jiří           TJ Slovan Luhačovice LCE9001 B      33.02  +  6.48
 11.Schäfer Martin        SKOB Zlín            TZL9009 C      33.52  +  7.38
 12.Věžník Václav         TJ Spartak Adamov    ADA9201 B      34.07  +  7.53
 13.Szturc Jan            SKOB BETA Třinec     TRC9003 C      36.28  + 10.14
 14.Jemelík Hynek         VSK MZLU Brno        VBM9101 C      37.56  + 11.42
 15.Benroth Jakub         TJ Slovan Luhačovice LCE9002 B      38.13  + 11.59
 16.Sochor Vít            Aktivní pohyb Baník  AOV9105 B      42.54  + 16.40
 17.Valenta Jan           TJ Slovan Luhačovice LCE9003 B      43.26  + 17.12
 18.Hnilica Přemek        Klub vytrvalostních  KSU9141 C      46.12  + 19.58
 19.Semela Jakub          TJ Slovan Luhačovice LCE9103 C      50.38  + 24.24
 20.Szturc Václav         SKOB BETA Třinec     TRC9102 C      55.56  + 29.42
 21.Kostka Jakub          SKOB BETA Třinec     TRC9103 C      59.03  + 32.49
 22.Janů Zdeněk           Klub vytrvalostních  KSU9045 C      59.17  + 33.03
 23.Kiedroň Michal        SKOB BETA Třinec     TRC9101 C      63.56  + 37.42
 24.Krzywoň Jiří          SKOB BETA Třinec     TRC9004 C      71.53  + 45.39
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        2.4km   55m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zimmermann Štěpán     SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 C      23.54  +      
  2.Šesták Jakub          SK Radioklub Blansko RBK9001 C      26.14  +  2.20
  3.Pekárek Michal        SK Radioklub Blansko RBK9015 C      30.01  +  6.07
  4.Maceček Jakub         SKOB Ostrava         MOV9001 C      31.23  +  7.29
  5.Mutina Jiří           Biocel Vratimov      BFM9101 C      34.23  + 10.29
  6.Sedláček Marek        TJ Tesla Brno        TBM9001 C      36.27  + 12.33
 
Konečné výsledky kategorie: H14B        4.3km  130m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlažný Jan            TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A      28.31  +      
  2.Cahel Marek           TJ Slovan Luhačovice LCE8803 A      28.40  +  0.09
  3.Zimmermann Jakub      SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 A      29.48  +  1.17
  4.Maliňák Štěpán        SKOB Kobra Vsetín    KVS8801 A      30.06  +  1.35
  5.Nečas Tomáš           SKOB Zlín            TZL8801 B      30.27  +  1.56
  6.Bořil Tomáš           SK Orient. sporty No OSN8833 A      31.15  +  2.44
  7.Poklop Martin         SK Univerzita Palack UOL8802 A      31.22  +  2.51
  8.Perůtka Jan           TJ Slovan Luhačovice LCE8801 A      31.57  +  3.26
  9.Slezák Zdeněk         TJ Slovan Luhačovice LCE8902 A      32.17  +  3.46
 10.Jeřábek Vojtěch       TJ Sokol Plumlov     PLU8921 B      35.43  +  7.12
 11.Plšek Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8927 B      36.22  +  7.51
 12.Ondrusz Martin        SKOB HOBES Horní Ben HOB8801 B      36.26  +  7.55
 13.Hájek Daniel          SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 B      37.08  +  8.37
 14.Zdráhal Tomáš         SK Univerzita Palack UOL8801 B      37.59  +  9.28
 15.Sedláček Michal       SKOB BETA Třinec     TRC8901 B      38.32  + 10.01
 16.Bravený Adam          VSK MZLU Brno        VBM8801 B      39.18  + 10.47
 17.Řeháček Jakub         SK ATIS sport Bruntá ABR8902 B      40.05  + 11.34
 18.Petr Jiří             Biocel Vratimov      BFM8901 B      40.41  + 12.10
 19.Trojek Pavel          SKOB BETA Třinec     TRC8803 B      40.43  + 12.12
 20.Válek Filip           SK při gymnáziu Vrbn VRB8906 B      41.02  + 12.31
 21.Panovec Jan           Jiskra Otrokovice    OTK8931 B      41.04  + 12.33
 22.Proske Petr           Aktivní pohyb Baník  AOV8803 B      42.07  + 13.36
 23.Sochor Jan            Aktivní pohyb Baník  AOV8801 B      42.11  + 13.40
 24.Štrajt Michal         SK Univerzita Palack UOL8903 B      43.40  + 15.09
 25.Karásek Lukáš         TJ TŽ Třinec         TRI8914 B      43.48  + 15.17
 26.Konůpka Petr          Biocel Vratimov      BFM8902 B      44.20  + 15.49
 27.Vašíček Michal        SK Univerzita Palack UOL8908 B      44.22  + 15.51
 28.Žaludek Jindřich      SKOB Zlín            TZL8904 B      45.22  + 16.51
 29.Navrátil Tomáš        SK Junior Prostějov  JPV8817 B      47.57  + 19.26
 30.Špacír Jan            SK Univerzita Palack UOL8805 B      48.50  + 20.19
 31.Gajdoš Jan            SK Junior Prostějov  JPV8913 B      49.30  + 20.59
 32.Kusbach Antonín       SKOB Zlín            TZL8901 B      50.51  + 22.20
 33.Dědic Filip           SK Žabovřesky Brno   ZBM8836 B      53.31  + 25.00
 34.Hladík Ladislav       SK Univerzita Palack UOL8804 B      53.39  + 25.08
 35.Bednář Ondřej         SKOB Ostrava         MOV8804 B      57.30  + 28.59
 
Konečné výsledky kategorie: H14C        3.5km  105m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vaněk Libor           SK Radioklub Blansko RBK8822 C      32.45  +      
  2.Čejka Štěpán          TJ Spartak Adamov    ADA8901 C      42.41  +  9.56
  3.Řezanina Jakub        TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS8901 C      47.27  + 14.42
  4.Šimáček Karel         KOB Moira Brno       ABM8901 C      58.59  + 26.14
  5.Kolář Rudolf          SK ATIS sport Bruntá ABR8901 C      73.13  + 40.28
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        5.0km  135m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brtník Adam           SK Univerzita Palack UOL8705 B      36.11  +      
  2.Henek Michal          SK Radioklub Blansko RBK8605 B      37.25  +  1.14
  3.Sedláček Tomáš        SKOB BETA Třinec     TRC8601 B      38.59  +  2.48
  4.Kudláček Tomáš        SKOB Zlín            TZL8713 B      39.28  +  3.17
  5.Bialožyt Michal       SKOB BETA Třinec     TRC8700 B      43.23  +  7.12
  6.Zelinka Jiří          SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 B      44.00  +  7.49
  7.KORČÁK Dominik        SKOB Baník Havířov   HAV8703 B      45.05  +  8.54
  8.Laštůvka Jan          TJ TŽ Třinec         TRI8704 B      45.30  +  9.19
  9.Žaloudík Jiří         SK při gymnáziu Vrbn VRB8602 B      45.37  +  9.26
 10.Cetkovský Petr        SKOB Zlín            TZL8711 B      46.24  + 10.13
 11.Mainka Radek          SKOB BETA Třinec     TRC8703 B      47.51  + 11.40
 12.Váňa Lukáš            SK při gymnáziu Vrbn VRB8601 B      49.03  + 12.52
 13.Schmid Vladimír       TJ Spartak Adamov    ADA8701 B      49.42  + 13.31
 14.PREISSLER Adam        SKOB Baník Havířov   HAV8608 B      49.55  + 13.44
 15.Javorský Petr         SKOB BETA Třinec     TRC8603 B      51.24  + 15.13
 16.Bernát Petr           SKOB BETA Třinec     TRC8606 C      53.09  + 16.58
 17.Chlebek Pavel         TJ TŽ Třinec         TRI8701 B      54.05  + 17.54
 18.Jastrzembski Matěj    TJ TŽ Třinec         TRI8714 B      55.38  + 19.27
 19.Mikula Rastislav      SK při gymnáziu Vrbn VRB8702 B      60.43  + 24.32
 20.Cieslar Daniel        TJ TŽ Třinec         TRI8708 B      61.36  + 25.25
 21.Eid Michal            SKOB Zlín            TZL8707 B      61.45  + 25.34
 22.Sivák Jan             SKOB Ostrava         MOV8701 B      64.17  + 28.06
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        4.3km  125m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hojsák Ondřej         VSK MZLU Brno        VBM8603 C      37.48  +      
  2.Jalový Michal         SK Radioklub Blansko RBK8724 B      38.49  +  1.01
  3.Haresta Petr          SK Radioklub Blansko RBK8629 B      47.09  +  9.21
    Šimeček Jiří          SKOB Zlín            TZL8715 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        5.4km  215m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klváčěk Aleš          SK Junior Prostějov  JPV8527 B      43.33  +      
  2.Peths Matěj           SK při gymnáziu Vrbn VRB8507 B      45.07  +  1.34
  3.Kokojan David         SK Junior Prostějov  JPV8535 B      45.19  +  1.46
  4.ADAMUS Pavel          SKOB Baník Havířov   HAV8402 B      46.10  +  2.37
  5.Kozumplík Aleš        VSK MZLU Brno        VBM8403 B      48.11  +  4.38
  6.Cieslar Martin        SKOB BETA Třinec     TRC8401 B      49.59  +  6.26
  7.Langer Martin         Aktivní pohyb Baník  AOV8400 B      51.07  +  7.34
  8.Jirka Michal          SK ATIS sport Bruntá ABR8403 B      53.55  + 10.22
  9.Černohous Roman       SK Junior Prostějov  JPV8415 B      59.08  + 15.35
 10.Havlíček Adam         SK Žabovřesky Brno   ZBM8438 B      59.36  + 16.03
 11.Štrajt Přemysl        SK Univerzita Palack UOL8404 B      61.08  + 17.35
 12.Lecián Martin         TJ Opava             OOP8503 B      62.19  + 18.46
 13.Procházka Jan         SK ATIS sport Bruntá ABR8502 C      66.41  + 23.08
 14.Nowak Jiří            SKOB BETA Třinec     TRC8500 C      68.35  + 25.02
 15.Hruban Jan            SK Univerzita Palack UOL8502 B      69.13  + 25.40
 16.Ličman Jan            TJ Opava             OOP8507 B      77.28  + 33.55
 
Konečné výsledky kategorie: H18C        4.9km  185m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tejkal Pavel          TJ Spartak Adamov    ADA8401 C      55.22  +      
  2.Liščinský Tomáš       TJ Tesla Brno        TBM8411 C      56.44  +  1.22
  3.KREJČÍK Jakub         SKOB Baník Havířov   HAV8403 C      69.08  + 13.46
 
Konečné výsledky kategorie: H20B        6.1km  150m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Černohous Jan         SK Junior Prostějov  JPV8335 A      46.56  +      
  2.Krčál Marek           VSK MZLU Brno        VBM8307 B      59.11  + 12.15
  3.Stoszek Jakub         Aktivní pohyb Baník  AOV8301 B      60.09  + 13.13
    Bednář Petr           TJ Spartak Adamov    ADA8230 B  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        7.8km  265m 24k  Ranking:0.7870 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Košárek Pavel         SK Jamnice           JAM7100 E      50.37  +        R: 8515b
  2.Brlica Pavel          TJ Tesla Brno        TBM6517 C      52.38  +  2.01  R: 8202b
  3.Viskup Peter                               VZA            54.59  +  4.22  R: 7837b
  4.Přikryl Petr          TJ Spartak První Brn PBM6707 C      56.58  +  6.21  R: 7529b
  5.Ryšavý Jiří           SKOB Ostrava         MOV5803 C      57.28  +  6.51  R: 7452b
  5.Vintr Radek           SKOB Zlín            TZL7701 C      57.28  +  6.51  R: 7452b
  7.Hikl Tomáš            SK Radioklub Blansko RBK8146 C      57.46  +  7.09  R: 7405b
  8.Palát Petr            KOB Moira Brno       ABM7415 C      58.12  +  7.35  R: 7338b
  9.Hlaváč Jiří           TJ Tesla Brno        TBM6116 C      58.17  +  7.40  R: 7325b
 10.Huňka Karel           KOB Konice           KON6919 C      59.06  +  8.29  R: 7198b
 11.Rigó Marek            SKOB Odry            ODR7101 C      59.51  +  9.14  R: 7082b
 12.Luděk Valík           SP Kylešovice        KYL7101 B      60.28  +  9.51  R: 6986b
 13.Fendrych Michal       SKI-OB Šternberk     STE7607 C      61.39  + 11.02  R: 6802b
 14.Kunz Martin           Jiskra Otrokovice    OTK7105 C      62.53  + 12.16  R: 6611b
 15.Hepnar Lubomír        SKI-OB Šternberk     STE6307 C      63.29  + 12.52  R: 6518b
 16.Berger Tomáš          SKOB Ostrava         MOV6901 C      63.57  + 13.20  R: 6446b
 17.Skyva Petr            SKI-OB Šternberk     STE6501 C      64.06  + 13.29  R: 6422b
 18.Procházka Josef       KOB Konice           KON7219 C      64.22  + 13.45  R: 6381b
 19.Škoda František       TJ Slovan Luhačovice LCE7439 C      64.48  + 14.11  R: 6314b
 20.Pavlačka Ondra        SKOB Odry            ODR8100 C      65.12  + 14.35  R: 6252b
 21.Rada Pavel            KOB Moira Brno       ABM7401 C      65.56  + 15.19  R: 6138b
 22.Šebesta Vlastislav    TJ Tesla Brno        TBM5807 C      65.59  + 15.22  R: 6130b
 23.Podhajský Jaroslav    SKOB Zlín            TZL7207 C      66.16  + 15.39  R: 6086b
 24.Myslivec Jiří         TJ TŽ Třinec         TRI7801 C      66.45  + 16.08  R: 6011b
 25.Vlach Oldřich         VSK VŠB TU Ostrava   VOV7730 C      66.56  + 16.19  R: 5983b
 26.Schwab David          TJ Tesla Brno        TBM7401 C      67.19  + 16.42  R: 5923b
 27.Štětínský Pavel       SKOB Ostrava         MOV7104 C      67.24  + 16.47  R: 5910b
 28.Humlíček Aleš         SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C      67.25  + 16.48  R: 5908b
 29.Krtička Luděk         SK Severka Šumperk   SSU7847 C      68.21  + 17.44  R: 5763b
 30.Ptáček Ondřej         TJ Tesla Brno        TBM7120 C      70.08  + 19.31  R: 5486b
 31.Černoch Karel         SKOB Zlín            TZL6835 C      70.13  + 19.36  R: 5473b
 32.Gross Michal          KOB Moira Brno       ABM6946 C      71.04  + 20.27  R: 5341b
 33.Svěchota Milan        SKOB Ostrava         MOV7202 C      72.04  + 21.27  R: 5186b
 34.Minařík Luboš         TJ Tesla Brno        TBM5711 C      72.10  + 21.33  R: 5171b
 35.JAKOBI Zdeněk         SKOB Baník Havířov   HAV5701 C      72.31  + 21.54  R: 5116b
 36.Szturc Radek          SKOB BETA Třinec     TRC6800 C      73.11  + 22.34  R: 5013b
 37.Walaski Antonín       TJ TŽ Třinec         TRI8006 C      73.24  + 22.47  R: 4979b
 38.Šindelka Antonín      SK Radioklub Blansko RBK7215 C      74.15  + 23.38  R: 4847b
 39.Hrazdil Roman         TJ Sokol Radslavice  RAD7401 C      75.03  + 24.26  R: 4723b
 40.Fiala Jan             KPKS BETA Brno       BBM7205 C      75.36  + 24.59  R: 4638b
 41.Sedláček David        KOB Konice           KON7617 C      76.01  + 25.24  R: 4573b
 42.ŘÍMAN Petr            SKOB Baník Havířov   HAV6709 C      78.58  + 28.21  R: 4115b
 43.Jura Tomáš            SK Junior Prostějov  JPV8236 C      84.24  + 33.47  R: 3272b
 44.Bukovac Dušan         SK Žabovřesky Brno   ZBM7503 C      93.38  + 43.01  R: 1840b
    Kulíšek Tomáš         SKOB HOBES Horní Ben HOB7101 C  DISK              
    Otruba Karel          SK Pizzerie Haná     POC7917    DISK              
    Zámečník David        SK Žabovřesky Brno   ZBM7549 C  DISK              
    Jakob Petr            SKI-OB Šternberk     STE6203 C  DISK              
    Trávníček Jan         SK Univerzita Palack UOL7501 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        5.9km  185m 17k  Ranking:0.4706 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švanda David          KOB Moira Brno       ABM7001 C      54.43  +        R: 4938b
  2.Procházka Jiří        TJ Spartak Adamov    ADA7512 C      55.07  +  0.24  R: 4903b
  3.Dokoupil Zbyněk       VSK MZLU Brno        VBM8206 C      55.48  +  1.05  R: 4842b
  4.Jalový Jaroslav       SK Radioklub Blansko RBK8145 C      58.36  +  3.53  R: 4594b
  5.Hermann Tomáš         VSK MZLU Brno        VBM8301 C      59.31  +  4.48  R: 4513b
  6.Šamánek Petr          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS6901 C      67.05  + 12.22  R: 3842b
  7.Jalový Jaroslav       SK Radioklub Blansko RBK5719 C      71.28  + 16.45  R: 3453b
  8.Rouš Pavel            VSK MZLU Brno        VBM8102 C      77.14  + 22.31  R: 2942b
  9.Šťastník Ondřej       KPKS BETA Brno       BBM7200 C     102.06  + 47.23  R:  738b
    Brodecký Radek        SK Radioklub Blansko RBK8004 C  DISK              
    Liščinský Zdeněk      TJ Tesla Brno        TBM8215 R  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        4.7km  155m 16k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svoboda Petr          KOB Moira Brno       ABM7124 C      61.07  +        R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        6.6km  165m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vavrys Petr           TJ Slovan Luhačovice LCE6413 C      41.36  +      
  2.Ptáček Pavel          KPKS BETA Brno       BBM6508 C      43.31  +  1.55
  3.Nečas Rudolf          SKOB Zlín            TZL5703 C      46.27  +  4.51
  4.Láznička Robert       SKOB Zlín            TZL6309 C      48.29  +  6.53
  5.Grepl Ladislav        KOB Konice           KON6111 C      49.47  +  8.11
  6.Hubáček Jaroslav      TJ Slovan Luhačovice LCE6311 C      51.19  +  9.43
  7.Soldán Vladimír       KOB Železárny Prostě ZPV6526 C      51.41  + 10.05
  8.Šimek Roman           SK Univerzita Palack UOL6503        51.43  + 10.07
  9.Slezák Libor          TJ Slovan Luhačovice LCE6207 C      51.55  + 10.19
 10.Maceček Otakar        SKOB Ostrava         MOV6102 C      55.35  + 13.59
 11.Kusbach Antonín       SKOB Zlín            TZL5803 C      55.39  + 14.03
 12.Kolář Rudolf          SK ATIS sport Bruntá ABR6301 C      56.29  + 14.53
 13.Fajkus Tomáš          KOB Železárny Prostě ZPV6315 C      57.21  + 15.45
 14.Končák Jaroslav       TJ Fryšták           FYS6305 C      57.43  + 16.07
 15.Jelínek Jan           NORD Slavia Minerva  AOP6401 C      58.36  + 17.00
 16.Trojek Jakub          SKOB BETA Třinec     TRC6400 C      61.24  + 19.48
 17.Stacke Jiří           TJ Slovan Luhačovice LCE5801 C      61.34  + 19.58
 18.Štěpánský Václav      SK Žabovřesky Brno   ZBM6108 C      64.11  + 22.35
 19.Krejčík Zbyněk        SKOB Zlín            TZL5704 C      64.29  + 22.53
 20.Galík Svatopluk       SKOB Zlín            TZL6301 C      66.09  + 24.33
 21.Lanc Marian           SKOB Zlín            TZL5806 C      69.15  + 27.39
 22.Řeháček Petr          SK ATIS sport Bruntá ABR6302 C      69.40  + 28.04
 23.Horký Tomáš           TJ Tesla Brno        TBM6747 C      70.38  + 29.02
 24.Niedoba Jan           SKOB BETA Třinec     TRC6200 C      71.51  + 30.15
 25.Vozda Jiří            Klub vytrvalostních  KSU6149 C      74.23  + 32.47
 26.Panovec Vladan        Jiskra Otrokovice    OTK6201 C      77.15  + 35.39
 27.Janů Zdeněk           Klub vytrvalostních  KSU5749 C      77.23  + 35.47
 28.Bradáč Jaroslav       TJ Slovan Luhačovice LCE4412 C     107.23  + 65.47
    Hančík Roman          SKOB Zlín            TZL6206 C  DISK              
    Řezanina Lubomír      TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS6601 B  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35C        5.4km  210m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jalový Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK6120 C      55.05  +      
  2.Skryja Bořivoj        SKP Žďár nad Sázavou PZR6106 C      66.21  + 11.16
  3.Hruška Tomáš          Klub turistů a lyžař YBM6401 C      67.21  + 12.16
  4.Berka Milan           SK Radioklub Blansko RBK6312 C      69.42  + 14.37
  5.Pekárek Aleš          SK Radioklub Blansko RBK6602 C      95.12  + 40.07
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        5.6km  195m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peths Pavel           TJ Loko Krnov        KRN5801 C      48.26  +      
  2.Pospíšek Zbyněk       TJ Tesla Brno        TBM6007 C      49.38  +  1.12
  3.Jeřábek Luboš         TJ Sokol Plumlov     PLU6112 C      51.04  +  2.38
  4.Hirš Libor            VSK MZLU Brno        VBM6000 C      51.06  +  2.40
  5.Višňa Milan           SKI-OB Šternberk     STE5904 C      53.44  +  5.18
  6.Rychlý Miloš          TJ Opava             OOP5302 C      55.44  +  7.18
  7.Bořil Petr            SK Orient. sporty No OSN6207 C      57.22  +  8.56
  8.Sláma Dušan           TJ Tesla Brno        TBM4730 C      57.33  +  9.07
  9.Lecián Oldřich        TJ Opava             OOP6100 C      58.46  + 10.20
 10.Bačo Lubomír          TJ Slezan Opava      SOP6201 C      60.28  + 12.02
 11.Chmelař Miroslav      KOB Železárny Prostě ZPV6217 C      60.36  + 12.10
 12.Dvorský Ilja          KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C      63.25  + 14.59
 13.Najbrt Tomáš          TJ DDM Valašské Mezi VMZ5607        65.47  + 17.21
 14.Prokop Lubomír        TJ TŽ Třinec         TRI6001 C      67.20  + 18.54
 15.Wurzel Břetislav      SK Orient. sporty No OSN6005 C      74.07  + 25.41
 16.Jahn Pavel            TJ Opava             OOP5500 C      88.23  + 39.57
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        5.3km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zdráhal Robert        SKI-OB Šternberk     STE5707 C      43.52  +      
  2.Jelínek Petr          SKOB Ostrava         MOV5502 C      45.46  +  1.54
  3.Navrátil Antonín      SK Univerzita Palack UOL5301        46.49  +  2.57
  4.Slováček Rudolf       SKOB Zlín            TZL5402 C      46.52  +  3.00
  5.Kostka Evžen          NORD Slavia Minerva  AOP5701 C      49.05  +  5.13
  6.Věžník Antonín        TJ Spartak Adamov    ADA5505 C      49.28  +  5.36
  7.Pospíšil Václav       TJ Slezan Opava      SOP5701 C      50.57  +  7.05
  8.Koudelný Jiří         OOB Třebíč           TTR5401        53.35  +  9.43
  9.Zabloudil Pavel       TJ Tesla Brno        TBM5003 C      54.11  + 10.19
 10.Robotka Libor         TJ Spartak První Brn PBM5303 C      55.41  + 11.49
 11.Poklop Lubomír        SK OK Olomouc        LOL5601 C      57.40  + 13.48
 12.Čevela Jaromír        SKOB Zlín            TZL5301 C      58.47  + 14.55
 13.Juřeník Josef         SKOB Ostrava         MOV5201 C      60.53  + 17.01
 14.Žaludek Jindřich      SKOB Zlín            TZL5410 C      63.04  + 19.12
 15.Jelínek Roman         TJ Spartak Adamov    ADA5506 C      70.07  + 26.15
 16.Gawel Jiří            KPKS BETA Brno       BBM5700 C      83.44  + 39.52
 17.Adamovský Miloslav    Aktivní pohyb Baník  AOV5401 C      94.45  + 50.53
 
Konečné výsledky kategorie: H45C        4.4km  135m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rafaj Lubomír         Orientklub Vsetín    SVS5101 C      39.32  +      
  2.Mutina Vlastimil      Biocel Vratimov      BFM5701 C      51.17  + 11.45
  3.Pečenka Vratislav     TJ Spartak Adamov    ADA5112 C      53.30  + 13.58
  4.Komínek Jiří          TJ Tesla Brno        TBM4639 C      53.53  + 14.21
  5.Doušek Ivo            TJ Tesla Brno        TBM4703 C      54.41  + 15.09
  6.Henek Milan           SK Radioklub Blansko RBK5307 C      55.42  + 16.10
  7.Přikryl Kamil         TJ Spartak První Brn PBM4134 C      61.52  + 22.20
  8.Šmerk Pavel           Klub turistů a lyžař YBM4135 C      67.52  + 28.20
  9.Kocman Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK4627 C      78.02  + 38.30
    Salajka Pavel         TJ Loko-Ingstav Brno LBM5204 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        4.9km  145m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dokoupil Jaroslav     VSK MZLU Brno        VBM4908 C      45.44  +      
  2.Vlach Oldřich         VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C      47.06  +  1.22
  3.Sklenář Antonín       SKI-OB Šternberk     STE4801 C      49.10  +  3.26
  4.Peška Antonín         Sokol Holešov        HLV4801 B      50.13  +  4.29
  5.Jadviščok Ladislav    SK Univerzita Palack UOL5101        50.32  +  4.48
  6.Dufek Jan             TJ Tesla Brno        TBM4231 C      51.38  +  5.54
  7.Pilc Oldřich          SK SKI-SPORT Bruntál OBR5100        52.24  +  6.40
  8.Pěček Vítězslav       KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C      54.32  +  8.48
  9.Jelínek Petr          SKOB Zlín            TZL4902 C      56.42  + 10.58
 10.Jurčák Karel          TJ Slezan Opava      SOP5101 C      58.20  + 12.36
 11.Dokoupil Vladimír     VSK MZLU Brno        VBM4806 C      60.19  + 14.35
 12.Dvořák Vlastimil      TJ Baník Ostrava OKD BOV4901 C      65.28  + 19.44
 13.Skácel Jaroslav       KOB Konice           KON4617 C      66.51  + 21.07
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        4.6km  105m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chmelík Aleš          VSK MZLU Brno        VBM4732 C      39.49  +      
  2.Skoupý Kamil          SKI-OB Šternberk     STE4501 C      43.08  +  3.19
  3.Vintr Ivan            SK přiznivců OB Zlín KZL4501 C      54.39  + 14.50
  4.Nosek Jiří            TJ Opava             OOP4401 C      56.59  + 17.10
  5.Vyškovský Ivan        TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 B      57.55  + 18.06
  6.Bauer Emil            VSK MZLU Brno        VBM4410 C      59.41  + 19.52
  7.Pastuszek Pavel       SKOB Zlín            TZL4727 C      59.54  + 20.05
 
Konečné výsledky kategorie: H55C        4.1km  115m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dittrich Jan          KOB Moira Brno       ABM4305 C      53.37  +      
  2.Mach Milan            Klub turistů a lyžař YBM3519 C      87.25  + 33.48
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        4.2km  135m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Láznička Alois        SKOB Zlín            TZL3613 C      44.12  +      
  2.Běčák Arnošt          SKOB Ostrava         MOV4001 C      62.55  + 18.43
  3.Fajgl Jaromír         TJ Sokol Radslavice  RAD3801 C      68.17  + 24.05
  4.Sedlář Vladimír       NORD Slavia Minerva  AOP4201 C      68.55  + 24.43
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        3.4km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sita Vratislav        SK Severka Šumperk   SSU3000        59.09  +      
  2.Koloczek Albín        SKOB Ostrava         MOV3401 C      62.09  +  3.00
  3.Řezanina Josef        TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS3701 B      76.17  + 17.08
 
Konečné výsledky kategorie: H70B        2.5km   75m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šauman Václav         TJ Loko-Ingstav Brno LBM3026 C      35.19  +      
  2.Uhmann Hubert         SK Severka Šumperk   SSU2600        39.46  +  4.27
  3.Valla Stanislav       SKOB Zlín            TZL3125 C      47.32  + 12.13
 
Konečné výsledky kategorie: T1          2.8km   60m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richter Rudolf        TJ Spartak Adamov    ADA5107 C      37.06  +      
  2.Trávníčková Barbora   Příchozí2            XX20002        38.18  +  1.12
  3.Vemola Jiří           Příchozí2            XX20001        48.07  + 11.01
  4.Hegrová Petra         SK Radioklub Blansko RBK            61.47  + 24.41
  5.Krasnokutská Magda    NORD Slavia Minerva  AOP7452 C      62.24  + 25.18
  6.Žídková Petra         TJ Spartak Adamov    ADA7455 C      79.59  + 42.53
 
Konečné výsledky kategorie: T2          4.6km   75m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doleželová Iva        Příchozí2            XX2            46.43  +      
  2.Milánová Jindřiška    TJ Tesla Brno        TBM7475 C      47.49  +  1.06
  3.Hájek Petr            SK Žabovřesky Brno   ZBM            48.07  +  1.24
  4.Karel Klimeš          Příchozí1            XX1            53.24  +  6.41
  5.Milán Pavel           TJ Tesla Brno        TBM7227 C      60.15  + 13.32
  6.Brlica Pavel          TJ Start Blansko     SBK            70.27  + 23.44
    Matyšek Radoslav      SK Pizzerie Haná     POC8007 C  DISK