Startovka oddílů                                                   25.4.2003 9:53:17
                                     SBK030426
===ČSOB-SBK================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    30 Dittrichová Anna      ABM3953  52003    D55     18.00      
  2     6 Dittrich Jan          ABM4305  52091    H55     11.00      
  3     7 Mokrý Jan             ABM6611 232344    H35     53.00      
  4     8 Mokrá Regina          ABM6804 232334    T1       9.00      
  5     9 Gross Michal          ABM6946  52009    H21C   100.00      
  6    10 Švanda David          ABM7001 416016    H21C    88.00      
  7    12 Káňová Helena         ABM7057 411752    D21D    49.00      
  8    13 Otrusinová Helena     ABM7070  52057    D21D    17.00      
  9    14 Svoboda Petr          ABM7124  49694    H21D    43.00      
 10    15 Soldán Michal         ABM8501 232266    H18     47.00      
 11    16 Šimáček Karel         ABM8901 232258    H14     46.00      
 12    17 Fasurová Tereza       ABM9059 232339    D14     46.00      
 13    18 Hrobař Štěpán         ABM9106 232254    H12     44.00      
 14    19 Muselíková Vladislava ABM9151  49695    D12     38.00      
 15    20 Mokrý Stanislav       ABM9202 416014    H12     35.00      
 16    21 Novotný Ondřej        ABM9211  53165    H12      8.00      
 17    22 Aba Said Bedřich      ABM9212 416015    H12     50.00      
 18    23 Otrusina Jan          ABM9225 232011    H12     20.00      
 19    24 Kislická Hana         ABM9257 416012    D12     18.00      
 20    25 Káňa David            ABM9310 416011    H10N    69.00      
 21    26 Obrátil Štěpán        ABM9409  53172    H10N    73.00      
 22    27 Mokrý Ondřej          ABM9410  53171    H10N    41.00      
 23    28 Švanda Ondřej         ABM9505  53162    HDR      0.00      
 24    29 Otrusinová Jana       ABM9560  52013    HDR      0.00      
 25   339 Muselíková Michaela   ABM9854 416013    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: ADA - TJ Spartak Adamov                        Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   237 Prochazka Jiri        ADA7512  49864    H21C    58.00      
  2   239 Kucerova Lucie        ADA7651 352314    D21C    16.00      
  3   240 Oujeska Aneta         ADA7652  49285    D21C    10.00      
  4   238 Tejkal Pavel          ADA8401  49867    H21C    64.00      
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1     4 Gawel Jiří            BBM5700 301272    H45      5.00      
  2     1 Ptáček Pavel          BBM6508  53271    H21C    97.00      
  3     2 Štastník Ondřej       BBM7200 301262    H21C    52.00      
  4     5 Gawel Jiří            BBM8400  53524    H21C    76.00      
  5     3 Ptáček Pavel          BBM9600 301292    H10N    65.00      
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Junior Prostějov                      Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   236 Otruba Marek          JPV7417  52482    H21C   103.00      
 
 
Startovka oddílu: KIM - MDDM Kuřim                               Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    84 Janská Iva            KIM5795  52090    D35     17.00      
  2   272 Formanová Petra       KIM8863  52018    D16      7.00      
  3    86 Vlková Magdalena      KIM8962  52031    D14      1.00      
  4    85 Vlková Karolína       KIM9252  52035    D12     26.00      
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Loko-Ingstav Brno                     Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    94 Salajková Věra        LBM5558  52058    D45      5.00      
  2    92 Matyáš Petr           LBM6110  52080    H35     17.00      
  3    88 Korpas Jaroslav       LBM6113  52063    H35      5.00      
  4    93 Matyášová Lenka       LBM6460  52093    D35     38.00      
  5    87 Eklová Ilona          LBM6759  52067    D35      2.00      
  6    89 Korpasová Ivana       LBM7362  52029    D21C    85.00      
  7    91 Matyáš Petr           LBM8516  52083    H18      5.00      
  8    90 Korpasová Tereza      LBM9898  52062    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská Brno           Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   232 Svobodová Marie       PBM3087 232014    D55     10.00      
  2   235 Robotka Libor         PBM5303  52027    H21C    40.00      
  3   234 Marvan Petr           PBM5601  52048    H45     70.00      
  4   231 Marvanová Eliška      PBM8351  52045    D21C    91.00      
  5   233 Marvan Petr           PBM8501  52011    H18     23.00      
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    97 Kocman Vlastimil      RBK4627 301287    H45     60.00      
  2    95 Henek Milan           RBK5307  52078    H45     80.00      
  3    99 Jalový Jaroslav       RBK5719   8812    H21D     3.00      
  4   102 Jalová Marie          RBK5761  49601    D21D    41.00      
  5    98 Jalový Vlastimil      RBK6120  52163    H35     44.00      
  6   100 Berka Milan           RBK6312 232023    H35      8.00      
  7   103 Tesařová Jitka        RBK6451 416103    D35     50.00      
  8   104 Berková Pavlína       RBK7151  21519    D21D     1.00      
  9   107 Henek Vladan          RBK8002  52039    H21C    19.00      
 10   106 Brodecký Radek        RBK8004  49602    H21D    73.00      
 11   105 Jalový Jaroslav       RBK8145  52015    H21D    33.00      
 12   109 Hikl Tomáš            RBK8146   8003    H21C    34.00      
 13   110 Jalový Milan          RBK8347   8872    H21C    13.00      
 14   108 Matulová Iva          RBK8455   8083    D21C    34.00      
 15   116 Jalový Vlastimil      RBK8604  52024    H18     29.00      
 16   114 Henek Michal          RBK8605  52006    H18     17.00      
 17   115 Haresta Petr          RBK8629  49894    H18     41.00      
 18   117 Jalový Michal         RBK8724  49900    H16     34.00      
 19   118 Vaněk Libor           RBK8822  21522    H16     43.00      
 20   119 Šesták Jakub          RBK9001 301284    H14     13.00      
 21   120 Berka Milan           RBK9011 232026    H14      1.00      
 22   130 Pekárek Michal        RBK9015 301285    H14     52.00      
 23   129 Kazda Adam            RBK9104 232343    H12     59.00      
 24   121 Šváb Ondřej           RBK9203 232117    H12     14.00      
 25   128 Berka Miroslav        RBK9210 232027    H12      5.00      
 26   127 Pekárková Monika      RBK9252 301286    D12     14.00      
 27   124 Tesařová Eva          RBK9253           D12     34.00      
 28   126 Rychtařík Jakub       RBK9301           H10N    55.00      
 29   125 Blažková Kateřina     RBK9350  53161    D10N    17.00      
 30   221 Osičková Julie        RBK9351           D10N     9.00      
 31   123 Hegerová Petra        RBK9355           D10N    21.00      
 32   122 Šestáková Petra       RBK9357           D10N     5.00      
 
 
Startovka oddílu: SVK -                                          Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   241 Viskup Peter          SVK       8049    H21C    37.00      
  2   242 Jurčík Peter          SVK     406973    H35     50.00      
  3   243 Trusky Juraj          SVK     406989    H21C    16.00      
  4   244 Kosut Martin          SVK               H12     62.00      
  5   245 Viskup Adam           SVK               H14     49.00      
  6   246 Prazienka Juraj       SVK               H14     19.00      
  7   247 Mistrik Martin        SVK               H16     19.00      
  8   248 Cintula Jozef         SVK               H16     10.00      
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   146 Liščinská Eva         TBM4451  49660    D45     13.00      
  2   143 Komínek Jiří          TBM4639  53257    H45     40.00      
  3   163 Sláma Dušan           TBM4730  53243    H35     35.00      
  4   164 Slámová Hana          TBM4951  53246    D35     59.00      
  5   172 Zabloudil Pavel       TBM5003  53256    H35     62.00      
  6   165 Sponar Jan            TBM5004  53295    H35     20.00      
  7   170 Uhmann Petr           TBM5103  53251    H35     47.00      
  8   134 Cigošová Anna         TBM5253  53286    D45     90.00      
  9   214 Procházková Helena    TBM5351 301247    D45     29.00      
 10   149 Minařík Luboš         TBM5711  53235    H21C     4.00      
 11   166 Šebesta Vlastislav    TBM5807  53258    H21C   118.00      
 12   145 Kuchařová Ada         TBM5855  53261    D21C    55.00      
 13   167 Šuler Josef           TBM6005 301235    H35     71.00      
 14   157 Pospíšek Zbyněk       TBM6007  53260    H35     56.00      
 15   141 Hlaváč Jiří           TBM6116  53247    H21C   112.00      
 16   154 Nykodým Petr          TBM6307  53263    H35     26.00      
 17   279 Galíková Jana         TBM6351  49658    D21C    43.00      
 18   133 Brlica Pavel          TBM6517  53259    H21C    55.00      
 19   138 Čermák Pavel          TBM6719 232035    H35     68.00      
 20   311 Horký Tomáš           TBM6747  49659    H21C    10.00      
 21   155 Nykodýmová Monika     TBM6870 232038    D35     14.00      
 22   140 Dvořáček Petr         TBM7013  49342    H21C    49.00      
 23   144 Kovářová Iva          TBM7071  53270    D21C    79.00      
 24   159 Ptáček Ondřej         TBM7120  53250    H21C   124.00      
 25   218 Pavel Milán           TBM7227  53242    H21C    67.00      
 26   139 Dokoupil Martin       TBM7237  53262    H21C   106.00      
 27   142 Hlaváčová Šárka       TBM7258  49656    D21C   106.00      
 28   338 Bočková Pavla         TBM7355  53255    D21C   112.00      
 29   160 Ptáčková Veronika     TBM7374  53240    D21C    94.00      
 30   162 Schwab David          TBM7401  53234    H21C    25.00      
 31   158 Ptáček Jan            TBM7435  53290    H21C   129.00      
 32   219 Jindřiška Milánová    TBM7473 416110    D21C    73.00      
 33   136 Cigošová Kateřina     TBM7995  53252    D21C   100.00      
 34   171 Uhmannová Tereza      TBM8079  53283    D21C    64.00      
 35   135 Cigošová Eva          TBM8088  53292    D21C    88.00      
 36   148 Liščinský Zdeněk      TBM8215  53282    H21C    85.00      
 37   147 Liščinský Tomáš       TBM8411 416107    H21D    13.00      
 38   132 Bouchal Petr          TBM8502  53297    H18     59.00      
 39   150 Minaříková Michaela   TBM8668  53241    D18     10.00      
 40   156 Pospíšek Marek        TBM8907  53289    H14     31.00      
 41   151 Minaříková Zuzana     TBM8998  53231    D14     36.00      
 42   161 Sedláček Marek        TBM9001  49665    H14     40.00      
 43   152 Nykodým Miloš         TBM9005 232040    H14     25.00      
 44   169 Šulerová Pavlína      TBM9151           D12      2.00      
 45   137 Čermák Michal         TBM9201           H12     41.00      
 46   215 Granát Štěpán         TBM9305           H10N    45.00      
 47   153 Nykodým Ondřej        TBM9307 232034    H10N    37.00      
 48   168 Šulerová Hana         TBM9451           D10N     1.00      
 49   216 Granátová Kateřina    TBM9558           D10N    27.00      
 50   217 Granátová Alžběta     TBM9759           HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    52 Říhová Marie          VBM3086  53219    D55      6.00      
  2    70 Bauer Emil            VBM4410  49651    H45     45.00      
  3    71 Chmelík Aleš          VBM4732  53217    H45     55.00      
  4    72 Dokoupil Vladimír     VBM4806  53305    H45     10.00      
  5    73 Dokoupil Jaroslav     VBM4908  53488    H45     30.00      
  6    74 Hladký Pavel          VBM5306  53347    H45     65.00      
  7    75 Hanzl Vlastimil       VBM5329  49558    H45     95.00      
  8    77 Potěšil Václav        VBM5613 301201    H55      7.00      
  9    50 Potěšilová Vladimíra  VBM5655  53238    D35     53.00      
 10    76 Svoboda Vladimír      VBM5715 416021    H45     85.00      
 11    51 Dokoupilová Zuzana    VBM5754  53306    D35     47.00      
 12    68 Hirš Libor            VBM6000  53221    H35      2.00      
 13    47 Bravená Alexandra     VBM6155  53207    D35     41.00      
 14    48 Jemelíková Lada       VBM6555  53223    D35      8.00      
 15    49 Chroustová Petra      VBM6655           D35     35.00      
 16    69 Hovořák Petr          VBM6705 416024    H35     92.00      
 17    41 Hiršová Marcela       VBM7079  53222    D21C   103.00      
 18   336 Sluka Miroslav        VBM7207  53214    H21C    46.00      
 19    63 Fučík Karel           VBM7246   8088    H21C    22.00      
 20    42 Fučíková Hana         VBM7751   8008    D21C    82.00      
 21    43 Gothardová Eva        VBM7752  53301    D21C    58.00      
 22    82 Nejeschlebová Iva     VBM7852  53302    D21C    52.00      
 23    64 Rouš Pavel            VBM8102  53679    H21C    91.00      
 24    65 Dániel Vladimír       VBM8203           H21C    70.00      
 25    44 Šafránková Iva        VBM8252  49677    D21C    40.00      
 26    45 Chmelíková Kateřina   VBM8253  49675    D21C    46.00      
 27    66 Krčál Marek           VBM8307  49620    H21C    79.00      
 28    67 Kozumplík Aleš        VBM8403  49841    H21C    31.00      
 29    46 Hermannová Kateřina   VBM8454  53304    D21C    70.00      
 30    62 Hojsák Ondřej         VBM8603           H18     95.00      
 31    60 Kočí Martin           VBM8702  53699    H16     16.00      
 32    61 Bravený Adam          VBM8801 301547    H16     37.00      
 33    40 Borecká Kateřina      VBM8852  53308    D16     17.00      
 34    37 Kleinwachterová KristiVBM8952 416027    D14     11.00      
 35    59 Lang Zdeněk           VBM9001           H14      4.00      
 36    54 Kotucz Michal         VBM9002           H12     11.00      
 37    38 Loupová Anna          VBM9051           D14     21.00      
 38    39 Svobodová Vendula     VBM9052 416023    D14     51.00      
 39    55 Jemelík Hynek         VBM9101  53489    H12     53.00      
 40    56 Bravený Vít           VBM9102  53576    H12     29.00      
 41    57 Potěšil Tomáš         VBM9103           H12      2.00      
 42    58 Krajčírovič Jan       VBM9104           H12     47.00      
 43    34 Hojsáková Martina     VBM9153           D10N     7.00      
 44    83 Malík Jaroslav        VBM9205           H10N    53.00      
 45    35 Cajzlová Kateřina     VBM9252  53310    D10N    19.00      
 46    53 Svoboda Marek         VBM9301 416022    H10N    61.00      
 47    31 Jemelíková Denisa     VBM9351  49313    D10N    23.00      
 48    32 Koporová Petra        VBM9352  53722    D10N    11.00      
 49    36 Chmelíková Zuzana     VBM9353           D10N    15.00      
 50    33 Chroustová Lenka      VBM9451           D10N     3.00      
 51    78 Hiršová Gabriela      VBM9651 416028    HDR      0.00      
 52    79 Hovořáková Anna       VBM9652 416017    HDR      0.00      
 53    80 Hirš Otakar           VBM9801 416029    HDR      0.00      
 54    81 Chroustová Šárka      VBM9851           HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Pavel Smejkal                            Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   220 Smejkal Pavel         XX15710           H35     41.00      
  2   223 Čermák Martin         XX1  91           H10N    43.00      
  3   224 Škerle Adam           XX1  91           H10N    49.00      
  4   225 Škerlová Zuzana       XX1  91           D10N    13.00      
  5   226 Kulhánková Iva        XX1  91           D10N    29.00      
  6   229 Jašek Jindřich        XX1  91           H10N    63.00      
  7   230 Vank Michal           XX1  92           H10N    35.00      
  8   222 Špetík Ondra          XX1  93           H10N    39.00      
  9   227 Kulhánek Jan          XX1  94           H10N    57.00      
 10   228 Jašek Otakar          XX1  94           H10N    67.00      
 
 
Startovka oddílu: YBM - Klub turistů a lyžařů Brno               Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   256 Machová Hana          YBM3851  49672    D55     14.00      
  2   249 Šmerk Pavel           YBM4135  49845    H45     15.00      
  3   250 Macků Jaromír         YBM4602  49653    H45     50.00      
  4   257 Pospíšilová Hana      YBM5951           D35      5.00      
  5   251 Pospíšil Aleš         YBM6001  49652    H35     11.00      
  6   258 Hrušková Lenka        YBM6251  49398    D35     20.00      
  7   252 Hruška Tomáš          YBM6401  49393    H35     29.00      
  8   259 Suchá Helena          YBM6664  49673    D35     56.00      
  9   260 Tomanová Elena        YBM6666  49654    D35     44.00      
 10   253 Pospíšil Michal       YBM8701 301245    H16     25.00      
 11   254 Tejkal Igor           YBM8702           H16     31.00      
 12   255 Hruška Jakub          YBM9501 416101    H10N    47.00      
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 26.4.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   173 Kabáthová Jitka       ZBM5582 232005    D35     32.00      
  2   174 Chamonikolasová Jana  ZBM5864  49410    D35     26.00      
  3   175 Štěpánský Václav      ZBM6108  52049    H35     59.00      
  4   176 Zřídkaveselý Libor    ZBM7207    101    H21C   109.00      
  5   177 Čermáková Pavla       ZBM7355  52037    D21C    37.00      
  6   178 Zehnulová Jana        ZBM7371 232003    D21C    31.00      
  7   179 Svoboda Ladislav      ZBM7523  52001    H21C   115.00      
  8   180 Humlíček Aleš         ZBM7539   8873    H21C   127.00      
  9   181 Pátek Richard         ZBM7609  49692    H21C    82.00      
 10   182 Humlíčková Kateřina   ZBM7664  52076    D21C     1.00      
 11   183 Klimenko Igor         ZBM8008  53676    H21C    43.00      
 12   184 Krejčí Veronika       ZBM8077  49364    D21C    49.00      
 13   185 Čevelová Iva          ZBM8151  52399    D21C    19.00      
 14   186 Šmídová Eva           ZBM8165  52010    D21C     7.00      
 15   187 Brabec Jaroslav       ZBM8242  52054    H21C   121.00      
 16   188 Navrkalová Petra      ZBM8255  53202    D21C    76.00      
 17   189 Kadlecová Zlata       ZBM8373  52016    D21C    25.00      
 18   190 Havlíček Adam         ZBM8438    102    H21C    61.00      
 19   191 Reinerová Barbara     ZBM8451 232015    D21C    13.00      
 20   192 Stehlík Martin        ZBM8503  49689    H18     77.00      
 21   193 Kubějová Pavla        ZBM8555 232030    D18      1.00      
 22   194 Rozehnalová Magda     ZBM8578  49680    D18      7.00      
 23   195 Svoboda Aleš          ZBM8602    103    H18     11.00      
 24   307 Janský Petr           ZBM8603  52086    H18     65.00      
 25   196 Pracný Jakub          ZBM8614  52004    H18     53.00      
 26   197 Zelinka Jiří          ZBM8740 232019    H16      1.00      
 27   198 Stratilová Marie      ZBM8751  52075    D16     32.00      
 28   199 Gregorová Anita       ZBM8752    104    D16      2.00      
 29   200 Hýblová Lenka         ZBM8754  53845    D16     42.00      
 30   201 Dědic Filip           ZBM8836 301212    H16      7.00      
 31   202 Chromý Adam           ZBM8841 232007    H18     35.00      
 32   203 Rambousková Hana      ZBM8860  52025    D16     22.00      
 33   204 Štěpánská Adéla       ZBM8870  52064    D16     12.00      
 34   205 Hájek Daniel          ZBM8919  52085    H14     37.00      
 35   206 Šperka Václav         ZBM8921    105    H14     16.00      
 36   207 Zimmermann Jakub      ZBM8928  49686    H14     10.00      
 37   208 Hýblová Jitka         ZBM8956  53898    D14     41.00      
 38   209 Kabáthová Eva         ZBM8966  49376    D14     31.00      
 39   210 Zimmermann Štěpán     ZBM9101 232031    H12     38.00      
 40   211 Hýblová Tereza        ZBM9255    106    D12      6.00      
 41   212 Chromá Kateřina       ZBM9451    119    D10N    25.00