Konečné výsledky kategorie                                           28.4.2003 8:41:22
                                      SBK030426
===ČSOB-SBK==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        3.5km  150m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šestáková Petra       SK Radioklub Blansko RBK9357 C      22.19  +      
  2.Koporová Petra        VSK MZLU Brno        VBM9352 C      22.46  +  0.27
  3.Jemelíková Denisa     VSK MZLU Brno        VBM9351 C      23.17  +  0.58
  4.Chromá Kateřina       SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 C      23.38  +  1.19
  5.Osičková Julie        SK Radioklub Blansko RBK9351        24.49  +  2.30
  6.Blažková Kateřina     SK Radioklub Blansko RBK9350 C      30.55  +  8.36
  7.Chmelíková Zuzana     VSK MZLU Brno        VBM9353 C      33.57  + 11.38
  8.Chroustová Lenka      VSK MZLU Brno        VBM9451 C      36.10  + 13.51
  9.Granátová Kateřina    TJ Tesla Brno        TBM9558        54.57  + 32.38
 10.Hegerová Petra        SK Radioklub Blansko RBK9355 C      62.14  + 39.55
 MS Hojsáková Martina     VSK MZLU Brno        VBM9153 C MS   20.14  + -2.05
 MS Cajzlová Kateřina     VSK MZLU Brno        VBM9252 C MS   24.28  +  2.09
 MS Škerlová Zuzana       Pavel Smejkal        XX191     MS   24.35  +  2.16
 MS Kulhánková Iva        Pavel Smejkal        XX191     MS   41.31  + 19.12
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.2km  105m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šulerová Pavlína      TJ Tesla Brno        TBM9151 C      24.02  +      
  2.Tesařová Eva          SK Radioklub Blansko RBK9253 C      25.00  +  0.58
  3.Muselíková Vladislava KOB Moira Brno       ABM9151 B      26.20  +  2.18
  4.Pekárková Monika      SK Radioklub Blansko RBK9252 C      26.52  +  2.50
  5.Nešporová Kristina    VSK MZLU Brno        VBM9152 C      30.21  +  6.19
  6.Vlková Karolína       MDDM Kuřim           KIM9252        34.22  + 10.20
  7.Kislická Hana         KOB Moira Brno       ABM9257 C      46.24  + 22.22
  8.Hýblová Tereza        SK Žabovřesky Brno   ZBM9255 C      49.52  + 25.50
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.0km  135m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Minaříková Zuzana     TJ Tesla Brno        TBM8998 B      33.07  +      
  2.Kabáthová Eva         SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 B      34.53  +  1.46
  3.Hýblová Jitka         SK Žabovřesky Brno   ZBM8956 C      37.01  +  3.54
  4.Marková Anna          TJ Tesla Brno        TBM            55.45  + 22.38
  5.Loupová Anna          VSK MZLU Brno        VBM9051 C      62.02  + 28.55
  6.Fasurová Tereza       KOB Moira Brno       ABM9059 C      62.25  + 29.18
  7.Svobodová Vendula     VSK MZLU Brno        VBM9052 B      65.09  + 32.02
  8.Vlková Magdalena      MDDM Kuřim           KIM8962        80.27  + 47.20
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.6km  145m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Stratilová Marie      SK Žabovřesky Brno   ZBM8751 B      43.08  +      
  2.Hýblová Lenka         SK Žabovřesky Brno   ZBM8754 B      43.43  +  0.35
  3.Štěpánská Adéla       SK Žabovřesky Brno   ZBM8870 B      44.34  +  1.26
  4.Borecká Kateřina      VSK MZLU Brno        VBM8852 B      45.47  +  2.39
  5.Rambousková Hana      SK Žabovřesky Brno   ZBM8860 B      48.41  +  5.33
  6.Formanová Petra       MDDM Kuřim           KIM8863 C      49.35  +  6.27
  7.Gregorová Anita       SK Žabovřesky Brno   ZBM8752 C      57.05  + 13.57
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.4km  180m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Minaříková Michaela   TJ Tesla Brno        TBM8668 B      57.46  +      
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        5.8km  250m 14k  Ranking:0.7983 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáčková Veronika     TJ Tesla Brno        TBM7374 E      49.36  +        R: 8486b
  2.Gebauerová Jana       SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C      53.38  +  4.02  R: 7878b
  3.Cigošová Eva          TJ Tesla Brno        TBM8088 C      55.35  +  5.59  R: 7584b
  4.Gothardová Eva        VSK MZLU Brno        VBM7752 C      56.58  +  7.22  R: 7375b
  5.Kuchařová Ada         TJ Tesla Brno        TBM5855 C      60.07  + 10.31  R: 6900b
  6.Čermáková Pavla       SK Žabovřesky Brno   ZBM7355 C      60.14  + 10.38  R: 6883b
  7.Galíková Jana         TJ Tesla Brno        TBM6351 C      60.59  + 11.23  R: 6770b
  8.Fučíková Hana         VSK MZLU Brno        VBM7751 C      61.28  + 11.52  R: 6697b
  9.Humlíčková Kateřina   SK Žabovřesky Brno   ZBM7664 R      62.57  + 13.21  R: 6473b
 10.Reinerová Barbara     SK Žabovřesky Brno   ZBM8451 C      65.12  + 15.36  R: 6134b
 11.Čevelová Iva          SK Žabovřesky Brno   ZBM8151 C      65.29  + 15.53  R: 6091b
 12.Dufková Jana          TJ Tesla Brno        TBM7275 C      66.57  + 17.21  R: 5870b
 13.Šafránková Iva        VSK MZLU Brno        VBM8252 C      67.27  + 17.51  R: 5795b
 14.Nejeschlebová Iva     VSK MZLU Brno        VBM7852 C      68.15  + 18.39  R: 5674b
 15.Navrkalová Petra      SK Žabovřesky Brno   ZBM8255 A      68.24  + 18.48  R: 5651b
 16.Korpasová Ivana       TJ Loko-Ingstav Brno LBM7362        69.07  + 19.31  R: 5543b
 17.Jindřiška Milánová    TJ Tesla Brno        TBM7473        70.59  + 21.23  R: 5262b
 18.Kadlecová Zlata       SK Žabovřesky Brno   ZBM8373 A      73.28  + 23.52  R: 4887b
 19.Matulová Iva          SK Radioklub Blansko RBK8455 C      73.43  + 24.07  R: 4850b
 20.Šmídová Eva           SK Žabovřesky Brno   ZBM8165 C      75.21  + 25.45  R: 4603b
 21.Bočková Pavla         TJ Tesla Brno        TBM7355 C      76.43  + 27.07  R: 4397b
 22.Oujeska Aneta         TJ Spartak Adamov    ADA7652        79.49  + 30.13  R: 3930b
 23.Kucerova Lucie        TJ Spartak Adamov    ADA7651        81.23  + 31.47  R: 3694b
 24.Zehnulová Jana        SK Žabovřesky Brno   ZBM7371 C      85.25  + 35.49  R: 3085b
 25.Krejčí Veronika       SK Žabovřesky Brno   ZBM8077 C      88.19  + 38.43  R: 2648b
 26.Hlaváčová Šárka       TJ Tesla Brno        TBM7258 C     108.40  + 59.04  R:    0b
    Uhmannová Tereza      TJ Tesla Brno        TBM8079 C  DISK              
    Marvanová Eliška      TJ Spartak První Brn PBM8351 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        3.3km  140m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Muselíková Vladislava KOB Moira Brno       ABM7051 C      46.54  +        R:    0b
  2.Otrusinová Helena     KOB Moira Brno       ABM7070 C      50.46  +  3.52  R:    0b
  3.Jalová Marie          SK Radioklub Blansko RBK5761 C      57.19  + 10.25  R:    0b
  4.Berková Pavlína       SK Radioklub Blansko RBK7151 C      57.58  + 11.04  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.0km  180m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chroustová Petra      VSK MZLU Brno        VBM6655 C      44.29  +      
  2.Janská Iva            MDDM Kuřim           KIM5795        46.38  +  2.09
  3.Eklová Ilona          TJ Loko-Ingstav Brno LBM6759        49.13  +  4.44
  4.Kabáthová Jitka       SK Žabovřesky Brno   ZBM5582 C      49.27  +  4.58
  5.Nykodýmová Monika     TJ Tesla Brno        TBM6870 C      52.06  +  7.37
  6.Bravená Alexandra     VSK MZLU Brno        VBM6155 C      54.25  +  9.56
  7.Potěšilová Vladimíra  VSK MZLU Brno        VBM5655 C      55.56  + 11.27
  8.Slámová Hana          TJ Tesla Brno        TBM4951 C      57.07  + 12.38
  9.Hrušková Lenka        Klub turistů a lyžař YBM6251 C      57.46  + 13.17
 10.Dokoupilová Zuzana    VSK MZLU Brno        VBM5754 C      61.41  + 17.12
 11.Matyášová Lenka       TJ Loko-Ingstav Brno LBM6460        62.51  + 18.22
 12.Tesařová Jitka        SK Radioklub Blansko RBK6451 C      65.45  + 21.16
 13.Chamonikolasová Jana  SK Žabovřesky Brno   ZBM5864 C      65.59  + 21.30
 14.Tomanová Elena        Klub turistů a lyžař YBM6666 C      85.31  + 41.02
 15.Pospíšilová Hana      Klub turistů a lyžař YBM5951 C      89.27  + 44.58
 16.Suchá Helena          Klub turistů a lyžař YBM6664 C     119.53  + 75.24
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.3km  140m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cigošová Anna         TJ Tesla Brno        TBM5253 C      45.19  +      
  2.Salajková Věra        TJ Loko-Ingstav Brno LBM5558        55.28  + 10.09
  3.Liščinská Eva         TJ Tesla Brno        TBM4451 C      56.53  + 11.34
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.0km   95m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Hana          Klub turistů a lyžař YBM3851 C      50.29  +      
  2.Dittrichová Anna      KOB Moira Brno       ABM3953 C      63.17  + 12.48
  3.Říhová Marie          VSK MZLU Brno        VBM3086 C      69.38  + 19.09
  4.Svobodová Marie       TJ Spartak První Brn PBM3087 C      73.58  + 23.29
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        3.5km  150m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svoboda Marek         VSK MZLU Brno        VBM9301 C      17.31  +      
  2.Čermák Martin         Pavel Smejkal        XX1            19.45  +  2.14
  3.Mokrý Ondřej          KOB Moira Brno       ABM9410 C      23.22  +  5.51
  4.Špetík Ondra          Pavel Smejkal        XX193          24.02  +  6.31
  5.Granát Štěpán         TJ Tesla Brno        TBM9305        25.21  +  7.50
  6.Hruška Jakub          Klub turistů a lyžař YBM9501 C      26.50  +  9.19
  7.Jašek Otakar          Pavel Smejkal        XX194          30.25  + 12.54
  8.Kulhánek Jan          Pavel Smejkal        XX194          35.29  + 17.58
  9.Klaška Jan                                                38.04  + 20.33
 10.Káňa David            KOB Moira Brno       ABM9310 C      38.09  + 20.38
 11.Obrátil Štěpán        KOB Moira Brno       ABM9409 C      38.24  + 20.53
 12.Rychtařík Jakub       SK Radioklub Blansko RBK9301 C      46.30  + 28.59
 13.Brlica Jan                                 FIO            61.02  + 43.31
 MS Malík Jaroslav        VSK MZLU Brno        VBM9205 C MS   39.00  + 21.29
 MS Ecler Martin          Pavel Smejkal        XX191     MS   39.15  + 21.44
 MS Jašek Jindřich        Pavel Smejkal        XX191     MS   17.22  + -0.09
 MS Kučera Kryštof        VSK MZLU Brno        VBM92     MS   35.33  + 18.02
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.5km  120m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bravený Vít           VSK MZLU Brno        VBM9102 B      18.42  +      
  2.Jemelík Hynek         VSK MZLU Brno        VBM9101 B      19.56  +  1.14
  3.Kazda Adam            SK Radioklub Blansko RBK9104 C      21.22  +  2.40
  4.Hrobař Štěpán         KOB Moira Brno       ABM9106 B      23.49  +  5.07
  5.Aba Said Bedřich      KOB Moira Brno       ABM9212 C      23.50  +  5.08
  6.Novotný Ondřej        KOB Moira Brno       ABM9211 C      25.14  +  6.32
  7.Šváb Ondřej           SK Radioklub Blansko RBK9203 C      26.26  +  7.44
  8.Berka Miroslav        SK Radioklub Blansko RBK9210 C      28.30  +  9.48
  9.Mokrý Stanislav       KOB Moira Brno       ABM9202 C      30.17  + 11.35
 10.Potěšil Tomáš         VSK MZLU Brno        VBM9103 C      37.04  + 18.22
 11.Otrusina Jan          KOB Moira Brno       ABM9225 C      45.22  + 26.40
 12.Čermák Michal         TJ Tesla Brno        TBM9201 C      70.03  + 51.21
 13.Krajčírovič Jan       VSK MZLU Brno        VBM9104 C      97.19  + 78.37
    Sochor Jakub                               FIO        DISK              
 MS Kotucz Michal         VSK MZLU Brno        VBM9002 C MS   41.57  + 23.15
 MS Obrátil Vilém         KOB Moira Brno       ABM92     MS   47.42  + 29.00
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.6km  140m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšek Marek        TJ Tesla Brno        TBM8907 C      32.15  +      
  2.Nykodým Miloš         TJ Tesla Brno        TBM9005 C      38.29  +  6.14
  3.Šperka Václav         SK Žabovřesky Brno   ZBM8921 C      40.08  +  7.53
  4.Šesták Jakub          SK Radioklub Blansko RBK9001 B      42.51  + 10.36
  5.Šimáček Karel         KOB Moira Brno       ABM8901 C      49.59  + 17.44
  6.Berka Milan           SK Radioklub Blansko RBK9011 C      54.36  + 22.21
  7.Sedláček Marek        TJ Tesla Brno        TBM9001 C      56.03  + 23.48
  8.Prazienka Juraj                            SVK            67.00  + 34.45
  9.Krajčírovič Michal    VSK MZLU Brno        VBM89   C     139.50  +107.35
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.5km  210m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bravený Adam          VSK MZLU Brno        VBM8801 B      37.24  +      
  2.Kočí Martin           VSK MZLU Brno        VBM8702 B      39.42  +  2.18
  3.Zelinka Jiří          SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 B      40.55  +  3.31
  4.Jalový Michal         SK Radioklub Blansko RBK8724 B      41.03  +  3.39
  5.Dědic Filip           SK Žabovřesky Brno   ZBM8836 B      49.54  + 12.30
  6.Mistrik Martin                             SVK            55.59  + 18.35
    Cintula Jozef                              SVK        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.2km  250m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehlík Martin        SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 A      42.34  +      
  2.Janský Petr           SK Žabovřesky Brno   ZBM8603 A      45.21  +  2.47
  3.Jalový Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK8604 A      46.19  +  3.45
  4.Kabáth David          SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 A      49.00  +  6.26
  5.Henek Michal          SK Radioklub Blansko RBK8605 A      53.59  + 11.25
  6.Pracný Jakub          SK Žabovřesky Brno   ZBM8614 A      54.12  + 11.38
  7.Marvan Petr           TJ Spartak První Brn PBM8501 B      64.23  + 21.49
  8.Hojsák Ondřej         VSK MZLU Brno        VBM8603 B      68.07  + 25.33
  9.Matyáš Petr           TJ Loko-Ingstav Brno LBM8516        76.38  + 34.04
 10.Soldán Michal         KOB Moira Brno       ABM8501 C     111.47  + 69.13
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        9.5km  350m 23k  Ranking:0.8843 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zřídkaveselý Libor    SK Žabovřesky Brno   ZBM7207 E      63.08  +        R: 9215b
  2.Fučík Karel           VSK MZLU Brno        VBM7246 R      67.09  +  4.01  R: 8676b
  3.Henek Vladan          SK Radioklub Blansko RBK8002 C      67.26  +  4.18  R: 8638b
  4.Hikl Tomáš            SK Radioklub Blansko RBK8146 C      67.34  +  4.26  R: 8621b
  5.Otruba Marek          SK Junior Prostějov  JPV7417        68.09  +  5.01  R: 8542b
  6.Hlaváč Jiří           TJ Tesla Brno        TBM6116 C      69.14  +  6.06  R: 8397b
  7.Habán Ivo             TJ Tesla Brno        TBM     C      69.40  +  6.32  R: 8339b
  8.Viskup Peter                               SVK            70.19  +  7.11  R: 8252b
  9.Ehl Jiří              SK Žabovřesky Brno   ZBM7701 C      70.39  +  7.31  R: 8207b
 10.Zrník Tomáš           SKOB Zlín            TZL7118 C      73.40  + 10.32  R: 7802b
 11.Ptáček Jan            TJ Tesla Brno        TBM7435 C      75.24  + 12.16  R: 7569b
 12.König Lukáš           SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C      76.56  + 13.48  R: 7364b
 13.Dvořáček Petr         TJ Tesla Brno        TBM7013 C      79.12  + 16.04  R: 7060b
 14.Kozumplík Aleš        VSK MZLU Brno        VBM8403 B      79.17  + 16.09  R: 7048b
 15.Klimenko Igor         SK Žabovřesky Brno   ZBM8008 C      81.00  + 17.52  R: 6818b
 16.Dokoupil Martin       TJ Tesla Brno        TBM7237 C      81.04  + 17.56  R: 6809b
 17.Brlica Pavel          TJ Tesla Brno        TBM6517 C      82.13  + 19.05  R: 6655b
 18.Gawel Jiří            KPKS BETA Brno       BBM8400 C      85.44  + 22.36  R: 6183b
 19.Sluka Miroslav        VSK MZLU Brno        VBM7207 C      88.23  + 25.15  R: 5827b
 20.Gross Michal          KOB Moira Brno       ABM6946 C      88.50  + 25.42  R: 5767b
 21.Liščinský Zdeněk      TJ Tesla Brno        TBM8215 A      92.03  + 28.55  R: 5335b
 22.Prochazka Jiri        TJ Spartak Adamov    ADA7512        92.57  + 29.49  R: 5215b
 23.Klaška Jan                                                94.36  + 31.28  R: 4993b
 24.Brabec Jaroslav       SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 R      95.37  + 32.29  R: 4857b
 25.Minařík Luboš         TJ Tesla Brno        TBM5711 C      96.31  + 33.23  R: 4736b
 26.Rouš Pavel            VSK MZLU Brno        VBM8102 C      98.15  + 35.07  R: 4503b
 27.Robotka Libor         TJ Spartak První Brn PBM5303 C      98.52  + 35.44  R: 4421b
 28.Trusky Juraj                               SVK            99.10  + 36.02  R: 4380b
 29.Humlíček Aleš         SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C     102.24  + 39.16  R: 3946b
 30.Jalový Milan          SK Radioklub Blansko RBK8347 A     104.44  + 41.36  R: 3633b
 31.Pátek Richard         SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     106.06  + 42.58  R: 3450b
 32.Štastník Ondřej       KPKS BETA Brno       BBM7200 C     107.14  + 44.06  R: 3298b
 33.Denemarek Ivo         SK Žabovřesky Brno   ZBM7901 C     107.51  + 44.43  R: 3215b
 34.Horký Tomáš           TJ Tesla Brno        TBM6747 C     112.32  + 49.24  R: 2587b
 35.Havlíček Adam         SK Žabovřesky Brno   ZBM8438 C     114.02  + 50.54  R: 2385b
 36.Novota Matěj          SK Žabovřesky Brno   ZBM8303 C     124.34  + 61.26  R:  972b
    Dániel Vladimír       VSK MZLU Brno        VBM8203 C  DISK              
    Šebesta Vlastislav    TJ Tesla Brno        TBM5807 C  DISK              
    Pavel Milán           TJ Tesla Brno        TBM7227    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        5.1km  220m 13k  Ranking:0.2644 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svoboda Ladislav      SK Žabovřesky Brno   ZBM7523 C      42.49  +        R: 3033b
  2.Tomeš Petr            SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C      50.55  +  8.06  R: 2606b
  3.Liščinský Tomáš       TJ Tesla Brno        TBM8411 C      56.49  + 14.00  R: 2295b
  4.Jalový Jaroslav       SK Radioklub Blansko RBK8145 C      61.31  + 18.42  R: 2047b
  5.Jalový Jaroslav       SK Radioklub Blansko RBK5719 C      62.37  + 19.48  R: 1989b
  6.Svoboda Petr          KOB Moira Brno       ABM7124 C      64.07  + 21.18  R: 1910b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.0km  270m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šuler Josef           TJ Tesla Brno        TBM6005 C      53.27  +      
  2.Jurčík Peter                               SVK            55.59  +  2.32
  3.Mitelman Milan                             SVK            56.48  +  3.21
  4.Uhmann Petr           TJ Tesla Brno        TBM5103 C      59.42  +  6.15
  5.Nykodým Petr          TJ Tesla Brno        TBM6307 C      61.57  +  8.30
  6.Jalový Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK6120 C      62.26  +  8.59
  7.Hirš Libor            VSK MZLU Brno        VBM6000 C      62.32  +  9.05
  8.Pospíšek Zbyněk       TJ Tesla Brno        TBM6007 C      62.49  +  9.22
  9.Štěpánský Václav      SK Žabovřesky Brno   ZBM6108 C      65.26  + 11.59
 10.Zabloudil Pavel       TJ Tesla Brno        TBM5003 C      65.32  + 12.05
 11.Sponar Jan            TJ Tesla Brno        TBM5004 C      68.04  + 14.37
 12.Sláma Dušan           TJ Tesla Brno        TBM4730 C      71.59  + 18.32
 13.Korpas Jaroslav       TJ Loko-Ingstav Brno LBM6113        72.12  + 18.45
 14.Hovořák Petr          VSK MZLU Brno        VBM6705 C      74.39  + 21.12
 15.Čermák Pavel          TJ Tesla Brno        TBM6719 C      79.33  + 26.06
 16.Hruška Tomáš          Klub turistů a lyžař YBM6401 C      88.03  + 34.36
 17.Berka Milan           SK Radioklub Blansko RBK6312 C      94.21  + 40.54
 18.Matyáš Petr           TJ Loko-Ingstav Brno LBM6110        97.02  + 43.35
 19.Pospíšil Aleš         Klub turistů a lyžař YBM6001 C     108.25  + 54.58
 20.Mokrý Jan             KOB Moira Brno       ABM6611 C     109.38  + 56.11
 21.Jordanov Nikolaj                                         115.08  + 61.41
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.1km  220m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svoboda Vladimír      VSK MZLU Brno        VBM5715 C      50.03  +      
  2.Dokoupil Jaroslav     VSK MZLU Brno        VBM4908 C      50.16  +  0.13
  3.Hanzl Vlastimil       VSK MZLU Brno        VBM5329 C      51.29  +  1.26
  4.Chmelík Aleš          VSK MZLU Brno        VBM4732 C      52.14  +  2.11
  5.Gawel Jiří            KPKS BETA Brno       BBM5700 C      59.13  +  9.10
  6.Komínek Jiří          TJ Tesla Brno        TBM4639 C      62.02  + 11.59
  7.Bauer Emil            VSK MZLU Brno        VBM4410 C      62.49  + 12.46
  8.Henek Milan           SK Radioklub Blansko RBK5307 C      65.40  + 15.37
  9.Hladký Pavel          VSK MZLU Brno        VBM5306 C      66.45  + 16.42
 10.Macků Jaromír         Klub turistů a lyžař YBM4602 C      70.37  + 20.34
 11.Marvan Petr           TJ Spartak První Brn PBM5601 C      75.35  + 25.32
 12.Kocman Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK4627 C      77.09  + 27.06
 13.Šmerk Pavel           Klub turistů a lyžař YBM4135 C      77.27  + 27.24
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.6km  150m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Němec Dušan           TJ Tesla Brno        TBM3901        53.02  +      
  2.Dittrich Jan          KOB Moira Brno       ABM4305 C      57.46  +  4.44
 MS Potěšil Václav        VSK MZLU Brno        VBM5613 C MS   69.02  + 16.00
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.5km  150m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jordanovi             KPKS BETA Brno       BBM            27.20  +      
  2.Švanda Ondřej         KOB Moira Brno       ABM9505 C      28.04  +  0.44
  3.Hiršová Gabriela      VSK MZLU Brno        VBM9651 C      28.11  +  0.51
  4.Otrusinová Jana       KOB Moira Brno       ABM9560 C      28.13  +  0.53
  5.Granátová Alžběta     TJ Tesla Brno        TBM9759        32.42  +  5.22
  6.Hovořáková Anna       VSK MZLU Brno        VBM9652 C      33.47  +  6.27
  7.Muselíková Michaela   KOB Moira Brno       ABM9854        36.30  +  9.10
  8.Chroustová Šárka      VSK MZLU Brno        VBM9851 C      45.52  + 18.32
  9.Marková Amálie        TJ Tesla Brno        TBM            46.27  + 19.07
 10.Korpasová Tereza      TJ Loko-Ingstav Brno LBM9898        49.24  + 22.04
    Hirš Otakar           VSK MZLU Brno        VBM9801 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T1          3.0km  135m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlk Martin            MDDM Kuřim           KIM            36.15  +      
  2.Kulhánek Martin       Pavel Smejkal        XX1            39.22  +  3.07
  3.Hrobař Petr           KOB Moira Brno       ABM69          41.43  +  5.28
  4.Mokrá Regina          KOB Moira Brno       ABM6804 C      42.55  +  6.40
  5.Kadlec Pavel          Pavel Smejkal        XX1            44.22  +  8.07
  6.Ecler Martin          Pavel Smejkal        XX1            45.49  +  9.34
  7.Jašek Milan           Pavel Smejkal        XX1            47.23  + 11.08
  8.Štěpánek Jiří         TJ Loko-Ingstav Brno LBM            53.10  + 16.55
  9.Ecler Jakub           Pavel Smejkal        XX1            53.41  + 17.26
 10.Štěpánková Petra      TJ Loko-Ingstav Brno LBM            54.08  + 17.53
 11.Kompas                KPKS BETA Brno       BBM            58.20  + 22.05
 12.Kadlec Tomáš          Pavel Smejkal        XX1            58.24  + 22.09
 13.Bochníčková Eva                                           88.04  + 51.49
 
Konečné výsledky kategorie: T2          6.2km  250m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sochor Jan                                 FIO6922        92.38  +      
  2.Prokop Zbynek                              FIO7437        96.17  +  3.39
  3.Brlica Pavel                               FIO7447       112.06  + 19.28
    Přibyl Pepa                                FIO7301    DISK