Startovka oddílů                                                  20.6.2003 13:36:37
                                    MTBO Blansko
===ČSOB-SBK================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABR - SK ATIS sport Bruntál                    Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    80 Hruška Miloš          ABR7501   7852    H19-39A  31.00      
  2    10 Kubisková Šárka       ABR7751  51888    D        45.00      
  3   201 Tomeček Lubomír       ABR7901  51947    HE       72.00      
  4   173 Bobek Jan             ABR8301   9092    HE       54.00      
  5   103 Vala Radek            ABR8401  51876    H19-39A 103.00      
  6   104 Votoček Filip         ABR8402   9084    H19-39A  79.00      
  7    65 Bobek Tomáš           ABR8903   7851    H14-18   20.00      
 
 
Startovka oddílu: BFM - Biocel Vratimov                          Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   165 Petr Jiří             BFM5801  49458    H40-     49.00      
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   254 Anděl Robert          BOR               H19-39B 159.00      
  2   255 Procházka Josef       BOR               H19-39B 153.00      
  3   252 Žíla Vladimír         BOR6800   8491    H19-39A 127.00      
  4   253 Hrůzek Libor          BOR7401   8237    H19-39A 121.00      
  5   256 Loubková Ivana        BOR8053   8155    DE        1.00      
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    88 Nejedlý Ladislav      BSO7501 301730    H19-39A  40.00      
 
 
Startovka oddílu: CBA - Pucov ŠK Bratislava                      Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   159 Autrata Vlastimil     CBA6001   8626    H40-     37.00      
 
 
Startovka oddílu: CNR - SK Cart print Nitra                      Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   160 Ďurín Jan             CNR5401   8624    H40-     19.00      
  2   161 Kurča Štefan          CNR5701 406969    H40-     55.00      
  3   117 Ďurín Peter           CNR8301 406966    H19-39B 138.00      
  4   113 Braun Marek           CNR8326 406967    H19-39B  39.00      
 
 
Startovka oddílu: DE - OL-Team Wehrsdorf                        Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    53 Thomas Sylvia         DE        6008    DE        4.00      
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   208 Seidl Miroslav        EKP7402  51610    HE      117.00      
  2   206 Novák Jan             EKP7703 301164    HE      120.00      
  3   151 Tichavský Tomáš       EKP7709  52216    H19-39B 114.00      
  4   207 Sajal Martin          EKP7803  51616    HE       60.00      
  5    31 Volfová Martina       EKP8051   9941    D        75.00      
  6   148 Stukbauer Jan         EKP8100  53150    H19-39B  72.00      
 
 
Startovka oddílu: HSU - Horizont klub Šumperk                    Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    43 Kupcová Kristína      HSU7750  52283    DE       31.00      
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   191 Polák Jaroslav        CHA7500   8186    HE       81.00      
  2    70 Bradna Václav         CHA8000   4215    H19-39A  13.00      
 
 
Startovka oddílu: IAC -                                          Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   176 Fürnkranz Martin      IAC  71   7529    HE        3.00      
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   171 Vozda Jiří            KSU6149  53648    H40-     13.00      
 
 
Startovka oddílu: LPU - TJ Loko Pardubice                        Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    40 Chmelíková Jana       LPU7652   9268    DE       34.00      
  2   122 Fukátko Jan           LPU8105   9282    H19-39B  27.00      
  3   158 Žemlička Jan          LPU8303   9283    H19-39B 144.00      
  4    20 Roudná Jana           LPU8351   9315    D        51.00      
  5    27 Víchová Šárka         LPU8352   9207    D        15.00      
  6     2 Baštová Martina       LPU8453   9221    D        81.00      
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Loko Teplice                          Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   119 Ellschloger Zbyněk    LTP7115  42563    H19-39B 102.00      
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    19 Redlichová Michaela   MAS7851 301729    D        12.00      
 
 
Startovka oddílu: OBM - SK Orientační sporty Brno                Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   135 Mikšík Pavel          OBM6501   8065    H19-39B  42.00      
 
 
Startovka oddílu: PEH - SK Peloton Havířov                       Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    68 Bilan Martin          PEH8401 416160    H19-39A  19.00      
  2   157 Zedníček Václav       PEH8402   8816    H19-39B 126.00      
  3    58 Kalina Tomáš          PEH8501  53723    H14-18    2.00      
  4    33 Klajbová Kristýna     PEH8550 232113    D14-18    1.00      
  5    59 Preissler Adam        PEH8601 232107    H14-18   14.00      
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    71 Drbal Jan             PGP7101  52225    H19-39A  55.00      
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    23 Šolinová Lucie        PHK8055   9448    D        87.00      
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodní vědy UK Praha               Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    13 Novotná Marcela       PVP6050  51716    D        60.00      
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   166 Ráb František         RBK5400   8872    H40-     67.00      
  2   127 Jalový Jaroslav       RBK8145  52015    H19-39B  45.00      
  3    86 Matula Petr           RBK8222   4015    H19-39A 109.00      
  4   238 Raška Jan             RBK8233   8812    HE        6.00      
  5   146 Ráb Martin            RBK8307  52059    H19-39B  18.00      
  6    36 Rábová Zuzana         RBK8556  49856    D14-18    7.00      
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK TOM Roztoky                           Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1     7 Hodková Zuzana        ROZ6250 416136    D        18.00      
  2   215 Hodek Michal          ROZ8700 416137    P         2.00      
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   162 Ladislav Burian       SCP6002 303920    H40-      1.00      
 
 
Startovka oddílu: SFM - Sokol Frýdek-Místek                      Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   196 Sikora Tomáš          SFM7001 416095    HE       96.00      
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   106 Zaydlar Michal        SHK7102   9851    H19-39A  73.00      
  2   178 Husák Václav          SHK7702   9850    HE       30.00      
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   205 Venhoda Milan         SJI7104  51770    HE       45.00      
  2    93 Prášil Aleš           SJI7415  52152    H19-39A 115.00      
  3    69 Boudný Jan            SJI7417  51773    H19-39A  22.00      
  4   204 Lauerman Jan          SJI7419  51772    HE       27.00      
  5   110 Kristinus David       SJI7611           H19-39B  48.00      
  6    78 Hendrych Martin       SJI7828  51775    H19-39A 100.00      
  7    29 Chudíková Barbora     SJI7850  52298    D        30.00      
  8    30 Paulíčková Renata     SJI8057 416164    D        54.00      
 
 
Startovka oddílu: SKL - SMS Team Kladno                          Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   101 Štáfek Pavel          SKL7401        P  H19-39A  28.00      
  2   115 Doležal Pavel         SKL7701        P  H19-39B  75.00      
  3    18 Pospíšilová Lucie     SKL8201        P  D        84.00      
  4   155 Veselský Marek        SKL8402        P  H19-39B  87.00      
  5    55 Brnovják David        SKL8501        P  H14-18   44.00      
  6    64 Zdrubecký Tomáš       SKL8601        P  H14-18   26.00      
  7    63 Soukup Petr           SKL8701        P  H14-18   74.00      
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   138 Pařízek Petr          SMR7001   8253    H19-39B 135.00      
  2    48 Pařízková Věra        SMR7151   8254    DE       49.00      
  3    94 Prevužňák Martin      SMR7400 410729    H19-39A  91.00      
  4     9 Jakoubová Iva         SMR7450 410730    D         3.00      
  5     5 Ferstlová Lenka       SMR7750   8269    D        42.00      
  6    85 Lukavec Petr          SMR7800   8265    H19-39A  67.00      
  7   197 Svoboda Jan           SMR7901   8264    HE       90.00      
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   211 Voráčová Naďa         SSU               P        50.00      
  2   210 Medlíková Míla        SSU5895           P        26.00      
  3    82 Král Jiří             SSU5941  52559    H19-39A  64.00      
  4   134 Medlík Jan            SSU8246  52567    H19-39B  33.00      
  5    35 Králová Lada          SSU8799  52552    D14-18   19.00      
 
 
Startovka oddílu: STE - SKI-OB Šternberk                         Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   129 Jašek Petr            STE7601  52511    H19-39B 117.00      
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   143 Pucherna Jan          TAP7701  51855    H19-39B  93.00      
  2   144 Pucherna Petr         TAP8001  51841    H19-39B   3.00      
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   209 Klíčová Katka         TBM               P        38.00      
  2   251 Pospíšek Zbyněk       TBM6007  53260    H40-                
  3   125 Holík Marek           TBM6507  53265    H19-39B  12.00      
  4   114 Brlica Pavel          TBM6517  53259    H19-39B 108.00      
  5   185 Mach Radovan          TBM6605  53266    HE       99.00      
  6    75 Gryc Tomáš            TBM6903  49412    H19-39A   4.00      
  7   118 Dvořáček Petr         TBM7013  49342    H19-39B  78.00      
  8   142 Ptáček Ondřej         TBM7120  53250    H19-39B  21.00      
  9    95 Průša Michal          TBM7320  53160    H19-39A  10.00      
 10   132 LaCarbonara Claudio   TBM7337 416206    H19-39B  51.00      
 11     3 Bočková Pavla         TBM7355  53255    D        78.00      
 12     8 Holíková Katka        TBM7371  53273    D        72.00      
 13    21 Ryglová Kateřina      TBM7372  53227    D        63.00      
 14   195 Schwab David          TBM7401  53234    HE       51.00      
 15   199 Ševčík Martin         TBM7632  53268    HE       24.00      
 16   192 Procházka Jiří        TBM7633  53264    HE      123.00      
 17    83 Krejčí Jan            TBM7646  49311    H19-39A  70.00      
 18    44 LaCarbonara Hana      TBM7652  53275    DE       40.00      
 19    26 Urbancová Marcela     TBM7659  53284    D        48.00      
 20    76 Hájek Ondřej          TBM7707  53226    H19-39A  76.00      
 21    38 Gigon Michaela        TBM7753  19645    DE       22.00      
 22     1 Topičová Dana         TBM8051           D        90.00      
 23   216 Klechová Vendula      TBM8199  53281    P        14.00      
 24   107 Zedník Jakub          TBM8410  53248    H19-39A 112.00      
 25    54 Bouchal Petr          TBM8502  53297    H14-18   68.00      
 26    57 Hubík Martin          TBM8503  49390    H14-18   38.00      
 
 
Startovka oddílu: TUR - TJ Turnov                                Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1     6 Folprechtová Hana     TUR6955   8205    D        33.00      
  2    37 Folprechtová JaroslavaTUR7253  51532    DE       28.00      
  3   105 Vřešťál Jan           TUR7301 416120    H19-39A   1.00      
  4   175 Folprecht Eduard      TUR7304  51531    HE      102.00      
  5   126 Ivanov Ladislav       TUR7401        P  H19-39B 141.00      
  6    84 Kvapil Petr           TUR7410   8322    H19-39A  49.00      
  7    28 Vřešťálová Lucie      TUR7458 416139    D         9.00      
  8   123 Hataš Jan             TUR7623        P  H19-39B 120.00      
  9    72 Drbohlav Tomáš        TUR7702        P  H19-39A  94.00      
 10   177 Haničák Tomáš         TUR7710 416111    HE       48.00      
 11   200 Šurgan Štefan         TUR7910  51537    HE      114.00      
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   170 Vintr Ivan            TZL4501  53379    H40-      7.00      
  2   164 Pastuszek Pavel       TZL4724  53374    H40-     43.00      
  3   163 Nejedlý Petr          TZL5101 416045    H40-     31.00      
  4    89 Novotný Petr          TZL6600  52685    H19-39A   7.00      
  5   130 Jedruch Stanislav     TZL7300        P  H19-39B  15.00      
  6   188 Pastuszek Jakub       TZL7500  53399    HE       84.00      
  7   120 Fišer Petr            TZL7501  53899    H19-39B 123.00      
  8    99 Svoboda Ladislav      TZL7502  52001    H19-39A  97.00      
  9   153 Tomeš Petr            TZL7503  53144    H19-39B  96.00      
 10   139 Pastuszek Filip       TZL7700 416046    H19-39B 111.00      
 11   108 Zicha Jiří            TZL7701  51609    H19-39A  37.00      
 12    25 Uhnavá Markéta        TZL8400  52019    D         6.00      
 13    56 Hradil Jiří           TZL8601  53361    H14-18   62.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VBA - Bratislava                               Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    87 Mlynárik Peter        VBA6501  52667    H19-39A 106.00      
  2   198 Šabo Mikuláš          VBA7841  52028    HE       78.00      
  3    60 Sámel Peter           VBA8502 307297    H14-18   50.00      
 
 
Startovka oddílu: VBM -                                          Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   133 Mazal Zdeněk          VBM8103  53285    H19-39B 105.00      
  2   131 Kozumplík Aleš        VBM8403  49841    H19-39B  90.00      
  3    66 Hojsák Ondřej         VBM8603 232321    H14-18   32.00      
  4    67 Kočí Martin           VBM8702  53699    H14-18    8.00      
 
 
Startovka oddílu: VIZ - TJ Sokol Vizovice                        Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   180 Kroc Dalibor          VIZ7408  53355    HE       69.00      
  2   109 Hodoń Miroslav        VIZ8103           H19-39B   9.00      
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   169 Valoušek Zbyněk       VLI5600  51235    H40-     61.00      
  2   190 Podrábský Ctibor      VLI7001   8306    HE      111.00      
  3    50 Podrábská Anna        VLI7250  51217    DE       55.00      
  4   111 Meier Milan           VLI7301           H19-39B  30.00      
  5    17 Podrábská Marie       VLI7450   8307    D         0.00      
  6   145 Putík Jiří            VLI7506 410362    H19-39B  69.00      
  7   156 Vraný Jiří            VLI7507 232249    H19-39B  84.00      
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   128 Jaroslav Fajtl        VPM6001   1473    H19-39B  66.00      
  2   187 Hašek Ondřej          VPM6902  52380    HE       42.00      
  3   147 Radek Svoboda         VPM6903 232337    H19-39B 150.00      
  4   140 Petr Kočandrle        VPM7102   1472    H19-39B  57.00      
  5     4 Eva Hašková           VPM7352   1494    D        27.00      
  6    16 Petra Svobodová       VPM7450 232356    D        21.00      
 
 
Startovka oddílu: VRL - TJ Spartak Vrchlabí                      Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   203 Wohanka Petr          VRL7305   8973    HE       36.00      
  2   202 Wohanka Pavel         VRL7501   9005    HE       33.00      
  3    22 Safínová Eva          VRL8352   8976    D        93.00      
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   183 Laciga Zdeněk         VSP5200  53596    HE      105.00      
  2   181 Kubín Jiří            VSP6001   8690    HE       75.00      
  3    79 Horký Roman           VSP6503 301335    H19-39A  43.00      
  4   186 Mencl Miloslav        VSP6505  52277    HE       57.00      
  5    97 Semík Jan             VSP6507  53572    H19-39A  16.00      
  6   154 Trojčák Daniel        VSP6510  51735    H19-39B  81.00      
  7    42 Košková Silvie        VSP7050  51749    DE       61.00      
  8   194 Rygl Miroslav         VSP7202   9398    HE       21.00      
  9   172 Arnošt Kamil          VSP7301  51648    HE       93.00      
 10   112 Bozděch Dan           VSP7309           H19-39B 129.00      
 11   179 Jirásek Milan         VSP7403  51747    HE       87.00      
 12   141 Petráň Jiří           VSP7501 301359    H19-39B  63.00      
 13   137 Navrátil Tomáš        VSP7503           H19-39B   6.00      
 14    49 Petráňová Jana        VSP7550 301357    DE       10.00      
 15    12 Městková Kateřina     VSP7650  51746    D        66.00      
 16    47 Mikošková Kateřina    VSP7652   8857    D        96.00      
 17    41 Jakoubová Markéta     VSP7653  52266    DE       37.00      
 18    39 Hrdinová Marie        VSP7852 232090    DE       43.00      
 19    45 Lacigová Michaela     VSP8150           DE       46.00      
 20   182 Laciga Radek          VSP8200  51748    HE       66.00      
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL's MTBO Team                         Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   121 Florián Michal        XBM6733 232033    H19-39B             
  2   116 Drlý Aleš             XBM6807   9861    H19-39B  36.00      
  3    81 Král Jan              XBM6903 232032    H19-39A  82.00      
  4    90 Pekárek Pavel         XBM6904  53220    H19-39A  58.00      
  5    98 Suchánek Ladislav     XBM7008 232332    H19-39A  34.00      
  6   149 Ševčík Robert         XBM7010 232345    H19-39B 132.00      
  7   193 Rygl Jaroslav         XBM7044  53244    HE       63.00      
  8    24 Trunkátová Andrea     XBM7051  53465    D        69.00      
  9   102 Trunkát Daniel        XBM7102   8915    H19-39A  88.00      
 10   100 Šňupárek Martin       XBM7107 232036    H19-39A  46.00      
 11   184 Linhart Aleš          XBM7231  52682    HE      108.00      
 12    91 Petránek Vít          XBM7337 232340    H19-39A  25.00      
 13   150 Šorf Ivo              XBM7504        P  H19-39B  60.00      
 14   250 Zámečník David        XBM7527  53026    H19-39B             
 15   174 Bureš Pavel           XBM7549 416112    HE      126.00      
 16    15 Pěnkavová Hana        XBM7761 416115    D        39.00      
 17    11 Kučová Martina        XBM7774  52690    D        24.00      
 18    74 Gebas Miroslav        XBM8102   9365    H19-39A  52.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Příchozí 1                               Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   212 Bystričan Robert      XX1            P  P        32.00      
  2   213 Dušek Ladislav        XX1     232389    P        44.00      
  3   214 Dušková Radana        XX1            P  P         8.00      
  4   217 Malá Michaela         XX1     232377    P        20.00      
  5   136 Mudrák Pavel          XX16919  52680    H19-39B 147.00      
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Příchozí 2                               Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: XX3 - Příchozí 3                               Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   124 Holeček Miroslav      XX3            P  H19-39B  24.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1   167 Sladký Ivan           ZBM5513  52021    H40-     25.00      
  2   168 Štěpánský Václav      ZBM6108  52049    H40-     73.00      
  3   152 Tišnovský Zdeněk      ZBM6620 410360    H19-39B  99.00      
  4    52 Sladká Kateřina       ZBM8559  52053    DE       58.00      
  5    62 Sladký Marek          ZBM8604  52034    H14-18   80.00      
  6    61 Sklenský Jan          ZBM8609  49678    H14-18   56.00      
  7    34 Štěpánská Adéla       ZBM8877  52064    D14-18   13.00      
 
 
Startovka oddílu: ZUP -                                          Neděle 22.6.2003
------------------------------------------------------------------------------------
  1    46 Macková Lenka         ZUP7051   8623    DE       25.00      
  2    14 Olešová Slávka        ZUP7251   8094    D        36.00      
  3    77 Hanák Petr            ZUP7401   5600    H19-39A  85.00      
  4    96 Pucherna Eduard       ZUP7403  51843    H19-39A 118.00      
  5    51 Ryšavá Kateřina       ZUP7452 416221    DE       52.00      
  6   189 Pašek František       ZUP7601  52300    HE       39.00      
  7    92 Prášek Roman          ZUP7701   8019    H19-39A  61.00