Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                    4.4.2004 17:07:22
                                                                                            SBK040403
===ČSOB-SBK==============================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10N        1.8km   80m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-134     2-135     3-136     4-137     5-100   
  1 Chromá Kateřina             18.06  2.07/2    3.32/1*   8.56/1*  13.49/2   17.31/1*  18.06/1* 
    SK Žabovřesky Brno                 2.07/2    1.25/1*   5.24/1*   4.53/2    3.42/7    0.35/1* 
  2 Šulerová Hana               18.42  2.02/1*   3.37/2    9.19/2   13.41/1*  18.02/2   18.42/2  
    TJ Tesla Brno                      2.02/1*   1.35/2    5.42/3    4.22/1*   4.21/8    0.40/4  
  3 Sochorová Kateřina          19.23  2.52/7    5.03/5   10.40/3   16.29/4   18.41/4   19.23/3  
    TJ Start Blansko                   2.52/7    2.11/4    5.37/2    5.49/6    2.12/5    0.42/7  
  4 Macháčková Zuzana           19.35  2.32/5    4.50/4   11.25/4   16.21/3   18.30/3   19.35/4  
    SK Žabovřesky Brno                 2.32/5    2.18/5    6.35/5    4.56/3    2.09/3    1.05/10 
  5 Otrusinová Jana             19.52  2.35/6    4.31/3   11.46/5   17.49/5   19.13/5   19.52/5  
                                       2.35/6    1.56/3    7.15/6    6.03/7    1.24/1*   0.39/2  
  6 Hladíková Monika            20.42  2.18/3    6.12/7   12.43/6   17.50/6   19.59/6   20.42/6  
    TJ Tesla Brno                      2.18/3    3.54/9    6.31/4    5.07/4    2.09/3    0.43/9  
  7 Makešová Monika             22.44  2.21/4    5.26/6   14.22/7   20.07/7   22.04/7   22.44/7  
    TJ Tesla Brno                      2.21/4    3.05/7    8.56/9    5.45/5    1.57/2    0.40/4  
  8 Doležalová Adéla            30.08  4.52/9    7.42/9   15.46/9   24.29/9   29.29/8   30.08/8  
    TJ Tesla Brno                      4.52/9    2.50/6    8.04/7    8.43/9    5.00/9    0.39/2  
  9 Macháčková Klára            31.17  3.58/8    7.11/8   15.22/8   21.42/8   30.37/9   31.17/9  
    SK Žabovřesky Brno                 3.58/8    3.13/8    8.11/8    6.20/8    8.55/10   0.40/4  
 10 Sochorová Tereza            59.04  5.53/10  32.55/10  42.48/10  56.03/10  58.22/10  59.04/10 
    TJ Start Blansko                   5.53/10  27.02/10   9.53/10  13.15/10   2.19/6    0.42/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.2km   80m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-127     2-128     3-140     4-136     5-137     6-100   
  1 Vlková Karolína             21.52  2.19/3    7.04/1*  10.40/1*  14.57/1*  20.05/1*  21.16/1*  21.52/1* 
    SK Žabovřesky Brno                 2.19/3    4.45/1*   3.36/8    4.17/1*   5.08/3    1.11/1*   0.36/4  
  2 Hrušková Barbora            23.32  3.30/9    9.23/4   12.02/2   16.42/2   21.29/2   22.54/2   23.32/2  
    Klub turistů a lyžařů              3.30/9    5.53/2    2.39/2    4.40/2    4.47/2    1.25/7    0.38/5  
  3 Šestáková Petra             25.05  2.07/2    9.10/2   12.15/3   17.10/3   23.01/3   24.27/3   25.05/3  
    SK Radioklub Blansko               2.07/2    7.03/4    3.05/4    4.55/4    5.51/4    1.26/8    0.38/5  
  4 Jemelíková Denisa           25.34  2.25/4    9.22/3   12.21/4   18.48/4   23.33/4   24.59/4   25.34/4  
    VSK MZLU Brno                      2.25/4    6.57/3    2.59/3    6.27/7    4.45/1*   1.26/8    0.35/3  
  5 Koporová Petra              30.03  2.45/5   12.22/6   15.36/6   21.11/6   28.13/6   29.30/6   30.03/6  
    VSK MZLU Brno                      2.45/5    9.37/7    3.14/7    5.35/6    7.02/6    1.17/2    0.33/1* 
  6 Kislická Hana               33.13  2.05/1*  15.24/10  18.35/8   24.08/7   31.12/7   32.39/7   33.13/7  
                                       2.05/1*  13.19/10   3.11/6    5.33/5    7.04/8    1.27/10   0.34/2  
  7 Škerlová Zuzana             39.14  3.23/8   15.12/9   17.48/7   27.42/8   37.11/8   38.33/8   39.14/8  
    TJ Tesla Brno                      3.23/8   11.49/9    2.36/1*   9.54/8    9.29/9    1.22/5    0.41/9  
  8 Hegerová Petra              39.16  3.54/10  12.59/7   18.47/9   30.14/9   37.16/9   38.38/9   39.16/9  
    SK Radioklub Blansko               3.54/10   9.05/6    5.48/10  11.27/9    7.02/6    1.22/5    0.38/5  
  9 Doležalová Martina          59.37  3.02/7   14.50/8   19.01/10  45.45/10  57.36/10  58.56/10  59.37/10 
    TJ Tesla Brno                      3.02/7   11.48/8    4.11/9   26.44/10  11.51/10   1.20/4    0.41/9  
 10 Váňová Kateřina        MS   28.19  3.00/6   12.03/5   15.10/5   20.02/5   26.20/5   27.39/5   28.19/5  
    VSK MZLU Brno                      3.00/6    9.03/5    3.07/5    4.52/3    6.18/5    1.19/3    0.40/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.4km  100m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-129     2-114     3-140     4-120     5-122     6-132     7-100   
  1 Šulerová Pavlína            28.27  2.42/1*   6.20/2   10.48/1*  18.44/1*  22.23/1*  23.16/1*  27.58/1*  28.27/1* 
    TJ Tesla Brno                      2.42/1*   3.38/2    4.28/1*   7.56/1*   3.39/3    0.53/3    4.42/2    0.29/1* 
  2 Muselíková Vladislava       32.21  2.45/2    6.08/1*  11.29/2   23.00/2   26.15/2   27.11/2   31.50/2   32.21/2  
                                       2.45/2    3.23/1*   5.21/3   11.31/4    3.15/1*   0.56/4    4.39/1*   0.31/3  
  3 Hojsáková Martina           35.48  3.21/5    7.15/3   12.30/3   23.40/3   28.35/3   29.48/3   35.16/3   35.48/3  
    VSK MZLU Brno                      3.21/5    3.54/3    5.15/2   11.10/3    4.55/5    1.13/9    5.28/5    0.32/4  
  4 Svobodová Vendula           35.53  2.55/3    8.03/5   14.34/5   25.32/4   29.18/4   30.18/4   35.16/3   35.53/4  
    VSK MZLU Brno                      2.55/3    5.08/5    6.31/6   10.58/2    3.46/4    1.00/5    4.58/3    0.37/5  
  5 Kolaříková Anna             44.39  4.06/8    9.20/7   15.53/7   32.46/6   37.46/6   38.50/6   44.09/5   44.39/5  
    SK Žabovřesky Brno                 4.06/8    5.14/6    6.33/7   16.53/6    5.00/6    1.04/6    5.19/4    0.30/2  
  6 Jíchová Petra               46.49  3.15/4   12.04/8   18.10/8   31.01/5   36.38/5   37.43/5   46.10/6   46.49/6  
    SK Žabovřesky Brno                 3.15/4    8.49/9    6.06/4   12.51/5    5.37/9    1.05/7    8.27/8    0.39/6  
  7 Fasurová Tereza             49.26  3.39/6    7.37/4   14.00/4   36.44/8   41.48/8   42.29/8   48.46/7   49.26/7  
                                       3.39/6    3.58/4    6.23/5   22.44/8    5.04/8    0.41/1*   6.17/6    0.40/8  
  8 Tejkalová Kateřina          55.25  5.28/9   12.13/9   19.57/9   42.42/9   47.44/9   48.26/9   54.46/8   55.25/8  
    VSK MZLU Brno                      5.28/9    6.45/8    7.44/9   22.45/9    5.02/7    0.42/2    6.20/7    0.39/6  
  9 Hrušková Kristýna           56.25  3.45/7    9.13/6   15.50/6   34.51/7   38.24/7   39.35/7   55.41/9   56.25/9  
    Klub turistů a lyžařů              3.45/7    5.28/7    6.37/8   19.01/7    3.33/2    1.11/8   16.06/9    0.44/9  
    Nešporová Kristina      DISK      16.01/         /         /         /         /         /    73.28/    73.59/   
    VSK MZLU Brno                     16.01/         /         /         /         /         /         /     0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.2km  160m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-127     2-107     3-106     4-114     5-113     6-117     7-121     8-130     9-139    10-100   
  1 Kabáthová Eva               34.27  1.17/1*   5.40/1*   8.26/1*  15.26/1*  19.00/1*  22.28/1*  29.11/1*  30.16/1*  32.19/1*  33.56/1*  34.27/1* 
    SK Žabovřesky Brno                 1.17/1*   4.23/1*   2.46/1*   7.00/1*   3.34/1*   3.28/1*   6.43/1*   1.05/1*   2.03/3    1.37/4    0.31/2  
  2 Borecká Kateřina            39.26  1.30/3    6.07/2    9.53/2   18.14/2   22.41/2   26.44/2   34.35/2   35.48/2   37.37/2   38.52/2   39.26/2  
    VSK MZLU Brno                      1.30/3    4.37/2    3.46/3    8.21/2    4.27/2    4.03/3    7.51/3    1.13/2    1.49/2    1.15/2    0.34/4  
  3 Minaříková Zuzana           42.23  1.29/2    6.52/3   10.12/3   19.00/3   24.37/3   28.23/3   36.45/3   38.01/3   40.13/3   41.48/3   42.23/3  
    TJ Tesla Brno                      1.29/2    5.23/3    3.20/2    8.48/3    5.37/5    3.46/2    8.22/4    1.16/4    2.12/4    1.35/3    0.35/5  
  4 Marková Anna                45.04  2.18/5    9.12/4   13.08/4   22.06/4   26.36/4   32.47/4   40.33/4   41.46/4   43.25/4   44.36/4   45.04/4  
    TJ Tesla Brno                      2.18/5    6.54/4    3.56/4    8.58/4    4.30/3    6.11/5    7.46/2    1.13/2    1.39/1*   1.11/1*   0.28/1* 
  5 Soldánová Lucie             54.53  2.04/4   11.14/5   17.21/5   27.59/5   32.59/5   38.15/5   48.43/5   50.06/5   52.43/5   54.22/5   54.53/5  
                                       2.04/4    9.10/5    6.07/5   10.38/5    5.00/4    5.16/4   10.28/5    1.23/5    2.37/5    1.39/5    0.31/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.7km  170m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-114     2-109     3-106     4-111     5-117     6-120     7-121     8-131     9-100   
  1 Stratilová Marie            46.22  4.10/2    8.21/1*  13.48/1*  17.22/1*  30.37/1*  37.39/1*  40.07/1*  45.23/1*  45.49/1*  46.22/1* 
    SK Žabovřesky Brno                 4.10/2    4.11/3    5.27/2    3.34/1*  13.15/1*   7.02/2    2.28/1*   5.16/4    0.26/1*   0.33/2  
  2 Hýblová Lenka               49.41  3.53/1*  10.10/3   15.24/3   18.59/2   33.37/2   39.51/2   43.51/2   48.42/2   49.08/2   49.41/2  
    SK Žabovřesky Brno                 3.53/1*   6.17/4    5.14/1*   3.35/2   14.38/2    6.14/1*   4.00/2    4.51/3    0.26/1*   0.33/2  
  3 Gregorová Anita             52.34  4.25/3    8.27/2   14.47/2   19.09/3   34.35/3   42.42/3   46.57/3   51.27/3   51.55/3   52.34/3  
    SK Žabovřesky Brno                 4.25/3    4.02/2    6.20/3    4.22/4   15.26/3    8.07/3    4.15/3    4.30/2    0.28/3    0.39/4  
  4 Minaříková Michaela         74.37 23.15/4   26.21/4   32.47/4   36.31/4   53.37/4   62.44/4   69.31/4   73.35/4   74.06/4   74.37/4  
    TJ Tesla Brno                     23.15/4    3.06/1*   6.26/4    3.44/3   17.06/4    9.07/4    6.47/4    4.04/1*   0.31/4    0.31/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        5.7km  165m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-114     2-105     3-106     4-107     5-115     6-125     7-132     8-122     9-120    10-130    11-139    12-100   
  1 Martina Slámová             39.44  3.07/1*   9.16/1*  10.32/1*  14.02/1*  20.27/1*  22.53/1*  30.27/1*  31.17/1*  33.41/1*  36.07/1*  38.02/1*  39.14/1*  39.44/1* 
    TJ Tesla Brno                      3.07/1*   6.09/1*   1.16/1*   3.30/6    6.25/1*   2.26/1*   7.34/3    0.50/1*   2.24/4    2.26/2    1.55/7    1.12/2    0.30/3  
  2 Ptáčková Veronika           40.06  3.54/10  10.39/4   12.00/3   15.12/3   21.39/2   24.19/2   31.26/2   32.16/2   34.31/2   36.49/2   38.20/2   39.34/2   40.06/2  
    TJ Tesla Brno                      3.54/10   6.45/3    1.21/4    3.12/1*   6.27/2    2.40/2    7.07/1*   0.50/1*   2.15/2    2.18/1*   1.31/1*   1.14/3    0.32/5  
  3 Kotecká Michaela            41.29  3.44/6   10.45/5   12.03/4   15.21/4   22.05/4   24.58/4   32.13/3   33.07/3   35.21/3   37.54/3   39.38/3   40.57/3   41.29/3  
    TJ Tesla Brno                      3.44/6    7.01/5    1.18/2    3.18/3    6.44/3    2.53/7    7.15/2    0.54/4    2.14/1*   2.33/5    1.44/3    1.19/6    0.32/5  
  4 Panchártková Jana           42.12  3.37/2    9.50/2   11.20/2   15.02/2   21.55/3   24.47/3   32.38/4   33.29/4   36.30/4   38.57/4   40.32/4   41.41/4   42.12/4  
    OK 99 Hradec Králové               3.37/2    6.13/2    1.30/5    3.42/8    6.53/5    2.52/6    7.51/4    0.51/3    3.01/12   2.27/4    1.35/2    1.09/1*   0.31/4  
  5 La Carbonara Hana           44.21  3.44/6   11.09/7   12.29/7   15.56/5   22.48/5   25.38/5   33.37/5   34.36/5   37.06/5   40.36/5   42.21/5   43.44/5   44.21/5  
    TJ Tesla Brno                      3.44/6    7.25/7    1.20/3    3.27/4    6.52/4    2.50/5    7.59/5    0.59/7    2.30/6    3.30/17   1.45/4    1.23/10   0.37/19 
  6 Dokoupilová Radka           44.36  4.06/15       /    13.26/11  16.55/9   23.55/7   26.37/7   34.36/7   36.06/7   38.24/7   40.50/6   42.36/6   44.09/6   44.36/6  
    VSK MZLU Brno                      4.06/15       /         /     3.29/5    7.00/7    2.42/3    7.59/5    1.30/19   2.18/3    2.26/2    1.46/5    1.33/18   0.27/1* 
  7 Jemelíková Lada             45.44  3.41/5        /    12.26/5   15.56/5   22.55/6   25.41/6   33.53/6   35.38/6   38.19/6   41.45/7   43.51/7   45.12/7   45.44/7  
    VSK MZLU Brno                      3.41/5        /         /     3.30/6    6.59/6    2.46/4    8.12/7    1.45/21   2.41/7    3.26/14   2.06/11   1.21/8    0.32/5  
  8 Reinerová Barbara           47.09  4.14/18  12.26/10  14.00/14  17.17/11  24.26/8   27.22/8   36.09/8   37.03/8   39.27/8   42.58/8   45.18/8   46.36/8   47.09/8  
    SK Žabovřesky Brno                 4.14/18   8.12/9    1.34/6    3.17/2    7.09/8    2.56/8    8.47/8    0.54/4    2.24/4    3.31/18   2.20/16   1.18/5    0.33/8  
  9 Hiršová Marcela             48.54  3.38/3   10.56/6   12.43/8   16.53/8   25.14/10  28.28/10  37.24/10  38.31/10  41.22/9   44.50/9   46.58/9   48.21/9   48.54/9  
    VSK MZLU Brno                      3.38/3    7.18/6    1.47/10   4.10/14   8.21/14   3.14/11   8.56/10   1.07/13   2.51/8    3.28/16   2.08/13   1.23/10   0.33/8  
 10 Ryglová Kateřina            49.14  3.56/11       /    13.02/10  16.47/7   24.30/9   27.28/9   36.17/9   38.13/9   42.24/10  45.10/10  47.13/10  48.39/10  49.14/10 
    TJ Tesla Brno                      3.56/11       /         /     3.45/9    7.43/11   2.58/9    8.49/9    1.56/23   4.11/21   2.46/6    2.03/10   1.26/14   0.35/14 
 11 Nejeschlebová Iva           49.55  3.48/8   10.36/3   12.28/6   18.01/13  25.34/12  28.50/11  38.26/11  39.25/11  42.53/11  45.41/11  48.13/11  49.28/11  49.55/11 
    VSK MZLU Brno                      3.48/8    6.48/4    1.52/11   5.33/21   7.33/9    3.16/12   9.36/11   0.59/7    3.28/17   2.48/7    2.32/20   1.15/4    0.27/1* 
 12 Čevelová Iva                50.48  3.40/4        /    12.51/9   16.59/10  25.16/11  29.31/12  39.32/12  40.31/12  44.01/12  47.04/12  48.50/12  50.12/12  50.48/12 
    SK Žabovřesky Brno                 3.40/4        /         /     4.08/13   8.17/13   4.15/18  10.01/16   0.59/7    3.30/18   3.03/9    1.46/5    1.22/9    0.36/17 
 13 Korpasová Ivana             51.22  4.09/17       /    13.44/13  17.49/12  26.41/13  30.07/13  39.55/13  41.06/13  44.03/13  47.13/13  49.20/13  50.44/13  51.22/13 
    TJ Loko-Ingstav Brno               4.09/17       /         /     4.05/12   8.52/17   3.26/14   9.48/13   1.11/14   2.57/10   3.10/11   2.07/12   1.24/12   0.38/20 
 14 Kadlecová Eva               52.31  4.14/18       /    14.31/16  18.55/15  27.33/15  30.54/14  41.05/14  42.22/14  45.21/14  48.25/14  50.37/14  51.57/14  52.31/14 
    SK Žabovřesky Brno                 4.14/18       /         /     4.24/16   8.38/16   3.21/13  10.11/17   1.17/15   2.59/11   3.04/10   2.12/14   1.20/7    0.34/11 
 15 Gandelova Alice             56.05  4.24/20  12.04/8   13.38/12  23.56/21  31.46/19  34.54/18  44.45/18  45.44/18  48.39/16  51.39/15  54.07/16  55.32/15  56.05/15 
    TJ Tesla Brno                      4.24/20   7.40/8    1.34/6   10.18/24   7.50/12   3.08/10   9.51/14   0.59/7    2.55/9    3.00/8    2.28/19   1.25/13   0.33/8  
 16 Navrkalová Petra            56.08  4.00/12  12.47/12  14.53/18  18.56/16  29.23/17  33.27/16  44.20/16  45.18/16  48.29/15  52.09/16  54.05/15  55.34/16  56.08/16 
    SK Žabovřesky Brno                 4.00/12   8.47/12   2.06/12   4.03/11  10.27/21   4.04/17  10.53/19   0.58/6    3.11/13   3.40/20   1.56/8    1.29/15   0.34/11 
 17 Soňa Chodurová              57.22  4.04/13  12.33/11  14.41/17  18.56/16  27.22/14  34.41/17  44.35/17  45.36/17  49.01/17  52.17/17  54.59/17  56.46/17  57.22/17 
    Sokol Frýdek-Místek                4.04/13   8.29/10   2.08/13   4.15/15   8.26/15   7.19/23   9.54/15   1.01/11   3.25/15   3.16/12   2.42/22   1.47/20   0.36/17 
 18 Šafránková Iva              58.48  3.49/9   12.25/9   14.11/15  18.50/14  28.50/16  32.23/15  42.41/15  43.47/15  49.18/18  54.42/18  56.44/18  58.13/18  58.48/18 
    VSK MZLU Brno                      3.49/9    8.36/11   1.46/8    4.39/17  10.00/18   3.33/15  10.18/18   1.06/12   5.31/24   5.24/24   2.02/9    1.29/15   0.35/14 
 19 Richterová Nataša           60.25  4.06/15  14.29/13  17.07/20  22.09/19  32.21/20  36.06/19  47.08/19  48.39/19  52.13/19  55.37/19  58.10/19  59.50/19  60.25/19 
    TJ Spartak Adamov                  4.06/15  10.23/13   2.38/14   5.02/19  10.12/19   3.45/16  11.02/20   1.31/20   3.34/19   3.24/13   2.33/21   1.40/19   0.35/14 
 20 Jaroušková Iva              61.40  9.50/22       /    20.07/22  23.55/20  31.32/18  39.14/21  48.57/20  50.22/20  53.35/20  57.01/20  59.18/20  61.06/20  61.40/20 
    TJ Tesla Brno                      9.50/22       /         /     3.48/10   7.37/10   7.42/24   9.43/12   1.25/18   3.13/14   3.26/14   2.17/15   1.48/21   0.34/11 
 21 Uhnavá Markéta              63.29  4.05/14       /    15.44/19  21.10/18  32.24/21  36.56/20  49.24/21  51.16/21  54.43/21  58.37/21  61.00/21  62.48/21  63.29/21 
    SK Žabovřesky Brno                 4.05/14       /         /     5.26/20  11.14/22   4.32/19  12.28/22   1.52/22   3.27/16   3.54/21   2.23/18   1.48/21   0.41/22 
 22 Hlaváčová Šárka             76.20  6.05/21  16.32/14  18.18/21  25.07/22  37.08/22  41.50/22  59.56/22  61.16/22  65.29/22  70.20/22  73.05/22  75.30/22  76.20/22 
    TJ Tesla Brno                      6.05/21  10.27/14   1.46/8    6.49/23  12.01/23   4.42/20  18.06/24   1.20/17   4.13/22   4.51/22   2.45/23   2.25/23   0.50/24 
 23 Neradová Veronika           77.41 18.09/23  28.56/15  31.44/23  36.37/23  46.59/23  53.02/23  64.37/23  65.56/23  69.32/23  73.11/23  75.32/23  77.02/23  77.41/23 
    VSK MZLU Brno                     18.09/23  10.47/15   2.48/15   4.53/18  10.22/20   6.03/21  11.35/21   1.19/16   3.36/20   3.39/19   2.21/17   1.30/17   0.39/21 
 24 Odstrčilová Hana           103.13 24.12/24  38.39/16  42.17/24  48.49/24  61.40/24  68.26/24  83.49/24  85.50/24  90.56/24  95.59/24  99.48/24 102.28/24 103.13/24 
                                      24.12/24  14.27/16   3.38/16   6.32/22  12.51/24   6.46/22  15.23/23   2.01/24   5.06/23   5.03/23   3.49/24   2.40/24   0.45/23 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21D        3.9km  105m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-116     2-125     3-121     4-133     5-124     6-138     7-123     8-132     9-130    10-139    11-100   
  1 Otrusinová Helena           48.46  5.48/1*   7.59/1*  17.54/1*  25.11/1*  27.27/1*  31.27/1*  35.18/1*  40.13/1*  43.30/1*  46.17/1*  48.02/1*  48.46/1* 
                                       5.48/1*   2.11/1*   9.55/1*   7.17/1*   2.16/1*   4.00/1*   3.51/1*   4.55/1*   3.17/2    2.47/1*   1.45/1*   0.44/2  
  2 Berková Pavlína             54.42  7.21/2   10.08/2   20.18/2   29.38/2   32.45/2   37.18/2   41.15/2   46.17/2   49.17/2   52.13/2   54.04/2   54.42/2  
    SK Radioklub Blansko               7.21/2    2.47/2   10.10/2    9.20/2    3.07/2    4.33/2    3.57/2    5.02/2    3.00/1*   2.56/2    1.51/2    0.38/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         4.5km  160m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-115     2-114     3-109     4-106     5-111     6-125     7-121     8-130     9-139    10-131    11-100   
  1 Janská Iva                  44.27  3.55/1*   5.59/1*   8.55/1*  14.00/1*  17.55/1*  30.59/1*  38.23/1*  39.42/1*  41.48/1*  43.25/1*  43.53/1*  44.27/1* 
    TJ Loko-Ingstav Brno               3.55/1*   2.04/1*   2.56/1*   5.05/1*   3.55/3   13.04/1*   7.24/1*   1.19/3    2.06/3    1.37/2    0.28/4    0.34/2  
  2 Nykodýmová Monika           47.29  5.04/6    7.08/4   11.04/3   16.25/3   20.14/3   33.25/2   41.14/2   42.31/2   44.35/2   46.15/2   46.55/2   47.29/2  
    TJ Tesla Brno                      5.04/6    2.04/1*   3.56/4    5.21/2    3.49/2   13.11/2    7.49/3    1.17/1*   2.04/2    1.40/3    0.40/10   0.34/2  
  3 Bravená Alexandra           50.06  4.46/4    6.58/3    9.54/2   15.41/2   19.44/2   35.54/3   44.09/3   45.26/3   47.41/3   49.03/3   49.29/3   50.06/3  
    VSK MZLU Brno                      4.46/4    2.12/3    2.56/1*   5.47/5    4.03/4   16.10/4    8.15/4    1.17/1*   2.15/4    1.22/1*   0.26/2    0.37/6  
  4 Slámová Hana                53.36  4.50/5    7.19/5   11.19/5   16.58/5   20.30/4   39.01/5   46.35/4   48.48/4   50.44/4   52.39/4   53.03/4   53.36/4  
    TJ Tesla Brno                      4.50/5    2.29/5    4.00/6    5.39/4    3.32/1*  18.31/9    7.34/2    2.13/9    1.56/1*   1.55/6    0.24/1*   0.33/1* 
  5 Dokoupilová Zuzana          54.57  3.55/1*   6.20/2   11.13/4   16.47/4   21.16/5   37.22/4   47.49/5   49.38/5   52.05/5   53.53/5   54.20/5   54.57/5  
    VSK MZLU Brno                      3.55/1*   2.25/4    4.53/7    5.34/3    4.29/6   16.06/3   10.27/10   1.49/5    2.27/5    1.48/5    0.27/3    0.37/6  
  6 Tomanová Elena              63.00  6.30/10   9.09/6   13.01/6   20.41/6   25.31/6   43.59/6   54.16/6   56.07/6   59.22/6   61.42/6   62.14/6   63.00/6  
    Klub turistů a lyžařů              6.30/10   2.39/6    3.52/3    7.40/8    4.50/8   18.28/8   10.17/9    1.51/6    3.15/8    2.20/7    0.32/6    0.46/10 
  7 Hrušková Lenka              66.32  5.05/7   15.15/10  19.14/8   26.43/7   30.58/7   48.35/7   57.37/7   59.31/7   62.42/7   65.23/8   65.57/8   66.32/7  
    Klub turistů a lyžařů              5.05/7   10.10/12   3.59/5    7.29/6    4.15/5   17.37/6    9.02/5    1.54/7    3.11/7    2.41/8    0.34/8    0.35/4  
  8 Lukášová Lenka              66.47  4.18/3   14.07/9   20.49/10  28.18/9   32.53/8   50.05/8   59.07/8   60.48/8   63.37/8   65.20/7   65.56/7   66.47/8  
    TJ Tesla Brno                      4.18/3    9.49/11   6.42/8    7.29/6    4.35/7   17.12/5    9.02/5    1.41/4    2.49/6    1.43/4    0.36/9    0.51/11 
  9 Chamonikolasová Jana        71.34  5.30/8   11.59/8   19.29/9   28.09/8   33.14/9   51.31/9   61.47/9   63.49/9   67.16/9   70.28/9   70.58/9   71.34/9  
    SK Žabovřesky Brno                 5.30/8    6.29/10   7.30/11   8.40/10   5.05/10  18.17/7   10.16/8    2.02/8    3.27/9    3.12/9    0.30/5    0.36/5  
 10 Pospíšilová Hana            82.05 13.27/11  18.06/11  25.26/11  33.49/11  39.22/11  62.04/11  71.09/11  73.37/11  77.11/11  80.52/10  81.24/10  82.05/10 
    Klub turistů a lyžařů             13.27/11   4.39/8    7.20/10   8.23/9    5.33/11  22.42/10   9.05/7    2.28/10   3.34/10   3.41/10   0.32/6    0.41/8  
 11 Chromá Eva                  87.18  6.00/9    9.37/7   16.21/7   30.14/10  35.17/10  58.14/10  69.30/10  72.57/10  76.33/10  85.51/11  86.35/11  87.18/11 
    SK Žabovřesky Brno                 6.00/9    3.37/7    6.44/9   13.53/11   5.03/9   22.57/11  11.16/11   3.27/11   3.36/11   9.18/12   0.44/11   0.43/9  
 12 Suchá Helena               110.57 16.13/12  21.22/12  30.29/12  44.41/12  53.12/12  80.47/12  94.45/12  98.46/12 104.42/12 108.43/12 109.42/12 110.57/12 
    Klub turistů a lyžařů             16.13/12   5.09/9    9.07/12  14.12/12   8.31/12  27.35/12  13.58/12   4.01/12   5.56/12   4.01/11   0.59/12   1.15/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.8km   80m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-130     3-133     4-124     5-138     6-123     7-122     8-120     9-131    10-100   
  1 Cigošová Anna               44.04  6.02/1*  13.05/3   19.31/2   21.28/1*  25.14/1*  29.45/1*  33.50/1*  36.45/1*  42.53/1*  43.26/1*  44.04/1* 
    TJ Tesla Brno                      6.02/1*   7.03/4    6.26/2    1.57/1*   3.46/2    4.31/6    4.05/1*   2.55/1*   6.08/1*   0.33/4    0.38/2  
  2 Salajková Věra              50.55  6.11/3   12.25/1*  21.13/3   24.37/3   29.03/2   31.57/2   36.54/2   41.22/2   49.32/2   50.15/2   50.55/2  
    TJ Loko-Ingstav Brno               6.11/3    6.14/1*   8.48/6    3.24/3    4.26/3    2.54/1*   4.57/3    4.28/6    8.10/4    0.43/6    0.40/3  
  3 Procházková Helena          51.04  6.32/4   13.06/4   21.37/4   23.57/2   29.14/3   33.00/3   38.11/3   42.18/3   49.50/3   50.21/3   51.04/3  
    TJ Tesla Brno                      6.32/4    6.34/3    8.31/5    2.20/2    5.17/6    3.46/4    5.11/4    4.07/4    7.32/2    0.31/2    0.43/4  
  4 Jalová Marie                53.31  7.17/5   16.08/6   22.53/5   27.27/4   31.06/4   34.32/4   41.29/4   44.38/4   52.32/4   52.56/4   53.31/4  
    SK Radioklub Blansko               7.17/5    8.51/6    6.45/3    4.34/4    3.39/1*   3.26/2    6.57/6    3.09/2    7.54/3    0.24/1*   0.35/1* 
  5 Tomanová Jana               60.19  6.07/2   12.25/1*  18.35/1*  32.53/5   37.45/5   41.26/5   46.20/5   50.11/5   59.03/5   59.35/5   60.19/5  
    TJ Loko-Ingstav Brno               6.07/2    6.18/2    6.10/1*  14.18/6    4.52/5    3.41/3    4.54/2    3.51/3    8.52/5    0.32/3    0.44/5  
  6 Hegerová Ivana              70.49  7.35/6   15.47/5   23.41/6   37.18/6   41.56/6   45.50/6   51.22/6   55.44/6   69.09/6   69.51/6   70.49/6  
    SK Radioklub Blansko               7.35/6    8.12/5    7.54/4   13.37/5    4.38/4    3.54/5    5.32/5    4.22/5   13.25/6    0.42/5    0.58/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.1km  100m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-125     3-132     4-122     5-120     6-130     7-139     8-100   
  1 Machová Hana                44.24  7.45/1*  11.15/1*  26.09/1*  28.05/1*  32.34/1*  37.41/1*  40.55/1*  43.36/1*  44.24/1* 
    Klub turistů a lyžařů              7.45/1*   3.30/1*  14.54/1*   1.56/1*   4.29/1*   5.07/1*   3.14/1*   2.41/1*   0.48/1* 
  2 Říhová Marie                66.10  9.19/2   17.19/2   37.27/2   40.06/2   46.22/2   56.01/2   60.57/2   64.54/2   66.10/2  
    VSK MZLU Brno                      9.19/2    8.00/3   20.08/2    2.39/2    6.16/2    9.39/3    4.56/2    3.57/2    1.16/3  
  3 Svobodová Marie             77.39 13.20/3   18.47/3   41.56/3   44.39/3   55.27/3   64.42/3   71.24/3   76.34/3   77.39/3  
    TJ Spartak První Brněn            13.20/3    5.27/2   23.09/3    2.43/3   10.48/3    9.15/2    6.42/3    5.10/3    1.05/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10N        1.8km   80m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-134     2-135     3-136     4-137     5-100   
  1 Mokrý Ondřej                17.45  2.05/1*   4.27/1*  10.50/2   16.00/2   17.03/1*  17.45/1* 
                                       2.05/1*   2.22/5    6.23/2    5.10/2    1.03/1*   0.42/5  
  2 Brlica Jan                  18.57  2.23/2    4.31/3    9.59/1*  14.36/1*  18.21/2   18.57/2  
    SK Žabovřesky Brno                 2.23/2    2.08/4    5.28/1*   4.37/1*   3.45/7    0.36/1* 
  3 Obrátil ©těpán              19.35  2.41/3    4.29/2   11.34/3   17.19/3   18.47/3   19.35/3  
                                       2.41/3    1.48/2    7.05/4    5.45/3    1.28/3    0.48/7  
  4 Hruška Jakub                20.55  3.44/6    5.25/5   12.47/5   18.34/4   20.17/4   20.55/4  
    Klub turistů a lyžařů              3.44/6    1.41/1*   7.22/6    5.47/4    1.43/5    0.38/2  
  5 Blatný Tomáš                22.48  2.57/5    4.45/4   12.01/4   20.19/5   22.09/5   22.48/5  
                                       2.57/5    1.48/2    7.16/5    8.18/7    1.50/6    0.39/3  
  6 Wolf Jonatán                29.02  5.09/7   13.57/6   20.31/6   27.13/6   28.19/6   29.02/6  
    Klub turistů a lyžařů              5.09/7    8.48/6    6.34/3    6.42/5    1.06/2    0.43/6  
  7 Švanda Ondřej               45.33  2.44/4   28.42/7   36.11/7   43.16/7   44.52/7   45.33/7  
                                       2.44/4   25.58/7    7.29/7    7.05/6    1.36/4    0.41/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.6km  115m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-129     2-134     3-128     4-113     5-140     6-117     7-137     8-100   
  1 Novotný Ondřej              19.47  2.37/2    5.14/2    7.11/1*   8.56/1*  10.21/1*  12.53/1*  18.11/1*  19.18/1*  19.47/1* 
                                       2.37/2    2.37/1*   1.57/1*   1.45/1*   1.25/1*   2.32/1*   5.18/2    1.07/3    0.29/1* 
  2 Berka Miroslav              21.48  1.58/1*   4.53/1*   8.51/3   10.45/3   12.18/2   14.50/2   20.05/2   21.13/2   21.48/2  
    SK Radioklub Blansko               1.58/1*   2.55/2    3.58/7    1.54/3    1.33/2    2.32/1*   5.15/1*   1.08/4    0.35/5  
  3 Mokrý Stanislav             23.02  2.55/4    5.58/3    8.15/2   10.05/2   12.48/3   15.47/3   21.16/3   22.28/3   23.02/3  
                                       2.55/4    3.03/3    2.17/2    1.50/2    2.43/9    2.59/3    5.29/3    1.12/6    0.34/3  
  4 Svoboda Marek               25.12  4.05/7    7.25/5    9.56/4   11.56/4   14.14/4   17.27/4   23.29/4   24.39/4   25.12/4  
    VSK MZLU Brno                      4.05/7    3.20/5    2.31/3    2.00/4    2.18/7    3.13/5    6.02/4    1.10/5    0.33/2  
  5 Otrusina Jan                27.20  4.04/6    7.33/6   11.20/6   13.39/6   15.46/5   19.08/6   25.39/5   26.42/5   27.20/5  
                                       4.04/6    3.29/6    3.47/6    2.19/7    2.07/4    3.22/6    6.31/5    1.03/1*   0.38/8  
  6 Hájek Pavel                 28.36  3.27/5    8.29/7   11.27/7   13.31/5   15.46/5   18.55/5   26.20/6   28.00/6   28.36/6  
    VSK MZLU Brno                      3.27/5    5.02/8    2.58/4    2.04/5    2.15/5    3.09/4    7.25/7    1.40/9    0.36/6  
  7 Říha Jan                    30.49  2.51/3    9.22/8   13.59/8   16.09/7   18.26/7   21.58/7   29.11/7   30.15/7   30.49/7  
    SK Žabovřesky Brno                 2.51/3    6.31/10   4.37/9    2.10/6    2.17/6    3.32/7    7.13/6    1.04/2    0.34/3  
  8 Granát Štěpán               38.09  6.46/9   10.34/9   15.03/9   18.06/9   21.08/9   25.59/9   35.51/8   37.26/8   38.09/8  
    TJ Tesla Brno                      6.46/9    3.48/7    4.29/8    3.03/8    3.02/10   4.51/9    9.52/9    1.35/8    0.43/9  
  9 Nykodým Ondřej              41.56  4.05/7    7.23/4   10.23/5   16.53/8   19.32/8   25.10/8   39.19/9   41.05/9   41.56/9  
    TJ Tesla Brno                      4.05/7    3.18/4    3.00/5    6.30/10   2.39/8    5.38/10  14.09/10   1.46/10   0.51/10 
 10 Škerle Adam                 58.34 25.10/10  31.03/10  36.29/10  41.26/10  43.32/10  47.22/10  56.46/10  57.58/10  58.34/10 
    TJ Tesla Brno                     25.10/10   5.53/9    5.26/10   4.57/9    2.06/3    3.50/8    9.24/8    1.12/6    0.36/6  
    Malík Jaroslav          DISK       3.24/     8.12/    10.37/    27.49/    32.09/    38.30/    47.27/         /    49.27/   
    VSK MZLU Brno                      3.24/     4.48/     2.25/    17.12/     4.20/     6.21/     8.57/         /         /   
    Kučera Kryštof          DISK       7.20/    13.36/    17.27/    20.12/    26.02/    32.31/    41.05/         /    43.08/   
    VSK MZLU Brno                      7.20/     6.16/     3.51/     2.45/     5.50/     6.29/     8.34/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.8km  125m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-127     2-114     3-128     4-113     5-118     6-120     7-122     8-132     9-130    10-139    11-100   
  1 Jemelík Hynek               29.19  1.22/3    4.02/1*   6.16/2    7.55/2   13.24/1*  19.51/1*  22.13/1*  23.36/1*  25.45/1*  27.29/1*  28.49/1*  29.19/1* 
    VSK MZLU Brno                      1.22/3    2.40/1*   2.14/8    1.39/4    5.29/2    6.27/5    2.22/2    1.23/10   2.09/2    1.44/3    1.20/7    0.30/10 
  2 Hrobař Štěpán               30.35  1.31/5    5.26/10   7.16/6    9.11/7   14.54/5   20.49/5   23.29/3   24.12/3   26.57/3   28.53/3   30.07/2   30.35/2  
                                       1.31/5    3.55/10   1.50/3    1.55/9    5.43/5    5.55/1*   2.40/3    0.43/5    2.45/6    1.56/5    1.14/5    0.28/4  
  3 Bravený Vít                 31.09  1.10/1*   5.11/7    7.00/3    8.23/3   13.42/2   20.10/2   24.17/5   24.57/4   27.20/4   29.20/4   30.43/3   31.09/3  
    VSK MZLU Brno                      1.10/1*   4.01/11   1.49/2    1.23/1*   5.19/1*   6.28/6    4.07/9    0.40/3    2.23/3    2.00/8    1.23/8    0.26/2  
  4 Berka Milan                 31.14  2.03/12   5.16/9    7.03/5    8.35/4   14.09/3   20.24/3   23.13/2   23.55/2   26.18/2   28.34/2   30.45/4   31.14/4  
    SK Radioklub Blansko               2.03/12   3.13/3    1.47/1*   1.32/2    5.34/4    6.15/3    2.49/4    0.42/4    2.23/3    2.16/10   2.11/11   0.29/8  
  5 Zimmermann ©těpán           31.33  1.28/4    5.09/6    7.02/4    8.45/5   14.49/4   20.44/4   23.38/4   25.06/5   27.42/5   29.32/5   31.05/5   31.33/5  
    SK Žabovřesky Brno                 1.28/4    3.41/8    1.53/4    1.43/7    6.04/6    5.55/1*   2.54/5    1.28/12   2.36/5    1.50/4    1.33/9    0.28/4  
  6 Nykodým Miloš               32.06  1.14/2    4.09/2    6.09/1*   7.52/1*  15.12/6   22.55/7   25.10/7   26.33/7   28.38/6   30.20/6   31.36/6   32.06/6  
    TJ Tesla Brno                      1.14/2    2.55/2    2.00/6    1.43/7    7.20/10   7.43/8    2.15/1*   1.23/10   2.05/1*   1.42/2    1.16/6    0.30/10 
  7 Kazda Adam                  32.40  1.36/7    5.12/8    7.23/7    9.05/6   15.12/6   21.32/6   24.52/6   25.56/6   28.51/7   30.59/7   32.12/7   32.40/7  
    SK Radioklub Blansko               1.36/7    3.36/7    2.11/7    1.42/6    6.07/7    6.20/4    3.20/7    1.04/9    2.55/7    2.08/9    1.13/4    0.28/4  
  8 Kadlec Pavel                37.00  1.42/9    5.06/4    8.05/10   9.46/9   15.15/8   25.58/10  28.56/8   29.55/8   33.29/8   35.27/8   36.34/8   37.00/8  
    TJ Tesla Brno                      1.42/9    3.24/5    2.59/11   1.41/5    5.29/2   10.43/11   2.58/6    0.59/8    3.34/9    1.58/6    1.07/3    0.26/2  
  9 Šesták Jakub                38.40  1.44/10   5.32/11   7.27/8    9.25/8   18.43/11  25.12/8   29.42/9   30.25/9   35.07/9   37.05/9   38.10/9   38.40/9  
    SK Radioklub Blansko               1.44/10   3.48/9    1.55/5    1.58/10   9.18/12   6.29/7    4.30/11   0.43/5    4.42/12   1.58/6    1.05/1*   0.30/10 
 10 Sedláček Marek              41.30  1.48/11   6.49/12   9.10/11  11.38/11  17.47/9   25.50/9   30.43/10  31.20/10  35.49/10  39.04/10  41.01/10  41.30/10 
    TJ Tesla Brno                      1.48/11   5.01/12   2.21/9    2.28/11   6.09/8    8.03/9    4.53/12   0.37/2    4.29/11   3.15/11   1.57/10   0.29/8  
 11 Jašek Jindra                47.43  1.32/6    4.45/3    9.27/12  11.05/10  18.25/10  32.39/11  36.22/11  37.10/11  40.14/11  41.55/11  47.18/11  47.43/11 
    TJ Tesla Brno                      1.32/6    3.13/3    4.42/12   1.38/3    7.20/10  14.14/12   3.43/8    0.48/7    3.04/8    1.41/1*   5.23/12   0.25/1* 
 12 Kadlec Tomáš                55.12  1.41/8    5.07/5    7.55/9   25.22/12  31.34/12  40.22/12  44.45/12  45.11/12  48.48/12  53.38/12  54.44/12  55.12/12 
    TJ Tesla Brno                      1.41/8    3.26/6    2.48/10  17.27/12   6.12/9    8.48/10   4.23/10   0.26/1*   3.37/10   4.50/12   1.06/2    0.28/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.1km  160m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-107     2-106     3-105     4-113     5-118     6-120     7-122     8-132     9-139    10-131    11-100   
  1 Zimmermann Jakub            32.46  3.23/1*   5.50/1*   6.53/1*  15.25/1*  19.55/1*  24.58/1*  27.05/1*  27.37/1*  30.37/1*  31.49/1*  32.20/1*  32.46/1* 
    SK Žabovřesky Brno                 3.23/1*   2.27/1*   1.03/1*   8.32/2    4.30/1*   5.03/2    2.07/2    0.32/1*   3.00/1*   1.12/4    0.31/5    0.26/4  
  2 Hájek Daniel                34.39  4.16/3    7.03/2    8.07/2   16.29/2   21.06/2   25.22/2   28.59/2   29.34/2   32.55/2   33.57/2   34.16/2   34.39/2  
    SK Žabovřesky Brno                 4.16/3    2.47/2    1.04/2    8.22/1*   4.37/2    4.16/1*   3.37/5    0.35/2    3.21/2    1.02/1*   0.19/1*   0.23/1* 
  3 Pospíšek Marek              38.33  3.55/2    7.12/3    8.32/3   17.22/3   22.55/3   29.03/3   31.40/3   32.40/3   36.41/3   37.43/3   38.07/3   38.33/3  
    TJ Tesla Brno                      3.55/2    3.17/4    1.20/3    8.50/3    5.33/3    6.08/3    2.37/4    1.00/5    4.01/4    1.02/1*   0.24/4    0.26/4  
  4 Dědic Filip                 45.35  5.08/4    8.12/4   10.08/4   21.35/4   27.14/4   37.09/4   39.11/4   39.59/4   43.47/4   44.51/4   45.12/4   45.35/4  
    SK Žabovřesky Brno                 5.08/4    3.04/3    1.56/5   11.27/5    5.39/4    9.55/5    2.02/1*   0.48/4    3.48/3    1.04/3    0.21/3    0.23/1* 
  5 Šimáček Karel               48.18  7.29/6   11.09/6   12.55/6   24.11/6   30.07/5   38.01/5   40.30/5   41.30/5   45.46/5   47.36/5   47.55/5   48.18/5  
                                       7.29/6    3.40/5    1.46/4   11.16/4    5.56/5    7.54/4    2.29/3    1.00/5    4.16/5    1.50/6    0.19/1*   0.23/1* 
  6 Šperka Václav               54.36  5.26/5    9.10/5   11.06/5   23.16/5   30.12/6   40.27/6   44.13/6   44.57/6   51.44/6   53.29/6   54.03/6   54.36/6  
    SK Žabovřesky Brno                 5.26/5    3.44/6    1.56/5   12.10/6    6.56/6   10.15/6    3.46/6    0.44/3    6.47/6    1.45/5    0.34/6    0.33/6  
  7 Pulec Vojtěch              140.45 11.23/7   19.48/7   22.34/7   50.01/7   91.36/7  114.33/7  121.49/7  122.54/7  136.18/7  139.30/7  140.10/7  140.45/7  
    VSK MZLU Brno                     11.23/7    8.25/7    2.46/7   27.27/7   41.35/7   22.57/7    7.16/7    1.05/7   13.24/7    3.12/7    0.40/7    0.35/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         7.6km  255m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-116     2-114     3-107     4-106     5-105     6-129     7-113     8-125     9-120    10-133    11-124    12-138    13-123    14-132    15-121    16-131   
                                      17-100   
  1 Kočí Martin                 54.19  3.25/4    5.40/3   11.33/2   14.02/2   15.25/2   22.21/2   27.08/2   30.45/2   35.49/2   39.47/2   41.51/2   43.58/2   45.45/2   48.48/2   50.47/2   53.34/2  
    VSK MZLU Brno                      3.25/4    2.15/2    5.53/2    2.29/2    1.23/3    6.56/2    4.47/1*   3.37/2    5.04/1*   3.58/1*   2.04/3    2.07/4    1.47/2    3.03/1*   1.59/1*   2.47/1* 
                                      53.53/1*  54.19/1* 
                                       0.19/1*   0.26/3  
  2 Zelinka Jiří                55.01  2.53/2    5.03/1*  10.07/1*  12.32/1*  13.51/1*  20.36/1*  25.30/1*  28.44/1*  34.11/1*  38.13/1*  40.06/1*  42.16/1*  43.53/1*  47.27/1*  49.41/1*  53.23/1* 
    SK Žabovřesky Brno                 2.53/2    2.10/1*   5.04/1*   2.25/1*   1.19/2    6.45/1*   4.54/2    3.14/1*   5.27/3    4.02/3    1.53/2    2.10/2    1.37/1*   3.34/3    2.14/2    3.42/3  
                                      54.32/2   55.01/2  
                                       1.09/4    0.29/4  
  3 Hojsák Ondřej               64.58  2.50/1*   5.07/2   12.31/3   15.16/3   16.31/3   26.16/3   31.18/3   35.43/3   41.01/3   45.02/3   46.36/3   49.13/3   55.19/3   58.27/3   60.45/3   64.16/3  
    VSK MZLU Brno                      2.50/1*   2.17/3    7.24/4    2.45/3    1.15/1*   9.45/4    5.02/3    4.25/4    5.18/2    4.01/2    1.34/1*   2.37/4    6.06/4    3.08/2    2.18/3    3.31/2  
                                      64.35/3   64.58/3  
                                       0.19/1*   0.23/1* 
  4 Jalový Michal               68.42  3.20/3    8.07/4   14.20/4   17.27/4   18.55/4   26.55/4   33.12/4   36.57/4   43.49/4   48.40/4   50.47/4   53.13/4   56.22/4   60.16/4   63.13/4   67.54/4  
    SK Radioklub Blansko               3.20/3    4.47/4    6.13/3    3.07/4    1.28/4    8.00/3    6.17/4    3.45/3    6.52/4    4.51/4    2.07/4    2.26/3    3.09/3    3.54/4    2.57/4    4.41/4  
                                      68.17/4   68.42/4  
                                       0.23/3    0.25/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        8.8km  320m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-116     2-113     3-109     4-107     5-101     6-102     7-104     8-105     9-129    10-115    11-125    12-121    13-133    14-124    15-138    16-123   
                                      17-122    18-130    19-139    20-131    21-100   
  1 Zřídkaveselý Libor          54.02  2.18/1*   3.46/1*   8.27/3   12.05/1*  17.35/1*  18.51/1*  22.32/1*  24.12/1*  29.32/1*  32.22/1*  34.21/1*  39.36/1*  42.33/1*  43.45/1*  46.02/1*  47.33/1* 
    SK Žabovřesky Brno                 2.18/1*   1.28/3    4.41/11   3.38/1*   5.30/3    1.16/2    3.41/9    1.40/1*   5.20/1*   2.50/1*   1.59/1*   5.15/13   2.57/2    1.12/2    2.17/9    1.31/3  
                                      49.42/1*  51.27/1*  52.30/1*  53.22/1*  53.39/1*  54.02/1* 
                                       2.09/1*   1.45/1*   1.03/1*   0.52/4    0.17/1*   0.23/1* 
  2 Liščinský Zdeněk            56.12  2.22/2    3.46/1*   7.44/1*  13.26/10  19.26/10  20.52/9   24.15/8        /    32.26/6   35.16/5   37.32/3   41.32/2   44.27/2   45.49/2   47.39/2   48.59/2  
    TJ Tesla Brno                      2.22/2    1.24/1*   3.58/1*   5.42/23   6.00/11   1.26/7    3.23/6        /         /     2.50/1*   2.16/2    4.00/1*   2.55/1*   1.22/7    1.50/1*   1.20/1* 
                                      51.21/2   53.18/2   54.38/2   55.29/2   55.47/2   56.12/2  
                                       2.22/3    1.57/2    1.20/4    0.51/3    0.18/2    0.25/3  
  3 Hlaváč Jiří                 59.11  2.46/8    4.15/7    8.20/2   13.19/6   19.20/8   20.45/8   23.49/4        /    31.45/4   35.06/3   37.40/5   42.37/4   45.57/4   47.42/4   49.48/3   51.24/3  
    TJ Tesla Brno                      2.46/8    1.29/5    4.05/2    4.59/15   6.01/13   1.25/6    3.04/1*       /         /     3.21/3    2.34/12   4.57/8    3.20/6    1.45/15   2.06/7    1.36/8  
                                      53.44/3   55.57/3   57.19/3   58.24/3   58.45/3   59.11/3  
                                       2.20/2    2.13/6    1.22/5    1.05/18   0.21/11   0.26/9  
  4 Stehlík Martin              59.25  2.45/6    4.16/8    8.32/5   12.27/2   17.44/2   19.33/2   23.57/7        /    31.34/3   35.12/4   37.36/4   42.12/3   45.24/3   47.28/3   50.07/4   51.40/4  
    SK Žabovřesky Brno                 2.45/6    1.31/8    4.16/4    3.55/2    5.17/1*   1.49/16   4.24/20       /         /     3.38/11   2.24/6    4.36/2    3.12/4    2.04/18   2.39/19   1.33/4  
                                      54.05/4   56.12/4   57.30/4   58.42/4   59.00/4   59.25/4  
                                       2.25/6    2.07/4    1.18/2    1.12/21   0.18/2    0.25/3  
  5 Brabec Jaroslav             59.46  3.17/17   4.48/15   9.00/9   13.13/5   19.15/7   20.28/5   23.55/6        /    32.38/8   37.02/9   39.31/8   44.31/8   47.40/8   48.45/7   50.40/6   52.16/5  
    SK Žabovřesky Brno                 3.17/17   1.31/8    4.12/3    4.13/6    6.02/14   1.13/1*   3.27/7        /         /     4.24/19   2.29/9    5.00/10   3.09/3    1.05/1*   1.55/3    1.36/8  
                                      54.42/5   56.54/5   58.13/5   58.59/5   59.19/5   59.46/5  
                                       2.26/7    2.12/5    1.19/3    0.46/1*   0.20/10   0.27/10 
  6 Prokop Petr                 60.15  2.53/11   4.26/9    9.10/13  13.24/9   18.54/4   20.17/4   23.36/3   25.27/2   32.33/7   36.08/7   38.27/7   43.37/6   46.56/5   48.48/8   50.38/5   52.18/6  
    SK Žabovřesky Brno                 2.53/11   1.33/12   4.44/13   4.14/7    5.30/3    1.23/5    3.19/4    1.51/3    7.06/6    3.35/8    2.19/5    5.10/11   3.19/5    1.52/16   1.50/1*   1.40/14 
                                      54.54/7   57.08/7   58.33/7   59.27/6   59.46/6   60.15/6  
                                       2.36/11   2.14/7    1.25/7    0.54/6    0.19/7    0.29/14 
  7 Henek Michal                60.39  2.27/3    3.56/3    8.39/6   12.58/4   18.56/5   20.42/7   24.22/9   26.07/4   32.20/5   35.50/6   38.20/6   43.40/7   47.13/7   48.43/6   50.48/7   52.27/7  
    SK Radioklub Blansko               2.27/3    1.29/5    4.43/12   4.19/9    5.58/9    1.46/15   3.40/8    1.45/2    6.13/3    3.30/6    2.30/10   5.20/16   3.33/10   1.30/11   2.05/6    1.39/13 
                                      54.53/6   57.07/6   58.32/6   59.51/7   60.14/7   60.39/7  
                                       2.26/7    2.14/7    1.25/7    1.19/24   0.23/18   0.25/3  
  8 Tomáš Zrník                 61.03  2.32/4    3.58/4    8.44/7   12.52/3   18.20/3   19.39/3   22.50/2        /    31.09/2   34.44/2   37.11/2   43.30/5   47.12/6   48.29/5   51.11/8   52.58/8  
    SKOB Zlín                          2.32/4    1.26/2    4.46/14   4.08/5    5.28/2    1.19/3    3.11/3        /         /     3.35/8    2.27/7    6.19/24   3.42/16   1.17/4    2.42/20   1.47/16 
                                      55.34/8   57.49/8   59.19/8   60.15/8   60.36/8   61.03/8  
                                       2.36/11   2.15/9    1.30/11   0.56/9    0.21/11   0.27/10 
  9 Dvořáček Petr               63.34  2.54/12   4.41/13   9.08/11  13.46/12  19.44/13  21.40/12  26.13/13  28.25/5   35.26/13  39.16/14  41.33/13  46.52/13  50.23/13  51.42/12  53.44/11  55.27/10 
    TJ Tesla Brno                      2.54/12   1.47/18   4.27/6    4.38/12   5.58/9    1.56/17   4.33/22   2.12/7    7.01/5    3.50/15   2.17/3    5.19/15   3.31/9    1.19/5    2.02/4    1.43/15 
                                      58.02/11  60.20/9   61.42/9   62.40/9   63.01/9   63.34/9  
                                       2.35/10   2.18/12   1.22/5    0.58/11   0.21/11   0.33/20 
 10 Pracný Jakub                63.40  2.57/13   4.28/10   8.55/8   13.55/13  19.52/14  21.33/11  26.58/14       /    35.44/14  39.11/13  41.28/12  46.18/12  49.48/12  51.04/10  53.27/9   55.38/11 
    SK Žabovřesky Brno                 2.57/13   1.31/8    4.27/6    5.00/16   5.57/8    1.41/10   5.25/26       /         /     3.27/5    2.17/3    4.50/7    3.30/8    1.16/3    2.23/12   2.11/23 
                                      58.00/10  60.28/10  61.55/10  62.53/10  63.12/10  63.40/10 
                                       2.22/3    2.28/19   1.27/10   0.58/11   0.19/7    0.28/13 
 11 Jalový Vlastimil            63.53  2.37/5    4.11/5    8.27/3   13.21/8   18.58/6   20.28/5   23.50/5   25.52/3   32.52/9   36.44/8   40.11/10  45.28/9   49.03/9   51.38/11  54.06/13  55.41/12 
    SK Radioklub Blansko               2.37/5    1.34/13   4.16/4    4.54/14   5.37/6    1.30/9    3.22/5    2.02/5    7.00/4    3.52/16   3.27/22   5.17/14   3.35/11   2.35/22   2.28/15   1.35/6  
                                      58.29/12  60.44/11  62.15/11  63.10/11  63.28/11  63.53/11 
                                       2.48/17   2.15/9    1.31/12   0.55/8    0.18/2    0.25/3  
 12 Ráb Martin                  64.26  3.28/20   5.04/19   9.37/14  13.59/14  19.34/11  20.54/10  24.45/10       /    33.21/10  37.09/10  39.43/9   45.39/11  49.24/11  50.44/9   53.32/10  55.08/9  
    SK Radioklub Blansko               3.28/20   1.36/15   4.33/9    4.22/10   5.35/5    1.20/4    3.51/12       /         /     3.48/14   2.34/12   5.56/19   3.45/17   1.20/6    2.48/22   1.36/8  
                                      57.51/9   60.51/12  62.34/12  63.38/12  64.01/12  64.26/12 
                                       2.43/15   3.00/24   1.43/21   1.04/16   0.23/18   0.25/3  
 13 Přikryl Petr                64.52  2.45/6    4.13/6    9.08/11  14.26/15  20.51/15  22.20/14  26.06/12       /    34.50/12  38.42/12  41.59/14  47.09/14  50.56/14  52.25/14  54.49/15  56.24/14 
    TJ Spartak První Brněn             2.45/6    1.28/3    4.55/15   5.18/20   6.25/16   1.29/8    3.46/10       /         /     3.52/16   3.17/20   5.10/11   3.47/18   1.29/10   2.24/13   1.35/6  
                                      59.01/14  61.25/14  63.04/13  64.01/13  64.23/13  64.52/13 
                                       2.37/13   2.24/16   1.39/20   0.57/10   0.22/14   0.29/14 
 14 Šindelka Antonín            65.07  3.49/24   5.19/21  11.24/20  15.27/17  22.19/17  24.38/17  28.30/17  30.23/6   36.33/16  40.04/16  42.31/15  47.17/15  50.57/15  52.32/15  54.36/14  56.13/13 
    SK Radioklub Blansko               3.49/24   1.30/7    6.05/22   4.03/4    6.52/20   2.19/21   3.52/13   1.53/4    6.10/2    3.31/7    2.27/7    4.46/5    3.40/13   1.35/12   2.04/5    1.37/12 
                                      58.53/13  61.15/13  63.08/14  64.18/15  64.40/14  65.07/14 
                                       2.40/14   2.22/13   1.53/24   1.10/19   0.22/14   0.27/10 
 15 Brlica Pavel                65.27  3.23/19   5.13/20   9.45/16  13.44/11  19.38/12  21.48/13  25.48/11       /    34.44/11  38.20/11  40.54/11  45.32/10  49.12/10  51.48/13  54.01/12  57.07/15 
    TJ Tesla Brno                      3.23/19   1.50/19   4.32/8    3.59/3    5.54/7    2.10/19   4.00/15       /         /     3.36/10   2.34/12   4.38/3    3.40/13   2.36/23   2.13/8    3.06/27 
                                      59.40/15  61.55/15  63.26/15  64.14/14  64.57/15  65.27/15 
                                       2.33/9    2.15/9    1.31/12   0.48/2    0.43/25   0.30/17 
 16 Sychra Tomáš                68.08  2.57/13   4.28/10   9.06/10  13.20/7   19.20/8   23.32/15  27.51/16       /    36.05/15  39.51/15  43.17/16  48.16/16  51.53/16  53.46/16  59.08/17  60.38/17 
    VSK MZLU Brno                      2.57/13   1.31/8    4.38/10   4.14/7    6.00/11   4.12/27   4.19/19       /         /     3.46/12   3.26/21   4.59/9    3.37/12   1.53/17   5.22/28   1.30/2  
                                      63.01/17  65.06/17  66.32/17  67.25/16  67.44/16  68.08/16 
                                       2.23/5    2.05/3    1.26/9    0.53/5    0.19/7    0.24/2  
 17 Ehl Jiří                    68.15  3.02/15   5.00/18  10.02/17  16.35/21  23.06/20  26.55/22  30.02/21       /    37.36/18  40.57/17  43.46/17  48.30/17  51.53/16  54.47/17  57.50/16  59.24/16 
    SK Žabovřesky Brno                 3.02/15   1.58/22   5.02/16   6.33/27   6.31/18   3.49/26   3.07/2        /         /     3.21/3    2.49/17   4.44/4    3.23/7    2.54/26   3.03/23   1.34/5  
                                      62.16/16  64.38/16  66.12/16  67.32/17  67.50/17  68.15/17 
                                       2.52/18   2.22/13   1.34/16   1.20/25   0.18/2    0.25/3  
 18 Holík Marek                 70.52  2.49/9    4.35/12   9.42/15  14.52/16  21.53/16  23.38/16  27.26/15       /    37.06/17  41.15/18  44.02/18  50.07/18  53.47/18  57.42/18  60.09/18  61.56/18 
    TJ Tesla Brno                      2.49/9    1.46/17   5.07/17   5.10/18   7.01/22   1.45/12   3.48/11       /         /     4.09/18   2.47/16   6.05/21   3.40/13   3.55/27   2.27/14   1.47/16 
                                      64.41/18  67.26/18  69.02/18  70.05/18  70.23/18  70.52/18 
                                       2.45/16   2.45/22   1.36/17   1.03/14   0.18/2    0.29/14 
 19 Mazal Zdeněk                71.58  3.48/23   5.49/22  11.56/22  16.59/22  23.48/22  26.19/21  30.51/22       /    40.27/22  44.13/21  46.48/20  52.12/19  56.10/19  57.52/19  60.24/19  62.30/19 
    VSK MZLU Brno                      3.48/23   2.01/23   6.07/23   5.03/17   6.49/19   2.31/23   4.32/21       /         /     3.46/12   2.35/15   5.24/17   3.58/19   1.42/14   2.32/17   2.06/22 
                                      65.52/20  68.14/19  69.47/19  70.50/19  71.24/19  71.58/19 
                                       3.22/24   2.22/13   1.33/14   1.03/14   0.34/23   0.34/21 
 20 Smejkal Pavel               72.44  3.41/22   6.05/24  11.34/21  16.11/20  22.26/18  24.40/18  29.28/19       /    39.35/20  44.35/22  48.10/22  52.57/21  57.12/21  58.39/20  61.01/20  62.37/20 
    TJ Tesla Brno                      3.41/22   2.24/24   5.29/19   4.37/11   6.15/15   2.14/20   4.48/24       /         /     5.00/23   3.35/24   4.47/6    4.15/23   1.27/9    2.22/11   1.36/8  
                                      65.51/19  68.23/20  70.01/20  71.00/20  72.10/20  72.44/20 
                                       3.14/22   2.32/20   1.38/18   0.59/13   1.10/26   0.34/21 
 21 Jirka Michal                73.24  3.15/16   4.54/16  12.25/23  17.18/23  23.45/21  25.30/20  29.44/20       /    39.20/19  43.56/19  46.26/19  52.32/20  56.38/20  59.07/22  62.12/21  64.03/21 
    SK Žabovřesky Brno                 3.15/16   1.39/16   7.31/27   4.53/13   6.27/17   1.45/12   4.14/17       /         /     4.36/21   2.30/10   6.06/22   4.06/22   2.29/21   3.05/24   1.51/19 
                                      67.20/21  69.45/21  71.29/21  72.23/21  72.48/21  73.24/21 
                                       3.17/23   2.25/17   1.44/22   0.54/6    0.25/20   0.36/26 
 22 Minařík Luboš               74.58  4.16/27   7.33/27  13.05/25  18.16/24  25.08/23  27.29/23  31.21/23  33.29/7   40.37/23  45.25/23  49.12/23  54.38/23  59.37/23  61.17/23  63.38/23  65.33/23 
    TJ Tesla Brno                      4.16/27   3.17/27   5.32/20   5.11/19   6.52/20   2.21/22   3.52/13   2.08/6    7.08/7    4.48/22   3.47/26   5.26/18   4.59/25   1.40/13   2.21/10   1.55/20 
                                      68.27/23  71.11/23  72.49/22  74.01/23  74.27/22  74.58/22 
                                       2.54/20   2.44/21   1.38/18   1.12/21   0.26/21   0.31/18 
 23 Josef Sebera                76.15  2.52/10   4.44/14  10.23/19  15.54/19  23.02/19  24.43/19  28.59/18       /    39.45/21  44.11/20  47.15/21  53.28/22  57.32/22  58.56/21  62.42/22  64.46/22 
    Sokol Frýdek-Místek                2.52/10   1.52/20   5.39/21   5.31/22   7.08/23   1.41/10   4.16/18       /         /     4.26/20   3.04/19   6.13/23   4.04/21   1.24/8    3.46/25   2.04/21 
                                      67.52/22  71.03/22  72.49/22  73.53/22  75.39/23  76.15/23 
                                       3.06/21   3.11/25   1.46/23   1.04/16   1.46/28   0.36/26 
 24 Humlíček Aleš               86.36  3.21/18   4.56/17  10.10/18  15.35/18  25.32/24  27.30/24  32.03/24  34.23/8   45.54/24  51.56/24  55.57/24  61.55/24  65.55/24  72.02/24  74.37/24  76.25/24 
    SK Žabovřesky Brno                 3.21/18   1.35/14   5.14/18   5.25/21   9.57/26   1.58/18   4.33/22   2.20/8   11.31/9    6.02/26   4.01/27   5.58/20   4.00/20   6.07/28   2.35/18   1.48/18 
                                      79.17/24  81.43/24  83.16/24  84.26/24  85.56/24  86.36/24 
                                       2.52/18   2.26/18   1.33/14   1.10/19   1.30/27   0.40/28 
 25 Robotka Libor               95.33  4.28/28   6.21/25  13.00/24  19.05/25  27.24/25  30.23/26  38.09/26       /    49.33/25  54.47/25  58.20/25  71.17/26  76.23/26  78.48/26  81.35/26  84.23/26 
    TJ Spartak První Brněn             4.28/28   1.53/21   6.39/24   6.05/24   8.19/24   2.59/25   7.46/28       /         /     5.14/24   3.33/23  12.57/28   5.06/26   2.25/20   2.47/21   2.48/26 
                                      88.44/26  91.31/26  93.24/26  94.37/25  94.59/25  95.33/25 
                                       4.21/26   2.47/23   1.53/24   1.13/23   0.22/14   0.34/21 
 26 Toman Ondřej                95.55  3.31/21   5.56/23  13.20/26  19.42/26  28.23/26  30.08/25  36.16/25  39.22/9   49.54/26  56.02/26  59.03/26  67.39/25  72.35/25  75.14/25  79.19/25  82.02/25 
    TJ Loko-Ingstav Brno               3.31/21   2.25/25   7.24/25   6.22/25   8.41/25   1.45/12   6.08/27   3.06/9   10.32/8    6.08/27   3.01/18   8.36/26   4.56/24   2.39/24   4.05/26   2.43/25 
                                      85.59/25  90.14/25  92.58/25  94.48/26  95.20/26  95.55/26 
                                       3.57/25   4.15/27   2.44/26   1.50/26   0.32/22   0.35/25 
 27 Rouš Pavel                 104.06  3.54/25   7.06/26  14.30/27  20.58/27  36.03/27  38.52/27  42.52/27       /    55.50/27  61.13/27  64.50/27  72.07/27  78.54/27  81.47/27  85.52/27  88.13/27 
    VSK MZLU Brno                      3.54/25   3.12/26   7.24/25   6.28/26  15.05/28   2.49/24   4.00/15       /         /     5.23/25   3.37/25   7.17/25   6.47/27   2.53/25   4.05/26   2.21/24 
                                      94.57/27  98.29/27 101.18/27 103.10/27 103.32/27 104.06/27 
                                       6.44/27   3.32/26   2.49/27   1.52/27   0.22/14   0.34/21 
 28 Soldán Michal              139.32  4.13/26   8.01/28  17.10/28  28.45/28  42.11/28  47.50/28  52.54/28       /    68.00/28  75.04/28  81.09/28  92.06/28 109.01/28 111.08/28 113.36/28 116.44/28 
                                       4.13/26   3.48/28   9.09/28  11.35/28  13.26/27   5.39/28   5.04/25       /         /     7.04/28   6.05/28  10.57/27  16.55/28   2.07/19   2.28/15   3.08/28 
                                     123.54/28 132.33/28 135.30/28 138.23/28 139.01/28 139.32/28 
                                       7.10/28   8.39/28   2.57/28   2.53/28   0.38/24   0.31/18 
    Otrusina Jiří           DISK       2.40/     4.18/     9.00/    13.18/    19.03/    20.24/    24.33/         /    33.45/    37.22/    39.39/    44.52/    48.30/    55.14/         /         /   
    SK Žabovřesky Brno                 2.40/     1.38/     4.42/     4.18/     5.45/     1.21/     4.09/         /         /     3.37/     2.17/     5.13/     3.38/     6.44/         /         /   
                                           /         /         /         /    62.44/    63.24/   
                                           /         /         /         /         /     0.40/   
    Denemarek Ivo           DISK       3.58/     6.08/    12.19/    18.10/    25.49/    28.47/    35.03/         /    51.29/    59.04/    65.28/         /         /         /         /         /   
    SK Žabovřesky Brno                 3.58/     2.10/     6.11/     5.51/     7.39/     2.58/     6.16/         /         /     7.35/     6.24/         /         /         /         /         /   
                                           /         /    75.42/    78.17/    79.16/    80.30/   
                                           /         /         /     2.35/     0.59/     1.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21D        7.1km  305m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-116     2-113     3-109     4-107     5-101     6-102     7-104     8-105     9-129    10-115    11-117    12-120    13-130    14-139    15-131    16-100   
                                     
  1 Liščinský Tomáš             71.32  4.08/1*   6.45/1*  12.13/1*  17.40/1*  33.47/2   37.12/2   40.55/1*       /    50.03/1*  53.58/1*  58.02/1*  63.50/1*  67.21/1*  69.10/1*  70.38/1*  70.59/1* 
    TJ Tesla Brno                      4.08/1*   2.37/2    5.28/1*   5.27/1*  16.07/5    3.25/2    3.43/1*       /         /     3.55/1*   4.04/1*   5.48/1*   3.31/1*   1.49/1*   1.28/1*   0.21/1* 
                                      71.32/1* 
                                       0.33/2  
  2 Jalový Jaroslav             93.37  5.22/4    7.44/4   15.31/2   23.03/2   33.17/1*  35.38/1*  42.54/2        /    58.54/2   65.39/2   71.48/2   79.52/2   85.52/2   88.06/2   92.31/2   93.00/2  
    SK Radioklub Blansko               5.22/4    2.22/1*   7.47/2    7.32/2   10.14/3    2.21/1*   7.16/5        /         /     6.45/3    6.09/2    8.04/3    6.00/4    2.14/2    4.25/4    0.29/2  
                                      93.37/2  
                                       0.37/4  
  3 Brodecký Radek             107.34  4.52/3    7.30/3   16.58/4   25.23/3   37.09/4   42.48/4   48.27/4        /    64.10/3   71.51/3   79.01/3   95.25/4   99.08/4  102.07/4  106.18/3  106.51/3  
    SK Radioklub Blansko               4.52/3    2.38/3    9.28/4    8.25/3   11.46/4    5.39/4    5.39/2        /         /     7.41/5    7.10/4   16.24/5    3.43/2    2.59/4    4.11/3    0.33/4  
                                     107.34/3  
                                       0.43/5  
  4 La Carbonara Claudio       111.27  4.33/2    7.12/2   15.47/3   28.51/4   36.58/3   40.31/3   46.18/3        /    67.35/4   73.43/4   80.35/4   87.43/3   95.21/3   97.58/3  110.21/4  110.55/4  
    TJ Tesla Brno                      4.33/2    2.39/4    8.35/3   13.04/5    8.07/1*   3.33/3    5.47/3        /         /     6.08/2    6.52/3    7.08/2    7.38/5    2.37/3   12.23/5    0.34/5  
                                     111.27/4  
                                       0.32/1* 
  5 Malý Martin                135.29  7.01/5   20.17/5   31.50/5   42.49/5   52.09/5   61.56/5   68.15/5        /    92.22/5   99.12/5  109.57/5  124.16/5  128.57/5  132.19/5  134.24/5  134.55/5  
    TJ Tesla Brno                      7.01/5   13.16/5   11.33/5   10.59/4    9.20/2    9.47/5    6.19/4        /         /     6.50/4   10.45/5   14.19/4    4.41/3    3.22/5    2.05/2    0.31/3  
                                     135.29/5  
                                       0.34/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         7.5km  265m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-114     2-111     3-101     4-102     5-105     6-129     7-125     8-121     9-122    10-123    11-124    12-133    13-132    14-131    15-100   
  1 Šuler Josef                 58.05  3.06/1*   8.52/1*  14.12/1*  15.48/1*  21.12/1*  28.33/1*  35.52/1*  41.07/1*  44.04/1*  46.42/1*  48.45/1*  50.40/1*  52.57/1*  57.12/1*  57.34/1*  58.05/1* 
    TJ Tesla Brno                      3.06/1*   5.46/1*   5.20/1*   1.36/3    5.24/1*   7.21/1*   7.19/4    5.15/1*   2.57/10   2.38/1*   2.03/3    1.55/9    2.17/1*   4.15/2    0.22/2    0.31/4  
  2 Hirš Libor                  60.41  3.06/1*   9.07/2   16.31/4   18.31/3        /    31.11/3   38.07/3   43.57/3   46.34/3   49.19/3   51.38/3   53.14/3   55.44/3   59.47/3   60.10/2   60.41/2  
    VSK MZLU Brno                      3.06/1*   6.01/2    7.24/10   2.00/11       /         /     6.56/2    5.50/3    2.37/9    2.45/2    2.19/5    1.36/4    2.30/3    4.03/1*   0.23/3    0.31/4  
  3 Nykodým Petr                60.44  3.26/5   10.18/4   16.18/3   18.06/2        /    30.54/2   37.29/2   43.21/2   45.27/2   48.32/2   50.45/2   52.15/2   54.38/2   58.54/2   60.10/2   60.44/3  
    TJ Tesla Brno                      3.26/5    6.52/5    6.00/6    1.48/7        /         /     6.35/1*   5.52/4    2.06/1*   3.05/5    2.13/4    1.30/3    2.23/2    4.16/3    1.16/18   0.34/11 
  4 Pospíšek Zbyněk             66.52  3.23/4   10.37/6   16.11/2   19.58/6   26.19/2   33.46/5   41.39/6   48.26/6   50.47/6   54.02/6   56.00/4   57.46/4   60.24/4   65.21/4   66.14/4   66.52/4  
    TJ Tesla Brno                      3.23/4    7.14/7    5.34/3    3.47/16   6.21/5    7.27/2    7.53/7    6.47/10   2.21/4    3.15/9    1.58/2    1.46/6    2.38/5    4.57/7    0.53/17   0.38/14 
  5 Uhmann Petr                 68.46  4.05/12  10.55/7   16.51/6   18.40/4        /    31.58/4   39.28/4   45.16/4   47.49/4   51.03/4   56.42/5   59.55/5   62.37/5   67.37/5   68.13/5   68.46/5  
    TJ Tesla Brno                      4.05/12   6.50/4    5.56/4    1.49/8        /         /     7.30/5    5.48/2    2.33/7    3.14/8    5.39/14   3.13/18   2.42/6    5.00/8    0.36/13   0.33/9  
  6 Sláma Dušan                 69.32  3.21/3    9.57/3   21.42/13  23.29/12  28.55/4   37.42/9   46.14/9   52.33/9   54.46/9   57.54/9   59.40/6   61.07/6   63.59/6   68.33/6   69.01/6   69.32/6  
    TJ Tesla Brno                      3.21/3    6.36/3   11.45/18   1.47/6    5.26/2    8.47/5    8.32/11   6.19/7    2.13/2    3.08/6    1.46/1*   1.27/2    2.52/7    4.34/5    0.28/9    0.31/4  
  7 Adámek Libor                71.25  3.37/8   12.07/8   17.36/7   19.09/5        /    35.12/7   42.51/7   49.35/7   52.05/7   55.18/7   59.58/7   63.03/8   66.00/8   70.28/8   70.52/7   71.25/7  
                                       3.37/8    8.30/11   5.29/2    1.33/1*       /         /     7.39/6    6.44/9    2.30/6    3.13/7    4.40/12   3.05/17   2.57/9    4.28/4    0.24/7    0.33/9  
  8 Štěpánský Václav            71.28  3.31/6   13.17/12  19.13/8   20.53/7        /    34.40/6   41.36/5   47.35/5   49.54/5   52.40/5   60.38/8   62.29/7   65.22/7   70.27/7   70.54/8   71.28/8  
    SK Žabovřesky Brno                 3.31/6    9.46/15   5.56/4    1.40/4        /         /     6.56/2    5.59/5    2.19/3    2.46/3    7.58/16   1.51/8    2.53/8    5.05/10   0.27/8    0.34/11 
  9 Jalový Vlastimil            76.35  3.34/7   10.26/5   16.34/5   22.45/10  28.12/3   36.47/8   44.47/8   50.51/8   53.27/8   56.52/8   62.56/9   64.21/9   67.30/9   75.40/9   76.03/9   76.35/9  
    SK Radioklub Blansko               3.34/7    6.52/5    6.08/7    6.11/18   5.27/3    8.35/4    8.00/8    6.04/6    2.36/8    3.25/11   6.04/15   1.25/1*   3.09/11   8.10/16   0.23/3    0.32/7  
 10 Korpas Jaroslav             77.02  3.56/11  13.26/15  23.44/16  25.29/13  32.09/7   41.15/12  49.17/12  55.56/11  60.09/11  63.29/11  65.50/10  68.08/10  71.12/10  76.07/10  76.30/10  77.02/10 
    TJ Loko-Ingstav Brno               3.56/11   9.30/14  10.18/15   1.45/5    6.40/6    9.06/6    8.02/9    6.39/8    4.13/15   3.20/10   2.21/6    2.18/11   3.04/10   4.55/6    0.23/3    0.32/7  
 11 Berka Milan                 78.32  5.11/18  13.20/14  21.14/12  23.06/11  29.53/6   38.20/10  47.35/10  56.57/12  61.39/12  65.33/12  68.09/12  69.56/12  72.29/11  77.32/11  78.03/11  78.32/11 
    SK Radioklub Blansko               5.11/18   8.09/9    7.54/14   1.52/9    6.47/7    8.27/3    9.15/15   9.22/17   4.42/17   3.54/12   2.36/8    1.47/7    2.33/4    5.03/9    0.31/11   0.29/3  
 12 Horký Tomáš                 81.43  3.45/9   13.13/10  20.28/10  22.22/8   29.28/5   38.37/11  48.19/11  55.55/10  59.19/10  63.14/10  67.19/11  69.37/11  73.32/12  80.17/12  81.00/12  81.43/12 
    TJ Tesla Brno                      3.45/9    9.28/13   7.15/9    1.54/10   7.06/8    9.09/7    9.42/16   7.36/14   3.24/11   3.55/13   4.05/11   2.18/11   3.55/16   6.45/13   0.43/16   0.43/17 
 13 Hájek Petr                  85.08  5.00/15  15.05/16  22.33/14  25.31/14       /    44.54/17  55.43/17  62.49/17  65.11/16  68.05/14  70.46/13  73.16/13  77.10/13  84.11/13  84.34/13  85.08/13 
    SK Žabovřesky Brno                 5.00/15  10.05/16   7.28/11   2.58/14       /         /    10.49/17   7.06/12   2.22/5    2.54/4    2.41/9    2.30/14   3.54/15   7.01/14   0.23/3    0.34/11 
 14 Matyáš Petr                 89.32  4.26/13  13.15/11  20.18/9   22.26/9        /    41.48/13  53.39/16  61.38/16  65.13/17  70.06/16  72.35/14  74.48/14  78.30/14  88.18/14  88.54/14  89.32/14 
    TJ Loko-Ingstav Brno               4.26/13   8.49/12   7.03/8    2.08/12       /         /    11.51/18   7.59/15   3.35/12   4.53/17   2.29/7    2.13/10   3.42/14   9.48/18   0.36/13   0.38/14 
 15 Pulec Pavel                 90.07  3.51/10  16.04/18  23.32/15  26.36/17  32.48/8   42.30/14  50.48/13  57.38/13  62.10/13  66.17/13  77.03/16  78.40/16  82.21/16  89.00/15  89.28/15  90.07/15 
    VSK MZLU Brno                      3.51/10  12.13/18   7.28/11   3.04/15   6.12/4    9.42/8    8.18/10   6.50/11   4.32/16   4.07/14  10.46/17   1.37/5    3.41/13   6.39/12   0.28/9    0.39/16 
 16 Jordanov Nikolaj            92.56  4.54/14  13.17/12  24.30/17  26.04/16       /    42.46/15  51.46/14  59.17/14  62.58/14  71.16/17  75.06/15  77.45/15  81.57/15  91.15/16  91.52/16  92.56/16 
                                       4.54/14   8.23/10  11.13/17   1.34/2        /         /     9.00/12   7.31/13   3.41/14   8.18/18   3.50/10   2.39/15   4.12/17   9.18/17   0.37/15   1.04/18 
 17 Hruška Tomáš                93.27  5.05/16  13.10/9   20.56/11  25.48/15  33.12/9   43.48/16  52.55/15  61.00/15  64.36/15  69.04/15  80.32/17  83.01/17  86.22/17  92.28/17  92.59/17  93.27/17 
    Klub turistů a lyžařů              5.05/16   8.05/8    7.46/13   4.52/17   7.24/9   10.36/9    9.07/13   8.05/16   3.36/13   4.28/16  11.28/18   2.29/13   3.21/12   6.06/11   0.31/11   0.28/2  
 18 Pospíšil Aleš              103.04  5.08/17  15.36/17  26.38/18  28.53/18  40.55/10  52.45/18  61.52/18  71.22/18  78.12/18  82.30/18  87.36/18  90.16/18  94.54/18 102.20/18 102.40/18 103.04/18 
    Klub turistů a lyžařů              5.08/17  10.28/17  11.02/16   2.15/13  12.02/10  11.50/10   9.07/13   9.30/18   6.50/18   4.18/15   5.06/13   2.40/16   4.38/18   7.26/15   0.20/1*   0.24/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         5.7km  160m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-115     2-114     3-109     4-129     5-116     6-125     7-121     8-124     9-138    10-123    11-132    12-130    13-139    14-100   
  1 Chmelík Aleš                45.16  3.07/2    4.49/1*   6.56/1*  12.35/2   18.14/1*  19.43/1*  25.48/1*  31.14/2   33.43/2   35.40/2   39.17/2   41.33/2   43.21/1*  44.45/1*  45.16/1* 
    VSK MZLU Brno                      3.07/2    1.42/2    2.07/1*   5.39/3    5.39/1*   1.29/1*   6.05/3    5.26/2    2.29/1*   1.57/3    3.37/2    2.16/2    1.48/2    1.24/7    0.31/2  
  2 Dokoupil Jaroslav           46.19  3.22/3    4.59/2    7.14/2   11.58/1*  18.19/2   20.07/2   25.56/2   30.44/1*  33.34/1*  35.29/1*  38.51/1*  41.19/1*  44.51/2   45.48/2   46.19/2  
    VSK MZLU Brno                      3.22/3    1.37/1*   2.15/2    4.44/1*   6.21/4    1.48/4    5.49/1*   4.48/1*   2.50/4    1.55/1*   3.22/1*   2.28/3    3.32/14   0.57/1*   0.31/2  
  3 Bauer Emil                  50.41  3.54/6    5.49/3    8.43/3   13.57/3   19.57/3   21.50/3   28.18/3   34.19/3   37.58/3   40.23/3   44.29/3   47.02/3   48.58/3   50.13/3   50.41/3  
    VSK MZLU Brno                      3.54/6    1.55/4    2.54/3    5.14/2    6.00/3    1.53/5    6.28/4    6.01/4    3.39/7    2.25/7    4.06/6    2.33/4    1.56/3    1.15/3    0.28/1* 
  4 Komínek Jiří                53.44  4.21/9    6.18/7    9.35/6   15.16/4   24.02/7   26.23/7   32.54/6   38.40/5   41.29/4   43.41/4   47.24/4   49.57/4   51.56/4   53.11/4   53.44/4  
    TJ Tesla Brno                      4.21/9    1.57/5    3.17/6    5.41/4    8.46/13   2.21/9    6.31/5    5.46/3    2.49/3    2.12/5    3.43/4    2.33/4    1.59/4    1.15/3    0.33/4  
  5 Svoboda Vladimír            54.23  2.36/1*   8.24/13  11.54/12  18.46/11  24.34/8   26.19/6   32.18/5   40.06/7   42.40/5   44.36/5   48.34/5   50.48/5   52.29/5   53.49/5   54.23/5  
    VSK MZLU Brno                      2.36/1*   5.48/14   3.30/9    6.52/10   5.48/2    1.45/3    5.59/2    7.48/12   2.34/2    1.56/2    3.58/5    2.14/1*   1.41/1*   1.20/6    0.34/5  
  6 Dufek Jan                   57.14  3.47/4    5.52/4    9.03/4   16.28/6   23.13/5   24.56/5   33.02/7   39.41/6   43.34/6   46.10/6   50.21/6   52.58/6   55.26/6   56.39/6   57.14/6  
    TJ Tesla Brno                      3.47/4    2.05/6    3.11/5    7.25/12   6.45/5    1.43/2    8.06/10   6.39/6    3.53/8    2.36/9    4.11/7    2.37/7    2.28/5    1.13/2    0.35/6  
  7 Dokoupil Vladimír           60.40  4.10/7    6.01/5    9.20/5   15.31/5   22.31/4   24.35/4   32.08/4   38.24/4   47.49/9   49.59/7   53.41/7   56.16/7   58.44/7   60.02/7   60.40/7  
    VSK MZLU Brno                      4.10/7    1.51/3    3.19/7    6.11/5    7.00/7    2.04/6    7.33/7    6.16/5    9.25/14   2.10/4    3.42/3    2.35/6    2.28/5    1.18/5    0.38/11 
  8 Macků Jaromír               63.57  5.50/13   8.23/12  11.46/10  18.18/10  26.06/10  28.31/10  36.25/9   43.56/9   47.07/7   50.43/9   56.01/9   59.13/9   61.48/8   63.22/8   63.57/8  
    Klub turistů a lyžařů              5.50/13   2.33/9    3.23/8    6.32/6    7.48/12   2.25/10   7.54/9    7.31/9    3.11/5    3.36/15   5.18/14   3.12/11   2.35/8    1.34/9    0.35/6  
  9 Henek Milan                 64.24  5.01/12   7.40/11  11.16/9   18.07/9   25.42/9   27.49/8   36.27/10  44.01/10  47.38/8   50.29/8   55.29/8   58.33/8   62.03/9   63.41/9   64.24/9  
    SK Radioklub Blansko               5.01/12   2.39/10   3.36/11   6.51/9    7.35/9    2.07/7    8.38/11   7.34/10   3.37/6    2.51/10   5.00/13   3.04/9    3.30/12   1.38/10   0.43/13 
 10 Ptáček Ladislav             67.22  4.13/8    6.53/8   10.03/7   16.39/7   23.38/6   28.12/9   35.45/8   47.00/11  51.12/10  54.06/10  59.03/10  62.23/10  64.52/10  66.38/10  67.22/10 
    KPKS BETA Brno                     4.13/8    2.40/11   3.10/4    6.36/8    6.59/6    4.34/15   7.33/7   11.15/14   4.12/13   2.54/11   4.57/11   3.20/12   2.29/7    1.46/12   0.44/14 
 10 Procházka Jan               67.22  4.43/11   6.57/9   11.49/11  20.55/13  28.14/13  30.32/13  40.02/12  47.45/12  51.56/11  54.26/11  59.19/11  62.27/11  65.07/11  66.40/11  67.22/10 
    TJ Tesla Brno                      4.43/11   2.14/7    4.52/13   9.06/14   7.19/8    2.18/8    9.30/13   7.43/11   4.11/12   2.30/8    4.53/9    3.08/10   2.40/9    1.33/8    0.42/12 
 12 Kocman Vlastimil            70.48  4.39/10   7.32/10  12.05/13  19.04/12  26.46/11  30.03/12  41.35/13  48.58/13  53.04/12  56.16/12  61.14/12  64.56/12  68.26/12  70.11/12  70.48/12 
    SK Radioklub Blansko               4.39/10   2.53/12   4.33/12   6.59/11   7.42/10   3.17/13  11.32/14   7.23/8    4.06/11   3.12/13   4.58/12   3.42/13   3.30/12   1.45/11   0.37/9  
 13 Šmerk Pavel                 77.00  9.27/14  12.23/14  15.57/14  24.07/14  31.50/14  34.34/14  47.04/14  55.12/14  59.17/14  62.11/14  67.05/14  71.14/13  74.22/13  76.12/13  77.00/13 
    Klub turistů a lyžařů              9.27/14   2.56/13   3.34/10   8.10/13   7.43/11   2.44/12  12.30/15   8.08/13   4.05/10   2.54/11   4.54/10   4.09/14   3.08/10   1.50/14   0.48/15 
 14 Štěpánek Jiří               93.31  3.49/5    6.10/6   11.03/8   17.38/8   26.49/12  29.30/11  36.27/10  43.25/8   57.26/13  59.45/13  64.32/13  86.32/14  90.54/14  92.54/14  93.31/14 
    TJ Loko-Ingstav Brno               3.49/5    2.21/8    4.53/14   6.35/7    9.11/15   2.41/11   6.57/6    6.58/7   14.01/15   2.19/6    4.47/8   22.00/15   4.22/15   2.00/15   0.37/9  
 15 Ráb František              110.52 17.44/15  31.04/15  36.09/15  52.44/15  61.36/15  65.21/15  74.25/15  88.05/15  91.59/15  95.28/15 102.16/15 105.06/15 108.27/15 110.16/15 110.52/15 
    SK Radioklub Blansko              17.44/15  13.20/15   5.05/15  16.35/15   8.52/14   3.45/14   9.04/12  13.40/15   3.54/9    3.29/14   6.48/15   2.50/8    3.21/11   1.49/13   0.36/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.9km  140m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-115     2-114     3-109     4-129     5-125     6-120     7-132     8-130     9-131    10-100   
  1 Šauman Václav               64.37  6.08/1*   9.28/1*  13.48/1*  22.34/1*  35.03/1*  46.45/1*  52.43/1*  57.25/1*  62.59/1*  63.45/1*  64.37/1* 
    TJ Loko-Ingstav Brno               6.08/1*   3.20/1*   4.20/1*   8.46/1*  12.29/1*  11.42/1*   5.58/1*   4.42/1*   5.34/1*   0.46/1*   0.52/1* 
  2 Mach Milan                  92.30 16.02/2   20.42/2   28.01/2   40.01/2   55.36/2   70.04/2   78.01/2   83.39/2   90.06/2   91.10/2   92.30/2  
    Klub turistů a lyžařů             16.02/2    4.40/2    7.19/2   12.00/2   15.35/2   14.28/2    7.57/2    5.38/2    6.27/2    1.04/2    1.20/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.8km   80m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-134     2-135     3-136     4-137     5-100   
  1 Juren Václav                16.11  2.23/1*   4.00/1*   9.42/1*  14.08/1*  15.27/1*  16.11/1* 
    TJ Tesla Brno                      2.23/1*   1.37/1*   5.42/1*   4.26/1*   1.19/1*   0.44/1* 
  2 Jordanov Alexandr           20.12  2.39/2    4.40/2   11.34/2   17.27/2   19.28/2   20.12/2  
                                       2.39/2    2.01/2    6.54/2    5.53/2    2.01/4    0.44/1* 
  3 Váchová Eliška              25.36  2.50/3    5.40/3   15.18/3   22.12/3   24.38/3   25.36/3  
    TJ Tesla Brno                      2.50/3    2.50/4    9.38/3    6.54/4    2.26/5    0.58/4  
  4 Švanda Dalibor              29.08  3.31/4    8.38/4   19.18/4   26.09/4   28.02/4   29.08/4  
                                       3.31/4    5.07/7   10.40/4    6.51/3    1.53/2    1.06/7  
  5 Wolf Robert                 30.25  6.36/7    8.51/5   19.45/5   27.48/5   29.41/5   30.25/5  
    Klub turistů a lyžařů              6.36/7    2.15/3   10.54/5    8.03/5    1.53/2    0.44/1* 
  6 Králová Vilma               37.12  7.07/9   11.11/7   22.54/6   31.51/6   36.11/6   37.12/6  
    TJ Tesla Brno                      7.07/9    4.04/5   11.43/6    8.57/6    4.20/8    1.01/5  
  7 Chroustová Šárka            43.10  6.44/8   12.11/9   25.15/7   38.13/7   42.09/7   43.10/7  
    VSK MZLU Brno                      6.44/8    5.27/9   13.04/7   12.58/8    3.56/7    1.01/5  
  8 Korpasová Tereza            46.15  4.50/5   12.11/9   28.22/8   42.06/8   45.08/8   46.15/8  
    TJ Loko-Ingstav Brno               4.50/5    7.21/10  16.11/8   13.44/10   3.02/6    1.07/8  
  9 Adámek Filip                49.39  7.12/10  12.04/8   29.16/9   42.15/9   47.19/9   49.39/9  
                                       7.12/10   4.52/6   17.12/9   12.59/9    5.04/9    2.20/9  
 10 Hlaváč Ondřej               55.37  5.51/6   11.05/6   33.04/10  45.11/10  53.03/10  55.37/10 
    TJ Tesla Brno                      5.51/6    5.14/8   21.59/10  12.07/7    7.52/10   2.34/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T3          3.1km  100m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-125     3-132     4-122     5-120     6-130     7-139     8-100   
  1 Kocman Mikuláš              24.43  3.56/1*   5.56/1*  13.50/1*  14.50/1*  17.37/1*  21.13/1*  23.06/1*  24.18/1*  24.43/1* 
    SK Radioklub Blansko               3.56/1*   2.00/1*   7.54/1*   1.00/1*   2.47/1*   3.36/2    1.53/1*   1.12/1*   0.25/1* 
  2 Šlachta Dušan               34.06  4.45/2   10.24/5   20.19/4   22.38/4   26.36/5   30.02/3   32.17/3   33.33/2   34.06/2  
    TJ DDM Valašské Meziří             4.45/2    5.39/10   9.55/2    2.19/10   3.58/5    3.26/1*   2.15/2    1.16/2    0.33/2  
  3 Muselíková Vladislava       34.19  5.29/4    8.23/2   19.59/2   21.35/2   25.16/2   28.52/2   31.27/2   33.41/3   34.19/3  
                                       5.29/4    2.54/3   11.36/3    1.36/6    3.41/4    3.36/2    2.35/4    2.14/7    0.38/4  
  4 Slaměníková Bara            34.56  5.08/3    9.06/4   22.13/5   23.24/5   26.18/4   30.04/4   32.29/4   34.16/4   34.56/4  
    TJ Tesla Brno                      5.08/3    3.58/6   13.07/5    1.11/2    2.54/2    3.46/4    2.25/3    1.47/5    0.40/5  
  5 Jašek Milan                 43.39 10.45/8   13.12/8   28.25/8   30.13/8   33.41/6   37.51/6   41.45/6   43.03/5   43.39/5  
    TJ Tesla Brno                     10.45/8    2.27/2   15.13/7    1.48/7    3.28/3    4.10/6    3.54/7    1.18/3    0.36/3  
  6 Mokrá Regina                45.14  5.33/5    8.28/3   20.12/3   21.46/3   25.47/3   30.31/5   41.08/5   44.29/6   45.14/6  
                                       5.33/5    2.55/4   11.44/4    1.34/5    4.01/6    4.44/7   10.37/9    3.21/10   0.45/8  
  7 Richter Rudolf              45.18  8.29/7   11.41/6   27.01/6   29.01/6   35.15/8   39.22/7   42.38/7   44.35/7   45.18/7  
    TJ Spartak Adamov                  8.29/7    3.12/5   15.20/8    2.00/9    6.14/10   4.07/5    3.16/5    1.57/6    0.43/6  
  8 Vršková Veronika            47.23  8.18/6   12.35/7   27.38/7   29.31/7   34.26/7   40.20/8   44.17/8   46.39/8   47.23/8  
    TJ Loko-Ingstav Brno               8.18/6    4.17/7   15.03/6    1.53/8    4.55/9    5.54/9    3.57/8    2.22/9    0.44/7  
  9 Obrátilová Naďa             54.57 13.14/10  18.21/10  36.36/10  37.59/10  42.52/10  47.56/10  51.45/9   54.05/9   54.57/9  
                                      13.14/10   5.07/9   18.15/10   1.23/3    4.53/8    5.04/8    3.49/6    2.20/8    0.52/9  
 10 Michalová Jana              60.50 11.52/9   16.58/9   33.53/9   35.17/9   40.03/9   46.35/9   58.36/10  59.57/10  60.50/10 
                                      11.52/9    5.06/8   16.55/9    1.24/4    4.46/7    6.32/10  12.01/10   1.21/4    0.53/10 
    Pulec Matěj             DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    VSK MZLU Brno                          /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Odstrčil Petr           DISK-LIM. 70.17/    78.01/   116.27/   122.34/   132.17/   145.17/   153.53/   161.25/   163.26/   
                                      70.17/     7.44/    38.26/     6.07/     9.43/    13.00/     8.36/     7.32/     2.01/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T6          5.7km  160m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-115     2-114     3-109     4-129     5-116     6-125     7-121     8-124     9-138    10-123    11-132    12-130    13-139    14-100   
  1 Bláha Jan                   68.18  4.00/1*   7.50/1*  10.56/1*  16.45/1*  26.53/2   28.54/1*  35.27/1*  42.58/1*  48.53/1*  52.53/1*  56.55/1*  60.02/1*  66.17/1*  67.47/1*  68.18/1* 
    TJ Start Blansko                   4.00/1*   3.50/1*   3.06/2    5.49/1*  10.08/3    2.01/1*   6.33/1*   7.31/1*   5.55/3    4.00/3    4.02/1*   3.07/1*   6.15/3    1.30/1*   0.31/1* 
  2 Brlica Pavel                76.53  4.03/2    8.16/2   11.11/2   19.24/2   26.00/1*  31.28/2   39.15/2   53.54/2   59.34/2   62.03/2   67.50/2   71.11/2   74.42/2   76.15/2   76.53/2  
    TJ Start Blansko                   4.03/2    4.13/2    2.55/1*   8.13/3    6.36/1*   5.28/3    7.47/2   14.39/3    5.40/2    2.29/1*   5.47/3    3.21/3    3.31/1*   1.33/2    0.38/3  
  3 Sochor Jan                  86.23  5.19/3   20.28/3   23.50/3   30.57/3   38.21/3   41.43/3   53.16/3   61.35/3   66.35/3   69.57/3   75.03/3   78.21/3   84.18/3   85.51/3   86.23/3  
    TJ Start Blansko                   5.19/3   15.09/3    3.22/3    7.07/2    7.24/2    3.22/2   11.33/3    8.19/2    5.00/1*   3.22/2    5.06/2    3.18/2    5.57/2    1.33/2    0.32/2  
    Sochor Jakub            DISK      14.51/    24.27/    35.16/    45.18/    57.59/    62.13/         /         /         /         /         /         /         /    87.01/    88.06/   
    TJ Start Blansko                  14.51/     9.36/    10.49/    10.02/    12.41/     4.14/         /         /         /         /         /         /         /         /     1.05/