Startovka oddílů                                                   2.4.2004 21:05:35
                                     SBK040403
===ČSOB-SBK================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABM -                                          Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1     2 Adámek Filip          ABM0101 232043 P  HDR       7.00      
  2     3 Obrátilová Naďa       ABM6654 232044 P  T3       55.00      
  3     4 Adámek Libor          ABM6707   8874    H35      41.00      
  4     5 Mokrá Regina          ABM6854 232046 P  T3       43.00      
  5     7 Švanda David          ABM7001 416016    H21C     13.00      
  6     8 Muselíková Vladislava ABM7051 416013    T3       31.00      
  7     9 Otrusinová Helena     ABM7070  52057    D21D     15.00      
  8    10 Soldán Michal         ABM8501 416011    H21C     40.00      
  9    11 Šimáček Karel         ABM8901 219259    H16      13.00      
 10    12 Soldánová Lucie       ABM8955 219257    D16       2.00      
 11    13 Fasurová Tereza       ABM9059 219256    D14       8.00      
 12    14 Hrobař Štěpán         ABM9106 416012    H14      19.00      
 13    15 Muselíková Vladislava ABM9151  49695    D14      29.00      
 14    16 Mokrý Stanislav       ABM9202  53172    H12       4.00      
 15    17 Novotný Ondřej        ABM9211 219255    H12      22.00      
 16    18 Otrusina Jan          ABM9225 232011    H12      16.00      
 17   280 Kislická Hana         ABM9257 232047 P  D12      27.00      
 18    19 Obrátil ©těpán        ABM9409 219254    H10N     23.00      
 19    20 Mokrý Ondřej          ABM9410 416014    H10N     17.00      
 20     1 Blatný Tomáš          ABM9412 232048 P  H10N     11.00      
 21    21 Švanda Ondřej         ABM9505 232049 P  H10N      5.00      
 22    22 Otrusinová Jana       ABM9560  52013    D10N     15.00      
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: ADA - TJ Spartak Adamov                        Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    25 Richter Rudolf        ADA5113 352315    T3       91.00      
  2    24 Richterová Nataša     ADA7451  52715    D21C      1.00      
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    26 Ptáček Ladislav       BBM5300 219273    H45       1.00      
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Junior Prostějov                      Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    27 Henek Vladan          JPV8002  52039    H21C     82.00      
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Loko-Ingstav Brno                     Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    37 Šauman Václav         LBM3026  52026    H55       3.00      
  2    30 Konečný František     LBM4031  52043    H55      21.00      
  3    40 Tomanová Jana         LBM4955  52055    D45       9.00      
  4    38 Štěpánek Jiří         LBM5401  52050    H45      49.00      
  5    36 Salajková Věra        LBM5558  52058    D45      27.00      
  6    29 Janská Iva            LBM5795 219280    D35      32.00      
  7    34 Matyáš Petr           LBM6110  52080    H35      35.00      
  8    31 Korpas Jaroslav       LBM6113  52063    H35       2.00      
  9    35 Matyášová Lenka       LBM6460  52093    D35      26.00      
 10    32 Korpasová Ivana       LBM7362  52029    D21C     79.00      
 11    39 Toman Ondřej          LBM7517  52017    H21C      1.00      
 12    41 Vršková Veronika      LBM7751 219277    T3        7.00      
 13    28 Bogdálková Petra      LBM8252  52082    D21C     28.00      
 14    33 Korpasová Tereza      LBM9898  52062    HDR       4.00      
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská Brno           Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    44 Svobodová Marie       PBM3087 232014    D55      11.00      
  2    46 Robotka Libor         PBM5303  52027    H21C     22.00      
  3    45 Přikryl Petr          PBM6707  52008    H21C     52.00      
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    47 Panchártková Jana     PHK8569   9428    D21C     25.00      
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   274 Rád František         RBK               H45      19.00      
  2    51 Kocman Vlastimil      RBK4627 219250    H45      40.00      
  3    49 Henek Milan           RBK5307  52078    H45      10.00      
  4    55 Heger Milan           RBK5500  49856    T3       25.00      
  5    50 Jalový Jaroslav       RBK5719   8812    H21D     33.00      
  6    58 Jalová Marie          RBK5761  49601    D45      21.00      
  7    57 Hegerová Ivana        RBK5851 219246    D45      33.00      
  8    61 Jalový Vlastimil      RBK6120  52163    H35      26.00      
  9    52 Berka Milan           RBK6312 232023    H35       8.00      
 10    66 Pekárková Radka       RBK6751   4643    T3       37.00      
 11    53 Berková Pavlína       RBK7151  21519    D21D      9.00      
 12    69 Šindelka Antonín      RBK7215   4453    H21C      7.00      
 13    62 Brodecký Radek        RBK8004  49602    H21D     45.00      
 14   252 Ráb Martin            RBK8307  52059    H21C     97.00      
 15    63 Jalový Vlastimil      RBK8604  52024    H21C     28.00      
 16    67 Henek Michal          RBK8605  52006    H21C     34.00      
 17    72 Vlček Ondřej          RBK8613   8085    H18      26.00      
 18    64 Jalový Michal         RBK8724  49900    H18      38.00      
 19    71 Šesták Jakub          RBK9001 301284    H14      10.00      
 20    70 Berka Milan           RBK9011 232026    H14       4.00      
 21    59 Pekárek Michal        RBK9015 301285    H14      22.00      
 22    68 Kazda Adam            RBK9104 232343    H14      16.00      
 23    54 Berka Miroslav        RBK9210 232027    H12       7.00      
 24    60 Pekárková Monika      RBK9252 301286    D12       6.00      
 25    56 Hegerová Petra        RBK9355 219245    D12      21.00      
 26    65 Šestáková Petra       RBK9357 219249    D12      12.00      
 
 
Startovka oddílu: SBK - TJ Start Blansko                         Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: SFM - Sokol Frýdek-Místek                      Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    73 Soňa Chodurová        SFM8251  49443    D21C     10.00      
  2    74 Josef Sebera          SFM8301  49483    H21C     76.00      
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    78 Dufek Jan             TBM4231  53230    H45      16.00      
  2    79 Komínek Jiří          TBM4639 410369    H45      43.00      
  3    80 Sláma Dušan           TBM4730  53243    H35      29.00      
  4    81 Procházka Jan         TBM4907 320135    H45       4.00      
  5    82 Slámová Hana          TBM4951  53246    D35       8.00      
  6    83 Uhmann Petr           TBM5103  53251    H35      44.00      
  7    75 Cigošová Anna         TBM5253  53286    D45      15.00      
  8    84 Procházková Helena    TBM5351 301247    D45       3.00      
  9    85 Minařík Luboš         TBM5711  53235    H21C      4.00      
 10    86 Šebesta Vlastislav    TBM5807  53258    H21C     46.00      
 11    87 Šuler Josef           TBM6005 301235    H35      11.00      
 12    88 Pospíšek Zbyněk       TBM6007  53260    H35      20.00      
 13    89 Hlaváč Jiří           TBM6116  53247    H21C     67.00      
 14    90 Nykodým Petr          TBM6307  53263    H35      38.00      
 15    91 Brlica Pavel          TBM6517  53259    H21C     79.00      
 16    92 Lukášová Lenka        TBM6653  53288    D35      17.00      
 17    93 Horký Tomáš           TBM6747  49659    H35       5.00      
 18    94 Nykodýmová Monika     TBM6870 232038    D35       2.00      
 19    95 Dvořáček Petr         TBM7013  49342    H21C     16.00      
 20    96 Ptáček Ondřej         TBM7120  53250    H21C     31.00      
 21    97 Hlaváčová Šárka       TBM7258  49656    D21C     16.00      
 22     6 La Carbonara Claudio  TBM7337 416206    H21C     91.00      
 23    98 Bočková Pavla         TBM7355  53255    D21C     31.00      
 24    99 Ryglová Kateřina      TBM7372  53227    D21C     73.00      
 25   100 Ptáčková Veronika     TBM7374  53240    D21C     37.00      
 26   101 Malý Martin           TBM7610 320128    H21D     39.00      
 27   134 La Carbonara Hana     TBM7652  53275    D21C     82.00      
 28    76 Martina Slámová       TBM7777 416106    D21C     61.00      
 29   102 Kotecká Michaela      TBM7856  52673    D21C     22.00      
 30   103 Gandelova Alice       TBM7991 232051 P  D21C     43.00      
 31   104 Liščinský Zdeněk      TBM8215  53282    H21C     73.00      
 32   105 Uhmann Petr           TBM8307  53283    H21C     85.00      
 33    77 Liščinský Tomáš       TBM8411 416107    H21D     51.00      
 34   106 Minaříková Michaela   TBM8668  53241    D18      12.00      
 35   107 Pospíšek Marek        TBM8907  53289    H16       1.00      
 36   108 Marková Anna          TBM8989   4768    D16      32.00      
 37   109 Minaříková Zuzana     TBM8998  53231    H16      25.00      
 38   110 Sedláček Marek        TBM9001  49665    H14       1.00      
 39   111 Nykodým Miloš         TBM9005 232040    H14      28.00      
 40   112 Šulerová Pavlína      TBM9151 232355    D14      23.00      
 41   113 Granát Štěpán         TBM9305 320139    H12      19.00      
 42   114 Nykodým Ondřej        TBM9307 232034    H12      28.00      
 43   115 Vácha Filip           TBM9308 230674    H12       1.00      
 44   116 Doležalová Martina    TBM9352 320138    D12       9.00      
 45   117 Šulerová Hana         TBM9451 410378    D10N     12.00      
 46   118 Doležalová Adéla      TBM9553 230671    D10N     21.00      
 47   119 Váchová Eliška        TBM9658 230673    HDR      13.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   120 Tomáš Zrník           TZL7118   9579    H21C     55.00      
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   162 Pulec Matěj           VBM0001 515088    T3       19.00      
  2   139 Říhová Marie          VBM3086  53219    D55       2.00      
  3   155 Bauer Emil            VBM4410  49651    H45      46.00      
  4   157 Chmelík Aleš          VBM4732  53217    H45      34.00      
  5   156 Dokoupil Vladimír     VBM4806  53305    H45      13.00      
  6   158 Dokoupil Jaroslav     VBM4908  53488    H45      55.00      
  7   159 Svoboda Vladimír      VBM5715 416021    H45      25.00      
  8   137 Dokoupilová Zuzana    VBM5754  53306    D35      20.00      
  9   153 Hirš Libor            VBM6000  53221    H35      80.00      
 10   138 Bravená Alexandra     VBM6155  53207    D35      11.00      
 11   154 Pulec Pavel           VBM6201 515090    H35      17.00      
 12   131 Jemelíková Lada       VBM6555  53223    D21C     67.00      
 13   132 Hiršová Marcela       VBM7079  53222    D21C      4.00      
 14   133 Nejeschlebová Iva     VBM7852  53302    D21C     49.00      
 15   150 Rouš Pavel            VBM8102  53679    H21C     49.00      
 16   151 Mazal Zdeněk          VBM8103  53285    H21C     64.00      
 17   305 Šafránková Iva        VBM8252  49677    D21C     19.00      
 18   152 Sychra Tomáš          VBM8305  53311    H21C     58.00      
 19   135 Neradová Veronika     VBM8355  49511    D21C     13.00      
 20   136 Dokoupilová Radka     VBM8558  53211    D21C     55.00      
 21   147 Hojsák Ondřej         VBM8603 232321    H18      14.00      
 22   148 Kočí Martin           VBM8702  53699    H18      32.00      
 23   242 Bravený Adam          VBM8801 301547    H16      49.00      
 24   130 Borecká Kateřina      VBM8852  53308    D16      38.00      
 25   146 Pulec Vojtěch         VBM8902 515032    H16      37.00      
 26   143 Kotucz Michal         VBM9002 232052 P  H14       7.00      
 27   126 Svobodová Vendula     VBM9052 416023    D14      26.00      
 28   127 Tejkalová Kateřina    VBM9053 232053 P  D14       2.00      
 29   123 Váňová Kateřina       VBM9054 232054 P  D12      24.00      
 30   144 Jemelík Hynek         VBM9101  53489    H14      31.00      
 31   145 Bravený Vít           VBM9102  53576    H14      25.00      
 32   128 Nešporová Kristina    VBM9152 232055 P  D14      20.00      
 33   129 Hojsáková Martina     VBM9153  53696    D14      14.00      
 34   140 Kučera Kryštof        VBM9204 232056 P  H12      37.00      
 35   121 Malík Jaroslav        VBM9205 232057 P  H12      31.00      
 36   141 Svoboda Marek         VBM9301 416022    H12      25.00      
 37   142 Hájek Pavel           VBM9305 232058 P  H12      13.00      
 38   124 Jemelíková Denisa     VBM9351  49313    D12      18.00      
 39   125 Koporová Petra        VBM9352  53722    D12      30.00      
 40   122 Chroustová Lenka      VBM9451 232059 P  D10N      6.00      
 41   160 Hirš Otakar           VBM9801 416029    HDR      19.00      
 42   161 Chroustová Šárka      VBM9851 232060 P  HDR      10.00      
Půjčeno čipů:9
 
 
Startovka oddílu: VMZ - TJ DDM Valašské Meziříčí                 Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   163 Šlachta Dušan         VMZ5808  53393    T3        1.00      
 
 
Startovka oddílu: XX1 -                                          Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    48 Michalová Jana        XX1     232061 P  T3       49.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX2 -                                          Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1    42 Odstrčilová Hana      XX2     232063 P  D21C      7.00      
  2    43 Odstrčil Petr         XX2     232064 P  T3       13.00      
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX3 -                                          Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   220 Jordanov Alexandr     XX3     232065 P  HDR       1.00      
  2   221 Jordanov Nikolaj      XX3     232067 P  H35      62.00      
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: YBM - Klub turistů a lyžařů Brno               Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   180 Wolf Jonatán          YBM     232068 P  H10N      8.00      
  2   181 Wolf Robert           YBM     232069 P  HDR      22.00      
  3   164 Mach Milan            YBM3519 416104    H55      12.00      
  4   165 Machová Hana          YBM3851  49672    D55      20.00      
  5   166 Šmerk Pavel           YBM4135  49845    H45      52.00      
  6   167 Macků Jaromír         YBM4602  49653    H45      28.00      
  7   168 Pospíšilová Hana      YBM5951 301245    D35      14.00      
  8   169 Pospíšil Aleš         YBM6001  49652    H35      14.00      
  9   170 Hrušková Lenka        YBM6251  49398    D35      35.00      
 10   171 Hruška Tomáš          YBM6401  49393    H35      23.00      
 11   172 Suchá Helena          YBM6664  49673    D35      41.00      
 12   173 Tomanová Elena        YBM6666  49654    D35      29.00      
 13   174 Wolfová Hana          YBM7051 232070 P  D35      23.00      
 14   175 Klimánková Eva        YBM7351  53162    D35       5.00      
 15   176 Hrušková Kristýna     YBM9152 416101    D14      17.00      
 16   177 Hrušková Barbora      YBM9351 416102    D12       3.00      
 17   178 Hruška Jakub          YBM9501 232254    H10N     14.00      
 18   179 Klimánková Kateřina   YBM9751  53165    HDR      16.00      
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 3.4.2004
------------------------------------------------------------------------------------
  1   183 Chamonikolasová Jana  ZBM5864  49410    D35      38.00      
  2   267 Štěpánský Václav      ZBM6108  52049    H35      47.00      
  3   184 Hájek Petr            ZBM6301 232260    H35      32.00      
  4   185 Zřídkaveselý Libor    ZBM7207    101    H21C     94.00      
  5   186 Humlíček Aleš         ZBM7539   8873    H21C     10.00      
  6   187 Ehl Jiří              ZBM7701  21520    H21C     61.00      
  7   188 Kadlecová Eva         ZBM7861  52007    D21C     64.00      
  8   189 Denemarek Ivo         ZBM7901 232382    H21C     88.00      
  9   190 Prokop Petr           ZBM7908   8070    H21C     19.00      
 10   191 Čevelová Iva          ZBM8151  52399    D21C     52.00      
 11   192 Píšová Lucie          ZBM8152    102    D21C     40.00      
 12   182 Otrusina Jiří         ZBM8201  52449    H21C     37.00      
 13   193 Brabec Jaroslav       ZBM8242  52054    H21C     70.00      
 14   194 Navrkalová Petra      ZBM8255  53202    D21C     34.00      
 15   195 Jirka Michal          ZBM8403  52430    H21C     25.00      
 16   196 Reinerová Barbara     ZBM8451 232015    D21C     46.00      
 17   197 Uhnavá Markéta        ZBM8485  52019    D21C     76.00      
 18   198 Stehlík Martin        ZBM8503  49689    H21C     43.00      
 19   199 Kubějová Pavla        ZBM8555 232030    D21C     70.00      
 20   200 Rozehnalová Magda     ZBM8578  49680    D21C     58.00      
 21   201 Pracný Jakub          ZBM8614 416225    H18      20.00      
 22   202 Zelinka Jiří          ZBM8740 232019    H18       8.00      
 23   203 Stratilová Marie      ZBM8751  52075    D18       3.00      
 24   204 Gregorová Anita       ZBM8752  52069    D18      39.00      
 25   205 Dědic Filip           ZBM8836 301212    H16      31.00      
 26   206 Hájek Daniel          ZBM8919  52085    H16       7.00      
 27   207 Šperka Václav         ZBM8921    122    H16      43.00      
 28   208 Zimmermann Jakub      ZBM8928  49686    H16      19.00      
 29   209 Kabáthová Eva         ZBM8966  49376    D16      20.00      
 30   210 Zelinková Ludmila     ZBM8979  49687    D16       8.00      
 31   211 Jíchová Petra         ZBM9051    103    D14      11.00      
 32   212 Zimmermann ©těpán     ZBM9101 232031    H14      13.00      
 33   213 Kolaříková Anna       ZBM9151    104    D14       5.00      
 34   214 Vlková Karolína       ZBM9252  52031    D12      15.00      
 35   215 Říha Jan              ZBM9301    119    H12      10.00      
 36   217 Brlica Jan            ZBM9401    106    H10N      2.00      
 37   216 Chromá Kateřina       ZBM9451    105    D10N      3.00      
 38   218 Macháčková Klára      ZBM9452    136    D10N     18.00      
 39   219 Macháčková Zuzana     ZBM9453    114    D10N      9.00