Konečné výsledky kategorie                                               4.4.2004 17:00:46
                                        SBK040403
===ČSOB-SBK======================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        1.8km   80m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Chromá Kateřina       SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 C      18.06  +      0.00
  2.Šulerová Hana         TJ Tesla Brno        TBM9451 C      18.42  +      0.36
  3.Sochorová Kateřina    TJ Start Blansko     SBK9301        19.23  +      1.17
  4.Macháčková Zuzana     SK Žabovřesky Brno   ZBM9453 C      19.35  +      1.29
  5.Otrusinová Jana                            ABM9560 C      19.52  +      1.46
  6.Hladíková Monika      TJ Tesla Brno        TBM9401        20.42  +      2.36
  7.Makešová Monika       TJ Tesla Brno        TBM9402        22.44  +      4.38
  8.Doležalová Adéla      TJ Tesla Brno        TBM9553 D      30.08  +     12.02
  9.Macháčková Klára      SK Žabovřesky Brno   ZBM9452 C      31.17  +     13.11
 10.Sochorová Tereza      TJ Start Blansko     SBK9101        59.04  +     40.58
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.2km   80m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlková Karolína       SK Žabovřesky Brno   ZBM9252 C      21.52  +      0.00
  2.Hrušková Barbora      Klub turistů a lyžař YBM9351        23.32  +      1.40
  3.Šestáková Petra       SK Radioklub Blansko RBK9357 C      25.05  +      3.13
  4.Jemelíková Denisa     VSK MZLU Brno        VBM9351 C      25.34  +      3.42
  5.Koporová Petra        VSK MZLU Brno        VBM9352 C      30.03  +      8.11
  6.Kislická Hana                              ABM9257        33.13  +     11.21
  7.Škerlová Zuzana       TJ Tesla Brno        TBM92          39.14  +     17.22
  8.Hegerová Petra        SK Radioklub Blansko RBK9355 C      39.16  +     17.24
  9.Doležalová Martina    TJ Tesla Brno        TBM9352 C      59.37  +     37.45
 MS Váňová Kateřina       VSK MZLU Brno        VBM9054 C MS   28.19  +      6.27
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.4km  100m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šulerová Pavlína      TJ Tesla Brno        TBM9151 B      28.27  +      0.00
  2.Muselíková Vladislava                      ABM9151 B      32.21  +      3.54
  3.Hojsáková Martina     VSK MZLU Brno        VBM9153 B      35.48  +      7.21
  4.Svobodová Vendula     VSK MZLU Brno        VBM9052 C      35.53  +      7.26
  5.Kolaříková Anna       SK Žabovřesky Brno   ZBM9151 C      44.39  +     16.12
  6.Jíchová Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM9051 C      46.49  +     18.22
  7.Fasurová Tereza                            ABM9059 C      49.26  +     20.59
  8.Tejkalová Kateřina    VSK MZLU Brno        VBM9053 C      55.25  +     26.58
  9.Hrušková Kristýna     Klub turistů a lyžař YBM9152        56.25  +     27.58
    Nešporová Kristina    VSK MZLU Brno        VBM9152 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.2km  160m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kabáthová Eva         SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 A      34.27  +      0.00
  2.Borecká Kateřina      VSK MZLU Brno        VBM8852 B      39.26  +      4.59
  3.Minaříková Zuzana     TJ Tesla Brno        TBM8998 C      42.23  +      7.56
  4.Marková Anna          TJ Tesla Brno        TBM8989 C      45.04  +     10.37
  5.Soldánová Lucie                            ABM8955 C      54.53  +     20.26
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.7km  170m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Stratilová Marie      SK Žabovřesky Brno   ZBM8751 A      46.22  +      0.00
  2.Hýblová Lenka         SK Žabovřesky Brno   ZBM8754 B      49.41  +      3.19
  3.Gregorová Anita       SK Žabovřesky Brno   ZBM8752 C      52.34  +      6.12
  4.Minaříková Michaela   TJ Tesla Brno        TBM8668 C      74.37  +     28.15
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        5.7km  165m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Martina Slámová       TJ Tesla Brno        TBM7777 C      39.44  +      0.00  
  2.Ptáčková Veronika     TJ Tesla Brno        TBM7374 R      40.06  +      0.22  
  3.Kotecká Michaela      TJ Tesla Brno        TBM7856 C      41.29  +      1.45  
  4.Panchártková Jana     OK 99 Hradec Králové PHK8569 C      42.12  +      2.28  
  5.La Carbonara Hana     TJ Tesla Brno        TBM7652 C      44.21  +      4.37  
  6.Dokoupilová Radka     VSK MZLU Brno        VBM8558 A      44.36  +      4.52  
  7.Jemelíková Lada       VSK MZLU Brno        VBM6555 C      45.44  +      6.00  
  8.Reinerová Barbara     SK Žabovřesky Brno   ZBM8451 C      47.09  +      7.25  
  9.Hiršová Marcela       VSK MZLU Brno        VBM7079 C      48.54  +      9.10  
 10.Ryglová Kateřina      TJ Tesla Brno        TBM7372 C      49.14  +      9.30  
 11.Nejeschlebová Iva     VSK MZLU Brno        VBM7852 C      49.55  +     10.11  
 12.Čevelová Iva          SK Žabovřesky Brno   ZBM8151 C      50.48  +     11.04  
 13.Korpasová Ivana       TJ Loko-Ingstav Brno LBM7362        51.22  +     11.38  
 14.Kadlecová Eva         SK Žabovřesky Brno   ZBM7861 C      52.31  +     12.47  
 15.Gandelova Alice       TJ Tesla Brno        TBM7991 C      56.05  +     16.21  
 16.Navrkalová Petra      SK Žabovřesky Brno   ZBM8255 C      56.08  +     16.24  
 17.Soňa Chodurová        Sokol Frýdek-Místek  SFM8251 C      57.22  +     17.38  
 18.Šafránková Iva        VSK MZLU Brno        VBM8252        58.48  +     19.04  
 19.Richterová Nataša     TJ Spartak Adamov    ADA7451 C      60.25  +     20.41  
 20.Jaroušková Iva        TJ Tesla Brno        TBM8299        61.40  +     21.56  
 21.Uhnavá Markéta        SK Žabovřesky Brno   ZBM8485 B      63.29  +     23.45  
 22.Hlaváčová Šárka       TJ Tesla Brno        TBM7258 C      76.20  +     36.36  
 23.Neradová Veronika     VSK MZLU Brno        VBM8355 C      77.41  +     37.57  
 24.Odstrčilová Hana                           XX2     C     103.13  +     63.29  
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        3.9km  105m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Otrusinová Helena                          ABM7070 C      48.46  +      0.00  
  2.Berková Pavlína       SK Radioklub Blansko RBK7151 C      54.42  +      5.56  
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.5km  160m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janská Iva            TJ Loko-Ingstav Brno LBM5795        44.27  +      0.00
  2.Nykodýmová Monika     TJ Tesla Brno        TBM6870 C      47.29  +      3.02
  3.Bravená Alexandra     VSK MZLU Brno        VBM6155 C      50.06  +      5.39
  4.Slámová Hana          TJ Tesla Brno        TBM4951 C      53.36  +      9.09
  5.Dokoupilová Zuzana    VSK MZLU Brno        VBM5754 C      54.57  +     10.30
  6.Tomanová Elena        Klub turistů a lyžař YBM6666        63.00  +     18.33
  7.Hrušková Lenka        Klub turistů a lyžař YBM6251        66.32  +     22.05
  8.Lukášová Lenka        TJ Tesla Brno        TBM6653 C      66.47  +     22.20
  9.Chamonikolasová Jana  SK Žabovřesky Brno   ZBM5864 C      71.34  +     27.07
 10.Pospíšilová Hana      Klub turistů a lyžař YBM5951        82.05  +     37.38
 11.Chromá Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM            87.18  +     42.51
 12.Suchá Helena          Klub turistů a lyžař YBM6664       110.57  +     66.30
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.8km   80m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cigošová Anna         TJ Tesla Brno        TBM5253 C      44.04  +      0.00
  2.Salajková Věra        TJ Loko-Ingstav Brno LBM5558        50.55  +      6.51
  3.Procházková Helena    TJ Tesla Brno        TBM5351 C      51.04  +      7.00
  4.Jalová Marie          SK Radioklub Blansko RBK5761 C      53.31  +      9.27
  5.Tomanová Jana         TJ Loko-Ingstav Brno LBM4955        60.19  +     16.15
  6.Hegerová Ivana        SK Radioklub Blansko RBK5851 C      70.49  +     26.45
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.1km  100m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Hana          Klub turistů a lyžař YBM3851        44.24  +      0.00
  2.Říhová Marie          VSK MZLU Brno        VBM3086 C      66.10  +     21.46
  3.Svobodová Marie       TJ Spartak První Brn PBM3087 C      77.39  +     33.15
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        1.8km   80m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mokrý Ondřej                               ABM9410 C      17.45  +      0.00
  2.Brlica Jan            SK Žabovřesky Brno   ZBM9401 C      18.57  +      1.12
  3.Obrátil ©těpán                             ABM9409 C      19.35  +      1.50
  4.Hruška Jakub          Klub turistů a lyžař YBM9501        20.55  +      3.10
  5.Blatný Tomáš                               ABM9412 C      22.48  +      5.03
  6.Wolf Jonatán          Klub turistů a lyžař YBM            29.02  +     11.17
  7.Švanda Ondřej                              ABM9505 C      45.33  +     27.48
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.6km  115m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný Ondřej                             ABM9211 C      19.47  +      0.00
  2.Berka Miroslav        SK Radioklub Blansko RBK9210 C      21.48  +      2.01
  3.Mokrý Stanislav                            ABM9202 B      23.02  +      3.15
  4.Svoboda Marek         VSK MZLU Brno        VBM9301 C      25.12  +      5.25
  5.Otrusina Jan                               ABM9225 C      27.20  +      7.33
  6.Hájek Pavel           VSK MZLU Brno        VBM9305 C      28.36  +      8.49
  7.Říha Jan              SK Žabovřesky Brno   ZBM9301 C      30.49  +     11.02
  8.Granát Štěpán         TJ Tesla Brno        TBM9305 C      38.09  +     18.22
  9.Nykodým Ondřej        TJ Tesla Brno        TBM9307 C      41.56  +     22.09
 10.Škerle Adam           TJ Tesla Brno        TBM9202        58.34  +     38.47
    Malík Jaroslav        VSK MZLU Brno        VBM9205 C  DISK              
    Kučera Kryštof        VSK MZLU Brno        VBM9204 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.8km  125m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jemelík Hynek         VSK MZLU Brno        VBM9101 B      29.19  +      0.00
  2.Hrobař Štěpán                              ABM9106 C      30.35  +      1.16
  3.Bravený Vít           VSK MZLU Brno        VBM9102 B      31.09  +      1.50
  4.Berka Milan           SK Radioklub Blansko RBK9011 C      31.14  +      1.55
  5.Zimmermann ©těpán     SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 B      31.33  +      2.14
  6.Nykodým Miloš         TJ Tesla Brno        TBM9005 B      32.06  +      2.47
  7.Kazda Adam            SK Radioklub Blansko RBK9104 C      32.40  +      3.21
  8.Kadlec Pavel          TJ Tesla Brno        TBM9102        37.00  +      7.41
  9.Šesták Jakub          SK Radioklub Blansko RBK9001 C      38.40  +      9.21
 10.Sedláček Marek        TJ Tesla Brno        TBM9001 C      41.30  +     12.11
 11.Jašek Jindra          TJ Tesla Brno        TBM9103        47.43  +     18.24
 12.Kadlec Tomáš          TJ Tesla Brno        TBM9101        55.12  +     25.53
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.1km  160m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zimmermann Jakub      SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 A      32.46  +      0.00
  2.Hájek Daniel          SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 A      34.39  +      1.53
  3.Pospíšek Marek        TJ Tesla Brno        TBM8907 A      38.33  +      5.47
  4.Dědic Filip           SK Žabovřesky Brno   ZBM8836 B      45.35  +     12.49
  5.Šimáček Karel                              ABM8901 B      48.18  +     15.32
  6.Šperka Václav         SK Žabovřesky Brno   ZBM8921 C      54.36  +     21.50
  7.Pulec Vojtěch         VSK MZLU Brno        VBM8902 C     140.45  +    107.59
 
Konečné výsledky kategorie: H18         7.6km  255m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kočí Martin           VSK MZLU Brno        VBM8702 A      54.19  +      0.00
  2.Zelinka Jiří          SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 A      55.01  +      0.42
  3.Hojsák Ondřej         VSK MZLU Brno        VBM8603 B      64.58  +     10.39
  4.Jalový Michal         SK Radioklub Blansko RBK8724 C      68.42  +     14.23
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        8.8km  320m 21k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zřídkaveselý Libor    SK Žabovřesky Brno   ZBM7207 E      54.02  +      0.00  
  2.Liščinský Zdeněk      TJ Tesla Brno        TBM8215 C      56.12  +      2.10  
  3.Hlaváč Jiří           TJ Tesla Brno        TBM6116 C      59.11  +      5.09  
  4.Stehlík Martin        SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 A      59.25  +      5.23  
  5.Brabec Jaroslav       SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C      59.46  +      5.44  
  6.Prokop Petr           SK Žabovřesky Brno   ZBM7908 C      60.15  +      6.13  
  7.Henek Michal          SK Radioklub Blansko RBK8605 A      60.39  +      6.37  
  8.Tomáš Zrník           SKOB Zlín            TZL7118 C      61.03  +      7.01  
  9.Dvořáček Petr         TJ Tesla Brno        TBM7013 C      63.34  +      9.32  
 10.Pracný Jakub          SK Žabovřesky Brno   ZBM8614 A      63.40  +      9.38  
 11.Jalový Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK8604 A      63.53  +      9.51  
 12.Ráb Martin            SK Radioklub Blansko RBK8307 A      64.26  +     10.24  
 13.Přikryl Petr          TJ Spartak První Brn PBM6707 C      64.52  +     10.50  
 14.Šindelka Antonín      SK Radioklub Blansko RBK7215 C      65.07  +     11.05  
 15.Brlica Pavel          TJ Tesla Brno        TBM6517 C      65.27  +     11.25  
 16.Sychra Tomáš          VSK MZLU Brno        VBM8305 C      68.08  +     14.06  
 17.Ehl Jiří              SK Žabovřesky Brno   ZBM7701 C      68.15  +     14.13  
 18.Holík Marek           TJ Tesla Brno        TBM6507 C      70.52  +     16.50  
 19.Mazal Zdeněk          VSK MZLU Brno        VBM8103 C      71.58  +     17.56  
 20.Smejkal Pavel         TJ Tesla Brno        TBM5710 C      72.44  +     18.42  
 21.Jirka Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8403 C      73.24  +     19.22  
 22.Minařík Luboš         TJ Tesla Brno        TBM5711 C      74.58  +     20.56  
 23.Josef Sebera          Sokol Frýdek-Místek  SFM8301 C      76.15  +     22.13  
 24.Humlíček Aleš         SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C      86.36  +     32.34  
 25.Robotka Libor         TJ Spartak První Brn PBM5303 C      95.33  +     41.31  
 26.Toman Ondřej          TJ Loko-Ingstav Brno LBM7517        95.55  +     41.53  
 27.Rouš Pavel            VSK MZLU Brno        VBM8102 C     104.06  +     50.04  
 28.Soldán Michal                              ABM8501 C     139.32  +     85.30  
    Otrusina Jiří         SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C  DISK              
    Denemarek Ivo         SK Žabovřesky Brno   ZBM7901 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        7.1km  305m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Liščinský Tomáš       TJ Tesla Brno        TBM8411 C      71.32  +      0.00  
  2.Jalový Jaroslav       SK Radioklub Blansko RBK5719 C      93.37  +     22.05  
  3.Brodecký Radek        SK Radioklub Blansko RBK8004 C     107.34  +     36.02  
  4.La Carbonara Claudio  TJ Tesla Brno        TBM7337 C     111.27  +     39.55  
  5.Malý Martin           TJ Tesla Brno        TBM7610       135.29  +     63.57  
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.5km  265m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šuler Josef           TJ Tesla Brno        TBM6005 C      58.05  +      0.00
  2.Hirš Libor            VSK MZLU Brno        VBM6000 C      60.41  +      2.36
  3.Nykodým Petr          TJ Tesla Brno        TBM6307 C      60.44  +      2.39
  4.Pospíšek Zbyněk       TJ Tesla Brno        TBM6007 C      66.52  +      8.47
  5.Uhmann Petr           TJ Tesla Brno        TBM5103 C      68.46  +     10.41
  6.Sláma Dušan           TJ Tesla Brno        TBM4730 C      69.32  +     11.27
  7.Adámek Libor                               ABM6707 C      71.25  +     13.20
  8.Štěpánský Václav      SK Žabovřesky Brno   ZBM6108 C      71.28  +     13.23
  9.Jalový Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK6120 C      76.35  +     18.30
 10.Korpas Jaroslav       TJ Loko-Ingstav Brno LBM6113        77.02  +     18.57
 11.Berka Milan           SK Radioklub Blansko RBK6312 C      78.32  +     20.27
 12.Horký Tomáš           TJ Tesla Brno        TBM6747 C      81.43  +     23.38
 13.Hájek Petr            SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C      85.08  +     27.03
 14.Matyáš Petr           TJ Loko-Ingstav Brno LBM6110        89.32  +     31.27
 15.Pulec Pavel           VSK MZLU Brno        VBM6201 C      90.07  +     32.02
 16.Jordanov Nikolaj                           XX3     C      92.56  +     34.51
 17.Hruška Tomáš          Klub turistů a lyžař YBM6401        93.27  +     35.22
 18.Pospíšil Aleš         Klub turistů a lyžař YBM6001       103.04  +     44.59
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.7km  160m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chmelík Aleš          VSK MZLU Brno        VBM4732 C      45.16  +      0.00
  2.Dokoupil Jaroslav     VSK MZLU Brno        VBM4908 C      46.19  +      1.03
  3.Bauer Emil            VSK MZLU Brno        VBM4410 C      50.41  +      5.25
  4.Komínek Jiří          TJ Tesla Brno        TBM4639 C      53.44  +      8.28
  5.Svoboda Vladimír      VSK MZLU Brno        VBM5715 C      54.23  +      9.07
  6.Dufek Jan             TJ Tesla Brno        TBM4231 C      57.14  +     11.58
  7.Dokoupil Vladimír     VSK MZLU Brno        VBM4806 C      60.40  +     15.24
  8.Macků Jaromír         Klub turistů a lyžař YBM4602        63.57  +     18.41
  9.Henek Milan           SK Radioklub Blansko RBK5307 C      64.24  +     19.08
 10.Ptáček Ladislav       KPKS BETA Brno       BBM5300 C      67.22  +     22.06
 10.Procházka Jan         TJ Tesla Brno        TBM4907 C      67.22  +     22.06
 12.Kocman Vlastimil      SK Radioklub Blansko RBK4627 C      70.48  +     25.32
 13.Šmerk Pavel           Klub turistů a lyžař YBM4135        77.00  +     31.44
 14.Štěpánek Jiří         TJ Loko-Ingstav Brno LBM5401        93.31  +     48.15
 15.Ráb František         SK Radioklub Blansko RBK           110.52  +     65.36
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.9km  140m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šauman Václav         TJ Loko-Ingstav Brno LBM3026        64.37  +      0.00
  2.Mach Milan            Klub turistů a lyžař YBM3519        92.30  +     27.53
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.8km   80m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Juren Václav          TJ Tesla Brno        TBM            16.11  +      0.00
  2.Jordanov Alexandr                          XX3     C      20.12  +      4.01
  3.Váchová Eliška        TJ Tesla Brno        TBM9658 D      25.36  +      9.25
  4.Švanda Dalibor                             ABM            29.08  +     12.57
  5.Wolf Robert           Klub turistů a lyžař YBM            30.25  +     14.14
  6.Králová Vilma         TJ Tesla Brno        TBM            37.12  +     21.01
  7.Chroustová Šárka      VSK MZLU Brno        VBM9851 C      43.10  +     26.59
  8.Korpasová Tereza      TJ Loko-Ingstav Brno LBM9898        46.15  +     30.04
  9.Adámek Filip                               ABM0101 C      49.39  +     33.28
 10.Hlaváč Ondřej         TJ Tesla Brno        TBM            55.37  +     39.26
 
Konečné výsledky kategorie: T3          3.1km  100m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kocman Mikuláš        SK Radioklub Blansko RBK81   C      24.43  +      0.00
  2.Šlachta Dušan         TJ DDM Valašské Mezi VMZ5808 C      34.06  +      9.23
  3.Muselíková Vladislava                      ABM7051 C      34.19  +      9.36
  4.Slaměníková Bara      TJ Tesla Brno        TBM8298        34.56  +     10.13
  5.Jašek Milan           TJ Tesla Brno        TBM6401        43.39  +     18.56
  6.Mokrá Regina                               ABM6854 C      45.14  +     20.31
  7.Richter Rudolf        TJ Spartak Adamov    ADA5113 C      45.18  +     20.35
  8.Vršková Veronika      TJ Loko-Ingstav Brno LBM7751        47.23  +     22.40
  9.Obrátilová Naďa                            ABM6654 C      54.57  +     30.14
 10.Michalová Jana                             XX1            60.50  +     36.07
    Pulec Matěj           VSK MZLU Brno        VBM0001 C  DISK              
    Odstrčil Petr                              XX2     C  DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: T6          5.7km  160m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláha Jan             TJ Start Blansko     SBK            68.18  +      0.00
  2.Brlica Pavel          TJ Start Blansko     SBK7447        76.53  +      8.35
  3.Sochor Jan            TJ Start Blansko     SBK69          86.23  +     18.05
    Sochor Jakub          TJ Start Blansko     SBK90      DISK