Startovka oddílů                                                  10.6.2005 11:30:27
                                5. a 6. kolo ČP MTBO
===ČSOB-SBK================================================Orienteering Organiser===


Startovka oddílu: ABR - SK ATIS sport Bruntál                    
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Jašek Petr            ABR7601  52511    HE       63.00  61.00
  2     2 Jašková Šárka         ABR7751  51888    D        19.00  50.00


Startovka oddílu: AU1 -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1     3 Wieser Kerstin        AU10001   7130    DE        2.00  11.00
  2     4 Zinkl Sonja           AU10002   7183    DE        6.00   5.00
  3     5 Lagler Klaus          AU10003  49728    HE        1.00  31.00
  4     6 Opetnik Siegfried     AU10004  46307    HE        9.00  25.00
  5     7 Entenfellner Peter    AU10005 577777    HE      119.00   1.00
  6     8 Schachinger Bernhard  AU10006   5419    HE       13.00  37.00
  7     9 Cerwenka Stephan      AU10007   6929    HE       17.00   7.00
  8    10 Dörfler Dietmar       AU10008 320213    HE       21.00  13.00
  9    11 Fürnkranz Martin      AU10009   7529    HE        5.00  19.00
 10    12 Eberle Wolf           AU10010 669966    H40      58.00  56.00
 11    13 Hackl Christian       AU10011   7160    H14-18    9.00  50.00
 12   285 Bauer Fabian          AU10012  46219    H14-18   33.00


Startovka oddílu: BBB - ŠK Biko Banská Bystrica                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1    14 Kundrata Michal       BBB0001 406998    H19-39B 103.00 181.00
  2    15 Kundrata Juraj        BBB0002 406977    H19-39B  33.00 118.00
  3    16 Mláka Michal          BBB0003 406997    H14-18   41.00   2.00
  4    17 Ďurčová Alena         BBB0004 416597    DE        4.00   8.00


Startovka oddílu: BBR - KHS Sportful Bike team                   
------------------------------------------------------------------------------------
  1   297 Peths Pavel           BBR5801  52632    H40      62.00  50.00
  2   293 Hruška Miloš          BBR7501   7852    H19-39A  61.00  70.00
  3   289 Ticháček Radek        BBR7801           HE       85.00 109.00
  4   290 Tomeček Lubomír       BBR7901  51958    HE      109.00  88.00
  5   292 Vala Radek            BBR8401  51876    H19-39A  69.00 115.00
  6   291 Votoček Filip         BBR8402   9084    HE       73.00  46.00
  7   296 Machová Jiřina        BBR8451   9098    D        95.00 122.00
  8   294 Peths Matěj           BBR8501  52633    H19-39B  59.00  88.00
  9   295 Augustinová Barbora   BBR8551 416333    D        83.00  14.00


Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1    26 Bogar Leoš            BOR6603   8471    H19-39B  39.00 127.00
  2    24 Žíla Vladimír         BOR6800   8491    H19-39A  35.00  19.00
  3    20 Kohoutová Andrea      BOR6951   8514    D        17.00 113.00
  4    18 Lepšíková Olga        BOR7152   8506    DE       20.00  53.00
  5    22 Šrůta Milan           BOR7703   8522    HE       49.00 148.00
  6    23 Kolařík Tomáš         BOR7809   8513    HE      101.00  55.00
  7    25 Anděl Robert          BOR8006   8531    H19-39A  25.00  94.00
  8    21 Topinková Monika      BOR8054   8807    D        91.00  62.00
  9    19 Krafková Ita ml.      BOR8156   8532    D        61.00  23.00
 10    27 Bogar František       BOR8904   8473    H14-18   25.00  44.00
 11    28 Bogar Kryštof         BOR9402   8468    HD10-13   8.00   3.00


Startovka oddílu: CBA - CBA Bratislava                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1    30 Autrata Vlastimil     CBA6001   8626    H40       2.00  14.00
  2    31 Malatin Juraj         CBA6301 219117    H40      10.00  68.00
  3    29 Kazík Marian          CBA6601 232109    H19-39B  45.00  16.00


Startovka oddílu: DE1 -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1    35 Männel Harald         DE15500   6322    HE        7.00  16.00
  2   350 Sonnenberg Sergej     DE15600   6073    H40      90.00   8.00
  3   286 Kröber Andrea         DE16500   6028    D        59.00 128.00
  4    34 Thomas Sylvia         DE16950   6008    DE        8.00  14.00


Startovka oddílu: DE2 -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1    36 Wenzel Falk           DE20001   2231    HE        3.00  22.00
  2    37 Mager Holger          DE20002   2031    HE       15.00  10.00


Startovka oddílu: DE3 -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1   287 Pfuhl Gerit           DE30001   5663    DE       10.00   2.00


Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1    38 Sajal Martin          EKP7803  51616    HE       57.00 118.00


Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
------------------------------------------------------------------------------------
  1    40 Janebová Zuzana       FSP7555  51341    D         7.00 125.00
  2    39 Fibír Tomáš           FSP7901 515067    HE       65.00  52.00


Startovka oddílu: HSU - Horizont klub Šumperk                    
------------------------------------------------------------------------------------
  1    41 Kupcová Kristina      HSU7750  52283    DE       40.00  44.00


Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1    32 Polák Jaroslav        CHA7500   8186    H19-39A  39.00  37.00


Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1    33 Miroslav Kopáček      CHT6049  51899    H19-39B  23.00  85.00


Startovka oddílu: JES -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1    42 Bílý Milan            JES7001   8809    H19-39A  87.00 136.00
  2    43 Bílá Kateřina         JES7651   8808    P         5.00   1.00


Startovka oddílu: LPU - TJ Loko Pardubice                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1    45 Faltejsek Lukáš       LPU7725   9268    H19-39A  59.00  52.00
  2    44 Odvody Zdeněk         LPU8206   9206    H19-39A  43.00  10.00
  3    46 Roudná Jana           LPU8351   9315    DE       44.00  65.00
  4    47 Víchová Šárka         LPU8352   9207    D        89.00  41.00
  5    48 Baštová Martina       LPU8453   9221    D        93.00 149.00
  6    51 Knížková Anna         LPU8457   9292    D        53.00  71.00
  7    50 Kroupa Jan            LPU8807   9208    H14-18   49.00  68.00
  8    49 Moravec Marek         LPU8811 232604    H14-18   37.00  32.00
  9    52 Kiacová Zuzka         LPU8954   9345    D14-18   14.00  27.00


Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1    53 Barták Rony M.        MKP6400  51694    H40      86.00  38.00
  2    55 Kidles Vojta          MKP8001 253126    H19-39B 107.00  25.00
  3    54 Bartáková Barbora     MKP8050  51665    P        25.00


Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1    56 Vanka Petr            OKP6801  51866    H19-39A  23.00 121.00
  2    58 Vondra Radek          OKP7200 301548    HE       95.00 121.00
  3    57 Vondrová Kateřina     OKP7250  51685    DE       34.00  38.00


Startovka oddílu: PEH -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1   273 Kupka Petr            PEH      53723    P                9.00
  2    60 Zedníček Václav       PEH8402   8816    H19-39B  53.00 139.00
  3    59 Tesárková Iva         PEH8551  49379    D        43.00  98.00
  4   272 Preissler Adam        PEH8601 232107    H19-39A         25.00
  5    61 Laštůvka Jan          PEH8701   8663    H14-18    5.00  56.00


Startovka oddílu: PEZ - KOB pri AŠK Pezinok                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1   283 Féder Medard          PEZ5001 406914    H40      70.00   2.00


Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1    62 Horký Milan           PGP6101 232722    H40      22.00  86.00


Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1    67 Kadaník Libor         PHK7204   9820    H19-39A  27.00  97.00
  2    66 Jiran Jan             PHK7701  53164    H19-39A  15.00 103.00
  3    65 Tihon Michal          PHK7905   9359    HE       79.00 139.00
  4    68 Poul Aleš             PHK8004   9822    H19-39B  49.00 103.00
  5    64 Lamichová Kateřina    PHK8359   9824    D        67.00  53.00
  6    63 Kovařík Radovan       PHK8503   9379    H19-39B  61.00 130.00


Startovka oddílu: PL1 -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1    69 Sanak Adam            PL10001           HE       11.00   4.00


Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodní vědy UK Praha               
------------------------------------------------------------------------------------
  1    70 Marcela Novotna       PVP6050  51716    D        41.00  77.00


Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1    71 Šíma Pavel            PZR7838   8708    H19-39B   3.00 136.00
  2    72 Dobrovolný Jan        PZR7848  52310    H19-39B 115.00  76.00
  3    73 Šíma Oldřich          PZR8731 219216    H19-39B  41.00  34.00


Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1    75 Ráb František         RBK5302   8872    H40      30.00  62.00
  2    74 Jalový Jaroslav       RBK5719   8812    H40      38.00 110.00
  3   268 Jalová Marie          RBK5761  49601    P         1.00
  4    77 Jalový Jaroslav       RBK8145  52015    H19-39B  21.00  37.00
  5   300 Matula Petr           RBK8222   4015    H19-39B  43.00 163.00
  6    78 Ráb Martin            RBK8307  52059    H19-39B  87.00 100.00
  7    76 Šimek Petr            RBK8415           H19-39B 117.00 142.00
  8    80 Rábová Zuzana         RBK8556  49856    D        63.00  68.00
  9    79 Jalový Vlastimil      RBK8604  52024    H19-39B   9.00 172.00
 10   270 Šesták Jakub          RBK9001 301284    P        29.00
 11    81 Pekárek Michal        RBK9015 301285    P        21.00  25.00
 12   269 Kazda Adam            RBK9104 232343    P        13.00
 13   271 Pekárková Monika      RBK9252 301286    HD10-13  14.00


Startovka oddílu: RCP - RCP team Bratislava                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1    82 Pažický Ľudovít       RCP6941 232222    H19-39B  69.00 145.00


Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1    87 Burian Ladislav       SCP6002 303920    H40      46.00  74.00
  2    84 Bašus Petr            SCP7400 416199    H19-39A   3.00  34.00
  3    85 Fujáček Jan           SCP7502  53634    H19-39B  97.00   4.00
  4    86 Korýdek Jan           SCP7601 232744    H19-39B  17.00  46.00
  5    83 Hojná Silvie          SCP7950  51554    D        51.00  20.00


Startovka oddílu: SFM - Sokol Frýdek-Místek                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1    88 Sikora Tomáš          SFM7001 416096    HE      111.00  58.00


Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1    91 Svatopluk Antoš       SJC6602   9963    H19-39B 109.00 115.00
  2    89 Ticháčková Madla      SJC7962   9940    DE       30.00  68.00
  3    90 Ondřej Antoš          SJC9210   9991    HD10-13  26.00  19.00


Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1    92 Venhoda Milan         SJI7104  51770    HE       53.00 157.00
  2    93 Prášil Aleš           SJI7415  52152    HE      103.00 112.00
  3    99 Boudný Jan            SJI7417  51773    H19-39A   9.00  55.00
  4    94 Lauerman Jan          SJI7419  51772    HE       93.00  76.00
  5    95 Kristinus David       SJI7611 301277    H19-39B  37.00 124.00
  6    96 Hendrych Martin       SJI7828  51775    H19-39A   5.00 109.00
  7    98 Chudíková Barbora     SJI7850  52298    DE       36.00  59.00
  8    97 Paulíčková Renata     SJI8057 416164    DE       50.00  56.00


Startovka oddílu: SKL -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1   103 Vít David             SKL7201 515003    H19-39B 105.00  40.00
  2   100 Štáfek Pavel          SKL7401 236502    H19-39A  71.00  16.00
  3   101 Zdrubecký Tomáš       SKL8601 236021    H19-39A  45.00 127.00
  4   102 Soukup Petr           SKL8701 236517    H14-18   45.00
  5   104 Vít Richard           SKL9201 515154    H14-18   29.00   8.00


Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1   110 Pařízek Petr          SMR7001   8253    H19-39B  83.00  64.00
  2   106 Pařízková Věra        SMR7151   8254    DE       46.00  32.00
  3   105 Ferstlová Lenka       SMR7750   8269    DE       48.00  50.00
  4   107 Svoboda Jan           SMR7901   8264    HE       29.00 172.00
  5   109 Pesničák Jan          SMR7902   8266    H19-39B  15.00 166.00
  6   111 Zaoral Petr           SMR7903 232631    H19-39B  79.00 178.00


Startovka oddílu: SPE - Sokol Pezinok                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1   114 Fraňo Michal          SPE7501 406964    H19-39A  19.00  67.00
  2   112 Pavelek Michal        SPE7902 307293    H19-39B  19.00 187.00
  3   113 Pilka Matej           SPE8305 406965    HE       69.00  82.00


Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1   120 Miková Jana           SSU               D        81.00 152.00
  2   118 Král Jiří             SSU5941  52559    H19-39A  53.00  31.00
  3   117 Kašparová Ivana       SSU6951   6713    D        87.00  65.00
  4   116 Kašpar Jaroslav       SSU7004   6710    H19-39B  25.00   1.00
  5   121 Vlachovská Renata     SSU7662           D        25.00 116.00
  6   119 Medlík Jan            SSU8246  52567    H19-39A  37.00 124.00
  7   115 Horká Jana            SSU8292  52547    D        45.00  11.00
  8   122 Voráčová Naďa         SSU8296  53665    D         9.00  59.00


Startovka oddílu: STE - SKI-OB Šternberk                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1   125 Skoupý Jan            STE7001  52523    H19-39B  67.00 169.00
  2   124 Tomanek Daniel        STE7401  52288    H19-39A  31.00  82.00
  3   123 Osladilová Martina    STE7552  52294    D        49.00  29.00
  4   126 Skoupý Jan            STE9411  52519    HD10-13  20.00  11.00


Startovka oddílu: SVA - TJ Baník Svatava                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1   127 Vít Vlastimil         SVA6801   4659    H19-39A  81.00  28.00
  2   128 Vítová Jana           SVA7356   7889    D        75.00   8.00


Startovka oddílu: SVO - TJ Jiskra Svor                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1   298 Machara Petr          SVO7400 232486    H19-39B  57.00 151.00


Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1   129 Korvas Pavel          TBM5607 232731    H40      54.00 104.00
  2   130 Pospíšek Zbyněk       TBM6007  53260    H40      14.00  20.00
  3   131 Holík Marek           TBM6507  53265    H19-39B 119.00 148.00
  4   132 Mach Radovan          TBM6605 410253    HE       55.00  64.00
  5   264 Gryc Tomáš            TBM6903  49412    H19-39A   7.00
  6   133 Dvořáček Petr         TBM7013  49342    HE       47.00 151.00
  7   134 Strejček Petr         TBM7228  53272    HE       31.00 136.00
  8   135 Průša Michal          TBM7320  53160    H19-39B  51.00  19.00
  9   136 Holíková Kateřina     TBM7371  53273    D        65.00 110.00
 10   137 Ryglová Kateřina      TBM7372  53227    D        55.00 131.00
 11   138 Schwab David          TBM7401  53234    H19-39A  21.00  88.00
 12   139 Ptáček Jan            TBM7435  53290    H19-39A  29.00  43.00
 13   140 Hájek Ondřej          TBM7511  53269    H19-39A  57.00   1.00
 14   303 La Carbonara Hana     TBM7562  53275    DE       26.00
 15   141 Malý Martin           TBM7610 320128    H19-39B  65.00  13.00
 16   142 Ševčík Martin         TBM7632 515061    HE       97.00  91.00
 17   266 Klíčová Kateřina      TBM7658 230663    D        73.00  21.00
 18   143 Urbancová Marcela     TBM7659  53284    D        23.00  56.00
 19   265 Gigon Michaela        TBM7753 777770    DE       22.00
 20   144 Čech Radovan          TBM7835 515094    H19-39B  73.00 175.00
 21   145 Kabelová Radka        TBM7898 416019    D        35.00 140.00
 22   146 Gandelová Alice       TBM7991  53228    D        39.00  17.00
 23   147 Bilan Martin          TBM8401 416160    HE       99.00  70.00
 24   312 Zednik Jakub          TBM8410  53248    H19-39B        190.00
 25   148 Hubík Martin          TBM8503  49390    H19-39B 101.00  73.00
 26   149 Kratchmerová Kateřina TBM8558  51944    D        11.00 104.00
 27   150 Pospíšek Marek        TBM8907  53289    H14-18    1.00  26.00


Startovka oddílu: TEP - TJ Tempo Praha                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1   308 Městka Václav         TEP5000 416121    H40            140.00


Startovka oddílu: TPA - Panda Topoľčianky                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1   151 Zuzčák Igor           TPA6741 406972    H19-39B  81.00 133.00
  2   275 Egyud Patrik          TPA7043   8621    H19-39B        121.00
  3   152 Pecha Peter           TPA7044  53031    H19-39B  95.00  31.00
  4   274 Poštulka Karel        TPA7141   8630    H19-39A         91.00


Startovka oddílu: TUR - TJ Turnov                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1   153 Folprechtová Jarča    TUR7253  51532    DE       24.00  71.00
  2   158 Vřešťál Jan           TUR7301 416120    H19-39A  33.00  73.00
  3   156 Folprecht Eda         TUR7304  51531    H19-39A  63.00  49.00
  4   155 Dědek Martin          TUR7405   8321    HE       61.00 133.00
  5   157 Kvapil Petr           TUR7410   8322    H19-39A  11.00  85.00
  6   154 Vřešťálová Lucie      TUR7458 416139    D        31.00 134.00
  7   160 Drbohlav Tomáš        TUR7702           H19-39A  67.00 118.00


Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1   173 Vintr Ivan            TZL4501  53379    H40      78.00 122.00
  2   171 Pastuszek Pavel       TZL4727  53374    H40      18.00  98.00
  3   169 Nejedlý Petr          TZL5101 416045    H40      26.00  26.00
  4   163 Hančíková Michaela    TZL6559   8924    P        17.00   5.00
  5   277 Novotný Petr          TZL6600  52685    H19-39A          4.00
  6   167 Jedruch Standa        TZL7329  53170    H19-39B  89.00  43.00
  7   276 Juříková Lenka        TZL7400  53878    D               44.00
  8   170 Pastuszek Jakub       TZL7500  53399    H19-39A  49.00  13.00
  9   172 Tomeš Petr            TZL7503  53144    H19-39A  79.00 100.00
 10   161 Fišer Petr            TZL7510  53899    H19-39A  65.00 130.00
 11   174 Monika Miřacká        TZL7651  49976    D        29.00  89.00
 12   166 Ilíková Petra         TZL8153 416041    D        97.00  32.00
 13   165 Hradil Jiří           TZL8604  53361    H19-39A  83.00  22.00
 14   168 Kudláček Tomáš        TZL8713  53843    H14-18   13.00  38.00
 15   162 Hančíková Barbora     TZL8853   8928    D        33.00 137.00
 16   164 Hančíková Kateřina    TZL9051   8927    D14-18   26.00  21.00


Startovka oddílu: VBA - ŠK Vazka Bratislava                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1   175 Pucher Filip          VBA0001 307297    H19-39B  75.00 154.00
  2   177 Králová  Eva          VBA4751 307295    D        85.00  38.00
  3   180 Trnovcová Alena       VBA6451 307296    D        77.00  92.00
  4   182 Mlynárik  Peter       VBA6501  52667    H40      74.00 128.00
  5   179 Šmelíková Barbora     VBA6991  36356    D        57.00  86.00
  6   181 Šabo Mikuláš          VBA7841  52028    HE      107.00 124.00
  7   176 Fajtová  Stanislava   VBA8454 307360    DE       42.00  29.00
  8   178 Kasalovská  Natália   VBA8554 307370    D        71.00 119.00
  9   185 Trnovec Matúš         VBA8801 307454    H14-18   21.00  20.00
 10   184 Trnovcová Daniela     VBA8851 307457    D14-18   32.00   3.00


Startovka oddílu: VEY -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1   188 Kadlec Luděk          VEY5600           H40      50.00 134.00
  2   187 Kadlecová Štěpánka    VEY9050           D14-18   20.00  15.00


Startovka oddílu: VIZ - TJ Sokol Vizovice                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1   189 Kroc Dalibor          VIZ7408  53355    H19-39A  41.00 112.00
  2   190 Miroslav Hodoň        VIZ8103           H19-39B  63.00   7.00


Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    
------------------------------------------------------------------------------------
  1   195 Valoušek Zbyněk       VLI5600  51235    H40      42.00 116.00
  2   191 Podrábský Ctibor      VLI7001   8306    HE       77.00 115.00
  3   197 Meier Milan           VLI7301 232246    H19-39B   7.00  55.00
  4   193 Podrábská Marie       VLI7451   8307    D         1.00   2.00
  5   192 Vraný Jiří            VLI7504 232249    HE       81.00 103.00
  6   196 Putík Jiří            VLI7505 410362    H19-39B  55.00  79.00
  7   284 Volfová Julie         VLI8051   7710    D       101.00  83.00
  8   194 Buchtík Ondřej        VLI8101   8303    H19-39B   1.00  22.00


Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1   203 Jaroslav Fajtl        VPM6001   1473    H40      66.00  44.00
  2   199 Hasman Jan            VPM6901   7950    H19-39A  85.00   7.00
  3   198 Hašek Ondřej          VPM6902  52380    HE       87.00  79.00
  4   201 Prautsch Pavel        VPM7101   7924    H19-39B  91.00  49.00
  5   202 Petr Kocandrle        VPM7102  51585    H19-39B  85.00  10.00
  6   205 Hašková Eva           VPM7352   1494    DE       52.00  47.00
  7   206 Jana Fajtlova         VPM8802   1472    D14-18   38.00   9.00
  8   204 Jaroslav Fajtl        VPM9001  12345    H14-18   17.00  62.00


Startovka oddílu: VRL - TJ Spartak Vrchlabí                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1   207 Wohanka Petr          VRL7305   8973    H19-39A  47.00  61.00
  2   208 Wohanka Pavel         VRL7501   9005    HE       67.00 163.00


Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1   218 Laciga Zdenek         VSP5200  53596    HE       45.00 145.00
  2   216 Kubin Jirka           VSP6001   8690    HE       33.00  97.00
  3   281 Jedlička Jan          VSP6101  52272    H40      82.00  92.00
  4   210 Novotna Marketa       VSP7051   7911    D        21.00 107.00
  5   214 Horak Pavel           VSP7200 410358    H19-39A  77.00  58.00
  6   278 Arnost Kamil          VSP7301  51648    H19-39A         64.00
  7   213 Bozdech Dan           VSP7309 232489    H19-39B   5.00  94.00
  8   215 Jirasek Milan         VSP7403  51747    HE       41.00  85.00
  9   302 Petráň Jiří           VSP7501 301359    H19-39B  27.00 160.00
 10   301 Petráňová Jana        VSP7550 301357    D        79.00  35.00
 11   299 Sommer Michael        VSP7600 515121    HE      105.00 106.00
 12   209 Mestkova Katerina     VSP7650  51746    D        13.00 143.00
 13   263 Jakoubova Marketa     VSP7653  52266    DE       32.00
 14   212 Mateju Michal         VSP7700  51744    H19-39B 111.00  70.00
 15   211 Lacigova Michaela     VSP8150 246899    DE       28.00  41.00
 16   217 Laciga Radek          VSP8200  51748    HE       59.00 130.00
 17   288 Laciga Jakub          VSP9100  53266    HD10-13   2.00   7.00


Startovka oddílu: XBM -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1   233 Drlý Aleš             XBM6807   9861    H19-39B 113.00  82.00
  2   239 Michalík Ivan         XBM6834 416109    H19-39B  35.00  97.00
  3   222 Král Jan              XBM6903 232032    H19-39B 121.00 109.00
  4   227 Suchánek Ladislav     XBM7008 232332    H19-39B  11.00  91.00
  5   232 Ševčík Robert         XBM7010 232345    H19-39B  77.00  52.00
  6   226 Rygl Jaroslav         XBM7044  53244    HE       35.00 166.00
  7   231 Trunkátová Andrea     XBM7051  53465    D        69.00  26.00
  8   230 Trunkát Daniel        XBM7102   8915    H19-39A  73.00  40.00
  9   228 Šňupárek Martin       XBM7107 232036    HE       83.00 142.00
 10   237 Rygl Miroslav         XBM7206   9398    HE              67.00
 11   224 Linhart Aleš          XBM7231  52688    HE       75.00 127.00
 12   235 Petránek Vít          XBM7337 232340    H19-39A   1.00 133.00
 13   238 Vítek Tomáš           XBM7511 232537    H19-39B  29.00  61.00
 14   220 Bureš Pavel           XBM7549 416112    HE       39.00  94.00
 15   236 Heřmánková Lucie      XBM7562 232709    D         3.00 155.00
 16   234 Haničák Tomáš         XBM7710 416111    HE       43.00 160.00
 17   225 Linhart Michal        XBM7801 515018    H19-39B  93.00 184.00
 18   229 Šurgan Štefan         XBM7910 515024    HE       71.00 100.00
 19   221 Gebas Miroslav        XBM8102   9365    HE       89.00 154.00


Startovka oddílu: XX1 - Příchozí 1                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1   219 Haberzettlová Petra   XX10001           D14-18    8.00  33.00


Startovka oddílu: XX2 - Příchozí                                 
------------------------------------------------------------------------------------


Startovka oddílu: XX3 - Příchozí 3                               
------------------------------------------------------------------------------------


Startovka oddílu: XX4 - Příchozí 4                               
------------------------------------------------------------------------------------


Startovka oddílu: XX5 - Příchozí 5                               
------------------------------------------------------------------------------------


Startovka oddílu: XX6 - Příchozí 6                               
------------------------------------------------------------------------------------


Startovka oddílu: XX7 - Příchozí 7                               
------------------------------------------------------------------------------------


Startovka oddílu: XX8 - Příchozí 8                               
------------------------------------------------------------------------------------


Startovka oddílu: XX9 - Příchozí 9                               
------------------------------------------------------------------------------------


Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1   241 Sladký Ivan           ZBM5513  52021    H40       6.00  80.00
  2   242 Sladká Zora           ZBM6059  49465    D        15.00 101.00
  3   244 Štěpánský Václav      ZBM6108  52049    H19-39B  13.00  28.00
  4   243 Tišnovský Zdeněk      ZBM6620 410360    H19-39B  31.00 157.00
  5   267 Mudrák Pavel          ZBM6901  52680    H19-39A  55.00  67.00
  6   247 Šňupárek Ondřej       ZBM6999 301348    H19-39B  47.00 106.00
  7   252 Ehlová Pavla          ZBM7355  52037    D       103.00 158.00
  8   248 Svoboda Ladislav      ZBM7523  52001    H19-39A  75.00  79.00
  9   250 Mudráková Michaela    ZBM7551 232377    P         9.00  13.00
 10   246 Ehl Jiří              ZBM7701  21520    HE       51.00  49.00
 11   249 Uhnavá Markéta        ZBM8485  52019    D        27.00 146.00
 12   282 Sladká Kateřina       ZBM8554  52053    DE              35.00
 13   240 Sladký Marek          ZBM8604  52034    H19-39A  51.00 106.00
 14   245 Štěpánská Adéla       ZBM8870  52064    D         5.00  95.00
 15   251 Kolaříková Anna       ZBM9151           D14-18    2.00  39.00


Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1   279 Křeček Miroslav       ZPV6213 352336    H40             32.00
  2   280 Křeček Jan            ZPV9111  52583    HD10-13         15.00


Startovka oddílu: ZUP -                                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1   256 Hanák Petr            ZUP7401   5600    HE       91.00  73.00
  2   258 Kejmar Václav         ZUP7402  53729    H19-39A  13.00  46.00
  3   257 Pucherna Eduard       ZUP7403  51843    HE       37.00 169.00
  4   262 Ryšavá  Kateřina      ZUP7452 416221    DE       38.00  62.00
  5   254 Puchernová Veronika   ZUP7453  51844    D       105.00   5.00
  6   259 Prášek Roman          ZUP7701   8019    H19-39A  17.00  76.00
  7   253 Hanáková  Markéta     ZUP7851   8094    D        99.00  80.00
  8   255 Fadljevičová Kateřina ZUP7951           D        37.00  47.00
  9   260 Pucherna Petr         ZUP8002  51841    H19-39B  99.00 112.00
 10   261 Kaše Jakub            ZUP8004           H19-39B  71.00  58.00